|
Дже РОСТ-ЗТК - Ветеран-Лучеськ - 3:0 (технічна поразка)
Кораблик - Колос (Ківерці) - 0:3 (технічна поразка)
13-й тур
4 жовтня (четвер) ППМ - Колос (Ківерці) - 4:3 (3:0) Голи: Долгов Володимир, 16, 40; Гордій Олександр, 36; Харахай Андрій, 82 - Біднюк Олег, 77; Глушаков Микола, 80; Пашинський Петро, 81 Попередження: Харахай Андрій (ППМ) Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Карамаць Сергій, Мадзей Володимир Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Ветеран-Лучеськ - Луцьксантехмонтаж-536 - 0:3
Продо (Лище) - Дже РОСТ-ЗТК - 1:1
12-й тур
4 жовтня (четвер) Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - Продо (Лище) - 3:0 (технічна поразка)
2 жовтня (вівторок) Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - ППМ - 2:2 (0:1) Голи: Третяк Роман, 56; Юлдашев Роман, 78 - Медунецький Дмитро, 10; Рижановський Андрій, 88 (автогол) Попередження: Лисенко Олександр (Дже РОСТ-ЗТК) Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Хомич Олена, Кузьмич Ярослав Делегат-інспектор: Хомич Анатолій
Кораблик - Ветеран-Лучеськ - 3:1 (0:0) Голи: Бебко Павло, 50; Кривицький Валентин, 58, 65 - Бенько Юрій, 61 Попередження: Мартинчук Сергій (Ветеран-Лучеськ) Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Безуглий Олег Делегат-інспектор: Богунов Сергій
11-й тур
19 вересня (середа) Ветеран-Лучеськ - Колос (Ківерці) - 1:3 (0:0) Голи: Чепелюк Олександр, 52 - Ващук Олександр, 49, 80; Батрак Олександр, 65 Попередження: Перстенюк Юрій (Колос) Вилучення: Петров Олександр (Колос), 72 ("фол останньої надії") Арбітр: Карамаць Сергій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Бондарук Сергій
25 вересня (вівторок) Продо (Лище) - Кораблик - 1:6 (0:2) Голи: Василюк Олег, 86 - Власюк Василь, 8; Бебко Павло, 45, 54; Рубцов Олександр, 59, 80; Іваніцький Роман, 74 Попередження: Улітич Олександр (Кораблик) Арбітр: Турчик Богдан, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Кірепко Анатолій Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - Луцьксантехмонтаж-536 - 1:4 (1:2) Голи: Юлдашев Роман, 30 - Неделюк Олександр, 29; Горщарук Дмитро, 33; Музичук Андрій, 62, 74 Нереалізований пенальті: Неделюк Олександр (Луцьксантехмонтаж-536), 33 Попередження: Олійник Василь (Луцьксантехмонтаж-536) Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Столярчук Павло Делегат-інспектор: Гащин Володимир
10-й тур
13 вересня (четвер) Луцьксантехмонтаж-536 - ППМ - 6:0 (3:0) Голи: Музичук Андрій, 23, 24 (з пенальті); Чорнуха Ігор, 40, 51; Неделюк Олександр, 75, 79 Попередження: Радчук Віталій (ППМ) Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Карамаць Сергій Делегат-інспектор: Хомич Анатолій
Колос (Ківерці) - Продо (Лище) - 6:2 (3:1) Голи: Гаврук Дмитро, 29; Перстенюк Юрій, 24; Пашинський Петро, 37; Лищук Віталій ,65, 90; Чепура Юрій, 89 - Зайчук Сергій, 12; Курик Валерій, 47 Попередження: Ващук Олександр, Батрак Олександр - Семенюк Василь Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Бондарук Сергій
Кораблик - Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - 3:0 (технічна поразка)
9-й тур 27 вересня (четвер) Луцьксантехмонтаж-536 - Кораблик - 3:1 (1:1) Голи: Махнюк Ігор, 17, 82; Музичук Андрій, 79 - Стадніцький Олександр, 26 Попередження: Жук Микола, Шпак Сергій, Кравчук Олег - Завіруха Віталій, Кузьмич Роман, Сидоров Віталій Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Головко Артем, Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Кохановський Василь
5 вересня (середа) ППМ - Ветеран-Лучеськ - 3:2 (2:1) Голи: Супрун Сергій, 7; Каварський Андрій, 33; Авдєєв Андрій, 57 - Бенько Юрій, 20 (з пенальті); Кохановський Василь, 90 Нереалізований пенальті: Бенько Юрій (Ветеран-Лучеськ), 57 (повз ворота) Попередження: Супрун Сергій, Харахай Андрій, Петелько Дмитро (усі - ППМ) Арбітр: Карамаць Сергій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Кірепко Анатолій Делегат-інспектор: Гащин Володимир
Колос (Ківерці) - Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - 5:0 (1:0) Голи: Салєй Дмитро, 32, 75; Чепура Юрій, 50; Мисько Максим, 61 (з пенальті); Лищук Віталій, 89 Попередження: Чепура Юрій, Ващук Олександр - Бугайчук Назар, Петров Андрій, Бурковський Сергій Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Мадзей Володимир Делегат-інспектор: Богунов Сергій
8-й тур
28 серпня (вівторок) ППМ - Кораблик - 3:9 (2:5) Голи: Авсєєнко А., 29, 56; Трофимюк Сергій, 31 - Рубцов Олександр, 11, 18, 42, 45, 70, 75; Бебко Павло, 43; Рожило Олександр, 51, 87 Попередження: немає Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Бочаров Андрій Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Колос (Ківерці) - Луцьксантехмонтаж-536 - 2:3 (1:2) Голи: Гаврук Дмитро, 8, 63 - Курінов Олександр, 15; Неделюк Олександр, 34; Махнюк Ігор, 87 Попередження: Власюк Андрій, Оришкевич Орест, Новік Олександр - Курінов Олександр Вилучення: Батрак Олександр (Колос), 39 Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Дмитрук Андрій Делегат-інспектор: Гащин Володимир
11 вересня (вівторок) Продо (Лище) - Ветеран-Лучеськ - 0:5 (0:3) Голи: Бенько Юрій, 19; Круковець Юрій, 36, 59; Кохановський Василь, 44; Точинський Петро, 86 Нереалізований пенальті: Бляшук Олександр (Продо), 7 Попередження: Михальчук Юрій (Продо) Арбітр: Турчик Богдан, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Літвінчук Леонід Делегат-інспектор: Гащин Володимир
|
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Календар |
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
|