Федерація Футболу Волині - - 2 група
Неділя, 11.12.2016, 13:49
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Календар матчів чемпіонату Горохівщини

по футболу 2-а група 2015 року (1-е коло)

  1-й тур  26 квітня                                                                                    7-й тур 7 червня 

Брендас Марянівка – Сокіл Мирків        1:1                               Сокіл М – ФК Цегів                    0:2

ФК Журавники – Спартак Скобелка      1:1                               ФК Ржищів – Темп Ш                 5:1

Сокіл Сільце – ФК Цегів                          6:2                               Брендас М– ФК Підбереззя       12:1

Штурм Бужани – Темп Шклинь              1:1                               ФК Журавники – ФК Новостав  1:3

ФК Новостав – ФК Підбереззя                1:2                               Сокіл С – Штурм Б                      6:0

ФК Ржищів - вихідні                                                                    Спартак С - вихідні

 

  2-й тур   3 травня                                                                               8-й тур 14 червня 

ФК Цегів – ФК Підбереззя                       7:2                               ФК Новостав – Сокіл С                  0:2

Спартак С – ФК Новостав                       3:0                               ФК Підбереззя – ФК Журавники    3:1

Сокіл М – Штурм Б                                  0:0                               Темп Ш – Брендас М                       2:10

ФК Ржищів – Сокіл С                              4:6                                ФК Цегів – ФК Ржищів                   2:4

Брендас – ФК Журавники                       4:0                                Спартак С – Сокіл М                       2:0

Темп Ш – вихідні                                                                           Штурм Б - вихідні

 

               3-й тур 10 травня                                                                    9-й тур 21 червня 

ФК Журавники – ФК Ржищів                  0:0                                ФК Ржищів – Спартак С         1:4

Сокіл С – Сокіл М                                     4:0                                Брендас М – ФК Цегів            5:3

Штурм Б – Спартак С                               1:4                                ФК Журавники – Темп Ш       1:3

ФК Новостав – ФК Цегів                         1:1                                Сокіл С – ФК Підбереззя         7:1

ФК Підбереззя – Темп Ш                         0:3                                Штурм Б – ФК Новостав         5:3

Брендас М – вихідні                                                                       Сокіл М - вихідні

                                                                                                            

             4 тур  17 травня                                                                       10-й тур 28 червня 

Сокіл С – Брендас М                                 2:3                                ФК Підбереззя – Штурм Б         3:1

Штурм Б – ФК Ржищів                             5:3                                Темп Ш – Сокіл С                       1:5

ФК Новостав – Сокіл М                           0:0                                ФК Цегів – ФК Журавники        7:0

ФК Підбереззя – Спартак С                     1:4                                Спартак С – Брендас М               2:3

Темп Ш – ФК Цегів                                  2:1                                Сокіл М – ФК Ржищів                2:1

ФК Журавники – вихідні                                                              ФК Новостав - вихідні

 

             5-й тур 24 травня                                                               11-й тур 5 липня 

Спартак С – Темп Ш                                1:0                                 Темп Ш – ФК Новостав

Сокіл М – ФК Підбереззя                         0:0                                ФК Цегів – Штурм Б

ФК Ржищів – ФК Новостав                     7:2                                 Спартак С – Сокіл С

Брендас М – Штурм Б                              7:2                                 Сокіл М – ФК Журавники

ФК Журавники – Сокіл С                        1:1                                 ФК Ржищів – Брендас М

ФК Цегів – вихідні                                                                         ФК Підбереззя - вихідні

 

            6-й тур 31 травня 

 Штурм Б – ФК Журавники                    2:0

ФК Новостав – Брендас М                      1:8

ФК Підбереззя – ФК Ржищів                  5:3

Темп Ш – Сокіл М                                   2:3

ФК Цегів – Спартак С                             4:2

Сокіл С - вихідні

 

Всі матчі відбуваються на полях команд вказаних першими.

Матчі починаються в 16 годині. Перенесення початку матчів дозволяється тільки після письмового звернення в ФФГ та отримання на це відповідного дозволу.  

 

 

        Команда

 І

  В

  Н

  П

     Мячі

  Очки

«Брендас» Марянівка

9

8

1

0

53 - 14

25

«Сокіл» Сільце

9

7

1

1

39 - 12

22

«Спартак» Скобелка

9

6

1

2

23- 11

19

ФК Цегів

9

4

1

4

29 - 22

13

ФК Підбереззя

10

4

1

5

18 - 39

13

«Штурм» Бужани

9

3

2

4

17 - 27

11

ФК Ржищів

9

3

1

5

28 - 27

10

«Темп» Шклинь

9

3

1

5

15 - 27

10

«Сокіл» Мирків

9

2

4

3

6 - 12

10

 ФК Новостав

9

1

2

6

11 – 29

5

 ФК Журавники

9

0

3

6

5 – 23

3

 

Турнірна таблиця 2-ї групи станом на 28 червня 2015 року.

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz