Календар матчів чемпіонату Горохівщини
по футболу 2-а група 2015 року (1-е коло)
1-й тур 26 квітня 7-й тур 7 червня
Брендас Марянівка – Сокіл Мирків 1:1 Сокіл М – ФК Цегів 0:2
ФК Журавники – Спартак Скобелка 1:1 ФК Ржищів – Темп Ш 5:1
Сокіл Сільце – ФК Цегів 6:2 Брендас М– ФК Підбереззя 12:1
Штурм Бужани – Темп Шклинь 1:1 ФК Журавники – ФК Новостав 1:3
ФК Новостав – ФК Підбереззя 1:2 Сокіл С – Штурм Б 6:0
ФК Ржищів - вихідні Спартак С - вихідні
2-й тур 3 травня 8-й тур 14 червня
ФК Цегів – ФК Підбереззя 7:2 ФК Новостав – Сокіл С 0:2
Спартак С – ФК Новостав 3:0 ФК Підбереззя – ФК Журавники 3:1
Сокіл М – Штурм Б 0:0 Темп Ш – Брендас М 2:10
ФК Ржищів – Сокіл С 4:6 ФК Цегів – ФК Ржищів 2:4
Брендас – ФК Журавники 4:0 Спартак С – Сокіл М 2:0
Темп Ш – вихідні Штурм Б - вихідні
3-й тур 10 травня 9-й тур 21 червня
ФК Журавники – ФК Ржищів 0:0 ФК Ржищів – Спартак С 1:4
Сокіл С – Сокіл М 4:0 Брендас М – ФК Цегів 5:3
Штурм Б – Спартак С 1:4 ФК Журавники – Темп Ш 1:3
ФК Новостав – ФК Цегів 1:1 Сокіл С – ФК Підбереззя 7:1
ФК Підбереззя – Темп Ш 0:3 Штурм Б – ФК Новостав 5:3
Брендас М – вихідні Сокіл М - вихідні
4 тур 17 травня 10-й тур 28 червня
Сокіл С – Брендас М 2:3 ФК Підбереззя – Штурм Б 3:1
Штурм Б – ФК Ржищів 5:3 Темп Ш – Сокіл С 1:5
ФК Новостав – Сокіл М 0:0 ФК Цегів – ФК Журавники 7:0
ФК Підбереззя – Спартак С 1:4 Спартак С – Брендас М 2:3
Темп Ш – ФК Цегів 2:1 Сокіл М – ФК Ржищів 2:1
ФК Журавники – вихідні ФК Новостав - вихідні
5-й тур 24 травня 11-й тур 5 липня
Спартак С – Темп Ш 1:0 Темп Ш – ФК Новостав
Сокіл М – ФК Підбереззя 0:0 ФК Цегів – Штурм Б
ФК Ржищів – ФК Новостав 7:2 Спартак С – Сокіл С
Брендас М – Штурм Б 7:2 Сокіл М – ФК Журавники
ФК Журавники – Сокіл С 1:1 ФК Ржищів – Брендас М
ФК Цегів – вихідні ФК Підбереззя - вихідні
6-й тур 31 травня
Штурм Б – ФК Журавники 2:0
ФК Новостав – Брендас М 1:8
ФК Підбереззя – ФК Ржищів 5:3
Темп Ш – Сокіл М 2:3
ФК Цегів – Спартак С 4:2
Сокіл С - вихідні
Всі матчі відбуваються на полях команд вказаних першими.
Матчі починаються в 16 годині. Перенесення початку матчів дозволяється тільки після письмового звернення в ФФГ та отримання на це відповідного дозволу.
Команда
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
М’ячі
|
Очки
|
«Брендас» Мар’янівка
|
9
|
8
|
1
|
0
|
53 - 14
|
25
|
«Сокіл» Сільце
|
9
|
7
|
1
|
1
|
39 - 12
|
22
|
«Спартак» Скобелка
|
9
|
6
|
1
|
2
|
23- 11
|
19
|
ФК Цегів
|
9
|
4
|
1
|
4
|
29 - 22
|
13
|
ФК Підбереззя
|
10
|
4
|
1
|
5
|
18 - 39
|
13
|
«Штурм» Бужани
|
9
|
3
|
2
|
4
|
17 - 27
|
11
|
ФК Ржищів
|
9
|
3
|
1
|
5
|
28 - 27
|
10
|
«Темп» Шклинь
|
9
|
3
|
1
|
5
|
15 - 27
|
10
|
«Сокіл» Мирків
|
9
|
2
|
4
|
3
|
6 - 12
|
10
|
ФК Новостав
|
9
|
1
|
2
|
6
|
11 – 29
|
5
|
ФК Журавники
|
9
|
0
|
3
|
6
|
5 – 23
|
3
|
Турнірна таблиця 2-ї групи станом на 28 червня 2015 року.
|