Федерація Футболу Волині - - регламент змагань
П`ятниця, 24.03.2017, 04:12
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Регламент
Чемпіонату Волині з футболу 2009 року
( I група)1. Мета та завдання:

- популяризація футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- підвищення рівня майстерності футболістів;
- визначення чемпіона та володаря Кубка Волині.


2. Керівництво змаганнями.

       Змагання по футболу серед аматорських команд I-ї групи проводить Федерація футболу Волині (ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Питання, не передбачені цим регламентом, регулює Комітет по проведенню даних змагань.

3. Порядок оформлення документації.

       Для участі у Чемпіонаті представники команд подають не пізніше ніж до 29 квітня наступні документи:
- заявковий лист у віддрукованому вигляді в 3-х примірниках, завірений керівником команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33-х гравців, керівники та тренерський склад);
- оригінал або ксерокопію паспорта (1-ї сторінки з фотографією), учасники ДЮФЛ – по паспорту футболіста;
- фотографія кожного гравця згідно заявки.
В заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити домашні ігри.
За юнацький склад заявляється до 33-х гравців, рік народження – 1992-97.
       Перезаявка та/або дозаявка команд-учасниць Чемпіонату можлива тільки в термін – від моменту закінчення 1-го кола до передостаннього дня початку 2-го кола згідно Календаря змагань.
       При переході гравця з однієї команди-учасниці Чемпіонату Волині 2009 року в іншу, команда, в яку переходить даний гравець зобов’язана сплатити компенсацію в розмірі 1000 грн. команді, з якої переходить гравець. Участь у Чемпіонаті гравців з професійних команд (команд не аматорів) не допускається.

4. Місця змагань.

Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле в належному стані;
- роздягальні, суддівську кімнату;
- необхідний інвентар для гри.
Приймаюча команда зобов’язана забезпечити присутність підчас гри двох працівників правоохоронних органів у службовій формі та медичного працівника з необхідними ліками та підтверджуючими документами лікаря.

5. Умови проведення змагань.

     Ігри Чемпіонату Волині 2009 року проводяться у два кола згідно Календаря змагань ( на своєму полі та на полі суперника ), затверджений Комітетом по проведенню змагань. Тривалість гри: дорослі – два тайми по 45хв., юнаки – два тайми по 35хв. У протокол матчу вноситься не більше 18 гравців однієї команди. В процесі гри дозволяється заміна 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь у даній грі.
     Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати 2-а комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму та команда, яка стоїть 2-ю у Календарі змагань. У разі, якщо команда, яка стоїть 1-ю у Календарі, хоче провести зустріч у формі іншого кольору, ніж зазначена у заявці для участі у Чемпіонаті, пріоритет у виборі кольору форми надається команді, яка стоїть 2-ю у Календарі.
     На футболці гравця обов’язково повинен бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у протоколі матчу. Одночасно неможливо внести в одній команді у протокол декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який прийматиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того-ж гравця у протоколі матчу, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру ( результат зустрічі залишиться незмінним ).
     Команда-господар зустрічі зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди-суперниці мають можливість надати м’ячі кращої якості, то головний арбітр має пріоритет при виборі м’яча для проведення даної зустрічі.

6. Арбітраж та інспектування.

     Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітрів та інспекторами, рекомендованими суддівсько-інспекторським комітетом ФФВ та затвердженими Комітетом по проведенню змагань.
     За 30 хв. до початку матчу керівники команд зобов’язані внести в протокол прізвища та імена гравців, заявлених на даний матч, вказати номера, під якими гравці прийматимуть участь у грі. Команда-господар заповнює протокол першою.
     Після закінчення матчу головний арбітр зобов’язаний оформити протокол протягом 15 хв. Якщо під час матчу мали місце попередження, вилучення, травми гравців, порушення чинного Регламенту, а також порядку на стадіоні, арбітр зобов’язаний зробити запис, ознайомити з протоколом представників команд, про що вони підписують протокол. Інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце в грі чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову ФФВ та Голову Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
     Будь-яка команда має право не більше 2 разів за коло згідно Календаря змагань запрошувати суддівську бригаду з іншого регіону України. Команда-ініціатор забезпечує оплату витрат по обслуговуванню даної суддівської бригади за свій рахунок. В такому разі не пізніше ніж за 10 днів до початку календарної гри дана команда подає пропозицію в суддівський комітет ФФВ. Якщо дві команди ініціюють ту саму суддівську бригаду арбітрів (з іншого регіону України), то витрати оплачуються пропорційно 50х50.

7. Протести.

     Керівники команди, які подають протест зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в протоколі гри.
     Письмові протести повинні бути вичерпно мотивовані і підписані керівниками команд та надіслані у ФФВ не пізніше ніж за 24 годин після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 (сто) грн.. на рахунок ФФВ.


8. Перенесення гри.

     Головний арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ ( сніг ). Якщо після припинення зустрічі немає можливості відновити гру протягом 30 хв., то матч буде дограватись або переграватись в інший день ( якщо матч зупинено в першій половині зустрічі (до 45-ї хвилини гри) та продовження його є неможливим, то даний матч переграється, якщо в другій половині (після 45-ї хвилини гри) – дограється ).
     В разі потреби команди-учасниці Чемпіонату Волині з певних об’єктивних причин перенести гру на інший день, керівник команди зобов’язаний в строк, не пізніше ніж за 5 днів до даної гри, повідомити представників команди-суперниці та Комітет по проведенню змагань. За взаємною згодою трьох сторін призначається нова дата проведення матчу ( не більше 6 днів після дати перенесеного матчу та не ближче, ніж за 4 дні до останнього туру 1-го або 2-го кола згідно Календаря змагань). Перенесення гри тільки за згодою команд не дозволяється. В іншому разі перенесення матчів можливе тільки за настанням форс-мажорних обставин.


9. Дисциплінарні санкції до команд та футболістів.

     Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов'язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів.
У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди за рішенням головного арбітра матч може бути припинений.
     Командам, що не з’явилися на гру, відсутній юнацький склад, спізнилися більше ніж на 45 хв. від початку зустрічі згідно Регламенту змагань або залишили поле до того, як пролунав фінальний свисток, зараховується поразка (-:+ ). При цьому дана команда сплачує 500 (п’ятсот) грн. команді-суперниці. Команда, яка повторно не з’явилася на гру, до участі в іграх Чемпіонату не допускається.
Якщо команда, яка припинила участь у Чемпіонаті, провела половину та більше ігор, то даній команді в матчах, які залишились, зараховується поразка (-:+), а команді-суперниці – перемога (+:- ). Якщо команда, яка припинила участь у Чемпіонаті, провела менше половини ігор – її результат анулюється.
Дискваліфікація гравців за проступки, які були допущені підчас проведення матчів Чемпіонату :
- за повторне порушення після отримання попередження в одній грі (друга „жовта" картка) - 1 гра;
- за „фол останньої надії" - 1 гра;
- за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику - 2 гри;
- за образливі жести, слова на адресу партнера, суперника, арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб та глядачів - 2 гри;
- за нецензурні вирази на адресу суперника, арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб та глядачів - 3 гри;
- за удар суперника, партнера по команді:
- під час гри - до 4 ігор;
- після гри - до 4 ігор;
- за бійку на стадіоні (футбольному полі) підчас, до або після гри - до 5 ігор;
- за грубу гру з нанесенням важкої травми – до 5 ігор;
- за напад на арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб - до кінця матчів Чемпіонату;
- за перші 3 (три) „жовті" картки, отримані у Чемпіонаті - 1 гра;
- за кожні отримані наступні 2 (дві) „жовті" картки – 1 гра;

- якщо матч не відбувся з вини команди суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця (календарних ігор);
- футболіст, який має дискваліфікацію, не може бути заявленим за іншу команду до тих пір, поки не закінчиться термін його дискваліфікації.

       За кожну гру дискваліфікації гравець сплачує 50 грн. на рахунок ФФВ. За участь у грі незаявленого, дискваліфікованого або вилученого гравця, то команді, в якій виявлене дане порушення, зараховується поразка з рахунком -:+, а команді-суперниці - перемога +:-.
Облік карток ведуть керівники команд та КДК ФФВ.

10.Фінансові умови.

      Для покриття витрат по проведенню Чемпіонату Волині з футболу 2009 року команди-учасниці зобов’язані перерахувати до 24 квітня цього року на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 4550 (чотири тисячі п’ятсот п’ятдесят) грн. В заявочний внесок входить: 1000 (тисяча) грн. – організаційні та інформаційні витрати, 3550 (три тисячі п’ятсот п’ятдесят) грн. – оплата арбітражу матчів Чемпіонату. Інспектування ігор оплачується із коштів, перерахованих Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту із розрахунку 90 (дев’яносто) грн.. і проїзд згідно вартості квитків.
      При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.

11. Визначення місць команд у турнірній таблиці.

А) За перемогу у матчах команді нараховується 3 очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
Б) Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
В) У випадку рівності показників, вказаних в п. Б) даної статті, у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах зі всіма конкурентами мають кращі показники:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів;
Г) За рівності показників, вказаних у п. В), перевага надається команді, яка за всі матчі набрала найменше попереджень.


12. Нагородження.

     Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Чемпіон Волині з футболу 2009 року». Вона нагороджується Кубком, дипломом I-го ступеня, гравці - грамотами, медалями. Команди, які посіли 2-3 місця, нагороджуються дипломами відповідних ступенів, гравці медалями.
     Нагороджувальна атрибутика Чемпіонату і Кубка Волині забезпечується Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.


13. Заключні положення:

- розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань;
- всі додатки до змагань є його невід’ємною частиною;
- команди-учасниці Чемпіонату Волині серед колективів I-ї групи допускаються до участі в розіграші Кубка Волині 2009 року. Початок ігор Чемпіонату Волині з футболу 2009 року: юнаки – о 15 годині, дорослі – о 17 годині.
ДОДАТОК № 1
до Регламенту Чемпіонату
Волині
з футболу 2009 року
(від 03.06.2009р.)


  Дисциплінарні санкції до офіційних представників команд та організації
       проведення календарних матчів Чемпіонату Волині 2009 року.


     За недисципліновану поведінку офіційних осіб команд-учасниць (згідно заявкового листа на участь у Чемпіонаті Волині 2009 року), а саме: нецензурну лайку в сторону арбітрів, інспектора та інших офіційних осіб по проведенню Чемпіонату, систематичне невдоволення суддівськими діями (відповідно до рапорту арбітра та інспектора матчу) ці офіційні особи дискваліфікуються від виконання обов’язків (керування командою) від однієї до п’яти ігор підчас проведення матчів чемпіонату. За кожну гру дискваліфікації покарані особи сплачують штраф у розмірі сто гривень на рахунок ФФВ (не пізніше ніж до початку наступної календарної гри за участю своєї команди).
     За грубі порушення норм правопорядку глядачами Комітет по проведенню Чемпіонату Волині 2009 року буде дискваліфіковувати стадіон, де виявлені ці порушення до трьох домашніх ігор. У разі дискваліфікації стадіону ігри відбудуться на полі команди-суперниці згідно Календаря змагань.
     Команда-господар зобов’язана забезпечити після завершення гри безпеку суддівської бригади, інспектора матчу та інших офіційних осіб по проведенню Чемпіонату працівниками правоохоронних органів, які присутні на грі.
     У разі не виконання цієї вимоги стадіон може бути дискваліфікований до 3 домашніх ігор Чемпіонату згідно Календаря змагань.

                                             Перенесення гри.

     Перенесення гри можливе лише уразі виникнення об’єктивних причин.
     Команда ініціатор переносу гри зобов’язана письмово повідомити ФФВ та Комітет по проведенню Чемпіонату не пізніше ніж за 5 днів до даної календарної гри. Тільки за письмовою згодою обох керівників команд- учасниць матчу, що має переноситись, даний матч можливо перенести не більше ніж на три дні до/або після початку даної гри згідно Календаря змагань.
     Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу гри у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.

 

ДОДАТОК № 2
до Регламенту Чемпіонату Волині
з футболу 2009 року
                                      (від 10.07.2009 року)                                                
 
 
      За невиїзд на календарну гру команда-учасниця Чемпіонату Волині 2009 року сплачує штраф команді-суперниці згідно Календаря змагань - 2 000 (дві тисячі) грн. При цьому команді за невиїзд зараховується технічна поразка  (-:+) та ще додатково знімається 3-и очки із загального заліку. Штраф за невиїзд команда сплачує до початку наступної календарної гри.
 
       За сплату штрафу за кожну гру дискваліфікації гравця несе відповідальність команда-учасниця Чемпіонату Волині 2009 року, за яку заявлений даний гравець. Команда сплачує штраф за свого дискваліфікованого гравця до початку наступної календарної гри.
 
        Команда, яка не сплатила штраф,  до гри не допускається.        
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz