Підсумкова турнірна таблиця
| команда | І | В | Н | П | М | О | 1. | МФК Ковель-Волинь | 12 | 11 | 1 | 0 | 54-5 | 34 | 2. | ФК Рожище | 12 | 8 | 0 | 4 | 31-16 | 24 | 3. | Прип'ять | 12 | 6 | 3 | 3 | 18-17 | 21 | 4. | Шахтар | 12 | 6 | 1 | 5 | 25-23 | 19 | 5. | Вотранс-ЛСТМ | 12 | 3 | 3 | 6 | 19-24 | 12 | 6. | Будівельник | 12 | 1 | 4 | 7 | 11-26 | 4 | 7. | ФК Мар'янівка | 12 | 1 | 0 | 11 | 4-51 | 3 |
З команди "Будівельник" знято 3 очки згідно з Регламентом змагань
Бомбардири: 9 - Носко Федір, Заліпа Андрій (обидва - МФК Ковель-Волинь) 8 - Мороз Павло (МФК Ковель-Волинь) 7 - М'якота Дмитро (ФК Ковель-Волинь) 6 - Дмитрук Дмитро (ФК Рожище) 5 - Кух Андрій (Прип'ять), Примачок Сергій (Вотранс-ЛСТМ)
14-й тур 24 вересня (субота) Прип'ять (Любешів) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 1:1 (1:1) Голи: Гуменюк Назар, 22 (автогол) - Шафранюк Віталій, 14 Попередження: Крисько Олександр (Прип'ять) Вилучення: Гонікман Максим, 53 (Вотранс-ЛСТМ) Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Попко Максим, Орисюк Сергій Делегат-інспектор: Гащин Володимир
Будівельник (Маневичі) - ФК Мар'янівка - 0:1 (0:0) Гол: Ясковець Назар, 58 Попередження: Слупачик Богдан - Ясковець Назар Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Карпук Людмила, Силюк Григорій Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
Шахтар (Нововолинськ) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:7 (1:3) Голи: Павлосюк Владислав, 27 - Заліпа Андрій, 23, 31, 51, 61; Мороз Павло, 29; Вакулінський Владислав, 55; Оліферович Богдан, 63 Попередження: не було Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Баран Андрій 4-й арбітр: Супрунюк Павло Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
13-й тур 17 вересня (субота) ФК Рожище - Прип'ять (Любешів) - 3:0 Арбітр: Тучкевич Андрій, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - 2:2 (1:1) Голи: Куприянчик Владислав, 29 (з пенальті); Шостак Вадим, 52 - Нахамець Андрій, 32, 50 Попередження: Гонікман Максим - Шатковський Павло Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Турчик Богдан Делегат-інспектор: Кохановський Василь 18 вересня (неділя) ФК Мар'янівка - Шахтар (Нововолинськ) - 0:4 (0:4) Голи: Кулик Артем, 5; Павлосюк Владислав, 17, 26; Пономарчук Юрій, 20 Попередження: Ліщук Іван (ФК Мар'янівка) Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
12-й тур 10 вересня (субота) ФК Мар'янівка - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:2 (0:2) Голи: Ільїн Віталій, 5; Мороз Павло, 6 Нереалізований пенальті: Заліпа Андрій, 50 (МФК Ковель-Волинь) Попередження: немає Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Карамаць Сергій Делегат-інспектор: Романчук Петро Будівельник (Маневичі) - ФК Рожище - 1:6 (1:2) Голи: Нахамець Андрій, 12 - Панасович Дмитро, 9; Веремко Богдан, 14, 37; Дмитрук Дмитро, 56; Гайда Андрій, 62 (з пенальті); Стужук Роман, 65 Попередження: Шатковський Павло - Веремко Богдан Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій 11 вересня (неділя) Шахтар (Нововолинськ) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 2:1 (0:1)
Голи: Глинюк Віктор, 41; Головко Микола, 67 - Крайніков Артем, 10 Попередження: Пікуль Костянтин - Крайніков Артем Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Школьний Ігор
11-й тур 3 вересня (субота) Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 2:6 (1:5) Голи: Крайніков Артем, 17, 53 - Мороз Павло, 8, 21, 43; Заліпа Андрій, 20, 28, 35 Попередження: Воробей Роман - Носко Федір, Мороз Павло, Ющик Олег Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Копчак Владислав, Турчик Богдан Делегат-інспектор: Жуматій Олександр 4 вересня (неділя) ФК Рожище - Шахтар (Нововолинськ) - 5:1 Голи: Віхренко Артур, 4; Коблюк Тарас, 31, 39; Хомченко Віктор, 66; Дмитрук Дмитро, 68 (з пенальті) - Пікуль Костянтин, 11 Нереалізований пенальті: Пікуль Костянтин, 48 (Шахтар) Попередження: Дмитрук Дмитро, Максимук Дмитро - Стрекалюк Тарас, Каштелян Павло Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Бубнюк Вікторія, Баран Андрій Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт Прип'ять (Любешів) - Будівельник (Маневичі) - 1:1
Голи: Крисько Олександр, 3 - Ткачук Артем, 70+1
Попередження: Матейчик Іван (Прип'ять)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
10-й тур 27 серпня (субота) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Рожище - 4:0 (3:0) Голи: Носко Федір, 27; Мороз Павло, 28, 70; Заліпа Андрій, 29 Попередження: немає Арбітр: Тучкевич Андрій, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Кирилюк Михайло Делегат-інспектор: Кохановський Василь
ФК Мар'янівка - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:1 (0:1) Голи: Куприянчик Владислав, 21 (з пенальті) Попередження: Степащук Назар (ФК Мар'янівка) Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Копчак Владислав, Занько Олег Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
Шахтар (Нововолинськ) - Прип'ять (Любешів) - 3:3 (1:2) Голи: Пархомук Віктор, 35, 69; Чопанюк Валентин, 65 - Кух Андрій, 7, 25; Гапонюк Вадим, 45 Попередження: Глинюк Віктор, Пономарчук Юрій, Каштелян Павло - Крисько Олександр, Кравчак Віталій Вилучення: Чернов Микола, 47 - Савчук Євгеній, 65 Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Бубнюк Вікторія, Супрунюк Павло Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
9-й тур 21 серпня (неділя) ФК Рожище - ФК Мар'янівка - 3:0 (3:0) Голи: Дмитрук Дмитро, 3, 10; Коровіцький Олександр, 14 Попередження: Шеремета Роман (ФК Мар'янівка) Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Бубнюк Вікторія, Турчик Богдан Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор Прип'ять (Любешів) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:2 (0:1) Голи: Крисько Олександр, 39 - Мороз Павло, 15; Заліпа Андрій, 64 Попередження: Остапчук Ігор - Семенюк Іван, Оліферович Богдан Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Баран Андрій Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Будівельник (Маневичі) - Шахтар (Нововолинськ) - 1:2 (0:1) Голи: Бойчук Владислав, 63 - Пікуль Костянтин, 8; Глинюк Віктор, 50 Попередження: Тимощук Назар - Супрунюк Павло, Чернов Микола Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Головко Артем Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
8-й тур 2 липня (субота) Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ФК Рожище - 0:3 (0:1)
Голи: Стужук Роман, 35; Дмитрук Ігор, 41, 49 Попередження: Вахмістров Дмитро, Воробей Роман (обидва - Вотранс-ЛСТМ) Вилучення: Воробей Роман, 50 (Вотранс-ЛСТМ) Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Баран Андрій, Головко Артем Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
3 липня (неділя) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Будівельник (Маневичі) - 7:0 (2:0) Голи: Носко Федір, 1, 23; Ющик Олег, 40; Оліферович Богдан, 48; М'якота Дмитро, 66; Давидюк Андрій, 68; Маригода Ігор, 69 Попередження: М'якота Дмитро - Лопоха Богдан Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Книш Іван Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
ФК Мар'янівка - Прип'ять (Любешів) - 2:3 (2:1) Гол: Гаврилюк Володимир, 1; Грабовецький Іван, 16 - Гапонюк Вадим, 33 (з пенальті); Шерейко Олег, 42; Кух Андрій, 60 Попередження: Потапчук Богдан, Кух Андрій (обидва - Прип'ять) Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Літвінчук Леонід, Головко Артем Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
7-й тур 25 червня (субота) ФК Мар'янівка - Будівельник (Маневичі) - 0:4 (0:2) Голи: Радчук Олександр, 14; Тимощук Назар, 24; Нахамець Андрій, 40; Радчук Дмитро, 48 Попередження: Войтюк Юрій - Савчук Дмитро, Коніщук Дмитро Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Панасюк Олександр Делегат-інспектор: Кохановський Василь
26 червня (неділя) Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 0:1 (0:1) Голи: Сищик Сергій, 13 Попередження: Солошик Тарас, Матюк Богдан (обидва - Прип'ять) Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Бубнюк Вікторія, Хомич Олена Делегат-інспектор: Гащин Володимир 28 червня (вівторок) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Шахтар (Нововолинськ) - 1:0 (1:0) Гол: Оліферович Богдан, 27 Нереалізовані пенальті: Носко Федір, 9 (МФК Ковель-Волинь), М'якота Дмитро, 27 (МФК Ковель-Волинь) Попередження: Ільїн Віталій - Кренц Сергій Вилучення: Кантор Назар, 27 (Шахтар) ("фол останньої надії") Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Баран Андрій, Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
6-й тур
18 червня (субота) Прип'ять (Любешів) - ФК Рожище - 3:2 (0:0) Голи: Потапчук Олександр, 42; Шерейко Олег, 49; Савчук Євгеній, 64 - Дмитрук Дмитро, 46; Кузьмук Юрій, 50 Попередження: Потапчук Олександр, Крисько Олександр - Кузьмук Юрій, Сидорчук Ігор Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Силюк Григорій Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Шахтар (Нововолинськ) - ФК Мар'янівка - 4:1 (3:0) Голи: Головко Микола, 18, 26; Чернов Микола, 23; Павлосюк Владислав, 53 - Козко Денис, 60 (автогол) Попередження: Пушкаш Андрій (ФК Мар'янівка) Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Савчук Анатолій 19 червня (неділя) Будівельник (Маневичі) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 1:1 (0:1) Голи: Бойчук Владислав, 68 - Шафранюк Віталій, 6 Попередження: Потарась Андрій - Гуменюк Назар, Куприянчик Владислав, Примачок Сергій Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Карпук Людмила, Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Школьний Ігор
5-й тур 11 червня (субота) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Мар'янівка - 13:0 (6:0) Голи: Давидюк Андрій, 8, 32; М'якота Дмитро, 17, 18, 55, 57; Носко Федір, 25, 51; Оліферович Богдан, 31; Ільїн Віталій, 38, 69; Бандрівський Віталій, 42; Ющик Олег, 53 Попередження: Ризванюк Максим (МФК Ковель-Волинь) Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Галагдіна Іванна, Мадзей Володимир Делегат-інспектор: Кохановський Василь
ФК Рожище - Будівельник (Маневичі) - 1:0 (0:0) Гол: Іщук Іван, 42 Попередження: Веремко Богдан, Петришин Владислав - Зубенко Станіслав Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Бубнюк Вікторія, Карамаць Сергій Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
12 червня (неділя) Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:0 (1:0) Голи: Лябук Костянтин, 22; Чабан Андрій, 67 Попередження: Бурець Олег, Прощерук Олександр, Шостак Вадим - Пікуль Костянтин, Кренц Вадим, Дахновський Роман Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Хомич Олена, Баран Андрій Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
4-й тур 4 червня (субота) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 6:0 (2:0) Голи: Носко Федір, 17; Ющик Олег, 25, 66; Бандрівський Віталій, 37; Ільїн Віталій, 42; Ризванюк Максим, 46 Попередження: немає Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Карамаць Сергій Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
5 червня (неділя) Шахтар (Нововолинськ) - ФК Рожище - 4:0 (2:0) Голи: Чопанюк Валентин, 3, 30; Пікуль Костянтин, 52; Каштелян Павло, 54 Попередження: Пікуль Костянтин (Шахтар) Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Бубнюк Вікторія, Панасюк Олександр Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Будівельник (Маневичі) - Прип'ять (Любешів) - 0:1 (0:1) Голи: Кух Андрій, 20 Попередження: Савчук Роман, Слупачик Богдан - Матюк Микола, Гапонюк Вадим Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Баран Андрій, Шагута Костянтин Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
3-й тур 21 травня (субота) ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:3 (0:1) Голи: Мякота Дмитро, 18; Носко Федір, 42; Ризванюк Максим, 63 Попередження: Стужук Роман - Ільїн Віталій Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Косарик Ярослав, Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ФК Мар'янівка - 9:0 (5:0) Голи: Примачок Сергій, 11, 19, 41, 42, 49; Чабан Андрій, 21, 25; Куприянчик Владислав, 28; Лащук Мирослав, 58
Попередження: Гуменюк Назар - Фібіч Дмитро Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Бубнюк Вікторія, Панасюк Олександр Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
22 травня (неділя) Прип'ять (Любешів) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:1 (0:1) Голи: Савчук Євгеній, 50; Шерейко Олег, 67 - Кренц Сергій, 20 Попередження: Чернов Микола, Кренц Сергій, Каштелян Павло, Короб Вадим (усі - Шахтар) Вилучення: Чернов Микола, 70 (Шахтар) Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Смірнов Василь Делегат-інспектор: Школьний Ігор
2-й тур 14 травня (субота) ФК Мар'янівка - ФК Рожище - 0:6 (0:3) Голи: Демиденко Сергій, 8, 62; Веремко Богдан, 18, 30; Стужук Роман, 66, 69 Нереалізований пенальті: Стужук Роман, 52 (ФК Рожище) Попередження: Веремко Богдан (ФК Рожище) Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Занько Олег, Мадзей Володимир Делегат-інспектор: Безуглий Ігор МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - 2:0 (1:0) Голи: Носко Федір, 26, 53 Попередження: Ільїн Віталій, Ткачук Владислав (обидва - МФК Ковель-Волинь)
Вилучення: Мороз Павло, 64 (МФК Ковель-Волинь) Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Копчак Владислав Делегат-інспектор: Гащин Володимир 15 травня (неділя) Шахтар (Нововолинськ) - Будівельник (Маневичі) - 3:0 Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Хомич Олена Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Команда "Будівельник" не прибула на гру
1-й тур 8 травня (неділя) Прип'ять (Любешів) - ФК Мар'янівка - 2:0 (1:0) Голи: Кух Андрій, 4; Потапчук Олександр, 42 Попередження: не було Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Тучкевич Андрій Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
9 травня (понеділок) ФК Рожище - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 2:0 (1:0) Голи: Васютич Ілля, 5 (автогол); Дмитрук Дмитро, 69 (з пенальті) Попередження: Слюсарук Олександр, Гуменюк Назар (обидва - Вотранс-ЛСТМ) Арбітр: Мадзей Володимир, асистенти арбітра - Антонов Назар, Заяць Олексій Делегат-інспектор: Школьний Ігор
11 травня (середа) Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:1 (0:1) Голи: Кудкудак Віталій, 57 - Мякота Дмитро, 23 (з пенальті) Попередження: Тимощук Назар (Будівельник) Арбітр: Копчак Владислав, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Силюк Григорій
|