|
Група "В"
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ | команда | І | В | Н | П | М | О | 1. | | 8
| 8
| 0 | 0 | 53-4
| 24
| 2. | Любомль | 8 | 6 | 0 | 2 | 28-8 | 18 | 3. | Люблинець | 8 | 4 | 0 | 4 | 18-16 | 12 | 4. | Шацьк | 8 | 2 | 0 | 6 | 4-37 | 6 | 5. | Джура | 8 | 0 | 0 | 8 | 3-41 | 0 |
10-й тур30 квітня (вівторок) Любомль - Шацьк - 3:0 (0:0)
Голи: Югай Степан, 42; Сачук Андрій, 48 (з пенальті); Сушик Роман, 56 Попередження: немає Арбітр: Клімук Юрій, делегат-інспектор - Троцюк Олександр
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Джура (Білин-Скулин) - 9:0 (7:0)
Голи: Грицюк Антон, 8, 27; Романюк Дмитро, 10, Агеєв Дмитро, 10; Коваль Ілля, 18, 47; Буслюк Олег, 24, 25; Білик Дмитро, 37 Попередження: немає Арбітр: Кирилюк Михайло, делегат-інспектор - Ткачук Павло
9-й тур24 квітня (середа) Джура (Білин-Скулин) - Любомль - 0:6 (0:4)
Голи: Сушик Роман, 3, 28; Сачук Андрій, 15, 20, 50; Сацюк Вадим, 45 Попередження: Зінчук Василь (Джура) Арбітр: Кирилюк Михайло, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
Люблинець - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:2 (1:0)
Голи: Ведмедюк Борис, 21 - Буслюк Олег, 52, 59 Попередження: Жмуйда Олександр - Вітвілюк Олег Арбітр: Шагута Костянтин, делегат-інспектор - Ткачук Павло
8-й тур17 квітня (середа) Шацьк - Джура (Білин-Скулин) - 1:0 (0:0)
Гол: Маригода Павло, 41 Попередження: Грицюк Ярослав (Шацьк) Вилучення: Грицюк Ярослав, 45 (Шацьк) (друге попередження) Арбітр: Гарасимків Василь, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
28 квітня (неділя) Любомль - Люблинець - 6:0 (1:0)Голи: Сушик Роман, 9, 36, 50; Сачук Андрій, 34, 48, 53 Попередження: Скіц Віктор (Любомль) Арбітр: Дмитрук Андрій, делегат-інспектор - Романчук Петро
7-й тур20 квітня (субота) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Любомль - 4:0 (2:0)
Голи: Романюк Дмитро, 18, 53; Буслюк Олег, 30; Білик Дмитро, 59 Попередження: немає Арбітр: Клімук Юрій, делегат-інспектор - Романчук Петро
21 квітня (неділя) Люблинець - Шацьк - 4:0 (1:0)
Голи: Тесляр Артем, 23, 46; Трохимчук Юрій, 37; Мілінчук Дмитро, 56 Попередження: немає Арбітр: Безуглий Олег, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
6-й тур 21 жовтня (неділя) Джура (Білин-Скулин) - Люблинець - 1:3 (0:1)
Голи: Оніщук Вадим, 52 - Копанчук Дмитро, 10; Войтюк Олександр, 35; Трохимчук Юрій, 55
Попередження: немає Арбітр: Кірепко Анатолій, делегат-інспектор - Савчук Анатолій
23 жовтня (вівторок) Шацьк - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:5 (0:1)
Голи: Вітвілюк Олег, 30, 50; Романюк Дмитро, 38; Буслюк Олег, 51, 58
Попередження: Маригода Павло (Світязь)
Арбітр: Косарик Ярослав, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
5-й тур 14 жовтня (неділя) Люблинець - Джура (Білин-Скулин) - 5:0 (1:0) Голи: Жмуйда Олександр, 30 (з пенальті); Копанчук Дмитро, 40, 58; Тарасюк Антон, 44; Люшко Максим, 46 Попередження: Овсянніков Василь, Коваль Андрій (обидва - Джура) Арбітр: Косарик Ярослав, делегат-інспектор - Романчук Петро
17 жовтня (середа) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Шацьк - 17:0 (11:0) Голи: Буслюк Олег, 1, 4, 6, 28, 29, 30, 34; Романюк Дмитро, 10, 42, 60; Кухта Владислав, 11, 16; Грицюк Антон, 19 Попередження: немає Арбітр: Мельник Олег, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
4-й тур
9 жовтня (вівторок) Любомль - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 2:3 (1:2) Голи: Сушик Роман, 28; Сачук Андрій, 50 - Мороз Артем, 16; Кухта Владислав, 26; Буслюк Олег, 44 Попередження: Буслюк Олег (МФК Ковель-Волинь) Арбітр: Столярчук Павло, делегат-інспектор - Савчук Анатолій
Шацьк - Люблинець - 0:3 Голи: Копанчук Дмитро-2; Тарасюк Дмитро Попередження: Рупинець Руслан (Шацьк) Арбітр: Стаднік Сергій, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
3-й тур
3 жовтня (середа)
Люблинець - Любомль - 1:2 (0:1)
Голи: Копичнук Дмитро, 53 - Сачук Андрій, 3; Сушик Роман, 58
Попередження: Тельбух Максим, Тесляр Артем (обидва - Люблинець)
Арбітр: Клімук Юрій, делегат-інспектор - Оришкевич Володимир
Джура (Білин-Скулин) - Шацьк - 2:3 (2:1)
Голи: Панасюк Тарас, 13, 25 - Грицюк Ярослав, 7; Маригода Павло, 36, 45
Попередження: немає
Арбітр: Карамаць Сергій, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
2-й тур
25 вересня (вівторок)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Люблинець - 5:1 (2:1)
Голи: Кухта Владислав, 19, 22; Мороз Артем, 33, 46; Романюк Дмитро, 57 - Тарасюк Антон, 21
Попередження: Ткачук Любомир - Остапчук Андрій
Арбітр: Літвінчук Леонід, делегат-інспектор - Ткачук Павло
26 вересня (середа)
Любомль - Джура (Білин-Скулин) - 6:0 (1:0)
Голи: Сачук Андрій, 24, 35, 37, 47, 50 (з пенальті); Ольховський Юрій, 45
Попередження: Ольховський Юрій (Любомль)
Арбітр: Клімук Юрій, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
1-й тур
18 вересня (вівторок)
Джура (Білин-Скулин) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:8 (0:3)
Голи: Грицюк Антон, 7; Буслюк Олег, 11, 36, 55; Кухта Владислав, 28, 41; Коваль Станіслав, 33, 47
Попередження: Зеленько Максим - Кухта Владислав
Арбітр: Столярчук Павло, делегат-інспектор - Безуглий Ігор
19 вересня (середа)
Шацьк - Любомль - 0:3 (0:2)
Голи: Сачук Андрій, 14, 17, 44
Попередження: Котюк Сергій - Бабчук Костянтин
Арбітр: Стаднік Сергій, делегат-інспектор - Корпонай Адальберт
|
|
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Календар |
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
|