Вівторок, 19.06.2018, 05:09
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ
ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2012/2013 РОКУ
(ПЕРША ЛІГА)
 

Стаття 1. Мета і завдання

1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату Волині.

1.2. Сприяти проведенню Чемпіонату Волині 2012/2013 років (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.

Стаття 2. Керівництво змаганням

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагання

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються тільки аматорські команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури, підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.

3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів, укомплектовані гравцями, не молодшими 1997 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.

3.2.1. Дозволяється участь у кожній з команд-учасниць змагання не більше трьох гравців, що не проживають (не зареєстровані) або не народилися на території Волинської області. Дані гравці набувають статусу легіонерів. При цьому за кожного заявленого легіонера команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 500 (п’ятсот) грн.

3.3. Під час проведення матчів Чемпіонату в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць не менше, ніж один гравець 1994-1997 рр.н. Команді, яка не виконає дану вимогу, зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штрафна санкція у вигляді обовязкового грошового внеску 1000 (одна тисяча) грн.

3.3.1. У випадку, якщо гравець 1994-1997 рр.н. отримав травму, замінити його може тільки гравець 1994-1997 рр.н. Якщо такої можливості немає, тоді у складі команди на полі повинно перебувати на одного гравця менше. Увипадку, якщо гравця 1994-1997 рр.н. вилучено з поля, ця норма не є обов’язковою.

3.4. Участь у Чемпіонаті гравців, які мають статус «Футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який має статус «Футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець буде зарахована технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов’язковий грошовий внесок 1 000 (одна тисяча) грн. на рахунок ФФВ за кожен матч.

Стаття 4Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у Чемпіонаті команда (клуб) зобовязана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 20 серпня 2012 року наступні документи:

- заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців; керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 5 чол.);

- копії громадянських паспортів кожного гравця (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);

- кольорова фотокартка кожного гравця (3,5х4,5 см, 80% обличчяостаннього піврічного терміну;

- в обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом: 

"Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в обласних змаганнях з футболу сезону 2012/2013 рр.  На даний момент я не заявлений за іншу команду на обласних та всеукраїнських змаганнях  - число, підпис"; 

- без письмової згоди гравець до змагань не допускається;

- у заявковому листі в обов’язковому порядку вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди (клубу), контактні телефони її (його) керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає список гравців команди-учасниці, допущених до змагання.

4.2. Гравці до участі у змаганні допускаються тільки за наявності посвідчення учасника Чемпіонату.

4.2.1. Гравець, який не має «Посвідчення учасника», не може бути внесений до рапорту арбітра.

4.2.2. Офіційна особа команди (клубу), яка не має «Посвідчення учасника», не може бути внесена до рапорту арбітра.

4.2.3. При втраті посвідчення учасника Чемпіонату для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 50 (п’ятдесят) грн. за кожного гравця (представника команди) на рахунок ФФВ.

4.3. При виявленні гравця, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, на дану команду накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ. Гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.4. У випадку надання документів в період проведення Чемпіонату, які підтверджують фальсифікацію віку народження гравця, команді-учасниці, за яку заявлений  даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.5. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці Чемпіонату (при умові, що даний гравець (-і) не заявлений за іншу команду-учасницю) в період проведення змагання (дні дозаявки – понеділок-середа).  При цьому за кожного дозаявленого гравця після 1 вересня 2012 р. команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 100 (сто) грн.

4.6. Відзаявка гравця (-ів) дозволяється за умови сплати на рахунок ФФВ 50 грн. (п’ятдесят) за кожного гравця та письмової згоди офіційного представника (згідно заявкового листа).

4.7. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд (клубів) вирішуються Комітетом з проведення змагань ФФВ за умови подання особистої письмової заяви гравця і офіційного представника даної команди.

4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки не допускається.

 

Стаття 5. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2012/2013 рр. (далі – сезону 2012/2013 рр.) – з 15 серпня 2012 р. до 30 червня 2013 р.

5.2. Трансферний період – з 15 січня 2013 р. по 30 березня 2013 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється тільки в трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 100 (сто) грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3.1. При переході гравця з однієї команди-учасниці сезону 2012/2013 рр. в іншу команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не більше 1000 (однієї тисячі) грн. команді, з якої переходить гравець.

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці обласних змагань. У сезоні 2012/2013 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо під час змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно заявлений за різні команди обласних та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ 500 (пятсот) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz