Четвер, 25.04.2024, 16:12
АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

6.15. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- роздягальні з душовими кімнатами та суддівську кімнату. Якщо команда-господар має одну роздягальню, то вона надається гостям;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців;

- технічну зону з місцями для сидіння (не менше, ніж для 7 чол.) (у разі невиконання даної вимоги спостерігач арбітражу робить відповідний запис та на команду накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 250 (двісті п’ятдесят) грн.);

- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та спостерігача арбітражу.

6.15.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та спостерігачу арбітражу, пред’явити їм наявність медикаментів (згідно переліку – Додаток №1) і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря або забезпечення необхідних медикаментів (згідно переліку) відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань або відсутності необхідних медикаментів (згідно переліку), матч не розпочинається, а команді-господарю зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар за погодженням з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

6.15.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі не менше двох працівників правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і спостерігача арбітражу, офіційних осіб та глядачів. Якщо необхідна кількість працівників правоохоронних органів відсутня, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) грн. та вноситься відповідний запис у рапорт спостерігача арбітражу.

6.16. Контроль (повноваження) за дотриманням вимог у пп. 6.15, 6.15.1 та 6.15.2 покладається виключно на спостерігача арбітражу, який у разі порушення даних вимог зобов’язаний вносити відповідні записи у рапорт спостерігача арбітражу. Комітет з проведення змагань ФФВ у разі неспроможності командою-господарем матчу усунення грубих недоліків щодо організації та забезпечення гри має право перенести наступний(-і) календарний(-і) матч(-і) на поле команди-суперниці.

6.17. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у Чемпіонаті. Якщо письмове повідомлення про припинення участі у Чемпіонаті не надійде в Адміністрацію ФФВ, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, у тому випадку на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

6.18. Якщо команда-учасниця дорослого складу Чемпіонату знята зі змагань або припинила участь у змаганні за власним бажанням, автоматично відсторонюється від участі у ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2017/2018 рр. команда юнацького складу (клубна система).

6.18.1. Якщо команда-учасниця юнацького складу ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2017/2018 рр. знята зі змагань або припинила участь у змаганні за власним бажанням, автоматично відсторонюється від участі у Чемпіонаті команда дорослого складу (клубна система).

6.18.2. Якщо команда юнацького складу ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2017/2018 рр. не прибула на календарну гру, з команди дорослого складу Чемпіонату (клубна система) додатково знімається 1 (одне) очко з загального заліку.

6.19. Базовий день – неділя, базовий час початку ігор – вересень 16:00 год, жовтень 15:00 год, листопад – 14:00 год, резервний день – середа.

6.19.1. У разі виникнення форс-мажорних обставин та/або згідно рішення Комітету з проведення змагань ФФВ команда-учасниця зобов’язана провести календарну гру у будь-який день тижня.

6.20. Команда-господар в обов’язковому порядку веде відеозйомку матчу та надає запис в Адміністрацію ФФВ (за вимогою).

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці

7.1. За перемогу у матчах Чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.3. За рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

7.4. Якщо дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок на другому етапі Чемпіонату (місця з 1 по 8), Чемпіон Волині визначається у «Золотому матчі» між цими командами на нейтральному полі. Рішення щодо місця проведення та часу початку матчу приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.

7.4.1. «Золотий матч» організовує та проводить Комітет з проведення змагань ФФВ. Команда-господар поля визначається за допомогою жеребкування, що проводить Комітет з проведення змагань ФФВ.

7.4.2. Якщо основний час «Золотого матчу» закінчиться внічию, у тому випадку призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.

8.2. Арбітри та спостерігачі арбітражу, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 1 годину до початку матчу. Кожен арбітр повинен мати з собою щонайменше два комплекти суддівської форми різних кольорів, визначених Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту з урахуванням пам’ятки-інструкції щодо проведення календарних ігор Чемпіонату Волині для арбітрів та спостерігачів арбітражу (арбітр у грі дає не більше 15 свистків (виключення початковий удар, положення «поза грою», кутовий удар, конфронтація); жовта картка за симуляція не пред’являється атакуючому гравцю в штрафному майданчику суперника; заміна гравців в доданий арбітром час не дозволяється; якщо гравець після зіткнення не продовжує гру на протязі 15, йому надається допомога за полем, але він може продовжити гру через 5 хв; спостерігачі арбітражу обов’язково рахують кількість порушень (свистків) в кожному таймі, про їхню кількість обов’язково відображають в рапорті; відміна фіксації незначного фолу (за англійською методикою арбітражу)). Спостерігач арбітражу є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень Регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.

8.3. До арбітражу обласних змагань з футболу допускаються і жінки, у зв’язку з чим команда-господар поля зобов’язана надати їм окрему роздягальню та створити інші необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.

8.4. Спостерігач арбітражу контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.

8.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставин, гру проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає спостерігач арбітражу, погодивши це з Головою (заступником) Комітету арбітрів ФФВ. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить бригада арбітрів найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.

8.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.

8.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.

8.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.

8.9. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в Адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та спостерігачів арбітражу накладаються дисциплінарні санкції.

8.10. Спостерігач арбітражу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Комітет з проведення змагань ФФВ і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.

8.11. Якщо до, під час, після матчу мали місце вилучення гравців (за винятком позбавлення очевидної можливості забити м'яч та другого попередження), порушення вимог Регламенту, арбітр та спостерігач арбітражу даної гри в обов’язковому порядку надають письмові пояснення в Комітет арбітрів ФФВ та Комітет з проведення змагань ФФВ (можливо факсом або електронною поштою) не пізніше, ніж до завершення першого робочого дня після проведення даного матчу.

8.12. Офіційним особам матчу забороняється робити заяви в громадських місцях (перед громадськістю), навіть шляхом використання електронних листів або власних Інтернет-сайтів, брати участь в групових обговореннях, списках розсилок, форумах, блогах та в іншому, подібному до них, робити заяви у будь-якій формі та давати інтерв’ю будь-яким засобам інформації, які висвітлюють матчі, що проводяться зазначеним вище особами, та їхню діяльність, за виключенням тих випадків, коли вони заздалегідь отримали на це дозвіл від Комітету арбітрів ФФВ, ФФУ. Офіційні особи мають право вільно робити заяви та давати інтерв’ю стосовно якості професійних дій (виконаної роботи – арбітражу/спостерігання арбітражу) лише після того, як Органи футбольного правосуддя ФФВ, ФФУ ухвалили своє рішення щодо відповідних матчів, при цьому, вони повинні надаватись лише у вигляді уточнень та роз’яснень, і не містити будь-яку оцінку технічних дій та дисциплінарної поведінки, власної або інших офіційних осіб матчу.

8.13. Прохання щодо заміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймається.

8.14. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка матчу.

Стаття 9. Протести

9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані в Адміністрацію ФФВ (можливо факсом або на електронну адресу ФФВ: ffv.ofis@gmail.com) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 200 (двісті) грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

9.3. Протест щодо спірних моментів під час гри без надання відеозйомки всього матчу не розглядається.

9.4. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

9.4.1. Не приймаються і не розглядаються протести на участь у матчі  гравців команди-суперника, які подані після матчу.

9.5. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та/або спостерігача арбітражу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

Стаття 10. Припинення, перенесення гри

10.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг).

10.2. У разі припинення матчу арбітром за вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом на користь команди, якій буде зараховано технічну перемогу – рахунок матчу залишається незмінним.

10.3. У разі, якщо матч припинений з вини обох команд, їм зараховуються технічні поразки 0:3 на дані команди накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.

10.4. Якщо арбітр прийме рішення припинити проведення матчу через, наприклад, непридатне поле для гри, то час матчу, який залишився, повинен бути дограний на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, якщо тільки дане питання не буде передано на розгляд КДК ФФВ.

10.4.1. Якщо час, який залишився, необхідно дограти на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, тоді діють наступні положення:

а). до листа рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесеними будь-які гравці, які фігурують в списках гравців команди «А» і команди «Б» на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в листі рапорту арбітра «Склади команд» у контексті припиненого матчу, за виключенням гравців, яких було замінено або вилучено з поля, в ході проведення припиненого матчу, а також гравців, які були дискваліфіковані на припинений матч. Гравців, які знаходилися на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до листа рапорту арбітра «Склади команд» в якості запасних гравців при дограванні матчу (якщо вимоги пункту а). будуть порушені, команді, яка допустила дані порушення зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п'ятсот) грн.;

б). будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишається в силі на ту частину матчу, яка залишилася;

в). одна жовта картка, яка застосована перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу;

г). заміна гравців, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість гравців у стартовому складі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу;

д). команди можуть проводити ту кількість замін, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.

10.5. Рішення про те, в який день буде дограно припинений матч, приймається протягом 2 год з моменту прийняття арбітром рішення про припинення матчу, після консультації з обома офіційними представниками команд. У разі розбіжностей, дату і час початку догравання визначає Комітет з проведення змагань ФФВ (його рішення є остаточним).

10.5.1. Матч дограється:

а). з хвилини, на який був припинений;

б). як правило, на стадіоні, де він відбувається;

в). зі збереженням рахунку та дисциплінарних санкцій зіграної частини матчу.

10.5.2. У випадку неможливості догравання матчу наступного дня на тому ж стадіоні, рішення щодо місця, дати проведення та часу початку догравання матчу приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.

10.5.3. Час припинення матчу повинен бути відображений в листі рапорту арбітра.

10.6. Якщо матч припинено з підстав, не передбачених статею 10, Комітет з проведення змагань розглядає питання про застосування дисциплінарних санкцій.

10.7. Витрати на догравання матчу наступного дня або в інший день – за рахунок команд-учасниць матчу Чемпіонату.

10.8. У разі виникнення необхідності перенесення дати календарної гри команда-ініціатор переносу матчу зобов’язана письмово повідомити Комітет з проведення змагань ФФВ не пізніше, ніж за 4 дні до даної календарної гри, не пізніше, ніж за 3 дні надати письмові згоди обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись. За умови погодження Комітетом з проведення змагань ФФВ даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до або після початку даної гри згідно Календаря змагань (за винятком неможливості проведення матчу у даний термін), при цьому команда-ініціатор переносу сплачує на рахунок ФФВ 150 (сто п’ятдесят) грн.

10.8.1. У разі виникнення необхідності зміни часу початку календарної гри команда-ініціатор зобов’язана письмово повідомити Комітет з проведення змагань ФФВ не пізніше, ніж за 2 доби до даної календарної гри та надати письмові згоди обох керівників команд-учасниць матчу.

10.8.2. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу, зміни часу початку матчу, у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор.

10.9. У разі виникнення необхідності перенесення календарної гри на запасне поле команди-господаря (або поле команди-суперниці) дана команда зобов’язана письмово повідомити Комітет з проведення змагань ФФВ не пізніше, ніж за 3 дні до даної календарної гри.

10.9.1. У разі виникнення необхідності перенесення командою-господарем місця проведення на будь-якому іншому стадіоні, не внесеному в заявковий лист, дана команда зобов’язана письмово повідомити Комітет з проведення змагань ФФВ не пізніше, ніж за 3 дні до даної календарної гри.

10.10. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 10.8, рішення про дату проведення даної календарної гри приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.

10.11. Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить виключно Комітету з проведення змагань ФФВ.

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФВ (далі – КДК) увідповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.

11.2. Команда-учасниця Чеміпонату зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.

11.3. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються спільно в Чемпіонаті та розіграші Кубка Волині.

11.4. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.

11.4.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за позбавлення очевидної можливості забити м'яч, підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.6. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.7. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.

11.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.

11.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення КДК (АК) ФФВ.

11.10. Непроведений з будь-якої причини матч Чемпіонату, розіграшу Кубка не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.11. Якщо кількість матчів, на які відсторонений футболіст, перевищує кількість матчів, що залишилися у змагальному сезоні, то залишок матчів, на який відсторонений футболіст, переноситься на наступний змагальний сезон. Футболіст повинен відбути відсторонення в матчах за команду клубу, за яку він буде заявлений в наступному сезоні незалежно від статусу (професіональний чи аматорський) та виду (чемпіонат чи кубок) змагань. Це положення також розповсюджується на всіх футболістів (професіоналів чи аматорів), які переходять в іншу асоціацію впродовж змагального сезону незалежно від статусу змагань.

11.12. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.13. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць Чемпіонату.

 

  читати далі...

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Партнери
  • Українська асоціація футболу
  • Комітет арбітрів УАФ
  • Пошук

  • Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz