18-й тур
9 жовтня (субота)
ФК Рожище - Шахтар (Нововолинськ) - 3:0 (1:0) Голи: Дорицький Сергій, 31, Дудко Іван, 51, Ткачук Андрій, 57 (з пенальті) Попередження: Дудко Іван (ФК Рожище) Вилучення: Дудко Іван (друге попередження), 86 Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Попко Максим, Літвінчук Леонід 4-й арбітр: Заяць Олексій Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - 4:0 (3:0) Голи: Кашуба Віталій, 2; Данилюк Іван, 18; Ворона Анатолій, 40; Круцкевич Олександр, 56 Попередження: Мороз Петро, Мучак Іван - Шпак Віктор, Баранович Костянтин, Довгополик Олег, Рябіїк Дмитро, Русило Михайло Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Мищук Анатолій, Матвіюк Роман 4-й арбітр: Скиданюк Сергій Делегат-інспектор: Гащин Володимир
10 жовтня (неділя)
BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:2) Голи: В'юник Андрій, 22; Неделюк Олександр, 28 Попередження: Луньов Валерій - Неделюк Олександр Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Юхименко Михайло 4-й арбітр: Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Західний Буг (Іваничі) - Будівельник (Маневичі) - 0:2 (0:1) Голи: Ткачук Володимир, 31; Ліщук Сергій, 75 Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег 4-й арбітр: Головко Артем Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
17-й тур
2 жовтня (субота) Шахтар (Нововолинськ) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:1 (0:0) Гол: Круцкевич Олександр, 85 Попередження: Панас Анатолій, Малярчук Максим - Портянко Олександр Вилучення: Портянко Олександр, 69 (друге попередження, небезпечна атака суперника) Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Матвіюк Роман 4-й арбітр: Антонов Назар Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ФК Рожище - 12:1 (7:0) Голи: Махнюк Ігор, 10, 12, 27, 34, 73, 81, 84; Кравчук Олег, 15, 29; Попко Олександр, 38; Неделюк Олександр, 54, Єфремов Леонід, 66 - Майструк Володимир, 68 Попередження: Бенещук Богдан (ФК Рожище) Арбітр: Климук Юрій, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Головко Артем 4-й арбітр: Занько Олег Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
3 жовтня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:4 (1:1) Голи: Рябіїк Дмитро, 14 - Петрук Петро, 35, 88; Котур Павло, 70; Якубський Олег, 74 Попередження: Черевко Єгор, Ткачук Сергій - Штогрін Роман, Никитюк Роман, Грисюк Андрій Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Силюк Григорій 4-й арбітр: Головко Артем Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Будівельник (Маневичі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:1 (2:0) Голи: Пащук Роман, 29; Ткачук Володимир, 36; Засєкін Павло, 74 - Кондра Богдан, 88 Попередження: Савич Ігор, Ткачук Володимир (обидва - Будівельник) Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Карамаць Сергій 4-й арбітр: Панасюк Олександр Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
16-й тур
25 вересня (субота)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Вотранс-ЛСТМ - 2:1 (0:0) Голи: Хвесь Дмитро, 51; Круцкевич Олександр, 68 - Махнюк Ігор, 69 Попередження: Круцкевич Олександр - Махнюк Ігор, Батрак Олександр, Шпак Сергій Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Смірнов Василь 4-й арбітр: Попко Максим Делегат-інспектор: Гащин Володимир
ФК Рожище - Будівельник (Маневичі) - 2:1 (0:1) Голи: Ткачук Андрій, 77 (з пенальті); Кузьмич Роман, 85 - Засєкін Павло, 29 Попередження: Воробей Радіон, Клімець Олександр, Омельчук Володимир, Бенещук Богдан - Веремейчик Владислав Вилучення: Романік Володимир, 76 (Будівельник), фол останньої надії Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Харко Любомир, Журибіда Володимир 4-й арбітр: Безуглий Олег Делегат-інспектор: Школьний Ігор
26 вересня (неділя)
Західний Буг (Іваничі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:2 (1:0) Голи: Джерш Сергій, 41, 52 (з пенальті), 85 - Могилецький Вадим, 71; Никитюк Андрій, 90 (з пенальті) Попередження: Громадецький Олександр, Гандзюк Андрій (обидва - BRW-ВІК) Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Матвіюк Роман 4-й арбітр: Заяць Олексій Делегат-інспектор: Журибіда Віктор ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:2 (0:1) Голи: Приндета Віталій, 60 (з пенальті); Марковець Олександр, 87 - Курило Віталій, 8; Стасюк Вадим, 70 (з пенальті) Попередження: Якубський Олег, Петрук Петро, Штогрін Роман, Сташевський Антон, Циркуненко Павло - Обертас Максим, Каварський Андрій Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Антонов Назар, Головко Артем 4-й арбітр: Дмитрук Віталій Делегат-інспектор: Кохановський Василь
15-й тур
18 вересня (субота)
Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:7 (0:5) Голи: Панасюк Микола, 46 - Портянко Олександр, 17; Данилюк Іван, 18, 74; Круцкевич Олександр, 27, 38; Мороз Петро, 45; Ятчук Олександр, 60 (з пенальті) Попередження: Пащук Роман - Данилюк Іван, Круцкевич Олександр Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Карамаць Сергій 4-й арбітр: Занько Олег Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
19 вересня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - Західний Буг (Іваничі) - 6:0 (2:0) Голи: Русило Анатолій, 15; Чернюк Іван, 45, 90; Будько Володимир, 84; Рябіїк Дмитро, 88; Ткачук Сергій, 89 Попередження: Джерш Сергій, Магдюк Анатолій (обидва - Західний Буг) Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Орисюк Сергій 4-й арбітр: Силюк Григорій Делегат-інспектор: Школьний Ігор
ФК Рожище - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 3:3 (2:2) Голи: Майструк Володимир, 9, 34; Дудко Іван, 87 - Кондра Богдан, 13; Гриців Богдан, 24; Самолюк Юрій, 49 Попередження: Омельчук Володимир, Дудко Іван, Дорицький Сергій, Воробей Радіон - Болдінков Валерій Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Юхимчук Сергій, Міщук Віталій 4-й арбітр: Антонов Назар Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 4:2 (2:0) Голи: Махнюк Ігор, 25, 46; Назарук Петро, 45, 75 - Карасюк Роман, 45 (з пенальті); Павлов Євген, 73 Попередження: Кедик Ігор, Попко Олександр, Назарук Петро - Карасюк Роман, Жук Василь Вилучення: Карасюк Роман, 87 (ДЮФШ Волинь) (небезпечна атака суперника з ціллю нанесення травми) Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Попко Максим, Головко Артем 4-й арбітр: Заяць Олексій Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
14-й тур
12 вересня (неділя)
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - +:- (неявка команди "Будівельник") Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Літвінчук Олег, Занько Олег 4-й арбітр: Головко Артем Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
Західний Буг (Іваничі) - ФК Рожище - 3:0 (0:0) Голи: Сидчук Павло, 51, 70; Куліков Володимир, 64 Попередження: Жуковський Іван (Західний Буг) Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Матвіюк Роман 4-й арбітр: Антонов Назар Делегат-інспектор: Школьний Ігор
Прип'ять (Любешів) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:2 (0:1) Голи: Гомза Іван, 20; Обертас Максим, 50 Попередження: Черевко Єгор - Малярчук Максим, Романюк Артур Нереалізовані пенальті: Шпак Віктор, 78 - Стасюк Вадим, 36 Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Дмитрук Віталій 4-й арбітр: Заяць Олексій Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
14 вересня (вівторок)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:0 (0:0) Голи: Круцкевич Олександр, 54; Кузьмич Роман, 90+2 Попередження: Портянко Олександр, Дувакін Дмитро, Данилюк Іван, Мучак Іван - Луньов Валерій Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Попко Максим 4-й арбітр: Головко Артем Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
13-й тур
4 вересня (субота)
BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:5 (0:4) Голи: Петрук Петро, 5; Циркуненко Павло, 7; Штогрін Роман, 10; Подригуля Сергій, 34, 66 Попередження: Дуднік Олег (BRW-ВІК) Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Смірнов Василь 4-й арбітр: Безуглий Олег Делегат-інспектор: Гащин Володимир
ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:4 (0:0) Голи: Данилюк Іван, 75, 84, 86; Круцкевич Олександр, 82 Попередження: Ткачук Андрій - Данилюк Іван Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Скиданюк Сергій 4-й арбітр: Рожило Олександр Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
5 вересня (неділя)
Шахтар (Нововолинськ) - Західний Буг (Іваничі) - 4:0 (1:0) Голи: Домашук Ігор, 37; Сісарук Андрій, 51; Стасюк Вадим, 75, 89 Попередження: Домашук Ігор, Гомза Іван - Савкевич Сергій, Польний Сергій Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Головко Артем, Заяць Олексій 4-й арбітр: Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 4:0 (1:0) Голи: Кравчук Олег, 21; Батрак Олександр, 50; В'юник Андрій, 67; Неделюк Олександр, 80 Попередження: Кравчук Олег - Ткачук Сергій Нереалізований пенальті: Шпак Сергій, 64 (Вотранс-ЛСТМ) Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Міщук Віталій, Антонов Назар 4-й арбітр: Занько Олег Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
12-й тур
27 серпня (п'ятниця)
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ФК Рожище - 8:2 (4:0) Голи: Штогрін Роман, 6, Петрук Петро, 9, 25, 30, Марковець Олександр, 53, 80, Гущин Артур, 70, Никитюк Роман,71 - Омельчук Володимир, 55, Кодлубай Андрій, 75 Попередження: Никитюк Роман, Приндета Віталій - Демчук Василь Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Занько Олег, Силюк Григорій 4-й арбітр: Скиданюк Сергій Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
28 серпня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:1) Голи: Махнюк Ігор, 15, Кедик Ігор, 83 Попередження: Панас Анатолій, Малярчук Максим, Домашук Ігор - Махнюк Ігор, Батрак Олександр, Кравчук Олег, Назарук Петро, Матюк Сергій Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Головко Артем, Тучкевич Андрій 4-й арбітр: Безуглий Олег Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
29 серпня (неділя)
Прип'ять (Любешів) - Будівельник (Маневичі) - 3:0 (0:0) Голи: Гребенік Олександр, 52; Михалик Микола, 59; Рябіїк Дмитро, 73 Попередження: Потапчук Роман, Рябіїк Дмитро - Гизун Ігор Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Занько Олег, Шагута Костянтин 4-й арбітр: Орисюк Сергій Делегат-інспектор: Гащин Володимир
Західний Буг (Іваничі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:1 (0:1) Голи: Джерш Руслан, 62 - Мороз Петро, 12 Попередження: Хмелярський Володимир, Мороз Петро, Соколовський Вадим (всі - МФК Ковель-Волинь) Вилучення: Кашуба Віталій, 90 (МФК Ковель-Волинь) (агресивна поведінка) Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Безуглий Олег 4-й арбітр: Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Школьний Ігор
11-й тур
21 серпня (субота)
BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Прип'ять (Любешів) - 3:3 (3:0) Голи: Цинькевич Роман, 6; Громадецький Олександр, 40, 42 - Рябіїк Дмитро, 49, Русило Анатолій, 59; Гребенік Олександр, 82 Попередження: Немирський Богдан, Карпук Максим - Морозенко Олександр Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Шагута Костянтин 4-й арбітр: Занько Олег Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
22 серпня (неділя)
Будівельник (Маневичі) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:3 (0:2) Голи: Стасюк Вадим, 4; Обертас Максим, 38; Домашук Ігор, 74 Попередження: Ткачук Володимир, Цвілюк Юрій, Гизун Ігор, Шевчук Андрій - Стасюк Вадим, Домашук Ігор, Чернов Микола Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Орисюк Сергій, Тучкевич Андрій 4-й арбітр: Силюк Григорій Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Західний Буг (Іваничі) - 6:3 (3:0) Голи: Назарук Петро, 15, 74; Батрак Олександр, 20; Кравчук Олег, 25, 68; Куренов Олександр, 90+2 - Джерш Сергій, 59; Джерш Руслан, 64; Демус Юрій, 87 Попередження: Куренов Олександр (Вотранс-ЛСТМ) Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Безуглий Олег 4-й арбітр: Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Кохановський Василь
24 серпня (вівторок)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:1 (0:1) Голи: Карасюк Роман, 8 (з пенальті) Попередження: Кашуба Віталій, Потеруха Іван, Ятчук Олександр - Сташевський Антон, Баденчук Володимир Вилучення: Баденчук Володимир, 63 (ДЮФШ Волинь) (друге попередження) Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Матвіюк Роман 4-й арбітр: Скиданюк Сергій Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
10-й тур
14 серпня (субота)
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - 5:0 (2:0) Голи: Куренов Олександр, 14, 50; Махнюк Ігор, 39, 60; Бурковський Дмитро, 81 Попередження: Шпак Сергій, В'юник Андрій (обидва - Вотранс-ЛСТМ) Нереалізований пенальті: Неделюк Олександр, 57 (Вотранс-ЛСТМ) Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег 4-й арбітр: Скиданюк Сергій Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
Прип'ять (Любешів) - ФК Рожище - 7:1 (4:0) Голи: Гребеник Олександр, 6; Русило Анатолій, 27, 65; Шпак Віктор, 34; Баранович Костянтин, 41; Михалик Микола, 70; Божко Віктор, 86 - Ткачук Андрій, 48 Попередження: Чернюк Іван (Прип'ять) Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Шагута Костянтин 4-й арбітр: Силюк Григорій Делегат-інспектор: Безуглий Ігор Молодіжні склади: 2:2 (0:1) (Кух Андрій-2 - Іщук Іван-2)
15 серпня (неділя)
Західний Буг (Іваничі) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:3 (1:2) Голи: Джерш Сергій, 39 - Марковець Олександр, 19, 41; Штогрін Роман, 50 Попередження: Польний Сергій - Сірий Андрій Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Тучкевич Андрій 4-й арбітр: Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Школьний Ігор
Шахтар (Нововолинськ) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 1:0 (0:0) Гол: Обертас Максим, 70 Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Шагута Костянтин 4-й арбітр: Силюк Григорій Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
|