Четвер, 28.03.2024, 15:28
АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж ДЮФЛ Волині здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.

8.2. Арбітри та спостерігачі арбітражу, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 40 хвилин до початку матчу. Кожен арбітр повинен мати з собою щонайменше два комплекти суддівської форми різних кольорів, визначених Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Спостерігач арбітражу є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень Регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень Бюро Ліги, КДК ФФВ.

8.3. До арбітражу обласних змагань з футболу допускаються і жінки, у зв’язку з чим команда-господар поля зобовязана надати їм окрему роздягальню та створити інші необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.

8.4. Спостерігач арбітражу контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.

8.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, гру проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає спостерігач арбітражу, погодивши це з Головою (заступником) Комітету арбітрів ФФВ. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить бригада арбітрів найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.

8.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.

8.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.

8.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.

8.9. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в Адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та/або делегата-інспектора накладаються дисциплінарні санкції.

8.10. Спостерігач арбітражу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову Бюро Ліги і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.

8.11. Якщо до, під час, після матчу мали місце вилучення гравців (за винятком «фолу останньої надії» та другого попередження), порушення вимог регламенту, арбітр та делегат-інспектор даної гри в обов’язковому порядку надають письмові пояснення в Комітет арбітрів ФФВ та Бюро Ліги) Комітет з проведення змагань ФФВ (можливо факсом або електронною поштою) не пізніше, ніж до завершення першого робочого дня після проведення даного матчу.

8.12. Офіційним особам матчу забороняється робити заяви в громадських місцях (перед громадськістю), навіть шляхом використання електронних листів або власних Інтернет-сайтів, брати участь в групових обговореннях, списках розсилок, форумах, блогах та в іншому, подібному до них, робити заяви у будь-якій формі та давати інтерв’ю будь-яким засобам інформації, які висвітлюють матчі, що проводяться зазначеним вище особами, та їхню діяльність, за виключенням тих випадків, коли вони заздалегідь отримали на це дозвіл від Комітету арбітрів ФФВ, ФФУ. Офіційні особи мають право вільно робити заяви та давати інтерв’ю стосовно якості професійних дій (виконаної роботи – арбітражу/інспектування) лише після того, як Органи футбольного правосуддя ФФВ, ФФУ ухвалили своє рішення щодо відповідних матчів, при цьому, вони повинні надаватись лише у вигляді уточнень та роз’яснень, і не містити будь-яку оцінку технічних дій та дисциплінарної поведінки, власної або інших офіційних осіб матчу.

8.13. Прохання щодо заміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймається.

8.14. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка матчу.

Стаття 9. Протести

9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у Адміністрацію ФФВ (можливо факсом – (0332)28-39-01) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

9.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

9.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Бюро Ліги має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

Стаття 10. Припинення, перенесення гри

10.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг).

10.2. У разі припинення матчу арбітром за вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом на користь команди, якій буде зараховано технічну перемогу – рахунок матчу залишається незмінним.

10.3. У разі, якщо матч припинений з вини обох команд, їм зараховуються технічні поразки 0:3 та на дані команди накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.

10.4. Якщо арбітр прийме рішення припинити проведення матчу через, наприклад, непридатне поле для гри, то час матчу, який залишився, повинен бути дограний на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, якщо тілки дане питання не буде передано на розгляд КДК ФФВ.

10.4.1. Якщо час, який залишився, необхідно дограти на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, тоді діють наступні положення:

а). до листа рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесеними будь-які гравці, які фігурують в списках гравців команди «А» і команди «Б» на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в листі рапорту арбітра «Склади команд» у контексті припиненого матчу, за виключенням гравців, яких було замінено або вилучено з поля, в ході проведення припиненого матчу, а також гравців, які були дискваліфіковані на припинений матч. Гравців, які знаходилися на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до листа рапорту арбітра «Склади команд» в якості запасних гравців при дограванні матчу (якщо вимоги пункту а). будуть порушені, команді, яка допустила дані порушення зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн.;

б). будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишається в силі на ту частину матчу, яка залишилася;

в). одна жовта картка, яка застосована перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу;

г). заміна гравців, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість гравців у стартовму кладі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу;

д). команди можуть проводити ту кількість, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.

10.5. Рішення про те, в який день буде дограно припинений матч, приймається не пізніше, ніж через 2 год з моменту прийняття арбітром рішення про припинення матчу, після консультації з обома офіційними представниками команд. У разі розбіжностей, дату і час початку догравання визначає Комітет з проведення змагань ФФВ (його рішення є остаточним).

10.5.1. Матч дограється:

а). з хвилини, на який був припинений;

б). як правило, на стадіоні, де він відбувається;

В). зі збереженням рахунку та дисциплінарних санкцій зіграної частини матчу.

10.5.2. У випадку неможливості догравання матчу наступного дня на тому ж стадіоні, рішення щодо місця, дати проведення та часу початку догравання матчу приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.

10.5.3. Час припинення матчу повинен бути відображений в листі рапорту арбітра.

10.6. Якщо матч припинено з підстав, не передбачених статею 10, Комітет з проведення змагань розглядає питання про застосування дисциплінарних санкцій.

10.7. Витрати на догравання матчу наступного дня або в інший день – за рахунок команд-учасниць матчу ДЮФЛ Волині.

10.8. У разі виникнення необхідності перенесення календарної гри команда-ініціатор переносу матчу зобов’язана письмово повідомити Комітет з проведення змагань ФФВ не пізніше, ніж за 4 дні до даної календарної гри, надати письмові згоди обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись. За умови погодження Комітетом з проведення змагань ФФВ даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до або після початку даної гри згідно Календаря змагань (за винятком неможливості проведення матчу у даний термін), при цьому команда-ініціатор переносу сплачує на рахунок ФФВ 150 (сто п’ятдесят) грн.

10.8.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.

10.9. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 10.8, рішення про дату проведення даної календарної гри приймає Бюро Ліги (Комітет з проведення змагань ФФВ).

10.10. Участь команди у міжнародних, всеукраїнських змаганнях або будь-яких інших турнірах під час Чемпіонату не є підставою для перенесення матчів.

10.11. Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить Бюро Ліги (Комітет з проведення змагань ФФВ).

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Бюро Ліги розглядає питання, приймає рішення відносно застосування дисциплінарних та штрафних санкцій щодо порушень у обласних змаганнях за участю дитячо-юнацьких команд.

11.2. Перелік дисциплінарних та штрафних санкцій, застосованих до гравців та/або офіційних осіб за порушення норм статутних і регламентних документів:











№ п/п

Зміст порушень

Дисциплінарні санкції

Штрафні санкції


1.

а). друге попередження;

б). «фол останньої надії»;

в). систематичні апеляції до арбітра, глядачів, офіційної особи матчу;

г). удар суперника ногою в боротьбі за м’яч;

д). отримані гравцем перші 3 (три) жовті картки у змаганні;

е). систематичний вихід з технічної зони

Відсторонення на 1 (один) матч

Обов’язковий грошовий внесок – 50 грн. для офіційних осіб


2.

а). за кожні наступні 3 (три) жовті картки, отримані гравцем у змаганні;

б). грубий поштовх суперника руками після зупинки гри;

в). небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми;

г). неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу;

д). удар суперника рукою в боротьбі за м’яч;

е). провокаційні дії до учасника змагання, глядача

Відсторонення на 2 (два) матчі

Обов’язковий грошовий внесок –  50 грн. для гравців, 100 грн. для офіційних осіб


3.

а). грубі випади та/або нецензурні та образливі висловлювання, жести на адресу партнера, суперника, арбітра, асистента арбітра, офіційної особи чи глядача;

б). прилюдні образливі вчинки, що принижують честь, гідність учасника змагання, ФФВ;

в). небезпечний напад на суперника, який не володіє м’ячем з вірогідністю нанесення травми.

Відсторонення на 3 (три) матчі

Обов’язковий грошовий внесок – 100 грн. для гравців, 200 грн. для офіційних осіб


4.

а). небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з нанесенням травми;

б). провокаційні дії до учасника змагання, глядачів, що спричинили сутичку (бійку)

Відсторонення на               4 (чотири) матчі

Обов’язковий грошовий внесок –  150 грн. для гравців, 250 грн. для офіційних осіб


5.

а). залякування (зазіхання на свободу особистості), погрози та/або спроба (намір) застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача;

б). явний намір спонукати арбітра, офіційну особу матчу прийняти неправильне рішення або за підтримку його (її) помилкової думки, щоб тим самим спонукати його (її) прийняти неправильне рішення

Відсторонення від одного до трьох місяців (але не менше, ніж на 5 (п’ять) матчів)

Обов’язковий грошовий внесок – 300 грн. для гравців, 500 грн. для офіційних осіб


6.

а). погрози, залякування (зазіхання на свободу особистості) та/або спроба (намір) застосування фізичної сили до арбітра, асистента арбітра, офіційної особи ФФВ;

б). плювок у бік гравця, офіційної особи команди, глядача;

в). застосування фізичної сили до гравця, офіційної особи команди, глядача

Відсторонення від трьох до шести місяців (але не менше, ніж на 7 матчів)

Обов’язковий грошовий внесок – 800 грн. для гравців, 1000 грн. для офіційних осіб


7.

а). плювок у бік арбітра, асистента арбітра, офіційної особи ФФВ;

б). застосування фізичної сили до арбітра, асистента арбітра, офіційної особи ФФВ;

в). умисне нанесення тяжкої травми суперникові, що призвело до втрати ним працездатності

Відсторонення від шести місяців до трьох років (але не менше, ніж на 10 (десять) матчів)

Обов’язковий грошовий внесок – 1000 грн. для гравців, 1500 грн. для офіційних осіб


8.

а). повторне порушення п. 7;

б). застосування фізичної сили до учасника змагання, глядача, що призвело до тяжких тілесних пошкоджень, втрати ним працездатності

Відсторонення від трьох років до пожиттєвого відсторонення від будь-якої діяльності у футболі

Обов’язковий грошовий внесок – 3000  грн. для гравців,

5000 грн. для офіційних осіб


11.3. Команда-учасниця ДЮФЛ Волині зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність. 

11.4. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення Бюро Ліги.

11.4.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення Бюро Ліги. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.6. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.7. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.

11.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Бюро Ліги, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.

11.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті делегата-інспектора, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення Бюро Ліги, КДК.

11.10. Непроведений з будь-якої причини матч ДЮФЛ Волині не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.11. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.

11.12. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону.

11.13. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у ДЮФЛ Волині, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.14. За сплату обов’язкового грошового внеску відповідальність покладається на команду-учасницю ДЮФЛ Волині.

11.14.1. Команда, яка не сплатила обов’язковий грошовий внесок, до наступної гри не допускається.

11.15. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФВ згідно Дисциплінарних правил ФФВ.

Стаття 12. Фінансові умови

12.1. Для покриття витрат по проведенню ДЮФЛ Волині з футболу    2013/2014 рр. (вища ліга) та виконання статутної діяльності Федерації футболу Волині команди-учасниці зобов’язані перерахувати до початку змагання на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк»  м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 3 000 (три тисячі) грн.

12.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.

12.3. Відрядні витрати для участі команд у матчах Чемпіонату - за рахунок відряджаючих організацій.

Стаття 13. Нагородження

13.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Чемпіон ДЮФЛ Волині 2013/2014 рр.» та нагороджується кубком та грамотою, а гравці та офіційні представники команди – медалями. Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця, нагороджуються кубками та грамотами, а гравці та офіційні особи – медалями.





Стаття 14. Заключні положення

14.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Бюро Ліги (Комітету дитячо-юнацького футболу ФФВ, Комітету з проведення змагань ФФВ) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ.

14.1.1. Спірні моменти, не передбачені даним Регламентом, регулюються Комітетом з проведення змагань ФФВ відповідно до нормативних документів ФФВ, ФФУ.

14.2. Всі додатки до Регламенту ДЮФЛ Волині є його невід’ємною частиною.

14.3. Початок ігор ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2013/2014 рр.:

12:00 год; (базовий час), неділя (базовий день), середа (резервний день).

читати далі...

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Партнери
  • Українська асоціація футболу
  • Комітет арбітрів УАФ
  • Пошук

  • Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz