Федерація Футболу Волині - регламент змагань
Середа, 29.03.2017, 05:22
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 

Регламент розіграшу

Кубка Волині з футболу 2009 року

 

 

1. Мета та завдання:

 

- популяризація футболу в області;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- підвищення рівня майстерності футболістів;

- визначення володаря Кубка Волині.

 

 

2. Керівництво змаганнями.

 

       Розіграш Кубка Волині з футболу серед аматорських команд проводить Федерація футболу Волині (ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Питання, не передбачені цим регламентом, регулює Комітет по проведенню даних змагань.

 

3. Порядок оформлення документації.

 

       До участі у розіграші Кубка Волині 2009 року допускаються гравці згідно заявкових листів команд-учасниць Чемпіонату Волині 2009 року. Команди, які не приймають участь у Чемпіонаті Волині, подають заявковий лист у встановленій формі ФФВ. Дозаявка гравців на фінальний матч не допускається. Перехід гравця підчас розіграшу Кубка Волині 2009 року з однієї команди-учасниці в іншу не допускається.

 

4. Місця змагань.

 

Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле в належному стані;

- роздягальні, суддівську кімнату;

- необхідний інвентар для гри.

Приймаюча команда зобов’язана забезпечити присутність підчас гри двох працівників правоохоронних органів у службовій формі та медичного працівника з необхідними ліками.

  

5. Умови проведення змагань.

 

     На всіх етапах розіграшу Кубка Волині 2009 року команди зустрічаються двічі – дома і на виїзді. Фінал Кубка Волині 2009 року проводиться з однієї гри. Місце проведення фінальної гри – місто Любешів.

     Тривалість гри – два тайми по 45хв. У протокол матчу вноситься не більше 18 гравців однієї команди. В процесі гри дозволяється заміна 5 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь у даній грі.

     Команди, які приймають участь у розіграші Кубка Волині 2009, зобов’язані мати 2-а комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда гостей. У разі, якщо команда-господар хоче провести зустріч у формі іншого кольору, ніж зазначена у заявці для участі у розіграші Кубка Волині 2009, пріоритет у виборі кольору форми надається команді гостей.

     На футболці гравця обов’язково повинен бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у протоколі матчу. Одночасно неможливо внести в одній команді у протокол декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який прийматиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того-ж гравця у протоколі матчу, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру ( результат зустрічі залишиться незмінним ).

     Команда-господар зустрічі зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди-суперниці мають можливість надати м’ячі кращої якості, то головний арбітр має пріоритет при виборі м’яча для проведення даної зустрічі.

 

6. Арбітраж та інспектування.

 

     Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітрів та інспекторами, рекомендованими суддівсько-інспекторським комітетом ФФВ та затвердженими Комітетом по проведенню змагань.

     За 30 хв. до початку матчу керівники команд зобов’язані внести в протокол прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, вказати номера, під якими гравці прийматимуть участь у грі. Команда-господар заповнює протокол першою.

     Після закінчення матчу головний арбітр зобов’язаний оформити протокол протягом 15 хв. Якщо під час матчу мали місце попередження, вилучення, травми гравців, порушення чинного Регламенту, а також порядку на стадіоні, арбітр зобов’язаний зробити запис, ознайомити з протоколом представників команд, про що вони підписують протокол. Інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце в грі чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову ФФВ та Голову Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.

     Будь-яка команда має право запрошувати суддівську бригаду з іншого регіону України. Команда-ініціатор забезпечує оплату витрат по обслуговуванню даної суддівської бригади за свій рахунок. В такому разі не пізніше ніж за 7 днів до початку гри розіграшу Кубка Волині 2009  дана команда подає пропозицію в суддівський комітет ФФВ. Якщо дві команди ініціюють ту саму суддівську бригаду арбітрів (з іншого регіону України), то витрати оплачуються пропорційно 50х50.

 

7. Протести.

 

     Керівники команди, які подають протест зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в протоколі гри.

     Письмові протести повинні бути вичерпно мотивовані і підписані керівниками команд та надіслані у ФФВ не пізніше ніж за 24 годин після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 (сто) грн.. на рахунок ФФВ.

 
 8. Дисциплінарні санкції до команд та футболістів.

 

     Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у розіграші Кубка Волині 2009  зобов'язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів.

У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди за рішенням головного арбітра матч може бути припинений.

     Команда, що не з’явилися на гру, спізнилися більше ніж на 45 хв. від початку зустрічі згідно Регламенту змагань або залишили поле до того, як пролунав фінальний свисток, знімається з розіграшу Кубка Волині 2009.

      Дискваліфікація гравців за проступки, які були допущені підчас проведення матчів Кубка Волині 2009 :

- за повторне порушення після отримання попередження в одній грі (друга „жовта" картка) - 1 гра;

- за „фол останньої надії" - 1 гра;

- за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику - 2 гри;

- за образливі жести, слова на адресу партнера, суперника, арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб та глядачів - 2 гри;

- за нецензурні вирази на адресу суперника, арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб та глядачів - 3 гри;

- за удар суперника, партнера по команді:

- під час гри - до 4 ігор;

- після гри - до 4 ігор;

- за бійку на стадіоні (футбольному полі) підчас, до або після гри - до кінця змагань;

- за грубу гру з нанесенням важкої травми – до 5 ігор;

- за напад на арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб - до кінця матчів Кубка та Чемпіонату Волині;

- за перші 2 (дві) „жовті" картки, отримані у матчах Кубка Волині - 1 гра;

- за кожну отриману наступну „жовту" картку – 1 гра;

- якщо матч не відбувся з вини команди суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця.      

        Облік карток ведуть керівники команд та Комітет по проведенню змагань.

 

9.Фінансові умови.

 

       Заявковий внесок на участь у розіграші Кубка Волині 2009 року складає 400 грн. Оплату арбітражу матчів Кубка Волині забезпечує команда-господар гри з розрахунку 350 грн. і проїзд згідно вартості квитків не пізніше ніж за 30 хв. до початку матчу. Оплата фінальної гри за рахунок Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.  

     

 

10. Визначення переможця.

 

На кожному етапі розіграшу Кубка Волині переможець визначається за такими показниками:

 - за найбільшою кількістю набраних очок у 2-х іграх;

 - за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

 - якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

 - якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, після другої гри призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин);

 - якщо у додатковий час не було забито м’ячів, або обидві команди забили однакову кількість м’ячів, то призначається серія післяматчевих одинадцятиметрових ударів.

 

11. Нагородження.

 

     Команда-переможець розіграшу Кубка Волині 2009 року нагороджується Кубком, медалями та грамотами, команда-фіналіст  – медалями та грамотами.

 

 

12. Заключні положення:

 

- розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань;

- всі додатки до змагань є його невід’ємною частиною.
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz