П`ятниця, 19.04.2024, 16:34
АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ

Меню сайту

22-24 липня в селі Світязь Шацького району відбувся Чемпіонат Волині з пляжного футболу сезону 2016 року. Організаторами змагань стали Асоціація пляжного футболу Волині та Федерація футболу Шацького району.

В змаганнях прийняли участь 7 команд, які в одноколовому турнірі визначали найсильнішу команду Волинської області у футболі на піску.

Три дні змагання тримали у напрузі прихильників гри мільйонів. Перед останнім туром 4 команди претендували на місця у трійці призерів. В першій грі заключного туру господарі змагань команда «Nester-House» (Світязь) впевнено та результативно перемогла «Бренд Груп» з Луцька – 9:3, гарантувавши собі медалі Чемпіонату. «Волиньагротех» в луцькому дербі з «Динамо» менш переконливо, але також переміг – 4:2 та з нетерпінням очікував останню гру в якій зійшлись ФК «Шацьк» та «Вотранс» (Луцьк). У випадку перемоги представники обласного центру здобували золоті нагороди. Та футболісти ФК «Шацьк» були іншої думки. Шачани за підтримки місцевих вболівальників та гравців «Волиньагротеху» (у випадку перемоги «Шацька» саме агротехи ставали чемпіонами) здобули  перемогу у напруженій грі – 3:2 та срібні медалі змагань. «Волиньагротех» - на першому місці, в «Nester-House» - бронзові медалі.

По закінченню змагань відбулось нагородження, на якому переможці та призери отримали кубки, грамоти та медалі. Також були відзначені кращі футболісти у номінаціях:

Кращий бомбардир – Ягодинець Олександр («Nester-House») – 17 голів

Кращий воротар – Ярошик Василь(«Волиньагротех»)

Кращий гравець – Лавренюк Василь («Шацьк»)

0

Окремо хочеться відзначити вагомий внесок у розвиток пляжного футболу на Волині голову громадської організації «Квітка Полісся» Петра Калениковича Нестерука, за підтримки якого в селі Світязь безпосередньо на березі озера облаштований новий майданчик для гри у футбол на піску. А в подальшому в планах побудувати перший на Волині стадіон з трибунами для гри у пляжний футбол – АРЕНА «Nester-House Sport», який зміг би приймати професійні змагання всеукраїнського та міжнародного рівня.