Федерація Футболу Волині - І коло
Субота, 03.12.2016, 19:39
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

7-й тур

13 жовтня (субота)
Будівельник (Маневичі) - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - 0:2 (0:1)
Голи: Кисляк Дмитро, 12; Потоцький Юрій, 45
Попередження: Сидорчук Роман - Вакуліч Олександр, Яніцький Вадим
Арбітр: Турчик Богдан, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Занько Олег
Делегат-інспектор: Школьний Iгор
 

Шахтар (Нововолинськ) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:3 (0:3)
Голи: Марчук Олег, 2; Вакулінський Владислав, 19, 29 (з пенальті)
Попередження: Расулов Владислав (Шахтар)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Попко Максим, Супрунюк Павло
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


 
14 жовтня (неділя) 
ФК Ласка (Боратин) - ФК Пiддубцi - 1:1 (1:1)
Голи: Пилипчук Андрій, 32 - Потапчук Денис, 5
Нереалізований пенальті: Ричков Євгеній (ФК Піддубці), 23
Попередження: Ковб Сергій (ФК Ласка)
Арбітр: Скиданюк Сергiй, асистенти арбітра - Лiтвiнчук Леонiд, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Безуглий Iгор

 
ФК Рожище - ФК Мар'янiвка - 5:0 (3:0)
Голи: Гайда Андрій, 2; Тиндюк Вадим, 16, 39; Олещук Олександр, 33; Побережнюк Роман, 44
Попередження: Шевчук Владислав, Воробей Богдан (ФК Рожище)
Арбітр: Головко Артемасистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Кiрепко Анатолiй
Делегат-інспектор: Оришкевич Володимир


  6-й тур
6 жовтня (субота)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Будівельник (Маневичі) - 3:0 (0:0)
Голи: Воронов Денис, 48; Вакулінський Владислав, 57; Буслюк Олег, 59
Попередження: Шафранюк Роман, Марчук Олег, Лисюк Едуард - Ткачук Артемій
Арбітр: Карамаць Сергій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Занько Олег
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 
7 листопада (неділя) 
ФК Піддубці - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - 0:2 (0:1)
Голи: Бабеляс Юрій, 11; Кисляк Дмитро, 63
Попередження: Вакуліч Олександр (Луцьксантехмонтаж-536)
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Дмитрук Богдан
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
 

ФК Мар'янівка - ФК Ласка (Боратин) - 0:13 (0:10)
Голи: Грицюк Назар, 3; Магера Любомир, 6 (автогол); Ковб Сергій, 10, 23; Терещук Павло, 12, 14, 25; Кучерявий Станіслав-Богдан, 22, 24; Оксеньчук Роман, 27; Пилипчук Андрій, 50, 58; Ольшевський Павло, 56
Попередження: Криштальський Андрій - Гнатюк Микола
Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра - Баран Андрій, Попко Максим
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
 


ФК Рожище - Шахтар (Нововолинськ) - 0:4 (0:2)
Голи: Кулик Артем, 6; Кантор Роман, 35 (з пенальті); Кремельський Владислав, 62, 70
Попередження: Демчук Михайло - Борисюк Євген
Арбітр: Силюк Григорійасистенти арбітра - Хомич Олена, Мельник Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

5-й тур
29 вересня (субота)
ФК Піддубці - Будівельник (Маневичі) - 1:0 (1:0)
Гол: Ярмольський Вадим, 13
Нереалізований пенальті: Савчук Роман (ФК Піддубці), 52
Попередження: Кравчук Ілля - Сущ Віктор
Арбітр: Смірнов Василь, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Матвійчук Валерій
Делегат-інспектор: Романчук Петро
 
 
ФК Ласка (Боратин) - ФК Рожище - 4:1 (1:0)
Голи: Терещук Павло, 13; Гнатюк Микола, 42; Грицюк Назар, 37; Кучерявий Станіслав, 51 - Шевчук Владислав, 62
Попередження: Когут Сергій, Ковб Сергій - Шевчук Владислав
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Хомич Олена, Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Богунов Сергій
 

 
30 вересня (неділя)
Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 2:1 (1:1)
Голи: Янко Андрій, 26; Бабеляс Юрій, 69 (з пенальті) - Марчук Олег, 30
Попередження: Васильчук Богдан, Шафранюк Роман (обидва - МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


ФК Мар'янівка - Шахтар (Нововолинськ) - 1:13 (1:8)
Голи: Колесник Богдан, 29 - Расулов Владислав, 4; Кремельський Вадим, 6, 22; Борисюк Євген, 12, 14, 50 (з пенальті); Павлосюк Владислав, 20, 25; Кулик Артем, 33; Рудець Тарас, 36, 70; Кантор Роман, 56; Ткачук Арсен, 61
Попередження: Колесник Богдан, Щебетюк Мирослав - Расулов Владислав, Лисиця Назар, Каштелян Павло 
Арбітр: Заяць Олексійасистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

4-й тур
15 вересня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - ФК Ласка (Боратин) - 1:1 (0:1)
Голи: Расулов Владислав, 61 - Терещук Павло, 35
Попередження: Оксиньчук Роман, Пилипчук Андрій (ФК Ласка)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Гарасимків Василь, Харко Олександр
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр

16 вересня (неділя)
Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - ФК Рожище - 5:0 (2:0)
Голи: Самчук Назар, 9; Кисляк Дмитро, 20, 56; Бабеляс Юрій, 40; Потоцький Тарас, 67
Попередження: Фердолевський Олексій (ФК Рожище)
Арбітр: Дмитрук Богдан, асистенти арбітра - Хомич Олена, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Будівельник (Маневичі) - ФК Мар'янівка - 5:0 (1:0)
Голи: Лопоха Богдан, 17, 36; Бойчук Владислав, 55; Куприянчик Дмитро, 61; Бондарчук Микола, 65
Попередження: немає
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Гарасимків Василь
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


19 вересня (середа)
МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Піддубці - 2:1 (2:0)
Голи: Марчук Олег, 9, 16 - Кравчук Ілля, 62
Попередження: Вакулінський Владислав (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Клімук Юрій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


3-й тур

8 вересня (субота)
ФК Рожище - Будівельник (Маневичі) - 0:1 (0:1)
Гол: Ткачук Артемій, 21
Попередження: Побережнюк Роман, Воробей Богдан, Демчук Михайло - Ткачук Артемій
Арбітр: Дмитрук Богдан, асистенти арбітра - Хомич Олена, Журибіда Володимир
Делегат-інспектор: Романчук Петро

9 вересня (неділя)
Шахтар (Нововолинськ) - ФК Піддубці - 2:0 (1:0)
Голи: Расулов Владислав, 25 (з пенальті); Лисиця Назарій, 58
Попередження: Рудець Тарас - Савчук Роман
Арбітр: Дмитрук Богдан, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Харко Олександр
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


ФК Ласка (Боратин) - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - 1:1 (1:0)
Голи: Кучерявий Станіслав, 26 - Бабеляс Юрій, 60
Попередження: Оксентюк Роман, Ярошенко Андрій, Кучерявий Станіслав, Ковб Сергій (усі - ФК Ласка)
Вилучення: Ковб Сергій (ФК Ласка), 65 (друге попередження)
Арбітр: Дмитрук Андрій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Чабан Леонід
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


ФК Мар'янівка - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 3:8 (2:3)
Голи: Криштальський Андрій, 21; Земляков Микола, 29, 68 - Буслюк Олег, 12; Марчук Олег, 25, 44; Вакулінський Владислав, 35 (з пенальті), 53; Шафранюк Роман, 60; Шилін Кирило, 66; Сущ Владислав, 70
Нереалізований пенальті: Васильчук Богдан (МФК Ковель-Волинь), 51 (воротар)
Попередження: Марчук Олександр - Шилін Кирило 
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Баран Андрій, Кузьмич Ярослав
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


  2-й тур

1 вересня (субота)
Будівельник (Маневичі) - ФК Ласка (Боратин) - 0:2 (0:0)
Голи: Кучерявий Станіслав, 44; Грицюк Назар, 70+2
Попередження: Ткачук Артемій (Будівельник)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Чабан Леонід
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

2 вересня (неділя)
Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 3:2 (0:0)
Голи: Кисляк Дмитро, 40, 49; Бабеляс Юрій, 42 - Борисюк Євген, 50; Рудець Тарас, 70
Нереалізований пенальті: Борисюк Євген (Шахтар), 58 (воротар)
Попередження: Бабеляс Юрій - Гавришків Владислав
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


ФК Піддубці - ФК Мар'янівка - 5:0 (2:0)
Голи: Чепелюк Олександр, 20, 26; Рудик Денис, 51; Лящук Ілля, 54, 64
Попередження: Лобанов Андрій, Рудик Денис - Кутас Олександр, Фібіч Роман
Арбітр: Супрунюк Павло, асистенти арбітра - Баран Андрій, Мадзей Володимир
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій


МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Рожище - 3:1 (2:0)
Голи: Сущ Владислав, 12; Вакулінський Владислав, 35+1, 66 - Гойда Андрій, 40
Попередження: Демчук Михайло (ФК Рожище)
Арбітр: Турчик Богдан, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Клімук Юрій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


1-й тур

24 серпня (п'ятниця)
ФК Ласка (Боратин) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:1 (0:1)
Гол: Костючик Руслан, 13
Попередження: Оксеньчук Роман (ФК Ласка)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Хомич Олена
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт

25 серпня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - Будівельник (Маневичі) - 1:6 (1:2)
Голи: Кулик Артем, 16 - Бондарчук Микола, 30, 70; Миткалик Станіслав, 35+1, 63, 67; Хілюк Сергій, 65
Попередження: Кренц Сергій, Павлосюк Владислав - Калінка Юрій, Ткачук Артем
Вилучення: Кренц Сергій, 47 (друге попередження); Павлосюк Владислав, 64 (друге попередження) - Миткалик Станіслав, 70 
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Супрунюк Павло
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


26 серпня (неділя)
ФК Рожище - ФК Піддубці - 0:3 (0:1)
Голи: Хойна Сергій, 9; Карпюк Денис, 43, 47
Попередження: немає
Арбітр: Дмитрук Богдан, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

ФК Мар'янівка - Луцьксантехсонтаж-536 (Луцьк) - 1:9 (0:5)
Голи: Колесник Богдан, 48 - Потоцький Тарас, 14 (з пенальті); Попенко Андрій, 15, 23; Бабеляс Юрій, 19 (з пенальті), 39; Бабій Віталій, 25, 38, 45, 47
Попередження: Щебетюк Мирослав (ФК Мар'янівка)
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Баран Андрій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz