ФІНАЛ
1/4 фіналу
Перші матчі
21 травня (понеділок)
Волинь-04 (Луцьк) - ДЮСШ №2 (Луцьк) - 2:1 (2:0)
Голи: Гарбарук Володимир, 2, 25 - Халімончук Артем, 35 (з пенальті)
Попередження: Сироватка Володимир (ДЮСШ №2)
Арбітр: Ярмощук Роман, асистенти арбітра - Нерубайло Денис, Савчук Анатолій
23 травня (середа)
Волинь-05 (Луцьк) - Атлетік (Цумань) - 4:0 (0:0)
Голи: Лясковський Артем, 36; Байбула Назар, 42; Чернюк Микола, 44, 56
Попередження: Януль Артем (Атлетік)
Арбітр: Горун Валерій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Нерубайло Денис
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій
24 травня (четвер)
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Любомль - 3:0 (1:0)
Голи: Сидун Вадим, 21; Хапко Владислав, 49; Івко Олександр, 58
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Гарасимків Василь, Міщук Віталій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
ДЮСШ Маневичі - BRW-ВІК-05 (Володимир-Волинський) - 1:5 (1:3)
Голи: Пащук Назар, 3 - Туревич Назар, 2; Вісьтак Олександр, 16; Штонь Денис, 17; Хома Маркіян, 46; Лищук Максим, 48
Попередження: немає
Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Лисиця Назарій, Нерубайло Денис
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій
Матчі-відповіді
25 травня (п'ятниця)
Атлетік (Цумань) - Волинь-05 (Луцьк) - 1:0 (0:0)
Гол: Сосницький Сергій, 60
Попередження: Гуменюк Роман (Атлетік)
Арбітр: Пилипчук Василь
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
30 травня (середа)
ДЮСШ №2 (Луцьк) - Волинь-04 (Луцьк) - 0:5 (0:2)
Голи: Гарбарук Володимир, 5; Ричко Володимир, 30; Омельчук Денис, 45; Крамек Вадим, 51; Сметюх Тимофій, 52
Попередження: немає
Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Горун Валерій, Мищук Нестор
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій
BRW-ВІК-05 (Володимир-Волинський) - ДЮСШ Маневичі - 3:0 (2:0)
Голи: Білик Роман, 6; Вісьтак Олександр, 21; Хима Маркіян, 57
Попередження: немає
Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Пилипчук Василь, Пилипчук Богдан
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
31 травня (четвер)
ДЮСШ Любомль - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 2:1 (2:1)
Голи: Боярчук Дмитро, 12; Павловій Олександр, 27 - Сидун Вадим, 29
Попередження: немає
Арбітр: Котік Олексій
Група А
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Волинь-04 |
7 |
7 |
0 |
0 |
47-1 |
21 |
2. |
Атлетік |
8 |
5 |
0 |
3 |
24-11 |
15 |
3. |
РДЮСШ Рожище |
8 |
4 |
0 |
4 |
13-17 |
12 |
4. |
ДЮСШ Ківерці |
8 |
3 |
0 |
5 |
15-27 |
9 |
5. |
ФК Гірка Полонка |
7 |
0 |
0 |
7 |
6-49 |
0 |
Група Б
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Волинь-05 |
8 |
7 |
0 |
1 |
44-4 |
21 |
2. |
ДЮСШ №2 |
8 |
6 |
0 |
2 |
21-6 |
18 |
3. |
Адреналін-04 |
8 |
3 |
0 |
5 |
13-27 |
9 |
4. |
ФК Забороль |
8 |
2 |
2 |
4 |
11-26 |
8 |
5. |
Ласка |
8 |
0 |
2 |
6 |
4-32 |
2 |
Група В
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
ФЦ Ковель-Волинь |
10 |
9 |
1 |
0 |
54-4 |
28 |
2. |
ДЮСШ Маневичі |
10 |
6 |
1 |
3 |
23-10 |
19 |
3. |
ДЮСШ Люблинець |
10 |
5 |
2 |
3 |
14-12 |
17 |
4. |
ДЮСШ Ратне |
10 |
5 |
0 |
5 |
18-24 |
15 |
5. |
ДЮСШ Стара Вижівка |
10 |
3 |
0 |
7 |
14-36 |
9 |
5. |
Прип'ять |
10 |
0 |
0 |
10 |
3-40 |
0 |
Група Г
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
BRW-ВІК-05 |
10 |
9 |
0 |
1 |
40-7 |
27 |
2. |
ДЮСШ Любомль |
10 |
7 |
1 |
2 |
27-8 |
22 |
3. |
ДЮФК Волинь Н |
10 |
6 |
0 |
4 |
19-16 |
18 |
4. |
ДЮСШ Колос Г |
10 |
5 |
0 |
5 |
14-15 |
15 |
5. |
Західний Буг |
10 |
1 |
1 |
8 |
7-25 |
4 |
6. |
Шахтар |
10 |
1 |
0 |
9 |
5-44 |
3 |
Бомбардири:
16 - Гарбарук Володимир (Волинь-04), Чернюк Микола (Волинь-05)
11 - Вісьтак Олександр (BRW-ВІК-05), Решетило Петро (ДЮСШ Любомль), Хапко Владислав (ФЦ Ковель-Волинь)
|