НІКО Ветеран-Лучеськ - МАРАДО - 3:1 (0:1)
Голи: Кузьмич Костянтин, 46, 70; Кальчик Андрій, 53 - Журибіда Володимир, 30
Попередження: Бичук Ігор (НІКО Ветеран-Лучеськ)
Арбітр: Попко Максим, Силюк Григорій

Сьогодні на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся фінальний матч Кубка міста Луцька з футболу серед аматорських команд сезону 2014 року. Організатором змагань є комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради спільно з Федерацією футболу міста Луцька.

У фінальному матчі зійшлися команди “НІКО Ветеран-Лучеськ” і “Марадо”.

На шляху до фіналу Кубка міста “НІКО-Ветеран Лучеськ” переміг в чвертьфіналі команду “ДЮСШ №2- ЛТСМ № 536” з рахунком 4:2. В півфіналі ветеранівці здолали команду 40-го кварталу з рахунком 4:1.

У свою чергу, команда “Марадо” згідно жереба розпочала боротьбу за Кубок з чвертьфіналу з командою “Бренд-груп” і впевнено перемогла з рахунком 3:0.У півфіналі марадівці зіграли в основний час у нічию з командою “Магніт”, а у серії післяматчевих пенальті здобула перемогу з рахунком 3:1.

На фінальний матч Кубка міста Луцька з футболу серед аматорських команд сезону 2014 року завітав й міський голова Микола Романюк. Він разом з іншими вболівальниками з зацікавленням спостерігав за грою.

Матч видався дуже напруженим та результативним. У першому таймі на футбольному полі домінувала команда “Марадо”. Вони активно атакували, і їхні старання не залишилися марними. На 30 хвилині після швидкої атаки забив гол Володимир Журибіда. І рахунок у матчі став 1:0 на користь “Марадо”.

У другому таймі ініціативу у грі перехопили футболісти “НІКО Ветеран-Лучеськ”. Команда притиснули суперників до своїх воріт. Результатом цього став гол у виконанні Костянтина Кузьмича, який він забив у ворота “Марадо” на 46 хвилині матчу.

Після пропущеного м'яча гравці “Марадо” дещо активізували свої дії в атаці, однак, вони не принесли результату.

Футболісти “НІКО Ветеран-Лучеськ” продовжували тиснути на ворота суперників. Активні дії в атаці принесли свої результати у вигляді двох забитих м'ячів у виконанні Андрія Кальчика та Костянтина Кузьмича, які відзначилися на 53 та 69 хвилинах матчу відповідно.

Фінальний свисток судді зафіксував перемогу команди “НІКО Ветеран-Лучеськ” над “Марадо” з рахунком 3:1.

Кубки, дипломи та медалі переможці та призери отримали з рук міського голови Миколи Романюка та голови комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Юрія Волинця.

Крім того, за результатами гри було визначено й кращих гравців матчу. Так, у команді “НІКО Ветеран-Лучеськ” ним став Леонід Чабан, а у команді “Марадо” - Володимир Журибіда.

Звертаючись до учасників змагань, міський голова Микола Романюк подякував командам за цікаву гру. Він привітав з перемогою команду “НІКО Ветеран-Лучеськ”. “Хочу вам подякувати за вашу життєву активність. Мені сказали, що середній вік команди 38 років. Ви показуєте молоді приклад, що треба займатися спортом, тим видом, який подобається. Футбол є футбол. Це гра мільйонів. Обидві команди показали сьогодні жагу до перемоги. Дякую за це”, - сказав міський голова.

Також він побажав гравцям здоров'я, удачі та нових перемог на футбольному полі.

На завершення гравці команди разом з міським головою Миколою Романюком зробили спільне фото на пам'ять.

* Інформація та фото з сайту Луцької міської ради

1/2 фіналу

16 вересня (віторок)
МАРАДО - Магніт - 2:2 (2:2) (по пен. 3:1)
Голи: Турчик Богдан, 13, 20 - Бернак Вадим, 17; Тачинський Сергій, 28
Післяматчеві пенальті: Подригуля Вадим +, Бугайчук Сергій - (воротар Бенес Віктор), Тележинський Віталій +, Турчик Богдан + - Поліщук Андрій - (воротар Манілов Ігор), Калюжний Ігор - (воротар Манілов Ігор), Тачинський Сергій - (стійка), Бернак Вадим +
Попередження: Тележинський Віталій, Давидов Олександр - Онищенко Роман, Тачинський Петро, Ричков Євгеній
Арбітр: Тучкевич Андрій

17 вересня (середа)
НІКО Ветеран-Лучеськ - 40-й - 4:1 (1:1)
Голи: Бичук Ігор, 8; Кохановський Василь, 54; Чабан Андрій, 42; Кальчик Андрій, 58 - Гринчук Богдан, 18
Нереалізований пенальті: Кохановський Василь, 39 (НІКО Ветеран-Лучеськ) (воротар Кунаков Олександр)
Попередження: Дяк Микола (40-й)
Арбітр: Літвінчук Леонід

1/4 фіналу

31 серпня (неділя)
НІКО Ветеран-Лучеськ - ДЮСШ №2-ЛСТМ №536 - 4:2 (2:0)
Голи: Кальчик Андрій, 14; Чабан Андрій, 18; Азовський Юрій, 49; Кузьмич Костянтин, 57 - Горбачевський Олександр, 65; Потоцький Юрій, 69
Попередження: Чабан Андрій, Азовський Юрій (обидва - НІКО Ветеран-Лучеськ)
Арбітр: Силюк Григорій

МАРАДО - БРЕНД-ГРУП - 3:0 (3:0)
Голи: Журибіда Володимир, 17, 24; Бондарук Віталій, 27
Попередження: Бондарук Віталій - Савчук Андрій, Панасюк Ігор
Арбітр: Дмитрук Богдан

В 1/2 фіналу згідно жеребкування автоматично вийшли: "Магніт" та "40-й".