Федерація Футболу Волині - Група Б
Середа, 07.12.2016, 16:20
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Група "Б"  

10-й тур

18 травня (середа)
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Любешів - 4:1 (2:1)
Гол: Цевух Олександр, 15, 21; Залібський Богдан, 54, 68 - Подерня Богдан, 18
Попередження: Ярмолюк Андрій, Дорош Олександр, Лукашевич Олександр (усі - ДЮСШ Любешів)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Ярмощук Роман, Карпук Людмила
Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор
 
 
19 травня (четвер)
ФК Волошки - ДЮСШ Ковель - 1:3 (0:2)
Голи: Гапонюк Сергій, 38 - Дрегель Назар, 25, 32, 50
Попередження: Ковалик Микола, Рокун Артем - Славік Дмитро
Арбітр: Мельник Олег, асистенти арбітра - Вовчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
 
 
 
ДЮСШ Любомль - ДЮСШ ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 2:8 (2:3)
Голи: Бурчак Юрій, 13; Тахасюк Василь, 16 - Решетовський Тарас, 20; Мосюк Юрій, 23, 49, 60, 66; Іщик Андрій, 30, 64; Муц Дмитро, 68
Попередження: Тахасюк Василь - Карпук Павло
Вилучення: Карпук Павло, 63 (ДОФ Арбо) (друге попередження)
Арбітр: Стаднік Сергій, асистенти арбітра - Цевух Олександр, Гаврось Дмитро
Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

9-й тур

11 травня (середа)
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Любомль - 8:1 (5:0)
Голи: Ющук Артем, 13; Столярчук Олександр, 17, 33 (обидва - з пенальті); Дрегель Назар, 24, 38; Шворак Ярослав, 34, 40; Гаценко Роман, 70 - Тахасюк Максим, 58
Попередження: Гаценко Роман - Якимчук Олександр
Арбітр: Стаднік Сергій, асистенти арбітра - Савченко Ігор, Мадзей Володимир
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
ДЮСШ ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:4 (0:0)
Голи: Залібський Богдан, 42, 44, 65; Іськов Владислав, 58
Попередження: немає
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - 
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
 
 
ДЮСШ Любешів - ФК Волошки - 3:0 (технічна поразка)

 

8-й тур

27 квітня (середа)
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Ковель - 4:0 (1:0)
Голи: Старушик Микола, 15; Цевух Олександр, 38, 58; Тарасюк Станіслав, 42
Попередження: Рябцев Єгор (ДЮСШ Ковель)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Нерубайло Денис
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
 
28 квітня (четвер)
ФК Волошки - ДЮСШ Любомль - 3:3 (0:2)
Голи: Ракун Артем, 39, 40; Коколюк Дмитро, 53 - Дубина Сергій, 15, 24; Тахасюк Василь, 60 (з пенальті)
Попередження: Лазарчук Дмитро - Бурчак Юрій
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Стаднік Сергій
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
 
 
ДЮСШ Любешів - ДЮСШ ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 1:1 (1:0)
Голи: Лавренюк Олег, 8 - Кузьменко Артур, 46
Попередження: Чмух Олександр, Шлеюк Юрій (обидва - ДОФ Арбо)
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Кузьмик Олександр, Пилипчук Василь
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

7-й тур

20 квітня (середа)
ДЮСШ Любомль - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:6 (0:3)
Голи: Тарасюк Станіслав, 8, 34; Цевух Олександр, 15, 37; Федчук Олександр, 42; Іськов Владислав, 55
Попередження: Тахасюк Василь - Посполітак Сергій, Валігура Владислав
Вилучення: Салаш Максим, 58 (ДЮСШ Любомль) (позбавлення очевидної гольової можливості)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Кузьмик Олександр
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
 
21 квітня (четвер)
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Любешів - 2:3 (2:1)
Голи: Гаценко Роман, 18; Шворак Ярослав, 21 - Сащук Павло, 17; Халик Олександр, 49; Лавринюк Олег, 68
Попередження: Дрегель Назар, Рожик Роман (обидва - ДЮСШ Ковель)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Горун Валерій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
 
 
ДЮСШ ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - ФК Волошки - 4:1 (3:1)
Голи: Мосюк Юрій, 1, 19 (з пенальті), 59; Раковець Владислав, 14 - Смітюх Олександр, 11
Попередження: Муц Дмитро - Матящук Роман
Арбітр: Карамаць Сергій, асистенти арбітра - Кузьмик Олександр, Гоза Руслан
Спостерігач арбітражу: Ткачук Павло

 

6-й тур

29 жовтня (четвер)

ДЮСШ Арбо (Камінь-Каширський) - ДЮСШ Ковель - 3:3 (1:2)
Голи: Карпук Павло, 31, 55; Луцик Максим, 70+2 - Дрегель Назар, 25, 27, 40
Попередження: Карпук Павло, Іщик Андрій - Столярчук Олександр
Вилучення: Столярчук Олександр (ДЮСШ Ковель), 69 (друге попередження)
Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Мисковець Андрій, Леончук Олександр
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
 
6 листопада (п'ятниця)
ДЮСШ Любешів - ДЮСШ Любомль - 3:2 (1:0)
Голи: Лавренюк Олег, 16; Халик Олександр, 51; Шкаралевич Владислав, 60 - Дубина Сергій, 38; Якимук Олександр, 45
Попередження: немає
Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра - Пилипчук Василь, Мадзей Володимир
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
 
 
17 листопада (вівторок)
ФК Волошки - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:7 (0:4)
Голи: Іваненко Микола, 55 - Рабко Володимир, 3; Старушик Микола, 12, 26; Кухта Роман, 21; Тарасюк Станіслав, 37, 70; Іськов Владислав, 61
Попередження: Федчук Олексій (ФЦ Ковель-Волинь)
Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Мадзей Володимир
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

5-й тур

20 жовтня (вівторок)

ДЮСШ Ковель - ФК Волошки - 5:1 (3:1)
Голи: Ющук Артем, 10, 30, 63; Пойда Владислав, 23; Шворак Ярослав, 51 - Полянський Дмитро, 14
Попередження: Столярчук Олександр (ДЮСШ Ковель)
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 

21 жовтня (середа)

ДЮСШ Любешів - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 2:2 (2:2)
Голи: Нойніц Артем, 17 (автогол); Лавренюк Олег, 35 - Федчук Олексій, 7; Старушик Микола, 15
Попередження: немає
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Єнін Володимир
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
 
ДЮСШ ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - ДЮСШ Любомль - 7:0 (4:0)
Голи: Муц Дмитро, 13; Мосюк Юрій, 15, 34 (з пенальті); Карпук Павло, 31, 37; Луцик Максим, 55; Сидорчук Павло, 63
Попередження: Савош Максим, Дубина Сергій (обидва - ДЮСШ Любомль)
Арбітр: Мадзей Володимир, асистенти арбітра - Леончук Олександр, Мойсеєв Вадим
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

4-й тур

13 жовтня (вівторок)

ФК Волошки - ДЮСШ Любешів - 0:2 (0:2)
Голи: Лавренюк Олег, 13; Махецький Олег, 33
Попередження: Халик Олександр (ДЮСШ Любешів)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Щербик Андрій, Якимчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
 
 
ДЮСШ Любомль - ДЮСШ Ковель - 1:5 (0:2)
Голи: Дубина Сергій, 60 - Козачук Вадим, 5; Дрегель Назар, 38; Ющук Артем, 30, 40, 70
Попередження: Кигій Валентин, Хомацький Вячеслав, Бурчак Юрій (усі - Любомль)
Арбітр: Пилипчук Василь, асистент арбітра - Курочка Артем, Балюрко Олександр
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 1:1 (1:1)
Голи: Старушик Микола, 31 - Мосюк Юрій, 15
Попередження: Старушик Микола (ФЦ Ковель-Волинь) 
Арбітр: Бугайчук Сергій, асистент арбітра - Сімончук Віталій, Нерубайло Денис
Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор
 

3-й тур

6 жовтня (вівторок)

ДЮСШ Ковель - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:0 (0:0)
Гол: Столярчук Олександр, 68 (з пенальті)
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Гарасимків Василь, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
7 жовтня (середа)
ДЮСШ Любомль - ФК Волошки - 3:0 (2:0)
Голи: Хомацький Вячеслав, 12; Дубина Сергій, 27; Поддубецький Владислав, 41
Попередження: Хмелюк Андрій (ДЮСШ Любомль)
Арбітр: Клімук Юрій, асистент арбітра - Ткачук Сергій, Балюрко Олександр
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
8 жовтня (четвер)
ДЮСШ ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - ДЮСШ Любешів - 0:1 (0:0)
Гол: Кух Сергій, 49
Попередження: Чмух Олександр - Лащ Юрій
Арбітр: Клімук Юрій, асистент арбітра - Ткачук Сергій, Балюрко Олександр
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

 

2-й тур

29 вересня (вівторок)

ДЮСШ Любешів - ДЮСШ Ковель - 1:2 (0:2)
Голи: Лавренюк Олег, 50 - Рабцев Єгор, 15; Ющук Артем, 28
Попередження: Сидорук Богдан - Гаценко Роман, Дрель Назар
Арбітр: Пилипчук Василь, асистенти арбітра - Мойсеєв Вадим, Сімончук Віталій
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
 
 
01 жовтня (четвер)
ФК Волошки - ДЮСШ-ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 0:3 (0:2)
Голи: Іщик Андрій, 4; Муц Дмитро, 18, 36
Попередження: Решетовський Сергій (ДЮСШ ДОФ Арбо)
Арбітр: Занько Олег, асистент арбітра - Ярмощук Роман, Сімончук Віталій
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
 
 
11 листопада (середа)
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Любомль - 7:0 (3:0)
Голи: Старушик Микола, 15, 16, 47; Федчук Олексій, 28; Залібський Богдан, 37; Тарасюк Станіслав, 54, 58
Попередження: Карпук Дмитро (ФЦ Ковель-Волинь)
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Кузьмик Олександр, Пилипчук Василь
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
 
 
 
 

1-й тур

23 вересня (середа)

ДЮСШ Ковель - ДЮСШ ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 4:2 (2:2)
Голи: Чапко Павло, 14; Гаценко Роман, 17; Ющук Артем, 20, 28 - Раковець Владислав, 12; Чмух Олександр, 30
Попередження: Гаценко Роман - Березюк Олександр
Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
 
24 вересня (четвер)
ДЮСШ Любомль - ДЮСШ Любешів - 0:4 (0:2)
Голи: Халик Олександр, 10, 70; Лавренюк Олег, 14; Кошелюк Владислав, 52
Попередження: Якимук Олександр (ДЮСШ Любомль)
Арбітр: Занько Олег, асистент арбітра - Горун Валерій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Волошки - 3:0 (технічна поразка)
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz