Понеділок, 18.06.2018, 11:31
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Регламент

Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині 2013/2014 рр.

(вища ліга)Стаття 1. Мета та завдання

1.1. Метою змагань є популяризація та подальший розвиток дитячо-юнацького футболу в районах і підвищення рівня майстерності юних футболістів для успішного виступу збірних команд районів в обласних змаганнях.

1.2. Основними завданнями змагань є:

- поліпшення якості навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних закладах, спортивних школах і на цій основі підвищення рівня майстерності юних футболістів;

- удосконалення спортивної майстерності юнаків та продовження їх футбольної підготовки;

- створення необхідних умов для підготовки та успішного виступу збірних команд районів у обласних змаганнях;

- створення комфортних та безпечних умов для учасників змагань та глядачів;

- виявлення найбільш обдарованих футболістів та поповнення ними аматорських та професійних футбольних клубів області;

- визначення місць команд у турнірній таблиці відповідно до Регламенту змагань.

Стаття 2. Керівництво змаганням

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (далі – ДЮФЛ Волині) здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Бюро ДЮФЛ Волині (далі – Бюро Ліги), якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагання

3.1. Учасниками змагання є дитячі команди, складені з гравців дитячо-юнацьких футбольних шкіл та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які входять до складу районних (міських) федерацій футболу Волині.

3.2. У змаганні беруть участь гравці 1997-1998 рр.н.

3.3. Юнацький склад комплектується гравцями, що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.

3.4. Заявка дівчат у змаганнях юнаків не дозволяється.

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у ДЮФЛ Волині команда (клуб) зобов’язана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 20 серпня 2013 року наступні документи:

- заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше   5 чол.);

- копії громадянських паспортів кожного гравця, який досяг паспортного віку (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);

- на юнаків, які не досягли паспортного віку, довідка (з фотографією гравця) з ЖКП або сільської ради, яка засвідчує дану особу, копія свідоцтва про народження;

- кольорова фотокартка кожного гравця (3,5х4.5 см, 80% обличчя) останнього трьохмісячного терміну;

- медичні довідки для кожного гравця про дозвіл брати участь у змаганні;

- в обов’язковому порядку надається письмова згода гравця юнацького складу на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом:

  "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в обласних змаганнях з футболу сезону 2013/2014 рр.  На даний момент я не заявлений за іншу команду на обласних та всеукраїнських змаганнях  - число, підпис".

- без письмової згоди гравець до змагань не допускається.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди, контактні телефони її керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає посвідчення учасників, допущених до змагання.

4.2. Участь гравців у змаганнях дозволяється тільки за наявності посвідчення учасника та заявкового листа.

4.2.1. При втраті посвідчення учасника ДЮФЛ Волині юнацького складу для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 30 (тридцять) грн. за кожного гравця (представника команди) на рахунок ФФВ.

4.3. Керівники юнацької команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність документів, які подаються в Адміністрацію ФФВ для участі у ДЮФЛ Волині. У разі подання недостовірних даних на керівників команд (згідно заявкового листа) та гравців накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ.

4.3.1. У випадку надання документів в період проведення ДЮФЛ Волині, які підтверджують фальсифікацію віку народження гравця, команді-учасниці, за яку заявлений  даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.4. Якщо гравця невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.5. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці ДЮФЛ Волині (при умові, що даний гравець (-і) не заявлений за іншу команду-учасницю) в період проведення змагання (дні дозаявки – понеділок-середа).

4.6. Відзаявка гравця(-ів) дозволяється при умові письмової згоди офіційного представника згідно заявкового листа та правильно оформленого заявкового листа (дні відзаявки: понеділок-середа).

4.7. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд (клубів) вирішуються Бюро Ліги за умови подання особистої письмової заяви гравця і офіційного представника даної команди.

4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки не допускається.

Стаття 5. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2013/2014 рр. (далі – сезону 2013/2014 рр.) – з 24 серпня 2013 р. до         30 червня 2014 р.

5.2. Трансферний період – з 15 січня 2014 р. по 30 березня 2014 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється тільки в трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 50 грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3.1. При переході гравця юнацького складу з однієї команди-учасниці сезону 2013/2014 рр. в іншу команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не більше 500 (п’ятсот) грн. команді, з якої переходить гравець (за винятком здійснення переїзду всієї родини гравця до нового місця проживання з їх обов’язковою реєстрацією).

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці обласних та всеукраїнських змагань. У сезоні 2013/2014 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно заявлений за різні команди обласних та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ  500 (п’ятсот) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або від заявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

Стаття 6. Умови проведення змагань

6.1. Ігри ДЮФЛ Волині проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та на полі суперника) за схемою «осінь – весна», затвердженого Президією ФФВ. Тривалість гри: 2 тайми по 35 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагання першими.

6.1.1. Календар змагань визначається шляхом жеребкування, що проводиться на основі рейтингу обласних команд перед початком сезону 2013/2014 рр.

6.1.2. Календар другого кола ДЮФЛ Волині є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.

6.1.3. Система проведення змагань буде визначена після подачі командами-учасницями заявок на участь у ДЮФЛ Волині сезону      2013/2014 рр.

6.2. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) календарних днів.

6.3. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 40 хвилин до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та делегата-інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.3.1. Перед будь-яким матчем, після закінчення розминки (перед виходом команд на матч), тренери, спільно з арбітром, зобов’язані перевірити за посвідченням особу кожного з 11 гравців команд-учасниць матчу.

6.3.2. Гравці, які виходять на заміну, зобов'язані пред’явити арбітру матчу посвідчення учасника для встановлення його особи.

6.3.3. За вимогою тренерів, делегата-інспектора представники команд після матчу зобов’язані представити гравця, внесеного до рапорту арбітра з наданням посвідчення учасника.

6.4. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.5. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.6. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку гри і представити арбітру посвідчення учасника та заявковий лист.

6.7. Команди, які приймають участь у ДЮФЛ Волині, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися.

6.8. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером.

6.9. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, тоді пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

6.10. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3, накладається обов’язковий грошовий внесок 1 000 (одна тисяча) грн.

6.10.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, дана команда знімається з розіграшу ДЮФЛ Волині та сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1 000 (тисяча) грн.

6.10.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу ДЮФЛ Волині, зіграла менше 50% матчів, тоді результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.

6.11. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- роздягальні та суддівську кімнату;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців;

- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та спостерігача арбітражу.

6.11.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та спостерігачу арбітражу, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) грн. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань, матч не розпочинається, а команді-господарів зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, за погодженням з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

6.11.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі не менше одного працівника правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівник правоохоронних органів несе відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і спостерігача арбітражу, офіційних осіб та глядачів. Якщо працівник правоохоронних органів взагалі відсутній, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі  150 (сто п’ятдесят) грн. та вноситься відповідний запис у рапорт спостерігача арбітражу.

6.12. Контроль (повноваження) за дотримання вимог у пп. 6.11, 6.11.1 та 6.11.2 покладається виключно на спостерігача арбітражу, який у разі порушення даних вимог зобов’язаний вносити відповідні записи у рапорт спостерігача арбітражу. Комітет з проведення змагань ФФВ у разі неспроможності командою-господарем матчу усунення грубих недоліків щодо організації та забезпечення гри має право перенести наступний домашній календарний матч на поле команди-суперниці.

6.13. Якщо команда-учасниця ДЮФЛ Волині виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у ДЮФЛ Волині. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру ДЮФЛ Волині, тоді на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці

7.1. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.2. За рівності показників, вказаних у пункті 7.1. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz