Федерація Футболу Волині - І коло
Вівторок, 06.12.2016, 02:51
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

8-й тур   

9 листопада (понеділок)

ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Стара Вижівка - 9:1 (4:0)
Голи: Могиль Богдан, 5, 21, 39, 47; Янкевич Богдан, 16, 60; Савчук Тарас, 28, 33; Мітяєв Юрій, 50 - Міненко Максим, 44
Нереалізований пенальті: Міненко Максим (ДЮСШ Стара Вижівка), 56 (воротар)
Попередження: Янкевич Богдан - Міненко Максим
Арбітр: Курочка Артем, асистенти арбітра - Возняк Сергій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
10 листопада (вівторок)
ДЮСШ Ковель - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:5 (0:3)
Голи: Приступа Андрій, 8, 19, 35; Середюк Іван, 22; Бучинський Роман,39
Попередження: немає
Арбітр: Чубара Володимир, асистенти арбітра - Котік Олексій, Климовець Олександр
 
 

11 листопада (середа)

ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Голоби - 7:0 (2:0)
Голи: Левонюк Дмитро, 15, 27; Панасюк Павло, 41; Пожар Віталій, 47, 50, 54; Назарук Ілля, 59
Попередження: немає
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Клімук Юрій
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
 
 
16 листопада (понеділок)
Світязь (Шацьк) - ДЮСШ Люблинець - 1:4 (0:2)
Голи: Шевчук Сергій, 60+2 - Хвещук Ілля, 12, 53; Тойб Артур, 28; Баєв Юрій, 58
Попередження: немає
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Кузьмик Олександр
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій

 

7-й тур   

3 листопада (вівторок)

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Шацьк - 9:0 (5:0)
Голи: Рабко Володимир, 10; Приступа Андрій, 17, 44, 46, 48; Деменюк Денис, 23; Середюк Іван, 24, 25; Печоха Богдан, 55
Попередження: немає
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Щербик Андрій, Нерубайло Денис
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
 
 
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Стара Вижівка - 2:0 (1:0)
Голи: Хвіц Тарас, 17 (з пенальті); Камльов Станіслав, 56
Попередження: Герез Вадим (ДЮСШ Стара Вижівка)
Арбітр: Ярмощук Роман, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Люблинець - 0:0 (0:0)
Попередження: Тойб Артур (ДЮСШ Люблинець)
Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра - Пилипчук Василь, Кузьмич Ярослав
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
 
ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Голоби - 7:1 (3:0)
Голи: Янкевич Богдан, 16, 22; Гаврилюк Любомир, 18, 34, 39; Могиль Богдан, 50; Багніцький Володимир, 54 - Котік Олександр, 37 
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир

 

6-й тур   

27 жовтня (вівторок)

ДЮСШ Голоби - ДЮСШ Ковель - 0:6 (0:4)
Голи: Камінський Андрій, 3; Хвіц Тарас, 15; Камльов Станіслав, 20, 23; Фринас Вадим, 32; Триндюк Василь, 50
Попередження: Вишневський Богдан (ДЮСШ Ковель)
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 

28 жовтня (середа)

Світязь (Шацьк) - ДЮСШ Ратне - 0:8 (0:4)
Голи: Пожар Віталій, 2, 5, 13, 49; Левонюк Дмитро, 28, 44; Лукашук Олександр, 52; Пословський Назарій, 59 
Попередження: Бойко Максим (ДЮСШ Ратне)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Мойсеєв Вадим
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
 
29 жовтня (четвер)
ДЮСШ Люблинець - ДЮСШ Турійськ - 1:1 (1:1)
Голи: Прокопчук Дмитро, 15 (з пенальті) - Могиль Богдан, 18
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
 

14 листопада (субота)

ДЮСШ Стара Вижівка - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:4 (0:3)
Голи: Середюк Іван, 9; Приступа Андрій, 21; Печоха Богдан, 25; Кочерещук Владислав, 35
Попередження: немає
Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра - Щербик Андрій, Кузьмик Олександр
Спостерігач арбітражу: Ткачук Павло

 

5-й тур   

20 жовтня (вівторок)

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Голоби - 8:0 (4:0)
Голи: Середюк Іван, 8, 39; Приступа Андрій, 10, 20; Бучинський Роман, 15 (з пенальті), 29; Зінчук Олександр, 17 (автогол); Ільюх Назар, 46
Попередження: Бучинський Роман (ФЦ Ковель-Волинь)
Арбітр: Пилипчук Василь, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Бочаров Андрій
Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор
 
 

21 жовтня (середа)

ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Ратне - 2:4 (1:2)
Голи: Янкевич Богдан, 5; Кузьмик Максим, 39 - Пожар Віталій, 7; Левонюк Дмитро, 14, 51; Назарук Ілля, 37
Попередження: немає
Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Пилипчук Василь, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
22 жовтня (четвер)
ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Шацьк - 3:0 (1:0)
Голи: Дрозд Назар, 12; Міненко Максим, 32, 58
Попередження: Вітенко Владислав, Герез Вадим - Верещук Петро
Вилучення: Осіїк Андрій, 60+1 - Смоляр Назар, 60+1
Арбітр: Пилипчук Василь, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій
 
 
ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Люблинець - 4:2 (1:0)
Голи: Хвіц Тарас, 17, 57; Камльов Станіслав, 49; Фринас Вадим, 60 - Фурдик Валентин, 38, 40
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

 

4-й тур    

13 жовтня (вівторок)

ДЮСШ Шацьк - ДЮСШ Турійськ - 0:4 (0:4)
Голи: Саліванчук Дмитро, 7; Янкевич Дмитро, 8; Кузьмук Максим, 10; Могиль Богдан, 13
Попередження: немає
Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра - Ярмощук Роман, Міщук Віталій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
 
 
ДЮСШ Люблинець - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:1 (0:1)
Гол: Рабко Володимир, 28
Попередження: Середюк Іван (ФЦ Ковель-Волинь)
Арбітр: Кузьмич Ярослав, асистенти арбітра - Гарасимків Василь, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій
 
 
14 жовтня (середа)
ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Ковель - 4:0 (2:0)
Голи: Левонюк Дмитро, 17, 51; Пожар Віталій, 24; Нифодюк Борис, 54 
Попередження: немає
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Бочаров Андрій
Спостерігач арбітражу: Безуглий Ігор
 
 

29 жовтня (четвер)

ДЮСШ Голоби - ДЮСШ Стара Вижівка - 2:1 (2:1)
Голи: Шимчук Ілля, 21; Миколаюк Андрій, 23 - Хлопук Роман, 7
Попередження: Дрозд Назар (ДЮСШ Стара Вижівка)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Щербик Андрій
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій

 

3-й тур    

6 жовтня (вівторок)

ДЮСШ Ковель - ДЮСШ Турійськ - 3:1 (2:1)
Голи: Камльов Станіслав, 10, 41; Хвіц Тарас, 21 - Кузьмук Максим, 16
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
7 жовтня (середа)
ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Ратне - 5:1 (1:0)
Голи: Деменюк Денис, 21, 50; Приступа Андрій, 37, 40, 44 - Пожар Віталій, 52
Попередження: немає
Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Сімончук Віталій, Кузьмик Олександр
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир
 
 
ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Люблинець - 2:4 (1:1)
Голи: Тищук Дмитро, 12; Міненко Максим, 59 - Дікій Андрій, 7, 34; Тойб Артур, 39; Книш Владислав, 51
Попередження: Петрик Андрій - Прокопчук Дмитро
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Курочка Артем, Міщук Віталій
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
 
 
8 жовтня (четвер)
ДЮСШ Голоби - ДЮСШ Шацьк - 0:0 (0:0)
Попередження: Шимчук Ілля (ДЮСШ Голоби)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Мойсеєв Вадим, Горун Валерій
Спостерігач арбітражу: Чубара Володимир

 

2-й тур    

29 вересня (вівторок)

ДЮСШ Турійськ - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:5 (0:1)
Голи: Кочерещук Владислав, 28; Середюк Іван, 33, 46, 60; Приступа Андрій, 49
Попередження: немає
Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра - Карпук Людмила, Кузьмич Ярослав
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій
 
ДЮСШ Люблинець - ДЮСШ Голоби - 2:0 (0:0)
Голи: Чеханюк Дмитро, 45; Прокопчук Дмитро, 60 (з пенальті)
Попередження: Прокопчук Дмитро, Митник Іван (обидва - ДЮСШ Люблинець)
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Курочка Артем
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
30 вересня (середа)
ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Стара Вижівка - 4:0 (1:0)
Голи: Левонюк Дмитро, 6, 32, 51; Пожар Віталій, 60
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Курочка Артем, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
01 жовтня (четвер)
ДЮСШ Шацьк - ДЮСШ Ковель - 0:6 (0:6)
Голи: Хвіц Тарас, 3 (з пенальті), 5; Триндюк Василь, 4, 28; Камльов Станіслав, 12; Вишневський Богдан, 20
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Ткачук СергійКурочка Артем
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

 

1-й тур  

22 вересня (вівторок)

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Ковель - 7:0 (3:0)
Голи: Середюк Іван, 12, 30; Деменюк Денис, 26, 52; Печоха Богдан, 35; Приступа Андрій, 47; Бучинський Роман, 55
Попередження: Приступа Андрій (ФЦ Ковель-Волинь)
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Ткачук Сергій, Міщук Віталій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
 
 
23 вересня (середа)
ДЮСШ Голоби - ДЮСШ Ратне - 0:6 (0:0)
Голи: Левонюк Дмитро, 37 (з пенальті), 43, 57; Бойко Максим, 39; Блищик Владислав, 46; Нифодюк Борис, 47
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Карпук Людмила, Клімук Юрій
Спостерігач арбітражу: Матвійчук Валерій
 
 
24 вересня (четвер)
ДЮСШ Люблинець - ДЮСШ Шацьк - 7:0 (5:0)
Голи: Тойб Артур, 1, 11, 21; Фурдик Валентин, 2, 19; Поліщук Дмитро, 38; Прокопчук Дмитро, 60
Попередження: немає
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Міщук Віталій, Климовець 
Спостерігач арбітражу: Гащин Володимир
 
 
ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Турійськ - 1:4 (0:3)
Голи: Міненко Максим, 33 - Кузьмук Максим, 11, 20; Савчук Тарас, 29, 35
Попередження: Міненко Максим (ДЮСШ Стара Вижівка)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Курочка Артем, Ткачук Сергій
Спостерігач арбітражу: Котік Олексій
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz