Федерація Футболу Волині - - календар
Неділя, 11.12.2016, 13:50
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 КАЛЕНДАР ІГОР

  1 коло
 
1 тур
24 серпня (п'ятниця)
1. ФК Ласка (Боратин) - МФК Ковель-Волинь (Ковель) (12:00)
25 серпня (субота)
2. Шахтар (Нововолинськ) - Будівельник (Маневичі) (13:00)
26 серпня (неділя)
3. ФК Рожище - ФК Піддубці (14:00)
4. ФК Мар'янівка - Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) (14:00)

 
2 тур
1 вересня (субота)
5. Будівельник - ФК Ласка (14:00)
2 вересня (неділя)
6. Луцьксантехмонтаж-536 - Шахтар (12:00)
7. ФК Піддубці - ФК Мар'янівка (12:00)
8. МФК Ковель-Волинь - ФК Рожище (14:00)
 
3 тур
8 вересня (субота)
9. ФК Рожище - Будівельник (11:00)
9 вересня (неділя)
10. Шахтар - ФК Піддубці (12:00)
11. ФК Ласка - Луцьксантехмонтаж-536 (14:00)
12. ФК Мар'янівка - МФК Ковель-Волинь (14:00)
 
4 тур
15 вересня (субота)
13. Шахтар - ФК Ласка (13:00)
16 вересня (неділя)
14. МФК Ковель-Волинь - ФК Піддубці (13:00)
15. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Рожище (13:00)
16. Будівельник - ФК Мар'янівка (14:00)
 
 
 
Кубок Волині
22-23 вересня
1/8 фіналу
 
5 тур
29 вересня (субота)
17. ФК Піддубці - Будівельник (12:00)
30 вересня (неділя)
18. Луцьксантехмонтаж-536 - МФК Ковель-Волинь (13:00)
19. ФК Ласка - ФК Рожище (13:00)
20. ФК Мар'янівка - Шахтар (13:00)

 
6 тур
6 жовтня (субота)
21. МФК Ковель-Волинь - Будівельник (13:00)
7 жовтня (неділя)
22. ФК Піддубці - Луцьксантехмонтаж-536 (12:00)
23. ФК Мар'янівка - ФК Ласка (13:00)
24. ФК Рожище - Шахтар (13:00)
 
 
7 тур
13 жовтня (субота)
25. Будівельник - Луцьксантехмонтаж-536 (13:00)
14 жовтня (неділя)
26. ФК Ласка - ФК Піддубці (12:00)
27. ФК Рожище - ФК Мар'янівка (13:00)
28. Шахтар - МФК Ковель-Волинь (13:00)


 Кубок Волині
20-21 жовтня
1/4 фіналу


 2 коло
 
8 тур
28 квітня (неділя)
29. Будівельник - Шахтар (15:00)
30. МФК Ковель-Волинь - ФК Ласка (13:00)
27 квітня (субота)
31. ФК Піддубці - ФК Рожище (13:00)
28 квітня (неділя)
32. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Мар'янівка (15:00)

 
9 тур
1 травня (середа)
33. ФК Ласка - Будівельник (13:00)
34. Шахтар - Луцьксантехмонтаж-536 (15:00)
35. ФК Мар'янівка - ФК Піддубці (15:00)
2 травня (четвер)
36. ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (13:00)

 

10 тур
18 травня (субота)
37. Будівельник - ФК Рожище (15:00)
19 травня (неділя)
38. ФК Піддубці - Шахтар (13:00)
39. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Ласка (15:00)
40. МФК Ковель-Волинь - ФК Мар'янівка (15:00)
 
11 тур
26 травня (неділя)
41. ФК Ласка - Шахтар (13:00)
42. ФК Піддубці - МФК Ковель-Волинь (13:00)
25 травня (субота)
43. ФК Рожище - Луцьксантехмонтаж-536 (15:00)
26 травня (неділя)
44. ФК Мар'янівка - Будівельник (15:00)
 
12 тур
2 червня (неділя)
45. Будівельник - ФК Піддубці (13:00)
46. МФК Ковель-Волинь - Луцьксантехмонтаж-536 (13:00)
47. ФК Рожище - ФК Ласка (12:00)
48. Шахтар - ФК Мар'янівка (15:00)

 
13 тур
9 червня (неділя)
49. Будівельник - МФК Ковель-Волинь (13:00)
50. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Піддубці (15:00)
51. ФК Ласка - ФК Мар'янівка (15:00)
8 червня (субота)
52. Шахтар - ФК Рожище (15:00)
 
 
14 тур
15-16 червня
53. Луцьксантехмонтаж-536 - Будівельник
54. ФК Піддубці - ФК Ласка
55. ФК Мар'янівка - ФК Рожище
56. МФК Ковель-Волинь - Шахтар


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz