Федерація Футболу Волині - - календар
Неділя, 11.12.2016, 13:50
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

  КАЛЕНДАР
Чемпіонату Волині (вища ліга) 2013/2014 рр.
 
1 коло
 
1 тур
1 вересня (неділя)
1. Шахтар (Нововолинськ) - ФК Мар'янівка (16:00)
31 серпня (субота)
2. ФК Рожище - ФК Піддубці (17:00)
3. МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Ласка (Боратин) (16:00)
1 вересня (неділя)
4. Колос (Ківерці) - Західний Буг (Іваничі) (16:00)
31 серпня (субота)
5. Луцьксантехмонтаж-536 (Луцьк) - Будівельник (Баківці) (17:00)
 
2 тур
8 вересня (неділя)
6. Західний Буг - МФК Ковель-Волинь (16:00)
7. ФК Ласка - Шахтар (16:00)
8. ФК Мар'янівка - ФК Рожище (16:00)
7 вересня (субота)
9. ФК Піддубці - Луцьксантехмонтаж-536 (17:00)
8 вересня (неділя)
10. Колос - Будівельник Б (17:00)
 
 
3 тур
15 вересня (неділя)
11. ФК Рожище - ФК Ласка (16:00)
12. Шахтар - Західний Буг (16:00)
14 вересня (субота)
13. МФК Ковель-Волинь - Колос (16:00)
15 вересня (неділя)
14. Будівельник Б - ФК Піддубці (16:00)
15. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Мар'янівка (16:00)
 
 
4 тур
21 вересня (субота)
16. Колос - Шахтар (16:00)
22 вересня (неділя)
17. Західний Буг - ФК Рожище (16:00)
18. ФК Ласка - Луцьксантехмонтаж-536 (16:00)
19. ФК Мар'янівка - ФК Піддубці (16:00)
21 вересня (субота)
20. МФК Ковель-Волинь - Будівельник Б (17:00)
 
 
5 тур
29 вересня (неділя)
21. ФК Піддубці - ФК Ласка (16:00)
22. Луцьксантехмонтаж-536 - Західний Буг (15:00)
28 вересня (субота)
23. ФК Рожище - Колос (16:00)
29 вересня (неділя)
24. Шахтар - МФК Ковель-Волинь (16:00)
25. Будівельник Б - ФК Мар'янівка (16:00)
 
 
6 тур
5 жовтня (субота)
26. МФК Ковель-Волинь - ФК Рожище (16:00)
6 жовтня (неділя)
27. ФК Ласка - ФК Мар'янівка (16:00)
28. Західний Буг - ФК Піддубці (15:00)
5 жовтня (субота)
29. Колос - Луцьксантехмонтаж-536 (16:00)
6 жовтня (неділя)
30. Шахтар - Будівельник Б (16:00)
 
 
7 тур
13 жовтня (неділя)
31. ФК Мар'янівка - Західний Буг (16:00)
12 жовтня (субота)
32. ФК Піддубці - Колос (16:00)
33. ФК Рожище - Шахтар (16:00)
13 жовтня (неділя)
34. Луцьксантехмонтаж-536 - МФК Ковель-Волинь (16:00)
35. Будівельник Б - ФК Ласка (15:00)
 
 
Кубок Волині (1/8 фіналу)
19-20 жовтня
 
 
8 тур
26 жовтня (субота)
36. МФК Ковель-Волинь - ФК Піддубці (15:00)
27 жовтня (неділя)
37. Західний Буг - ФК Ласка (13:00)
38. Колос - ФК Мар'янівка (15:00)
39. Шахтар - Луцьксантехмонтаж-536 (15:00)
26 жовтня (субота)
40. ФК Рожище - Будівельник Б (15:00)
 
 
9 тур
3 листопада (неділя)
41. ФК Ласка - Колос (14:00)
42. ФК Мар'янівка - МФК Ковель-Волинь (15:00)
2 листопада (субота)
43. Луцьксантехмонтаж-536 - ФК Рожище (15:00)
44. ФК Піддубці - Шахтар (15:00)
3 листопада (неділя)
45. Будівельник Б - Західний Буг (15:00)
 
 
2 коло
 
10 тур
26 квітня (субота)
46. ФК Мар'янівка - Шахтар (17:00)
47. ФК Піддубці - ФК Рожище (17:00)
27 квітня (неділя)
48. Ласка - МФК Ковель-Волинь (16:00)
26 квітня (субота)
49. Західний Буг - Колос (16:00)
27 квітня (неділя)
50. Будівельник - Луцьксантехмонтаж №536 (17:00)
 
11 тур
3 травня (субота)
51. МФК Ковель-Волинь - Західний Буг (16:00)
4 травня (неділя)
52. Шахтар - Ласка (16:00)
53. ФК Рожище - ФК Мар'янівка (15:00)
54. Луцьксантехмонтаж №536 - ФК Піддубці (17:00)
55. Будівельник Б - Колос (17:00)
 
 
12 тур
11 травня (неділя)
56. Ласка - ФК Рожище (16:00)
57. Західний Буг - Шахтар (16:00)
58. Колос - МФК Ковель-Волинь (16:00)
59. ФК Піддубці - Будівельник Б (17:00)
10 травня (субота)
60. ФК Мар'янівка - Луцьксантехмонтаж №536 (17:00)
 
 
13 тур
18 травня (неділя)
61. Шахтар - Колос (16:00)
62. ФК Рожище - Західний Буг (16:00)
63. Луцьксантехмонтаж №536 - Ласка (16:00)
64. ФК Піддубці - ФК Мар'янівка (16:00)
65. Будівельник Б - МФК Ковель-Волинь (16:00)
 
 
14 тур
25 травня (неділя)
66. Ласка - ФК Піддубці (16:00)
67. Західний Буг - Луцьксантехмонтаж №536 (16:00)
24 травня (субота)
68. Колос - ФК Рожище (17:00)
25 травня (неділя)
69. МФК Ковель-Волинь - Шахтар (16:00)
70. ФК Мар'янівка - Будівельник Б (17:00)
 
 
15 тур
31 травня (субота)
71. ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (17:00)
1 червня (неділя)
72. ФК Мар'янівка - Ласка (17:00)
73. ФК Піддубці - Західний Буг (16:00)
74. Луцьксантехмонтаж №536 - Колос (16:00)
75. Будівельник Б - Шахтар (16:00)
 
 
16 тур
8 червня (неділя)
76. Західний Буг - ФК Мар'янівка (16:00)
77. Колос - ФК Піддубці (16:00)
7 червня (субота)
78. Шахтар - ФК Рожище (16:00)
8 червня (неділя)
79. МФК Ковель-Волинь - Луцьксантехмонтаж №536 (16:00)
80. Ласка - Будівельник Б (17:00)
 
 
17 тур
15 червня (неділя)
81. ФК Піддубці - МФК Ковель-Волинь (16:00)
82. Ласка - Західний Буг (16:00)
83. ФК Мар'янівка - Колос (17:00)
14 червня (субота)
84. Луцьксантехмонтаж №536 - Шахтар (16:00)
15 червня (неділя)
85. Будівельник Б - ФК Рожище (17:00)
 
 
18 тур
22 червня (неділя)
86. Колос - Ласка (16:00)
87. МФК Ковель-Волинь - ФК Мар'янівка (16:00)
88. ФК Рожище - Луцьксантехмонтаж №536 (16:00)
89. Шахтар - ФК Піддубці (16:00)
90. Західний Буг - Будівельник Б (16:00)
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz