Федерація Футболу Волині - ІІ коло
Неділя, 04.12.2016, 10:09
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 

15-й тур

8 червня (субота)
Колос (Ківерці) - Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - 2:3 (2:2)
Голи: Шахраюк Олег, 4; Подгуска Сергій, 20 - Жигулін Дмитро, 29, 80; Ткачук Роман, 36
Попередження: Батрак Олександр, Перстенюк Юрій - Мартинюк Іван, Ткачук Роман, Жигулін Дмитро
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Смірнов Василь
4-й арбітр: Хомич Олена
Делегат-інспектор: Хомич Анатолій
 

Рубіж (Любомль) - Світязь (Шацьк) - 2:3 (1:1)
Голи: Столярчук Олександр, 2, 48 - Мазур Дмитро, 20 (автогол); Богута Іван, 55, 82
Попередження: Мазур Дмитро - Борсук Ігор, Прасюк Андрій, Склярук Андрій
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Попко Максим, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
 

9 червня (неділя)
Західний Буг (Іваничі) - Надія (Локачі) - 1:3 (0:2)
Голи: Демус Юрій, 68 - Айдаміров Рамін, 24, 28; Тафратов Олександр, 72
Попередження: Домашук Ігор (Західний Буг)
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Столярчук Павло
4-й арбітр: Городнюк Іванна
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій


Волинь U-19 (Луцьк) - ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 3:1 (2:0)
Голи: Бабій Мар'ян, 30; Фурман Денис, 38; Шаула Юрій, 73 (з пенальті) - Смітюх Сергій, 66
Попередження: Фурман Денис - Веремейчик Максим, Величко Андрій
Арбітр: Кирилюк Михайлоасистенти арбітра - Кірепко Анатолій, Хомич Олена
4-й арбітр: Карпук Людмила
Делегат-інспектор: Романчук Петро


Л-Транс (Торчин) - Прип'ять (Любешів) - 1:2 (1:1)
Голи: Ахмедов Віталій, 28 - Солошик Тарас, 11; Довгополик Олег, 82
Попередження: Конон Максим - Ткачук Сергій, Рябіїк Дмитро
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Гарасимків Василь, Заяць Олексій
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Панасюк Олександр

14-й тур

1 червня (субота)
Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - Волинь U-19 (Луцьк) - 3:1 (1:1)
Голи: Жигулін Дмитро, 7; Ніщик Ігор, 61; Рижановський Андрій, 63 - Слива Юрій, 31
Попередження: Василюк Олег, Дмитрук Юрій - Максимук Дмитро, Стрижеус Андрій
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Мадзей Володимир
4-й арбітр: Мельник Олег
Делегат-інспектор: Хомич Анатолій
 

Світязь (Шацьк) - Колос (Ківерці) - 2:9 (0:4)
Голи: Кубай Володимир, 55; Прасюк Андрій, 65 - Батрак Олександр, 26; Чепура Юрій, 30, 65; Шахраюк Олег, 32, 39, 54, 62, 72; Лищук Віталій, 84
Попередження: Прасюк Андрій, Тимошук Богдан (обидва - Світязь)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Занько Олег, Попко Максим
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
 

Надія (Локачі) - Рубіж (Любомль) - 3:0 (технічна поразка "Рубіж")
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Силюк Григорій
4-й арбітр: Супрунюк Павло
Делегат-інспектор: Матвійчук Валерій


2 червня (неділя) 
Л-Транс (Торчин) - Західний Буг (Іваничі) - 1:0 (0:0)
Гол: Бернак Вадим, 57
Нереалізований пенальті: Бернак Вадим, 4 (Л-Транс) (воротар)
Попередження: Стоянович Дмитро - Польний Сергій
Вилучення: Польний Сергій, 22 (Західний Буг) (друге попередження)
Арбітр: Кірепко Анатолійасистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Карамаць Сергій
Делегат-інспектор: Романчук Петро


Прип'ять (Любешів) - ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 2:1 (0:0)
Голи: Шпак Віктор, 60; Ткачук Сергій, 90 - Мороз Анатолій, 72
Попередження: Чернюк Іван - Гунчик Іван
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Бугайчук Сергій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

13-й тур

25 травня (субота)
Рубіж (Любомль) - Л-Транс (Торчин) - 2:4 (1:3)
Голи: Немирський Богдан, 19; Столярчук Олександр, 56 (з пенальті) - Щербик Богдан, 21; Ткачук Олександр, 24; Бернак Вадим, 39; Петров Андрій, 90+1
Попередження: Немирський Богдан, Войтюк Василь - Огородник Юрій
Арбітр: Шагута Костянтин, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Клімук Юрій
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
 

Колос (Ківерці) - Надія (Локачі) - 3:2 (0:1)
Голи: Перстенюк Юрій, 63; Подгуска Сергій, 47; Шахраюк Олег, 81 - Ревко Віктор, 18; Мазур Володимир, 87
Попередження: Мазур Володимир, Айдаміров Рамін (обидва - Надія)
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Чабан Леонід, Мищук Анатолій
4-й арбітр: Назарчук Руслана
Делегат-інспектор: Панасюк Олександр
 

Волинь U-19 (Луцьк) - Світязь (Шацьк) - 11:1 (4:1)
Голи: Стрижеус Андрій, 28 (з пенальті), 33; Ігнатьєв Володимир, 38, 45, 47, 61, 64; Максимук Дмитро, 64; Хоменко Олексій, 70; Тимофєєв Владислав, 75; Фурман Денис, 78 - Ягодинець Олександр, 10
Попередження: Банера Ігор, Цевух Віктор (обидва - Світязь)
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Хомич Олена
4-й арбітр: Шлангоф Анна
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій

 
ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - 2:3 (1:2)
Голи: Данилюк Олександр, 34; Нирко Петро, 60 - Ткачук Роман, 7; Ніщик Ігор, 43 (з пенальті); Жигулін Дмитро, 81
Попередження: Кришталь Ігор, Зрум Олександр, Шафарчук Федір - Мартинюк Іван, Калюта Дмитро, Василюк Олег, Поліщук Ігор
Арбітр: Головко Артемасистенти арбітра - Столярчук Павло, Гарасимків Василь
4-й арбітр: Книш Іван
Делегат-інспектор: Богунов Сергій


Західний Буг (Іваничі) - Прип'ять (Любешів) - 3:4 (2:1)
Голи: Ляшук Андрій, 16, 25; Жуковський Іван, 76 - Русило Анатолій, 15; Шпак Віктор, 52, 72; Будько Володимир, 66
Нереалізований пенальті: Романюк Роман, 69 (Західний Буг) (воротар)
Попередження: Ляшук Андрій - Довгополик Олег, Березюк Сергій
Вилучення: Кух Віктор (Прип'ять), 72
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Мадзей Володимир
4-й арбітр: Городнюк Іванна
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

12-й тур

18 травня (субота)
Надія (Локачі) - Волинь U-19 (Луцьк) - 1:2 (0:1)
Голи: Айдаміров Рамін, 71 (з пенальті) - Бабій Мар'ян, 43; Магдиш Владислав, 90+3
Попередження: Близнак Юрій, Айдаміров Рамін - Малецький Владислав, Максимук Дмитро
Вилучення: Близнак Юрій, 72 (Надія) (друге попередження)
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Занько Олег, Смірнов Василь
4-й арбітр: Карпук Людмила 
Делегат-інспектор: Байсарович Андрій
 

Л-Транс (Торчин) - Колос (Ківерці) - 1:4 (1:2)
Голи: Маньчук Микола, 12 (з пенальті) - Салєй Дмитро, 1; Перстенюк Юрій, 7, 90+1; Шахраюк Олег, 63
Попередження: Глушаков Микола, Чепура Юрій (обидва - Колос)
Арбітр: Чисюк Ярослав, асистенти арбітра - Супрунюк Павло, Столярчук Павло
4-й арбітр: Корпош Руслан
Делегат-інспектор: Матвійчук Валерій
 

Західний Буг (Іваничі) - Рубіж (Любомль) - 3:1 (1:1)
Голи: Поліщук Олександр, 30; Гомза Іван, 71; Шевчук Михайло, 82 - Столярчук Олександр, 27
Попередження: немає
Вилучення: Мазур Дмитро, 72 (Рубіж)
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Баран Андрій, Мельник Олег
4-й арбітр: Кузьмич Ярослав
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр


19 травня (неділя) 
Прип'ять (Любешів) - Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - 3:10 (1:5)
Голи: Крисько Олександр, 16; Русило Михайло, 76, 79 - Жигулін Дмитро, 14, 58, 73, 84; Василюк Олег, 29; Ніщик Ігор, 35; Поліщук Ігор, 40, 44; Бурковський Дмитро, 64; Третяк Роман, 86 (з пенальті)
Попередження: немає
Арбітр: Клімук Юрійасистенти арбітра - Гарасимків Василь, Косарик Ярослав
4-й арбітр: Літвінчук Леонід
Делегат-інспектор: Хомич Анатолій


Світязь (Шацьк) - ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 1:1 (1:1)
Голи: Борсук Олександр, 42 (з пенальті) - Гунчик Іван, 44 (з пенальті)
Попередження: Тимошук Богдан, Вілігурський Олександр, Борсук Олександр, Борсук Ігор - Луць Сергій, Босак Віктор
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Бочаров Андрій, Силюк Григорій
4-й арбітр: Бугайчук Сергій
Делегат-інспектор: Романчук Петро

11-й тур

1 травня (середа)
Колос (Ківерці) - Західний Буг (Іваничі) - 1:0 (0:0)
Голи: Пашинський Петро, 61
Попередження: Оришкевич Орест, Новік Олександр, Салей Дмитро - Гомза Іван, Долганюк Василь
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Кірепко Анатолій
4-й арбітр: Корпош Руслан 
Делегат-інспектор: Матвійчук Валерій
 

Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - Світязь (Шацьк) - 6:0 (2:0)
Голи: Калюта Дмитро, 5; Ніщик Ігор, 32, 80 (з пенальті); Банера Ігор, 75 (автогол); Ткачук Роман, 75; Рижановський Андрій, 76
Попередження: Мартинюк Іван, Віхрук Сергій - Ягодинець Олександр, Іванюк Вадим
Арбітр: Чабан Леонід, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Косарик Ярослав
4-й арбітр: Занько Олег
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
 

2 травня (четвер)
ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - Надія (Локачі) - 1:1 (0:1)
Голи: Приходько Богдан, 29 - Швед Остап, 80
Нереалізований пенальті: Мазур Володимир, 65 (Надія) (воротар)
Попередження: Босак Віктор, Качан Богдан - Левчук Анатолій, Семенюк Віктор, Мазур Володимир, Плісак Павло
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Тучкевич Андрій
4-й арбітр: Кузьмич Ярослав
Делегат-інспектор: Панасюк Олександр

 
Рубіж (Любомль) - Прип'ять (Любешів) - 6:3 (4:1)
Голи: Поляновський Валерій, 7; Гришко Сергій, 11, 82; Столярчук Олександр, 17, 39; Бортнічук Станіслав, 79 - Русило Анатолій, 40, 57; Будько Володимир, 59
Попередження: Русило Анатолій, Шпак Віктор (обидва - Прип'ять)
Арбітр: Клімук Юрійасистенти арбітра - Гарасимків Василь, Столярчук Павло
4-й арбітр: Мельник Олег
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій


3 травня (п'ятниця)
Волинь U-19 (Луцьк) - Л-Транс (Торчин) - 2:0 (1:0)
Голи: Фурман Денис, 35; Хвесик Олександр, 66
Нереалізований пенальті: Конон Максим, 89 (Л-Транс) 
Попередження: Ярмолюк Анатолій, Коляса Андрій, Воробей Роман - Кубський Артем
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Кирилюк Михайло
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор


10-й тур

27 квітня (субота)
Л-Транс (Торчин) - ДОФ Арбо (Камінь-Каширський) - 2:0 (0:0)
Голи: Кубський Артем, 70; Маньчук Микола, 90+3 (з пенальті)
Попередження: Поліщук Микола, Прач Сергій - Зрум Олександр, Луць Сергій
Арбітр: Тучкевич Андрій, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Кузьмич Ярослав
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
 

Надія (Локачі) - Дже РОСТ-ЗТК (Баківці) - 1:5 (0:3)
Голи: Айдаміров Рамін, 32 - Третяк Роман, 24, 58; Жигулін Дмитро, 27; Ніщик Ігор, 32; Дорецький Сергій, 90
Попередження: Ревко Віктор, Радько Микола - Ніщик Ігор
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Баран Андрій, Столярчук Павло
4-й арбітр: Силюк Григорій
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр

 
Західний Буг (Іваничі) - Волинь U-19 (Луцьк) - 0:0 (0:0)
Попередження: Домашук Ігор - Малецький Владислав, Стрижеус Андрій
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Супрунюк Павло
4-й арбітр: Мельник Олег
Делегат-інспектор: Оришкевич Володимир

 
Рубіж (Любомль) - Колос (Ківерці) - 1:2 (0:1)
Голи: Гришко Сергій, 69 (з пенальті) - Дудко Максим, 11; Подгуска Сергій, 87
Попередження: Семенчук Микола, Чабан Валерій - Бурець Олег, Подгуска Сергій
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Гарасимків Василь, Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій

28 квітня (неділя)
Світязь (Шацьк) - Прип'ять (Любешів) - 2:6 (1:2)
Голи: Кубай Володимир, 41; Солошик Тарас, 55 (автогол) - Рябіїк Дмитро, 20, 49; Русило Анатолій, 23, 56, 66, 88
Попередження: Романчук Віталій, Борсук Ігор - Михалик Микола
Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Мадзей Володимир
4-й арбітр: Клімук Юрій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz