Федерація Футболу Волині - - календар
Четвер, 08.12.2016, 13:58
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 2 коло

10 тур

27 квітня (субота)

46. Л-Транс - ФК Камінь-Каширський (15:00)

47. Надія - Дже РОСТ-ЗТК (15:00)

48. Західний Буг - Волинь U-19 (14:00)

49. Рубіж - Колос (15:00)

28 квітня (неділя)

50. Світязь - Прип'ять (15:00) 

11 тур

1 травня (середа)

51. Колос - Західний Буг (16:00)


3 травня (п'ятниця)

52. Волинь U-19 - Л-Транс

2 травня (четвер)

53. ФК Камінь-Каширський - Надія (15:00)

1 травня (середа)

54. Дже РОСТ-ЗТК - Світязь (16:00)

2 травня (четвер)

55. Рубіж - Прип'ять (15:00)

  

12 тур

18 травня (субота)

56. Надія - Волинь U-19 (15:00)

57. Л-Транс - Колос (16:00)

58. Західний Буг - Рубіж (17:00)

59. Прип'ять – Дхе РОСТ-ЗТК (16:00)

19 травня (неділя)

60. Світязь - ФК Камінь-Каширський (15:00)

 

13 тур

25 травня (субота)

61. Рубіж - Л-Транс (16:00)

62. Колос - Надія (15:00)

63. Волинь-U-19 - Світязь (15:00)

64. ФК Камінь-Каширський - Дже РОСТ-ЗТК (15:00)

65. Західний Буг - Прип'ять (15:00)

 

14 тур

1 червня (субота)

66. Дже РОСТ-ЗТК - Волинь U-19 (15:00)

67. Світязь - Колос (16:00)

68. Надія - Рубіж (15:00)

2 червня (неділя)

69. Л-Транс - Західний Буг (15:00)

70. Прип'ять – ФК Камінь-Каширський (15:00)

 

15 тур
9 червня (неділя)

71. Західний Буг - Надія (16:00)

72. Волинь U-19 – ФК Камінь-Каширський (13:00)

8 червня (субота)

73. Колос - Дже РОСТ-ЗТК (17:00)

74. Рубіж - Світязь (17:00)

9 червня (неділя)

75. Л-Транс - Прип'ять (16:00)


16 тур
15 червня (субота)

76. ФК Камінь-Каширський - Колос (15:00)

77. Дже РОСТ-ЗТК - Рубіж (15:00)

78. Надія - Л-Транс (15:00)


16 червня (неділя)

79. Світязь - Західний Буг (16:00)


15 червня (субота)

80. Прип’ять - Волинь U-19 (15:00)


17 тур
22 червня (субота)

81. Західний Буг - Дже-РОСТ-ЗТК (17:00)

82. Колос - Волинь U-19 (16:00)

23 червня (неділя)

83. Рубіж - ФК Камінь-Каширський (15:00)

84. Л-Транс - Світязь (16:00)


22 червня (субота)

85. Надія - Прип'ять (15:00)


18 тур

29 червня (cубота)

86. Волинь U-19 - Рубіж (17:00)

87. ФК Камінь-Каширський - Західний Буг (17:00)

88. Світязь - Надія (17:00)

89. Дже РОСТ-ЗТК – Л-Транс (17:00)

90. Прип'ять - Колос (17:00)

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz