Федерація Футболу Волині - - календар
Четвер, 08.12.2016, 13:54
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 КАЛЕНДАР
Чемпіонату Волині (перша ліга) 2013/2014 рр.
 
1 коло
 
1 тур
31 серпня (субота)
1. Рубіж (Любомль) - Світязь (Шацьк) (13:00)
2. Торпедо (Копачівка) - Прип'ять (Любешів) (13:00)
3. Л-Транс (Торчин) - Будівельник (Маневичі) (13:00)
4. Надія (Локачі) - ДОФ Арбо (Камінь-Каширський)
 
2 тур
7 вересня (субота)
5. Прип'ять - Рубіж (13:00)
6. Світязь - Надія (13:00)
7. Будівельник М - Торпедо (13:00)
8. ДОФ Арбо - Л-Транс
 
 
3 тур
14 вересня (субота)
9. Рубіж - Будівельник М (13:00)
10. Л-Транс - Світязь (13:00)
11. Надія - Прип'ять (13:00)
15 вересня (неділя)
12. Торпедо - ДОФ Арбо (12:00)
 
 
4 тур
22 вересня (неділя)
13. Прип'ять - Світязь (13:00)
21 вересня (субота)
14. Л-Транс - Торпедо (13:00)
15. Будівельник М - Надія (13:00)
16. ДОФ Арбо - Рубіж (13:00)
 
 
5 тур
28 вересня (субота)
17. Рубіж - Л-Транс (13:00)
18. Торпедо - Надія (13:00)
19. Будівельник М - Прип'ять (13:00)
20. Світязь - ДОФ Арбо (13:00)
 
 
6 тур
5 жовтня (субота)
21. Рубіж - Торпедо (13:00)
22. Надія - Л-Транс (13:00)
23. Світязь - Будівельник М (13:00)
6 жовтня (неділя)
24. Прип'ять - ДОФ Арбо (13:00)
 
 
7 тур
12 жовтня (субота)
25. Надія - Рубіж (13:00)
26. Л-Транс - Прип'ять (13:00)
27. Торпедо - Світязь (13:00)
28. ДОФ Арбо - Будівельник М (13:00)
 
Кубок Волині (1/8 фіналу)
19-20 жовтня
 
2 коло
 
8 тур
4 травня (неділя)
29. Світязь - Рубіж (14:00)
3 травня (субота)
30. Прип'ять - Торпедо (14:00)
31. Будівельник М - Л-Транс (14:00)
4 травня (неділя)
32. ДОФ Арбо - Надія (14:00)
 
9 тур
10 травня (субота)
33. Рубіж - Прип'ять (14:00) 
34. Надія - Світязь (15:00)
9 травня (п'ятниця)
35. Торпедо - Будівельник М (15:00)
36. Л-Транс - ДОФ Арбо (14:00)
 
 
10 тур
17 травня (субота)
37. Будівельник М - Рубіж (14:00)
18 травня (неділя)
38. Світязь - Л-Транс (15:00)
17 травня (субота)
39. Прип'ять - Надія (14:00)
40. ДОФ Арбо - Торпедо (14:00)
 
 
11 тур
25 травня (неділя)
41. Світязь - Прип'ять (15:00)
24 травня (субота)
42. Торпедо - Л-Транс (13:00)
43. Надія - Будівельник М (14:00)
44. Рубіж - ДОФ Арбо (14:00)
 
 
12 тур
31 травня (субота)
45. Л-Транс - Рубіж (14:00)
46. Надія - Торпедо (14:00)
47. Прип'ять - Будівельник М (14:00)
48. ДОФ Арбо - Світязь (15:00)
 
 
13 тур
7 червня (субота)
49. Торпедо - Рубіж (15:00)
50. Л-Транс - Надія (14:00)
8 червня (неділя)
51. Будівельник М - Світязь (15:00)
9 червня (понеділок)
52. ДОФ Арбо - Прип'ять (14:00)
 
 
14 тур
14 червня (субота)
53. Рубіж - Надія (14:00)
54. Прип'ять - Л-Транс (14:00)
55. Світязь - Торпедо (14:00)
56. Будівельник М - ДОФ Арбо (14:00)
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz