Федерація Футболу Волині - Група В
Вівторок, 06.12.2016, 02:48
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

  І коло

14-й тур

17 травня (вівторок)

Світязь (Шацьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:8 (0:6)
Голи: Приступа Андрій, 6, 16, 21, 30; Логвінов Ігор, 25, 31; Деменюк Денис, 28; Бучинський Роман, 56
Нереалізований пенальті: Цевух Ілля, 38 (Світязь) (повз ворота)
Попередження: Смоляр Назар, Шепеля Тарас (обидва - Ласка)
Арбітр: Стаднік Сергій, асистенти арбітра - Цевух Олександр, Гаврось Дмитро
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 

18 травня (середа)

ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Ковель - 1:0 (1:0)
Гол: Сливка Павло, 4
Попередження: немає
Арбітр: Котік Олексій, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Курочка Артем
 
 
19 травня (четвер)
ДЮСШ Голоби - ДЮСШ Турійськ - 0:2 (0:0)
Голи: Кузьмук Максим, 35 (з пенальті); Янкевич Богдан, 45
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Міщук Віталій
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
 
 
20 травня (п'ятниця)
ДЮСШ Люблинець - ДЮСШ Ратне - 2:0 (1:0)
Голи: Тойб Артур, 16; Поліщук Дмитро, 40
Попередження: Фурдик Валентин - Гайдучик Георгій
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Міщук Віталій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

 

13-й тур

10 травня (вівторок)

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Стара Вижівка - 6:0 (1:0)
Голи: Лабнюк Ілля, 4, 46; Приступа Андрій, 34, 48 (з пенальті); Бучинський Роман, 44, 56 (обидва - з пенальті)
Попередження: немає
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Нерубайло Денис, Чекус Олександр
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
 
11 травня (середа)
ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Люблинець - 2:3 (1:1)
Голи: Гаврилюк Любомир, 24; Могиль Богдан, 40 - Фурдик Валентин, 28; Тойб Артур, 39; Прокопчук Дмитро, 54
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Віхоть Олександр
 
 
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Голоби - 4:2 (1:1)
Голи: Камльов Станіслав, 7; Подліпінський Роман, 38; Фринас Вадим, 50, 55 - Мар'юсік Роман, 11; Зінчук Олександр, 31
Попередження: Бойко Іван (ДЮСШ Голоби)
Арбітр: Мадзей Володимир, асистенти арбітра - Савченко Ігор, Стаднік Сергій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 

12 травня (четвер)

ДЮСШ Ратне - Світязь (Шацьк) - 10:1 (5:0)
Голи: Бойко Максим, 5, 24; Пожар Віталій, 9, 27, 42, 48, 54, 60; Матвійчук Максим, 19; Шаламай Андрій, 49 - Дударчук Богдан, 60+1
Попередження: немає
Арбітр: Карамаць Сергій, асистенти арбітра -  
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

12-й тур

4 травня (середа)

ДЮСШ Голоби - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:3 (0:1)
Голи: Рабко Володимир, 25, 45; Сердюк Іван, 52
Попередження: Мамаєв Тимур - Печоха Богдан
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Турійськ - 1:1 (0:0)
Голи: Назарук Ілля, 45 - Гаврилюк Любомир, 41 (з пенальті)
Попередження: немає
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Вовчук Юрій, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
 
 

5 травня (четвер)

Світязь (Шацьк) - ДЮСШ Стара Вижівка - 4:2 (3:1)
Голи: Коляда Максим, 18 (автогол); Гінайло Олександр, 19; Цевух Ілля, 25 (з пенальті); Дударчук Богдан, 47 - Хлопук Роман, 7; Дубік Віталій, 49
Нереалізований пенальті: Хлопук Роман, 40 (ДЮСШ Стара Вижівка) (воротар)
Попередження: Смоляр Назар (Світязь)
Арбітр: Стаднік Сергій, асистенти арбітра - Цевух Олександр, Гаврось Дмитро
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 

15 травня (неділя)

ДЮСШ Люблинець - ДЮСШ Ковель - 1:1 (1:1)
Голи: Прокопчук Дмитро, 28 - Подліпінський Роман, 2
Попередження: немає
Арбітр: Кузьмик Олександр, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Міщук Віталій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

 

11-й тур

26 квітня (вівторок)

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Люблинець - 4:1 (3:0)
Голи: Зінгель Богдан, 12; Рабко Володимир, 23, 46; Середюк Іван, 28 - Тойб Артур, 35
Попередження: Янюк Данило (ДЮСШ Люблинець)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Гоза Руслан
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 

27 квітня (середа)

ДЮСШ Турійськ - Світязь (Шацьк) - 7:1 (4:1)
Голи: Янкевич Дмитро, 3; Кузьмук Максим, 4, 45; Савчук Тарас, 16, 22; Могиль Богдан, 41, 58 - Дударчук Богдан,19
Попередження: Верещук Петро (Світязь)
Арбітр: Стаднік Сергій, асистенти арбітра - Цевух Олександр, Гаврось Дмитро
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Голоби - 2:1 (1:1)
Голи: Міненко Максим, 18; Хлопук Роман, 54 - Мельничук Олександр, 9
Попередження: Міненко Максим - Грицюк Іван
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
 

28 квітня (четвер)

ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Ратне - 1:5 (0:2)
Голи: Фринас Вадим, 51 - Левонюк Дмитро, 25, 46; Пожар Віталій, 29, 50, 58
Попередження: немає
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Вовчук Юрій, Гоза Руслан
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

10-й тур

19 квітня (вівторок)

ДЮСШ Ратне - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:4 (1:2)
Голи: Левонюк Дмитро, 1 - Рабко Володимир, 2, 35, 50; Середюк Іван, 15
Попередження: немає 
Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Пилипчук Василь, Карамаць Сергій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
 

20 квітня (середа)

Світязь (Шацьк) - ДЮСШ Голоби - 0:1 (0:0)
Гол: Саварин Олег, 32
Попередження: немає 
Арбітр: Стаднік Сергій, асистенти арбітра - Цевух Олександр, Гаврось Дмитро
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
 
 
ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Ковель - 0:2 (0:0)
Голи: Хвіц Тарас, 35, 40
Попередження: немає 
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Віхоть Олександр
 

21 квітня (четвер)

ДЮСШ Люблинець - ДЮСШ Стара Вижівка - 3:0 (2:0)
Голи: Янюк Данило, 9; Прокопчук Дмитро, 20, 38 (з пенальті)
Попередження: немає 
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Горун Валерій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
 

9-й тур

16 травня (понеділок)

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Турійськ - 1:0 (1:0)
Гол: Приступа Андрій, 59
Попередження: Приступа Андрій (ФЦ Ковель-Волинь)
Арбітр: Гарасимків Василь
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

 

13 квітня (середа)

ДЮСШ Ковель - Світязь (Шацьк) - 3:0 (2:0)
Голи: Камльов Станіслав, 6; Хвіц Тарас, 28, 59
Нереалізований пенальті: Верещук Петро, 13 (Світязь) (поперечка)
Попередження: Степанюк Роман (ДЮСШ Ковель)
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Горун Валерій
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
 
 
ДЮСШ Голоби - ДЮСШ Люблинець - 0:0 (0:0)
Попередження: Бойко Іван (ДЮСШ Голоби)
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Горун Валерій, Кузьмич Ярослав
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
 
 
 
ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Ратне - 1:6 (1:1)
Голи: Хлопук Роман, 22 - Пожар Віталій, 15; Левонюк Дмитро, 33, 57; Бойко Максим, 36; Гордун Максим, 38, 45
Нереалізований пенальті: Левонюк Дмитро, 47 (ДЮСШ Ратне) (повз ворота)
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz