Федерація Футболу Волині - ІІ коло
Неділя, 11.12.2016, 00:20
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 
  18-й тур
  9 жовтня (субота)

ФК Рожище - Шахтар (Нововолинськ) - 1:0 (0:0)
Гол: Стоцький Дмитро
Попередження: Старіков Юрій - Веремчук Микола, Дахновський Роман, Кренц Сергій
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Попко Максим, Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Прип'ять (Любешів) - +:- (згідно Регламенту змагань)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Мищук Анатолій, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Гащин Володимир

  10 жовтня (неділя)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 4:2 (2:2)
Голи: Андрусик Андрій, Коломієць Сергій-2, Підчеха Давид - Примачок Сергій-2
Попередження: Прокоф'єв Віктор (BRW-ВІК)
Вилучення: Прокоф'єв Андрій (BRW-ВІК) (друге попередження)
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Панасюк Олександр, Юхименко Михайло
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


Західний Буг (Іваничі) - Будівельник (Маневичі) - 0:0 (0:0)
Попередження: Рода Максим (Західний Буг)
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

   17-й тур
   2 жовтня (субота)

Шахтар (Нововолинськ) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:0 (0:0)
Попередження: Глинюк Віктор - Мороз Павло
Вилучення: Чернов Микола (Шахтар) (друге попередження)
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Дмитрук Віталій, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ФК Рожище - 0:3 (0:0)
Голи: Дмитрук Дмитро-2, Данилюк Павло
Попередження: Стужук Роман (ФК Рожище)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Головко Артем
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

   3 жовтня (неділя)

Прип'ять (Любешів) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:5 (1:3)
Голи: Кух Андрій - Адамський Павло, Солованюк Іван-2, Шаула Юрій, Гаврилюк Владислав
Попередження: Кравчак Віталій, Крисько Олександр - Ярмолюк Анатолій
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


Будівельник (Маневичі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:1 (0:1)
Голи: Велігурський Віталій, Сущ Віктор - Підчеха Давид
Попередження: Шатковський Павло (Будівельник)
Арбітр: Панасюк Олександр, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр

    16-й тур
    25 вересня (субота)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Вотранс-ЛСТМ - 5:0 (3:0)
Голи: Носко Федір-2, Ткачук Владислав, Мякота Дмитро, Заліпа Андрій
Попередження: Семенюк Іван (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


ФК Рожище - Будівельник (Маневичі) - 2:1 (0:0)
Голи: Дмитрук Ігор-2 - Тарасюк Олег
Попередження: Дмитрук Ігор, Віхренко Артур - Коваль Олександр, Лісовецький Микола
Вилучення: Віхренко Артур (ФК Рожище), друге попередження
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Харко Любомир, Журибіда Володимир
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


   26 вересня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 0:2 (0:2)
Голи: Камінський Богдан, Пилиповець Олександр
Попередження: Заворотинський Едуард (Західний Буг)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 6:1 (4:0)
Голи: Воробей Роман, Васютич Ілля, Меткалик Богдан-2, Шаула Юрій-2 - Каштелян Павло
Попередження: Стрижеус Андрій (ДЮФШ Волинь)
Вилучення: Стрижеус Андрій (ДЮФШ Волинь) (друге попередження)
Арбітр: Дмитрук Віталій, асистенти арбітра - Антонов Назар, Головко Артем
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


   15-й тур
    18 вересня (субота)

Будівельник (Маневичі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:6 (0:5)
Голи: Мякота Дмитро-3, Носко Федір-2, Ризванюк Максим
Попередження: Шворак Денис - Мороз Павло, Носко Федір
Вилучення: Мороз Павло (МФК Ковель-Волинь) (друге попередження)
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

   19 вересня (неділя)

Прип'ять (Любешів) - Західний Буг (Іваничі) - 7:1 (2:0)
Голи: Шерейко Олег, Крисько Олександр, Савчук Іван, Гапонюк Вадим-2, Савчук Євген, Савчук Олександр - Рудець Тарас
Попередження: Савчук Іван, Шерейко Олег (обидва - Прип'ять)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Орисюк Сергій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


ФК Рожище - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 0:5 (0:0)
Голи: Конопацький Гліб, Пилиповець Олександр-3, Токарський Мирослав
Попередження: Сирота Олександр, Данилюк Павло - Пилиповець Олександр, Підчеха Давид
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Юхимчук Сергій, Міщук Віталій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 1:10 (0:3)
Голи: Прощарук Олександр - Шаула Юрій-5, Слива Юрій, Васютич Ілля, Ярмолюк Анатолій-2, Куприянчик Владислав
Попередження: Семенюк Василь (ДЮФШ Волинь)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Попко Максим, Головко Артем
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


   14-й тур
   12 вересня (неділя)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - +:- (неявка команди "Будівельник")
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Літвінчук Олег, Занько Олег
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


Західний Буг (Іваничі) - ФК Рожище - 1:1 (0:0)
Голи: Смаль Андрій - Хом'ярчук Роман
Арбітр: Антонов Назар, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Прип'ять (Любешів) - Шахтар (Нововолинськ) - 3:1 (2:0)
Голи: Крисько Олександр-2, Савчук Євген - Головко Микола
Попередження: Кух Андрій, Савчук Євген, Сащук Сергій, Черевко Роман - Веремчук Микола, Чернов Микола
Вилучення: Кух Андрій (Прип'ять) (друге попередження)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Дмитрук Віталій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


    14 вересня (вівторок)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 1:1 (1:0)
Голи: Мякота Дмитро - Конопацький Гліб
Попередження: Заліпа Андрій - Конопацький Гліб
Арбітр: Головко Артем, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Попко Максим
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт 

   13-й тур
    4 вересня (субота)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:1 (0:1)
Гол: Слива Юрій
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Матвіюк Роман, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:3 (1:2)
Голи: Дмитрук Дмитро - Заліпа Андрій-2, Носко Федір
Попередження: Семенюк Іван (МФК Ковель-Волинь)
Арбітр: Рожило Олександр, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Скиданюк Сергій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

   5 вересня (неділя)

Шахтар (Нововолинськ) - Західний Буг (Іваничі) - 6:0 (3:0)
Голи: Веремчук Микола, Глинюк Віктор, Каштелян Павло, Кантор Назар, Дахновський Роман, Пархомчук Віктор
Попередження: Чернов Микола (Шахтар)
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Заяць Олексій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Прип'ять (Любешів) - 3:3 (1:0)
Голи: Примачок Сергій-2, Яницький Вадим - Крисько Олександр, Кух Андрій, Шерейко Олег
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Міщук Віталій, Антонов Назар
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор

   12-й тур

   27 серпня (п'ятниця)

ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ФК Рожище - 0:0 (0:0)
Попередження: Стрижеус Андрій - Семенов Роман, Петришин Владислав
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Занько Олег, Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт

   28 серпня (субота)

Шахтар (Нововолинськ) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 4:0 (3:0)
Голи: Головко Микола-2, Чопанюк Вадим, Чернов Микола
Попередження: Каштелян Павло, Веремчук Микола, Владарчик Олекcандр (всі - Шахтар)
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Головко Артем, Тучкевич Андрій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

   29 серпня (неділя)

Прип'ять (Любешів) - Будівельник (Маневичі) - 3:0 (2:0)
Голи: Кух Андрій-3
Попередження: Ткачук Артем, Слупачик Богдан (всі - Будівельник)
Арбітр: Орисюк Сергій, асистенти арбітра - Занько Олег, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Гащин Володимир


Західний Буг (Іваничі) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 0:2 (0:1)
Голи: Заліпа Андрій, Ризванюк Максим
Попередження: Коцюбинський Дмитро - Ільїн Віталій
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

   11-й тур

   21 серпня (субота)

BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - Прип'ять (Любешів) - 3:2 (2:0)
Голи: Фурман Денис, Карпюк Максим, Коломієць Сергій - Савчук Євген, Матюк Богдан
Арбітр: Занько Олег, асистенти арбітра - Тучкевич Андрій, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


   22 серпня (неділя)

Будівельник (Маневичі) - Шахтар (Нововолинськ) - 1:3 (0:3)
Голи: Суш Віктор - Головко Микола-3
Попередження: Мазурок Тарас (Шахтар)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Орисюк Сергій, Тучкевич Андрій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Західний Буг (Іваничі) - 6:1 (3:0)
Голи: Яницький Вадим, Трофемчук Сергій, Примачок Сергій - 3, Веселуха Олександр - Рода Максим (з пенальті)
Попередження: Гуменюк Назар, Чупіков Вадим - Фітьковський Олександр, Рудець Тарас, Рода Максим
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Кохановський Василь


   24 серпня (вівторок)

МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 2:2
Голи: Носко Федір, Ризванюк Максим - Шаула Юрій, Адамський Павло
Попередження: Заліпа Андрій - Коржик Юрій
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Матвіюк Роман
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор


   10-й тур

   14 серпня (субота)

Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Будівельник (Маневичі) - 5:1 (3:0)
Голи: Примачок Сергій-2, Слюсарук Олександр, Музичук Вадим, Прощарук Олександр - Шатковський Павло
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Занько Олег
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


Прип'ять (Любешів) - ФК Рожище - 2:2 (0:1)
Голи: Кух Андрій-2 - Іщук Іван-2
Попередження: Гапонюк Вадим, Позняк Олег - Гайда Андрій, Волков Олександр, Віхренко Артур
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Рожило Олександр, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

  15 серпня (неділя)

Західний Буг (Іваничі) - ДЮФШ Волинь (Луцьк) - 0:7 (0:3)
Голи: Солованюк Іван, Ярмолюк Анатолій-3, Коржик Юрій, Адамський Павло, Гаврилюк Владислав
Попередження: Максимук Дмитро (ДЮФШ Волинь)
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Тучкевич Андрій
Делегат-інспектор: Школьний Ігор


Шахтар (Нововолинськ) - BRW-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:0 (0:0)
Голи: Головко Микола, Чопанюк Валентин
Попередження: Кантор Назар - Шаптала Олександр, Токарський Мирослав
Вилучення: Бінюк Богдан (BRW-ВІК) (фол останньої надії)
Арбітр: Силюк Григорій, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Шагута Костянтин
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz