Середа, 26.04.2017, 17:33
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Стаття 11. Дисциплінарні санкції

11.1. Дирекція Ліги, КДК ФФВ розглядає питання, приймає рішення відносно застосування дисциплінарних і штрафних санкцій щодо порушень у обласних змаганнях за участю дитячо-юнацьких команд.

11.2. Команда-учасниця ДЮФЛ Волині зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.

11.3. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення Дирекції Ліги.

11.3.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.4. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за позбавлення очевидної можливості забити м'яч, підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення Дирекції Ліги. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.5. Якщо гравця вилучено з поля (пряма червона картка), попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.6. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.

11.7. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Дирекції Ліги, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.

11.8. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганняхдо відповідного рішення Дирекції Ліги, КДК.

11.9. Непроведений з будь-якої причини матч ДЮФЛ Волині не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.10. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.

11.11. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону 2014/2015 рр.

11.12. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у ДЮФЛ Волині, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.13. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

11.14. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць ДЮФЛ Волині.

11.14.1. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску, накладеного на команду юнацького складу, солідарно покладається на команду дорослого складу (клубна система).

11.15. У випадку, якщо буде виявлено участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця, або гравця, який не був внесений у рапорт арбітра, команді, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладено обов’язковий грошовий внесок 300 (триста) грн. для сплати на рахунок ФФВ.

11.16. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів ФФВ згідно Дисциплінарних правил ФФВ.

 

Стаття 12. Безпека та підготовка місць проведення змагань

12.1. Відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

12.2. Заходи проводяться лише на спортивних спорудах, прийнятих до експлуатації комісіями з контролю за станом спортивних споруд, суддівськими колегіями, при суворому дотриманні чинних норм і правил експлуатації, технічних норм, правил проведення спортивних змагань, правил поведінки учасників і глядачів, правил пожежної безпеки, інших нормативних актів тощо.

12.3. Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, до складу якої включено відповідних фахівців, представників організаторів заходу, власників спортивної споруди та інших заінтересованих установ та організацій.

12.4. Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати відповідний акт до робочої комісії, яка визначає готовність об’єкту до проведення заходу.

12.5. Невиконання вимог, передбачених зазначеним Регламентом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення заходів, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Стаття 13. Медичне забезпечення змагань

13.1. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов‘язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу  суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов‘язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінчення.

13.2. Організатори змагань рекомендують мати на кожного учасника індивідуальні страхові поліси спортсмена.

Стаття 14. Фінансові умови

14.1. Команди-учасниці ДЮФЛ Волині допускаються до змагань безкоштовно.

14.2. ФФВ компенсує витрати команд-учасниць по перевезенню учасників змагань згідно договору  та акту виконаних робіт.

14.3. Всі інші витрати по участі команд у змаганнях (оренда транспорту, витрати на харчування для гравців та обслуговуючого персоналу та інше) - за рахунок організацій, від яких представлені команди.

Стаття 15. Нагородження

15.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Чемпіон ДЮФЛ Волині (перша ліга) сезону 2014/2015 рр.» та нагороджується кубком та грамотою, а гравці та офіційні представники команди – медалями. Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця, нагороджуються кубками та грамотами, а гравці та офіційні особи – медалями.

Стаття 16. Заключні положення

16.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Дирекції Ліги (Комітету дитячо-юнацького футболу ФФВ) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ та даного Регламенту.

16.1.1. Спірні моменти, не передбачені даним Регламентом, регулюються Комітетом з проведення змагань ФФВ відповідно до нормативних документів ФФВ, ФФУ.

16.2. Всі додатки до Регламенту ДЮФЛ Волині є його невід’ємною частиною.

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz