Федерація Футболу Волині - - чемпіонат
Вівторок, 06.12.2016, 02:50
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

КАЛЕНДАР ЧЕМПІОНАТУ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2015 РОКУ

 

Група «А»

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Ласка»-2 (Боратин)

6

4

2

0

37-5

14

2.

ФК «Славія» (Горзвин)

6

3

2

1

25-18

11

3.

ФК «Лище»

6

2

2

2

21-16

8

4.

ФК «Зелене» (Торчин)

6

0

0

6

7-51

0

1-й тур

24 травня (неділя)

ФК «Ласка-2» - ФК «Зелене» - 12:0 (6:0)

Голи: Чайка Володимир, 9, 18, 26, 33, 34; Заєць Олексій, 45; Лихацький Олександр, 48, 73; Саченок Богдан, 71; Ольшевський Павло, 78, 82; Козачок Владислав, 88

Попередження: немає

ФК «Лище» - ФК «Славія» - 3:6 (2:3)

Голи: Курик Валерій, 9, 23, 90+2 - Серський Юрій, 25 (з пенальті), Панасюк Валентин, 29, 43; Міх Олександр, 53, 65; Ленчинський Олександр, 87

Попередження: Шепелюк Дмитро, Курик Андрій - Бощук Андрій

Нереалізований пенальті: Зайчук Сергій (ФК "Лище"), 72

2-й тур

30 травня (субота)

ФК «Зелене» - ФК «Славія» - 2:6 (1:2)

Голи: Щербик Андрій, 40; Рожко Олег, 72 (з пенальті) - Панасюк Валентин, 6; Романюк Назар, 38; Серський Юрій, 58; Серський Сергій, 79; Гасимов Назар, 80, 90

Попередження: Зубович Олексій, Лоборчук Андрій - Панасюк Валентин, Павлусь Віталій, Міх Олександр

ФК «Ласка-2» - ФК «Лище» - 4:0 (3:0)

Голи: Чайка Володимир, 26; Тарасюк Сергій, 37; Ольшевський Павло, 40, 75

Попередження: Бляшук Олександр (ФК "Лище")

Нереалізований пенальті: Бляшук Олександр (ФК "Лище"), 58

3-й тур

07 червня (неділя)

ФК «Лище» - ФК «Зелене» - 9:0 (3:0)

Голи: Мельниченко Дмитро, 5, 78; Курик Валерій, 8, 48, 54; Бляшук Олександр, 36, 82; Веселов Юрій, 83; Ганіговський Олександр, 88

Попередження: Курик Валерій (ФК "Лище")

ФК «Славія» - ФК «Ласка-2» - 1:8 (1:3)

Голи: Гасимов Назар, 26 - Лихацький Олександр, 16; Чайка Володимир, 19, 61; Стоянович Володимир, 43; Козачок Владислав, 53, 69, 75; Тележинський Віталій, 86

Попередження: Шишка Василь - Волох Павло

4-й тур

14 червня (неділя)

ФК «Зелене» - ФК «Ласка-2» - 1:10 (1:6)

Голи: Щербик Андрій, 14 - Шафранюк Віталій, 5; Тарасюк Сергій, 18; Капаєв Антон, 21, 53; Москвич Роман, 30 (з пенальті); Чайка Володимир, 35, 42; Лихацький Олександр, 49; Козачок Владислав, 68; Видрич Сергій, 79

Попередження: немає

ФК «Славія» - ФК «Лище» - 2:2 (2:0)

Голи: Панасюк Валентин, 19; Гасимов Назар, 35  - Курик Валерій, 60; Деркач Микола, 80

Попередження: Геліч Дмитро - Бляшук Олександр, Шкорупський Олександр

5-й тур

21 червня (неділя)

ФК «Славія» - ФК «Зелене» - 8:1 (4:0)

Голи: Гасимов Назар, 20, 42, 45; Панасюк Валентин, 35; Волох Павло, 51; Грабаровський Михайло, 72; Серський Сергій, 80; Никитюк Олександр, 89 - Тиндюк Петро, 85

Попередження: Третяк Володимир, Кондратюк Андрій (обидва - ФК "Славія")

ФК «Лище» - ФК «Ласка-2» - 1:1 (0:0)

Голи: Курик Валерій, 48 - Шафранюк Віталій, 59

Попередження: Сад Володимир, Піскаровський Віталій - Козачок Владислав, Струк Євген, Шафранюк Віталій

Вилучення: Шепелюк Дмитро, 68 - Козачок Владислав, 73 (друге попередження); Шафранюк Віталій, 85 (друге попередження)

6-й тур

28 червня (неділя)

ФК «Зелене» - ФК «Лище» - 3:6 (0:2)

Голи: Щуревський Степан, 58; Шербик Андрій, 68, 82 - Курик Валерій, 12; Веселов Юрій, 27, 55, 84; Піскаровський Віталій, 48; Курик Андрій, 90+1

Попередження: Щербик Андрій, Щуревський Степан (обидва - ФК "Зелене")

ФК «Ласка-2» - ФК «Славія» - 2:2 (2:1)

Голи: Чайка Володимир, 33; Капаєв Антон, 40 - Гасимов Назар, 28; Міх Олександр, 78 

Нереалізований пенальті: Павлусь Віталій, 9 (Славія)

Попередження: Тарасюк Сергій - Гасимов Назар, Павлусь Віталій

 

Група «Б»

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Рать» (Ратнів)

6

4

1

1

18-11

13

2.

ФК «Україна» (Баїв)

6

3

0

3

20-20

9

3.

ФК «Ласка-3» (Боратин)

6

2

2

2

14-13

8

4.

ФК «Липини»

6

1

1

4

6-14

4

1-й тур

24 травня (неділя)

ФК «Рать» - ФК «Липини» - 3:0 (2:0)

Голи: Гузь Тарас, 33; Гук Олександр, 42, 78

Попередження: Скиданюк Сергій - Лудзяк Юрій, Бецько Василь

ФК «Україна» - ФК «Ласка-3» - 4:1 (1:0)

Голи: Наконечний Андрій-1, 44, 48; Наконечний Андрій-2, 89; Березюк Андрій, 90+2 - Васильчук Олександр, 61

Попередження: Скуба Максим - Цейко Дмитро, Терещук Дмитро

Вилучення: Цейко Дмитро, 76 (друге попередження)

2-й тур

31 травня (неділя)

ФК «Липини» - ФК «Ласка-3» - 2:2 (2:1)

Голи: Янчук Михайло, 12; Четвержук Тарас, 44 - Терещук Дмитро, 8; Левчук Олександр, 71

Попередження: Ревчук Ігор, Руй Олексій - Янчук Олександр

ФК «Рать» - ФК «Україна» - 7:3 (3:2)

Голи: Бебко Павло, 6, 28, 84; Рудецький Андрій, 25; Гук Олександр, 28, 86; Мартинюк Василь, 90+1 - Кравчук Василь, 22; Лойко Андрій, 34; Наконечний Андрій, 81

Попередження: немає

3-й тур

07 червня (неділя)

ФК «Україна» - ФК «Липини» - 0:1 (0:1)

Гол: Трохимчук Сергій, 25

Попередження: Пасюк Вадим - Ференц Олег, Лудзяк Юрій, Гороха Олег

ФК «Ласка-3» - ФК «Рать» - 1:2 (1:0)

Голи: Марчук Андрій, 25 - Гук Олександр, 54 (з пенальті); Гузь Тарас, 58

Попередження: Янчук Олександр, Ковб Андрій, Цейко Дмитро - Гук Олександр

Нереалізований пенальті: Бебко Павло (ФК "Рать"), 44 (поперечина)

4-й тур

14 червня (неділя)

ФК «Липини» - ФК «Рать» - 0:1 (0:0)

Гол: Савчук Андрій, 90+3 (з пенальті)

Попередження: Шипер Олександр, Михальчук Віталій, Ревчук Ігор (усі - ФК "Липини")

ФК «Ласка-3» - ФК «Україна» - 5:3 (2:0)

Голи: Коханюк Дмитро, 40; Березнюк Валерій, 42, 59; Левчук Олександр, 49; Лех Тарас, 80 - Наконечний Богдан, 65; Лойко Андрій, 77 (з пенальті); Савчук Федір, 88

Попередження: Петринка Олег - Лойко Павло

5-й тур

21 червня (неділя)

ФК «Ласка-3» - ФК «Липини» - 3:0 (1:0)

Голи: Березнюк Валерій, 26; Марчук Андрій, 51; Терещук Дмитро, 55

Попередження: Руй Олексій, Бецько Василь (обидва - ФК "Липини")

ФК «Україна» - ФК «Рать» - 5:3 (0:0)

Голи: Наконечний Богдан, 46, 60, 85; Кравчук Василь, 64; Наконечний Андрій Русл., 74 - Савчук Андрій, 59, 72; Гук Олександр, 78

Попередження: Наконечний Андрій Русл. - Гук Олександр, Гайовий Микола, Рудецький Андрій

6-й тур

28 червня (неділя)

ФК «Липини» - ФК «Україна» - 3:5 (1:1)

Голи: Трохимчук Сергій, 32, 55; Четвержук Тарас, 77 - Наконечний Богдан, 4, 68; Лойко Роман, 51, 75; Наконечний Андрій, 85

Попередження: немає

ФК «Рать» - ФК «Ласка-3» - 2:2 (1:0)

Голи: Скиданюк Сергій, 27; Савчук Андрій, 83 - Коханюк Дмитро, 67, 90+2

Попередження: Скиданюк Сергій, Костюк Михайло - Коханюк Дмитро, Анікін Микола, Бортнік Роман

 

Група «В»

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Волиньагротех-2» (Гірка Полонка)

6

5

1

0

22-4

16

2.

ФК «Забороль»

6

4

1

1

26-9

13

3.

ФК «Княгинінок» (Маяки)

6

1

0

5

14-14

3

4.

ФК «Шепель»

6

1

0

5

5-35

3

1-й тур

24 травня (неділя)

ФК «Волиньагротех-2» - ФК «Шепель» - 9:1 (5:1)

Голи: Піддубний Віталій, 4; Кисляк Дмитро, 6, 25, 68; Пасюк Станіслав, 40; Примачок Сергій, 43, 46; Зваріюк Анатолій, 88, 89 - Римарчук Ігор, 8

Попередження: немає  

ФК «Княгинінок» - ФК «Забороль» - 1:4 (1:1)

Голи: Ярмольський Вадим, 28 - Ткаченко Сергій, 5, 50, 77; Антушевський Сергій, 84

Попередження: немає

2-й тур

31 травня (неділя)

ФК «Шепель» - ФК «Забороль» - 0:9 (0:4)

Голи: Антушевський Сергій, 23; Возняк Валерій, 29, 33; Ткаченко Сергій, 41, 48; Куцик Борис, 70; Чикалюк Павло, 71; Семенюк Олег, 71; Бохонюк Вадим, 75

Попередження: Чикалюк Павло (ФК "Забороль")

Вилучення: Гайдай Андрій, 27 (ФК "Шепель")

ФК «Волиньагротех-2» - ФК «Княгинінок» - 4:1 (2:1)

Голи: Сусь Сергій, 32 (з пенальті); Ліщук Юрій, 39 (автогол); Зваріюк Анатолій, 75, 85 - Читкайло Олександр, 10

Попередження: Зваріюк Анатолій - Читкайло Олександр

3-й тур

07 червня (неділя)

ФК «Княгинінок» - ФК «Шепель» - 11:0 (3:0)

Голи: Осадовський Тарас, 2; Читкайло Олександр, 24, 52, 67; Ковтонюк Віктор, 36, 58; Мельничук Петро, 50; Савчук Григорій, 69; Поліщук Сергій, 70 (з пенальті), 71 (з пенальті); Ярмольський Вадим, 84

Попередження: Савчук Григорій, Матеуш Тарас - Корольчук Сергій

ФК «Забороль» - ФК «Волиньагротех-2» - 1:1 (1:1)

Голи: Возняк Валерій, 38 - Кревський Андрій, 19

Попередження: Возняк Валерій, Демчур Василь, Гринчишин Марян - Романюк Андрій

4-й тур

14 червня (неділя)

ФК «Шепель» - ФК «Волиньагротех-2» - 0:2 (0:1)

Голи: Примачок Сергій, 8; Кізгора Андрій, 62

Попередження: Кізгора Андрій (ФК "Волиньагротех-2")

ФК «Забороль» - ФК «Княгинінок» - 6:3 (3:1)

Голи: Возняк Валерій, 7; Кушнір Петро, 22, 52; Бохонюк Вадим, 33; Ковтонюк Віктор, 47 (автогол); Гаджиєв Тарлан, 65 - Ліщук Юрій, 38; Читкайло Олександр, 75 (з пенальті), 80

Попередження: Возняк Валерій, Кушнір Петро, Ткаченко Сергій, Корольчук Вадим - Читкайло Олександр

5-й тур

21 червня (неділя)

ФК «Забороль» - ФК «Шепель» - 6:2 (4:0)

Голи: Павляшик Андрій, 4; Ткаченко Сергій, 8 (з пенальті); Кушнір Петро, 16, 21; Семенюк Олег, 61; Возняк Валерій, 85 - Гайдай Андрій, 53; Веселуха Сергій, 80 (з пенальті)

Попередження: Палюх Михайло (ФК "Шепель")

ФК «Княгинінок» - ФК «Волиньагротех-2» - 1:4 (1:0)

Голи: Герба Ігор, 41 - Янко Андрій, 68, 88; Кисляк Дмитро, 79; Рубчинський Василь, 90+2

Попередження: Янко Андрій, Кізгора Андрій, Кисляк Дмитро, Завиднюк Андрій (усі - ФК "Волиньагротех-2")

6-й тур

28 червня (неділя)

ФК «Шепель» - ФК «Княгинінок» - 2:0 (2:0)

Голи: Лоборчук Олександр, 35; Андрійчук Михайло, 40

Попередження: немає

ФК «Волиньагротех-2» - ФК «Забороль» - 2:0 (1:0)

Голи: Романюк Андрій, 21; Янко Андрій, 73

Попередження: Зваріюк Анатолій - Петров Петро, Семенюк Олег

Група «Г»

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Підгайці»

6

6

0

0

29-6

18

2.

ФК «Торчин»

6

3

1

2

18-13

10

3.

ФК «Рокині»

6

1

1

3

8-22

4

4.

ФК «Несвіч»

6

0

2

4

11-25

2

1-й тур

24 травня (неділя)

ФК «Підгайці» - ФК «Рокині» - 6:0 (1:0)

Голи: Ліщук Павло, 20, 78; Перванчук Дмитро, 70, 75, 82; Маринкевич Вячеслав, 86

Попередження: немає

01 липня (середа)

ФК «Торчин» - ФК «Несвіч» - 5:2 (2:1)

Голи: Стоянович Дмитро, 4; Романчук Леонід, 39 (з пенальті), 61; Щербик Богдан, 46; Генсіровський Олександр, 90+2 - Гонтар Петро, 16; Козак Богдан, 77

Попередження: Кубський Артем - Мельницький Олександр, Семенюк Станіслав

2-й тур

31 травня (неділя)

ФК «Несвіч» - ФК «Рокині» - 0:3 (0:2)

Голи: Кантерук Сергій, 4, 19; Абрамович Павло, 67

Попередження: немає

22 липня (середа)

ФК «Торчин» - ФК «Підгайці» - 1:2 (1:1)

Голи: Щербик Богдан, 20 - Волошин Артур, 5; Філь Роман, 83

Попередження: Кубський Артем - Мосійчук Андрій, Перванчук Дмитро, Мосійчук Олександр

Вилучення: Мосійчук Андрій, 72 (друге попередження)

3-й тур

07 червня (неділя)

ФК «Підгайці» - ФК «Несвіч» - 11:4 (8:2)

Голи: Ліщук Павло, 2, 11, 37; Ткачук Віктор, 14, 33; Ткачук Андрій, 28; Зінчук Сергій, 31; Удот Сергій, 39; Волошин Артур, 73; Маринкевич Вячеслав, 83, 85 - Перстакович Роман, 26, 37; Курілін Сергій, 63; Воробей Дмитро, 79

Попередження: Семенюк Андрій, Маринкевич Вячеслав - Сапрун Любомир

Нереалізований пенальті: Волошин Юрій (ФК "Підгайці"), 41

ФК «Рокині» - ФК «Торчин» - 2:6 (0:4)

Голи: Ткач Андрій, 65; Совсімов Олександр, 68 - Генсіровський Олександр, 4; Ахмедов Віталій, 10, 13, 69, 90; Ткачук Олександр, 38

Попередження: немає

4-й тур

14 червня (неділя)

ФК «Несвіч» - ФК «Торчин» - 2:2 (2:2)

Голи: Перстакович Роман, 9; Козак Богдан, 38 - Романчук Леонід, 35 (з пенальті), 36

Попередження: Качула Олександр, Баранович Олександр, Мельницький Олександр (усі - ФК "Несвіч")

ФК «Рокині» - ФК «Підгайці» - 0:4 (0:2)

Голи: Михальчук Юрій, 28, 38; Ліщук Павло, 60; Тимощук Іван, 86

Попередження: немає

5-й тур

21 червня (неділя)

ФК «Рокині» - ФК «Несвіч» - 2:2 (1:2)

Голи: Гонтар Петро, 25 (автогол); Ткач Андрій, 75 - Мельницький Леонід, 38; Козак Богдан, 44

Попередження: Бондарук Сергій, Прохоров Віталій - Мельницький Олександр, Ніжник Іван

ФК «Підгайці» - ФК «Торчин» - 4:0 (1:0)

Голи: Ліщук Павло, 15; Перванчук Дмитро, 57 (з пенальті); Михальчук Юрій, 71: Гарматюк Роман, 81

Попередження: Ліщук Павло, Зінчук Сергій - Щербик Богдан, Зінкевич Володимир

Вилучення: Ліщук Павло, 77 (друге попередження) - Маньчук Микола, 25; Щербик Богдан, 70 (друге попередження)

Нереалізований пенальті: Кубський Артем (ФК "Торчин"), 66

6-й тур

28 червня (неділя)

ФК «Несвіч» - ФК «Підгайці» - 1:2 (0:1)

Голи: Перстакович Роман, 71 - Зінчук Сергій, 3; Мосійчук Андрій, 54

Попередження: Козак Артем (ФК "Підгайці")

ФК «Торчин» - ФК «Рокині» - 4:1 (1:1)

Голи: Генсіровський Олександр, 8, 59; Ткачук Олександр, 68; Бенес Максим, 75 - Совсімов Олександр, 21

Попередження: немає

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz