|
Матч за 1-е місце
12 червня (неділя)
Волинь-2001 (Луцьк) - Волинь-2000 (Луцьк) - 0:3 (0:0)
Голи: Сабатюк Максим, 43; Ясковець Валентин, 46; Соломатін Юрій, 64 (з пенальті)
Попередження: Блащук Владислав, Глушнюк Данило - Комановський Олександр, Сабатюк Максим, Натаров Вячеслав, Коробко Дмитро
Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Бугайчук Сергій, Кузьмич Ярослав
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
Матч за 3-є місце
Атлетік (Цумань) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:2 (0:1)
Голи: Залібський Богдан, 14; Цевух Олександр, 68
Попередження: Ховайло Артем (Атлетік)
Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра - Бугайчук Сергій, Кузьмич Ярослав
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
1/2 фіналу
12 червня (неділя)
Волинь-2001 (Луцьк) - Атлетік (Цумань) - 4:0 (2:0)
Голи: Блащук Владислав, 5; Кухаревич Микола, 19, 47; Кристін Владислав, 57
Попередження: Сліпчук Микола (Атлетік)
Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Якимчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
Волинь-2000 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 7:0 (3:0)
Голи: Сабатюк Максим, 9; Кардаш Максим, 11; Юнчик Олександр, 20; Дмитренко Владислав, 42; Коробко Дмитро, 55; Запорожець Михайло, 60; Комановський Олександр, 62
Попередження: немає
Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Якимчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
1/4 фіналу
Матчі-відповіді
6 червня (понеділок)
Західний Буг (Іваничі) - Волинь-2001 (Луцьк) - 0:11 (0:7)
Голи: Кухаревич Микола, 3, 5, 7, 13, 17, 19, 22, 38, 46; Блащук Владислав, 37; Кристін Владислав, 66
Попередження: немає
Арбітри: Супрунюк Андрій, Троцюк Олександр
ДЮСШ Любешів - Волинь-2000 (Луцьк) - 0:7 (0:2)
Голи: Дмитренко Владислав, 20, 31; Ольшевський Дмитро, 41; Максимчук Дмитро, 46, 50; Кромський Віталій, 52, 57
Попередження: немає
Арбітр: Савчук Анатолій
Атлетік (Цумань) - ДЮСШ Ковель - 3:0 (технічна поразка)
8 червня (середа)
ДЮСШ Володимир-Волинський район - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:5 (0:2)
Голи: Артисюк Дмитро, 45 - Валігура Владислав, 6, 68; Цевух Олександр, 27, 51, 60
Попередження: Артисюк Дмитро, Шворак Руслан - Старушик Микола
Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Шевчук Андрій, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
1/4 фіналу
Перші матчі
1 червня (середа)
ДЮСШ Ковель - Атлетік (Цумань) - 0:3 (0:0)
Голи: Макарець Максим, 36; Чередько Дмитро, 53; Ховайло Ігор, 63
Попередження: Дрегель Назар, Козачук Вадим, Рожик Роман (усі - ДЮСШ Ковель)
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Міщук Віталій, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
2 червня (четвер)
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Володимир-Волинський район - 3:0 (0:0)
Голи: Цевух Олександр, 43; Старушик Микола, 63; Залібський Богдан, 67
Попередження: Іськов Владислав - Шворак Руслан, Вавриш Андрій, Журавльов Юрій
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Шевчук Андрій, Клімук Юрій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
Волинь-2001 (Луцьк) - Західний Буг (Іваничі) - 12:0 (10:0)
Голи: Гарсієв Хамза, 3, 5, 27, 37; Лучка Вадим, 7 (з пенальті); Кухаревич Микола, 13, 15, 22, 28, 31, 33, 70;
Попередження: немає
Арбітр: Мадзей Володимир, асистенти арбітра - Ярмощук Роман, Горун Валерій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
Волинь-2000 (Луцьк) - ДЮСШ Любешів - 11:0 (6:0)
Голи: Полетій Михайло, 20; Дмитренко Владислав, 22; Пилипчук Богдан, 23 (автогол); Киценюк Микола, 27; Юнчик Олександр, 29; Сабатюк Максим, 33 (з пенальті); Кардаш Максим, 45; Максимчук Дмитро, 48; Запорожець Михайло, 57; Соломатін Юрій, 60; Сасовський Максим, 66
Попередження: Пилипчук Богдан (ДЮСШ Любешів)
Арбітр: Бас Назарій
Спостерігач арбітражу: Безуглий Ігор
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Волинь-2001 |
14 |
13 |
1 |
0 |
72-7 |
40 |
2. |
Волинь-2000 |
14 |
12 |
1 |
1 |
117-7 |
37 |
3. |
Атлетік |
14 |
8 |
1 |
5 |
41-26 |
25 |
4. |
ДЮСШ Вол.-Волинський р-н |
14 |
5 |
1 |
8 |
30-34 |
16 |
5. |
Західний Буг |
14 |
5 |
1 |
8 |
22-36 |
16 |
6. |
Шахтар |
14 |
5 |
1 |
8 |
22-42 |
16 |
7. |
ДЮСШ Луга |
14 |
4 |
1 |
9 |
14-61 |
13 |
8. |
Ласка |
14 |
0 |
1 |
13 |
7-112 |
1 |
Група Б
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
ФЦ Ковель-Волинь |
10 |
7 |
2 |
1 |
38-7 |
23 |
2. |
ДЮСШ Ковель |
10 |
7 |
1 |
2 |
33-17 |
22 |
3. |
ДЮСШ Любешів |
10 |
6 |
2 |
2 |
21-13 |
20 |
4. |
ДЮСШ ДОФ Арбо |
10 |
4 |
3 |
3 |
29-17 |
15 |
5. |
ДЮСШ Любомль |
10 |
1 |
1 |
8 |
12-51 |
4 |
6. |
ФК Волошки |
10 |
0 |
1 |
9 |
7-36 |
1 |
Бомбардири:
35 - Кухаревич Микола (Волинь-2001)
25 - Дмитренко Владислав (Волинь-2000)
22 - Сабатюк Максим (Волинь-2000)
Номінації:
кращий воротар – Пушкарчук Назар (Волинь-2000);
кращий захисник – Крикун Олег (Атлетік);
кращий нападник – Федчук Олексій (ФЦ Ковель-Волинь).
|
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Календар |
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
|