Вівторок, 19.06.2018, 05:08
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Регламент
 Дитячо-юнацької футбольної ліги
Волині 2012/2013 рр.
(вища ліга) 
 Стаття 1. Мета та завдання

1.1. Метою змагань є популяризація та подальший розвиток дитячо-юнацького футболу в районах і підвищення рівня майстерності юних футболістів для успішного виступу збірних команд районів в обласних змаганнях.

1.2. Основними завданнями змагань є:

- поліпшення якості навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних закладах, спортивних школах і на цій основі підвищення рівня майстерності юних футболістів;

- удосконалення спортивної майстерності юнаків та продовження їх футбольної підготовки;

- створення необхідних умов для підготовки та успішного виступу збірних команд районів у обласних змаганнях;

- створення комфортних та безпечних умов для учасників змагань та глядачів;

- виявлення найбільш обдарованих футболістів та поповнення ними аматорських та професійних футбольних клубів області;

- визначення місць команд у турнірній таблиці відповідно до Регламенту змагань.

Стаття 2. Керівництво змаганням

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Дитячо-юнацької футбольної ліги Волині (далі – ДЮФЛ Волині) здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Бюро ДЮФЛ Волині (далі – Бюро Ліги), якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

 

Стаття 3. Учасники змагання

3.1. Учасниками змагань є юнацькі команди (1996-1997 р.н.), які мають представництво дорослого складу даної команди у Чемпіонаті Волині (вища ліга) сезону 2012/2013 рр. Без представництва дорослого складу у Чемпіонаті Волині (вища ліга) команди юнацьких складів до участі у змаганнях не допускаються.

3.2. Юнацький склад комплектується гравцями, що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.

3.3. Заявка дівчат у змаганнях юнаків не дозволяється.

Стаття 4Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у ДЮФЛ Волині команда (клуб) зобов’язана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 20 серпня 2012 року наступні документи:

- заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше   5 чол.);

- копії громадянських паспортів кожного гравця, який досяг паспортного віку (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);

 - на юнаків, які не досягли паспортного віку, довідка (з фотографією гравця) з ЖКП або сільської ради, яка засвідчує дану особу, копія свідоцтва про народження;

- кольорова фотокартка кожного гравця (3,5х4.5 см, 80% обличчя) останнього трьохмісячного терміну;

- медичні довідки для кожного гравця про дозвіл брати участь у змаганні;

- в обов’язковому порядку надається письмова згода гравця юнацького складу на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом: 

  "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в обласних змаганнях з футболу сезону 2012/2013 рр.  На даний момент я не заявлений за іншу команду на обласних та всеукраїнських змаганнях  - число, підпис"

- без письмової згоди гравець до змагань не допускається.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди, контактні телефони її керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає список гравців команди-учасниці, допущених до змагання.

4.2. Участь гравців у змаганнях дозволяється тільки за наявності посвідчення учасника.

4.2.1. При втраті посвідчення учасника ДЮФЛ Волині юнацького складу для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 30 (тридцять) грн. за кожного гравця (представника команди) на рахунок ФФВ.

4.3. Керівники юнацької команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність документів, які подаються в Адміністрацію ФФВ для участі у ДЮФЛ Волині. У разі подання недостовірних даних на керівників команд (згідно заявкового листа) та гравців накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ.

4.3.1. У випадку надання документів в період проведення ДЮФЛ Волині, які підтверджують фальсифікацію віку народження гравця, команді-учасниці, за яку заявлений  даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.4Якщо гравця невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.5. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці ДЮФЛ Волині (при умові, що даний гравець (-і) не заявлений за іншу команду-учасницю) в період проведення змагання (дні дозаявки – понеділок-середа).

 

4.6. Відзаявка гравця(-ів) дозволяється при умові сплати на рахунок ФФВ 50 грн. за кожного відзаявленого гравця юнацького юнацького складу та умови письмової згоди офіційного представника згідно заявкового листа (дні відзаявки: понеділок-середа).

4.7. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд (клубів) вирішуються Бюро Ліги за умови подання особистої письмової заяви гравця і офіційного представника даної команди.

4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки не допускається.

Стаття 5. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2012/2013 рр. (далі – сезону 2012/2013 рр.) – з 15 серпня 2012 р. до 30 червня 2013 р.

5.2. Трансферний період – з 15 січня 2013 р. по 30 березня 2013 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється тільки в трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 50 грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3.1. При переході гравця юнацького складу з однієї команди-учасниці сезону 2012/2013 рр. в іншу команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не більше 500 (п’ятсот) грн. команді, з якої переходить гравець (за винятком здійснення переїзду всієї родини гравця до нового місця проживання з їх обов’язковою реєстрацією).

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці обласних та всеукраїнських змагань. У сезоні 2012/2013 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно заявлений за різні команди обласних та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ  500 (п’ятсот) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або від заявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz