Четвер, 23.11.2017, 11:02
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

9-й тур

5 листопада (неділя)

Олімпія (Княгининок) - Турія (Затурці) - 2:2 (1:2)

Голи: Симонович Вадим, 39; Черчик Тарас, 77 (з пенальті) - Мелесик Олексій, 10, 30

Попередження: Гадзінський Святослав, Дацюк Віталій - Мелесик Олексій

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра - Байсарович Ілля, Твердяк Микола

Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій

 

 

Торпедо (Копачівка) - Ласка (Боратин) - 5:0 (3:0)

Голи: Лавренюк Вадим, 10, 17; Мумич Олександр, 18 (з пенальті), 42; Бльох Андрій, 66

Попередження: немає

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Хомич Олена

Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

 

 

Агропродукт (Горохів) - Вікторія (Луцький район) - 15:0 (8:0)

Голи: Мушит Тарас, 3, 34, 55, 63; Саттаров Олександр, 13; Жук Михайло, 15, 38; Ягнич Віталій, 25, 27, 51, 57; Згоранець Богдан, 33, 42; Гудаль Владислав, 51, 70

Попередження: немає

Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Бугайчук Сергій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

Колос (Ківерці) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - 1:4 (0:2)

Голи: Шокало Андрій, 66 - Кухта Богдан, 10; Бурда Ілля, 38; Кромський Віталій, 46 (з пенальті); Борецький Юрій, 67

Попередження: Гундер Тарас - Кухта Богдан, Тижук Денис, Сосновський Роман

Арбітр: Якимчук Юрій, асистенти арбітра - Лисиця Назарій, Подригуля Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

8-й тур

28 жовтня (субота)

Турія (Затурці) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - 0:2 (0:0)

Голи: Бурда Ілля, 32; Стецюк Владислав, 39

Попередження: немає

Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Вовчук Юрій, Матвійчук Валерій

 

 

29 жовтня (неділя)

Вікторія (Луцький район) - Колос (Ківерці) - 3:3 (1:1)

Голи: Махновець Назарій, 18; Дядюра Максим, 59; Кушко Дмитро, 90+2 - Лис Василь, 4 (з пенальті); Докай Петро, 55, 61

Попередження: Докай Петро, Гундер Тарас, Кремезной Іван (усі - Колос)

Вилучення: Батрак Олександр (Колос, тренер) (в перерві матчу)

Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Хомич Олена, Журибіда Володимир

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор


 

Олімпія (Княгининок) - Торпедо (Копачівка) - 4:4 (2:3)

Голи: Симонович Вадим, 6; Ткаченко Олександр, 15, 46; Носко Владислав, 77 - Бльох Андрій, 21, 26, 39; Охремчук Владислав, 73

Попередження: Симонович Вадим - Бльох Андрій, Сорочук Володимир

Арбітр: Якимчук Юрій, асистенти арбітра - Лисиця Назарій, Шевчук Андрій

Спостерігач арбітражу: Безуглий Ігор

 

12 листопада (неділя)

Ласка (Боратин) - Агропродукт (Горохів) - 1:6 (1:4)

Голи: Словік Вадим, 11 (з пенальті) - Ягнич Віталій, 3, 18; Жук Михайло, 24, 58; Згоранець Богдан, 34; Кузьма Ілля, 63 (автогол)

Попередження: немає

Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Хомич Олена

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

7-й тур

15 жовтня (неділя)

Торпедо (Копачівка) - Турія (Затурці) - 3:1 (0:0)

Голи: Бльох Андрій, 49, 64 (з пенальті), 72 - Хімічук Юрій, 63

Попередження: Царук Назарій, Новосад Максим - Мотрій Назар, Сікора Віталій

Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Вовчук Юрій

Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій

 

21 жовтня (субота)

Олімпія (Княгининок) - Агропродукт (Горохів) - 0:4 (0:0)

Голи: Ягнич Віталій, 54; Жук Михайло, 60, 65; Мушит Тарас, 70 (з пенальті)

Попередження: Редчук Павло (Агропродукт)

Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра - Гоза Руслан, Якимчук Юрій

Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій

 

Вікторія (Луцький район) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - 2:2 (2:1)

Голи: Ольфанс Вадим, 24; Мельник Назар, 35 - Кухта Богдан, 25; Кромський Віталій, 75

Попередження: Ольфанс Вадим, Павлишин Микола, Снітко Борис - Савчук Роман, Кухта Богдан, Гонтар Андрій

Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Вовчук Юрій, Гарасимків Василь

Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

 

22 жовтня (неділя)

Ласка (Боратин) - Колос (Ківерці) - 5:0 (4:0)

Голи: Наталуша Богдан, 3, 9; Тарасюк Дмитро, 25; Палюх Віталій, 30; Романов Мартін, 53

Попередження: немає

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Якимчук Юрій, Юхименко Михайло

Спостерігач арбітражу: Безуглий Ігор

 

6-й тур

7 жовтня (субота)

Колос (Ківерці) - Олімпія (Княгининок) - 3:0 (1:0)

Голи: Зубець Алекс, 1, 44; Шокало Андрій, 70

Попередження: Поліщук Роман, Стоянович Олексій (обидва - Колос)

Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Щербик Андрій, Дмитрук Андрій

Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій

 

Агропродукт (Горохів) - Торпедо (Копачівка) - 5:0 (2:0)

Голи: Ягнич Віталій, 35, 65; Жук Михайло, 38, 57; Мушит Тарас, 51

Попередження: Глушко Дмитро (Торпедо)

Арбітр: Якимчук Юрій, асистенти арбітра - Бас Назарій, Лисиця Назарій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

8 жовтня (неділя)

Турія (Затурці) - Вікторія (Луцький район) - 4:2 (2:1)

Голи: Ковальчук Максим, 12, 40, 58; Мотрій Назар, 51 - Мельник Назар, 37, 53

Попередження: Чабан Тарас, Дрозда Михайло - Мельник Назар

Арбітр: Лисиця Назарій, асистенти арбітра - Якимчук Юрій, Горун Валерій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

15 жовтня (неділя)

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - Ласка (Боратин) - 3:1 (1:0)

Голи: Кромський Віталій, 34, 51 (з пенальті); Борецький Андрій, 76 - Словік Вадим, 47 (з пенальті)

Попередження: Борецький Андрій (ЛСТМ №536)

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Хомич Олена

Спостерігач арбітражу: Безуглий Ігор

 

5-й тур

30 вересня (субота)

Агропродукт (Горохів) - Турія (Затурці) - 7:1 (3:1)

Голи: Згоранець Богдан, 27, 29; Ягнич Віталій, 34, 67, 77, 80; Іщик Андрій, 66 - Мотрій Назар, 35

Попередження: Мушит Тарас - Мотрій Назар

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра - Байсарович Ілля, Бугайчук Сергій

Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир

 

Торпедо (Копачівка) - Колос (Ківерці) - 2:1 (2:1)

Голи: Кремезной Іван, 26 (автогол); Горун Валерій, 34 - Гундер Тарас, 40+1

Нереалізований пенальті: Шокало Андрій, 60 (Колос) (воротар)

Попередження: Попкевич Сергій, Охремчук Владислав, Глушко Дмитро - Цюпак Юрій, Гундер Тарас

Вилучення: Гундер Тарас, 78 (Колос) (друге попередження)

Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Хомич Олена, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир

 

Олімпія (Княгининок) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - 2:6 (1:3)

Голи: Лишак Богдан, 12; Матронік Василь, 71 - Кромський Віталій, 17, 62, 80; Борецький Юрій, 29, 44; Запорожець Михайло, 36

Попередження: Кухта Богдан, Кромський Віталій (обидва - ЛСТМ №536)

Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Вовчук Юрій, Столярчук Павло

Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій

 

1 жовтня (неділя)

Ласка (Боратин) - Вікторія (Луцький район) - 5:0 (2:0)

Голи: Наталуша Богдан, 12, 70; Романов Мартін, 28; Палюх Віталій, 58, 64

Попередження: Палюх Віталій, Васильченко Денис (обидва - Ласка)

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Лисиця Назарій, Подригуля Сергій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

1-4 тури

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz