Неділя, 27.05.2018, 12:01
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Регламент

Дитячо-юнацької футбольної ліги

Волині 2013/2014 рр.

(перша ліга)Стаття 1. Мета та завдання

1.1. Метою змагань є популяризація та подальший розвиток дитячо-юнацького футболу в районах і підвищення рівня майстерності юних футболістів для успішного виступу збірних команд районів в обласних змаганнях.

1.2. Основними завданнями змагань є:

- поліпшення якості навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних закладах, спортивних школах і на цій основі підвищення рівня майстерності юних футболістів;

- удосконалення спортивної майстерності юнаків та продовження їх футбольної підготовки;

- створення необхідних умов для підготовки та успішного виступу збірних команд районів у обласних змаганнях;

- створення комфортних та безпечних умов для учасників змагань та глядачів;

- виявлення найбільш обдарованих футболістів та поповнення ними аматорських та професійних футбольних клубів області;

- визначення місць команд у турнірній таблиці відповідно до Регламенту змагань.

Стаття 2. Керівництво змаганням

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (далі – ДЮФЛ Волині) здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Бюро ДЮФЛ Волині (далі – Бюро Ліги), якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагання

3.1. Учасниками змагання є дитячі команди, складені з гравців дитячо-юнацьких футбольних шкіл та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які входять до складу районних (міських) федерацій футболу Волині.

3.2. У змаганні беруть участь гравці 1999-2000 рр.н. Гравці 2001 р.н. до змагання допускаються за спеціальним допуском лікаря та письмовою згодою батьків.

3.3. Заявка дівчат у змаганнях юнаків не дозволяється.

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у ДЮФЛ Волині команад (клуб) зобовязана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 1 вересня 2013 року наступні документи:

- заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 5 чол.);

- довідка (з фотографією гравця) з ЖКП або сільської ради, яка засвідчує дану особу, копія свідоцтва про народження;

- кольорова фотокартка кожного гравця (3,5х4,5 см, 80% обличчя) останнього трьохмісячного терміну;

- медичні довідки для кожного гравця про дозвіл брати участь у змаганні.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди, контактні телефони її керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає посвідчення учасників, допущених до змагання.

4.2. Участь гравців у змаганнях дозволяється тільки за наявності посвідчення учасника та заявкового листа.

4.3. Керівники дитячої команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність документів, які подаються в Адміністрацію ФФВ для участі у ДЮФЛ Волині. У разі подання недостовірних даних на керівників команд (згідно заявкового листа) та гравців накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ.

4.3.1. У випадку надання документів в період проведення ДЮФЛ Волині, які підтверджують фальсифікацію віку народження гравця, команді-учасниці, за яку заявлений  даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.4. Якщо гравця невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.5. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці ДЮФЛ Волині (при умові, що даний гравець (-і) не заявлений за іншу команду-учасницю) в період проведення змагання (дні дозаявки – понеділок-середа).

4.6. Дозволяється відзаявка гравця(-ів) в період проведення змагання.

4.7. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд (клубів) вирішуються Комітетом з проведення змагань ФФВ за умови подання особистої письмової заяви гравця і офіційного представника даної команди.

4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки не допускається.

Стаття 5. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2013/2014 рр. (далі – сезону 2013/2014 рр.) – з 15 серпня 2013 р. до 30 червня 2014 р.

5.2. Трансферний період – з 15 січня 2014 р. по 30 березня 2014 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється тільки в трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 50 грн. командою, в яку переходить гравець.

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці обласних та всеукраїнських змагань. У сезоні 2013/2014 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно заявлений за різні команди обласних та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ 300 (триста) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або від заявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

Стаття 6. Умови проведення змагань

6.1. Тривалість гри: 2 тайми по 30 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагання першими.

6.1.1. Календар змагань визначається шляхом жеребкування, що проводиться на основі рейтингу обласних команд перед початком сезону 2013/2014 рр.

6.1.2. Календар другого кола ДЮФЛ Волині є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.

6.1.3. Система проведення змагань буде визначена після подачі командами-учасницями заявок на участь у Чемпіонаті Волині сезону 2013/2014 рр.

6.2. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) календарних днів.

6.3. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 40 хвилин до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та делегата-інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.3.1. Перед будь-яким матчем, після закінчення розминки (перед виходом команд на матч), тренери, спільно з арбітром, зобов’язані перевірити за посвідченням особу кожного з 11 гравців команд-учасниць матчу.

6.3.2. Гравці, які виходять на заміну, зобов'язані пред’явити арбітру матчу посвідчення учасника для встановлення його особи.

6.3.3. За вимогою тренерів, спостерігача арбітражу представники команд після матчу зобов’язані представити гравця, внесеного до рапорту арбітра з наданням посвідчення учасника.

6.4. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.5. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.6. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку гри і представити арбітру посвідчення учасника та заявковий лист.

6.7. Команди, які приймають участь у ДЮФЛ Волині, зобов’язані мати не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися.

6.8. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером.

6.9. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, тоді пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

6.10. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, гра не відбувається, їй зараховується технічна поразка 0:3 та накоманду, яка допустила дане порушення, накладається штрафна санкція у вигляді обов’язкового грошового внеску у розмірі 500 (п’ятсот) грн.

6.10.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, дана команда знімається з розіграшу ДЮФЛ Волині та сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн.

6.10.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу ДЮФЛ Волині, зіграла менше 50% матчів, тоді результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.

6.11. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- роздягальні та суддівську кімнату;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців;

- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та спостерігача арбітражу.

6.11.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та спостерігачу арбітражу, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) грн. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань, матч не розпочинається, а команді-господарів зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, за погодженням з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

6.11.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі не менше одного працівника правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівник правоохоронних органів несе відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і спостерігача арбітражу, офіційних осіб та глядачів. Якщо працівник правоохоронних органів взагалі відсутній, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі  150 (сто п’ятдесят) грн. та вноситься відповідний запис у рапорт делегата-інспектора.

6.12. Контроль (повноваження) за дотримання вимог у пп. 6.11, 6.11.1 та 6.11.2 покладається виключно на спостерігача арбітражу, який у разі порушення даних вимог зобов’язаний вносити відповідні записи у рапорт спостерігача арбітражу. Комітет з проведення змагань ФФВ у разі неспроможності командою-господарем матчу усунення грубих недоліків щодо організації та забезпечення гри має право перенести наступний домашній календарний матч на поле команди-суперниці.

6.13. Якщо команда-учасниця ДЮФЛ Волині виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у ДЮФЛ Волині. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру ДЮФЛ Волині, тоді на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці

        7.1. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.2. За рівності показників, вказаних у пункті 7.1. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу

8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж ДЮФЛ Волині здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.

8.2. Арбітри та спостерігачі арбітражу, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 40 хвилин до початку матчу. Кожен арбітр повинен мати з собою щонайменше два комплекти суддівської форми різних кольорів, визначених Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Спостерігач арбітражу є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень Регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень Бюро Ліги, КДК ФФВ.

8.3. До арбітражу обласних змагань з футболу допускаються і жінки, у зв’язку з чим команда-господар поля зобовязана надати їм окрему роздягальню та створити інші необхідні умови до, під час і по закінченні матчу.

8.4. Спостерігач арбітражу контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.

8.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, гру проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає спостерігач арбітражу, погодивши це з Головою (заступником) Комітету арбітрів ФФВ. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить бригада арбітрів найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.

8.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.

8.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.

8.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.

8.9. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в Адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та/або спостерігача арбітражу накладаються дисциплінарні санкції.

8.10. Спостерігач арбітражу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову Бюро Ліги і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.

8.11. Якщо до, під час, після матчу мали місце вилучення гравців (за винятком «фолу останньої надії» та другого попередження), порушення вимог регламенту, арбітр та спостерігач арбітражу в обов’язковому порядку надають письмові пояснення в Комітет арбітрів ФФВ та Бюро Ліги (Комітет з проведення змагань ФФВ) (можливо факсом або електронною поштою) не пізніше, ніж до завершення першого робочого дня після проведення даного матчу.

8.12. Офіційним особам матчу забороняється робити заяви в громадських місцях (перед громадськістю), навіть шляхом використання електронних листів або власних Інтернет-сайтів, брати участь в групових обговореннях, списках розсилок, форумах, блогах та в іншому, подібному до них, робити заяви у будь-якій формі та давати інтерв’ю будь-яким засобам інформації, які висвітлюють матчі, що проводяться зазначеним вище особами, та їхню діяльність, за виключенням тих випадків, коли вони заздалегідь отримали на це дозвіл від Комітету арбітрів ФФВ, ФФУ. Офіційні особи мають право вільно робити заяви та давати інтерв’ю стосовно якості професійних дій (виконаної роботи – арбітражу/інспектування) лише після того, як Органи футбольного правосуддя ФФВ, ФФУ ухвалили своє рішення щодо відповідних матчів, при цьому, вони повинні надаватись лише у вигляді уточнень та роз’яснень, і не містити будь-яку оцінку технічних дій та дисциплінарної поведінки, власної або інших офіційних осіб матчу.

8.13. Прохання щодо заміни арбітрів, призначених на матч, до розгляду не приймається.

8.14. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка матчу.

Стаття 9. Протести

9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу. Арбітр та спостерігач арбітражу зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані в Адміністрацію ФФВ (можливо факсом – (0332)28-39-01) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

9.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

9.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

Стаття 10. Припинення, перенесення гри

10.1. Арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг).

10.2. У разі припинення матчу арбітром за вини однієї з команд їй зараховується технічна поразка з рахунком 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. Якщо різниця м’ячів більша або дорівнює трьом на користь команди, якій буде зараховано технічну перемогу – рахунок матчу залишається незмінним.

10.3. У разі, якщо матч припинений з вини обох команд, їм зараховуються технічні поразки 0:3 та на дані команди накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.

10.4. Якщо арбітр прийме рішення припинити проведення матчу через, наприклад, непридатне поле для гри, то час матчу, який залишився, повинен бути дограний на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, якщо тільки дане питання не буде передано на розгляд КДК ФФВ.

10.4.1. Якщо час, який залишився, необхідно дограти на наступний день або в інший день, встановлений Комітетом з проведення змагань ФФВ, тоді діють наступні положення:

а). до листа рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесеними будь-які гравці, які фігурують в списках гравців команди «А» і команди «Б» на момент припинення матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в листі рапорту арбітра «Склади команд» у контексті припиненого матчу, за виключенням гравців, яких було замінено або вилучено з поля, в ході проведення припиненого матчу, а також гравців, які були дискваліфіковані на припинений матч. Гравців, які знаходилися на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до листа рапорту арбітра «Склади команд» в якості запасних гравців при дограванні матчу (якщо вимоги пункту а). будуть порушені, команді, яка допустила дані порушення зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн.;

б). будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишається в силі на ту частину матчу, яка залишилася;

в). одна жовта картка, яка застосована перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу;

г). заміна гравців, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість гравців у стартовому складі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу;

д). команди можуть проводити ту кількість, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.

10.5. Рішення про те, в який день буде дограно припинений матч, приймається не пізніше, ніж через 2 год з моменту прийняття арбітром рішення про припинення матчу, після консультації з обома офіційними представниками команд. У разі розбіжностей, дату і час початку догравання визначає Комітет з проведення змагань ФФВ (його рішення є остаточним).

10.5.1. Матч дограється:

а). з хвилини, на який був припинений;

б). як правило, на стадіоні, де він відбувається;

в). зі збереженням рахунку та дисциплінарних санкцій зіграної частини матчу.

10.5.2. У випадку неможливості догравання матчу наступного дня на тому ж стадіоні, рішення щодо місця, дати проведення та часу початку догравання матчу приймає Комітет з проведення змагань ФФВ.

10.5.3. Час припинення матчу повинен бути відображений в листі рапорту арбітра.

10.6. Якщо матч припинено з підстав, не передбачених статею 10, Комітет з проведення змагань розглядає питання про застосування дисциплінарних санкцій.

10.7. Витрати на догравання матчу наступного дня або в інший день – за рахунок команд-учасниць матчу ДЮФЛ Волині.

10.8. У разі виникнення необхідності перенесення календарної гри команда-ініціатор переносу матчу зобов’язана письмово повідомити Комітет з проведення змагань ФФВ не пізніше, ніж за 4 дні до даної календарної гри, надати письмові згоди обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись. За умови погодження Комітетом з проведення змагань ФФВ даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до або після початку даної гри згідно Календаря змагань (за винятком неможливості проведення матчу у даний термін), при цьому команда-ініціатор переносу сплачує на рахунок ФФВ 150 (сто п’ятдесят) грн.

10.8.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.

10.9. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 10.8, рішення про дату проведення даної календарної гри приймає Бюро Ліги.

10.10. Участь команди у міжнародних, всеукраїнських змаганнях або будь-яких інших турнірах під час ДЮФЛ Волині не є підставою для перенесення матчів.

10.11. Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить Бюро Ліги.


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz