Федерація Футболу Волині - - календар
Субота, 03.12.2016, 00:14
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Календар ігор дитячої футбольної ліги Волині

Група «А»

2014 рік

I коло

(субота – 27 вересня)

1-й тур

1.  ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – ФК «Олика»

2. «Адреналін» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

3.  ДЮСШ Ківерці – «Ласка» (Боратин)

4.  «Денді» (Луцьк) – КДЮСШ Горохів

5.  ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – «Західний Буг» (Іваничі)

2-й тур

6.  «Денді» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

7.  РДЮСШ Рожище – ДЮСШ Ківерці

8.  КДЮСШ Горохів – «Західний Буг» (Іваничі)

9.  ФК «Олика» – «Адреналін» (Луцьк)

10. «Ласка» (Боратин) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

 

(субота – 04 жовтня)

3-й тур

11.  «Адреналін» (Луцьк) – «Денді» (Луцьк)

12.  ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

13.  ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – КДЮСШ Горохів

14.  ДЮСШ Ківерці – ФК «Олика»

15.  «Західний Буг» (Іваничі) – «Ласка» (Боратин)

4-й тур

16.  ФК «Олика» – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

17.  РДЮСШ Рожище – «Західний Буг» (Іваничі)

18.  КДЮСШ Горохів – «Ласка» (Боратин)

19.  «Денді» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці

20.  ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)

 

(субота – 11 жовтня)

5-й тур

21.  ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – «Денді» (Луцьк)

22.  ДЮСШ Ківерці – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

23.  «Ласка» (Боратин) – РДЮСШ Рожище

24.  «Адреналін» (Луцьк) – КДЮСШ Горохів

25.  «Західний Буг» (Іваничі) – ФК «Олика»

6-й тур

26.  КДЮСШ Горохів – РДЮСШ Рожище

27.  «Денді» (Луцьк) – «Західний Буг» (Іваничі)

28.  ФК «Олика» – «Ласка» (Боратин)

29. «Адреналін» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці

30.  ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

 

(субота – 18 жовтня)

7-й тур

31.  ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)

32.  «Ласка» (Боратин) – «Денді» (Луцьк)

33.  «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

34.  РДЮСШ Рожище – ФК «Олика»

35.  ДЮСШ Ківерці – КДЮСШ Горохів

8-й тур

36. «Адреналін» (Луцьк) – «Західний Буг» (Іваничі)

37.  КДЮСШ Горохів – ФК «Олика»

38.  «Денді» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

39.  ДЮСШ Ківерці – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

40.  ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)

 

(субота – 25 жовтня)

9-й тур

41.   «Ласка» (Боратин) – «Адреналін» (Луцьк)

42.   РДЮСШ Рожище – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

43.   ФК «Олика» – «Денді» (Луцьк)

44.   ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – КДЮСШ Горохів

45.  «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮСШ Ківерці

 

II коло

10-й тур

46.  КДЮСШ Горохів – «Денді» (Луцьк)

47.   «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

48.  ФК «Олика» – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

49.  РДЮСШ Рожище – «Адреналін» (Луцьк)

50.  «Ласка» (Боратин) – ДЮСШ Ківерці

 

2015 рік

(субота – 25 квітня)

11-й тур

51. 09:30  ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – «Денді» (Луцьк)

52.  10:15  ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)

53.  11:00  «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮСШ «Колос» (Горохів)

54.   11:45  «Адреналін» (Луцьк) – ФК «Олика»

55.   12:30  ДЮСШ Ківерці – РДЮСШ Рожище

  12-й тур

56.   13:15  «Ласка» (Боратин) – «Західний Буг» (Іваничі)

57.   14:00  ДЮСШ «Колос» (Горохів) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

58.   14:45  ФК «Олика» – ДЮСШ Ківерці

59.   15:30  РДЮСШ Рожище – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

60.   16:15  «Денді» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)

 

(субота – 02 травня)

13-й тур

61.  09:30  «Адреналін» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

62. ДЮСШ Ківерці – «Денді» (Луцьк)

63.  10:15 ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – ФК «Олика»

64.   11:00 «Західний Буг» (Іваничі) – РДЮСШ Рожище

65.   11:45 «Ласка» (Боратин) – ДЮСШ «Колос» (Горохів)

14-й тур

66.   12:30 ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці

67.   13:15  ФК «Олика» – «Західний Буг» (Іваничі)

68.   14:00 РДЮСШ Рожище – «Ласка» (Боратин)

69.   14:45 ДЮСШ «Колос» (Горохів) – «Адреналін» (Луцьк)

70.   «Денді» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

 

(субота – 09 травня)

15-й тур

71.  09:30  ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

72.  10:15  ДЮСШ Ківерці – «Адреналін» (Луцьк)

73.  11:00  РДЮСШ Рожище – ДЮСШ «Колос» (Горохів)

74.   11:45  «Ласка» (Боратин) – ФК «Олика»

75.   «Західний Буг» (Іваничі) – «Денді» (Луцьк)

   16-й тур

76.   12:30 ДЮСШ «Колос» (Горохів) – ДЮСШ Ківерці

77.   13:15 ФК «Олика» – РДЮСШ Рожище

78.   14:00 ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – «Західний Буг» (Іваничі)

79.    «Денді» (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)

80.   14:45 «Адреналін» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

 

(субота – 16 травня)

17-й тур

81.  09:30  «Ласка» (Боратин) – ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк)

82.  10:15  ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці

83.  11:00  «Західний Буг» (Іваничі) – «Адреналін» (Луцьк)

84. РДЮСШ Рожище – «Денді» (Луцьк)

85.   11:45 ФК «Олика» – ДЮСШ «Колос» (Горохів)

18-й тур

86.  12:30 ДЮСШ Ківерці – «Західний Буг» (Іваничі)

87.   «Денді» (Луцьк) – ФК «Олика»

88. 13:15 «Адреналін» (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)

89. 14:00 ДЮФШ «Волинь-2004» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

90. 14:45 ДЮСШ «Колос» (Горохів) – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

 

 

 

Група «Б»

2014 рік

I коло

 (субота – 27 вересня)

1-й тур

1.  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Люблинець

2.  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Стара Вижівка

3.  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Ратне

4.  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Камінь-Каширський

5.  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Турійськ

2-й тур

6.  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Ковель

7.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

8.  ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

9.  ДЮСШ Маневичі – «Шахтар» (Нововолинськ)

10. ДЮСШ Турійськ – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

 

(субота – 04 жовтня)

    3-й тур

11.  ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Турійськ

12.  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Ратне

13.  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Камінь-Каширський

14.  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Маневичі

15.  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Стара Вижівка

    4-й тур

16.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Люблинець

17.  ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

18.  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

19.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Ковель

20.  ДЮСШ Стара Вижівка – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

 

(субота – 11 жовтня)

5-й тур

21.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ратне

22.  ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Стара Вижівка

23.  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Камінь-Каширський

24.  ДЮСШ Ковель – «Шахтар» (Нововолинськ)

25.  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Маневичі

     6-й тур

26.  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Турійськ

27.  ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Люблинець

28.  ДЮСШ Маневичі – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

29.  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

30.  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Ковель

 

(субота – 18 жовтня)

7-й тур

31.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Стара Вижівка

32.  ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Маневичі

33.  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – «Шахтар» (Нововолинськ)

34.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Камінь-Каширський

35.  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

8-й тур

36.  ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Ратне

37.  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Люблинець

38.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Турійськ

39.  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

40.  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

 

(субота – 25 жовтня)

9-й тур

41.   ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Ковель

42.   ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Камінь-Каширський

43.   ДЮСШ Люблинець – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

44.  ДЮСШ Турійськ – «Шахтар» (Нововолинськ)

45.   ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Маневичі

10-й тур

46.  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Турійськ

47.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Стара Вижівка

48.  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Ратне

49.  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

50.   ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Люблинець

 

(субота – 01 листопада)

11-й тур

51.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ковель

52.  ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Маневичі

53.   ДЮСШ Стара Вижівка – «Шахтар» (Нововолинськ)

54.   ДЮСШ Ратне – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

55.   ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

 

II коло

12-й тур

56.   ДЮСШ Камінь-Каширський – «Шахтар» (Нововолинськ)

57.   ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

58.   ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

59.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Ковель

60.   ДЮСШ Люблинець – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

 

2015 рік

(субота – 18 квітня)

13-й тур

61.  09:30  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Турійськ

62.  10:15  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Стара Вижівка

63.  11:00  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Маневичі

64.   11:45  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Камінь-Каширський

65.   12:30  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Ратне

 

 14-й тур

66.   13:15  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Люблинець

67.   14:00  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

68.   14:45  ДЮСШ Маневичі – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

69.   15:30  ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Ковель

70.   16:15  ДЮСШ Ратне – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

 

(субота – 25 квітня)

15-й тур

71.  09:30  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Маневичі

72.  10:15  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Стара Вижівка

73.  11:00  ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Ратне

74.   11:45  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Камінь-Каширський

75.   12:30  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – «Шахтар» (Нововолинськ)

16-й тур

76.   13:15  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

77.   14:00  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Люблинець

78.   14:45  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Турійськ

79.   15:30  ДЮСШ Камінь-Каширський – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

80.   16:15  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Ковель

 

(субота – 02 травня)

17-й тур

81. 09:30  ДЮСШ Ковель – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

82.  10:15  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Маневичі

83.  11:00  ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Камінь-Каширський

84.   11:45  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – «Шахтар» (Нововолинськ)

85.   12:30  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Стара Вижівка

18-й тур

86.   13:15  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

87.   14:00  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Люблинець

88.   14:45  ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Турійськ

89.   15:30  «Шахтар» (Нововолинськ) – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

90.   16:15  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Ратне

 

(субота – 09 травня)

19-й тур

91.  09:30  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

92. 10:15  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Ковель

93. 11:00  ДЮСШ Люблинець – «Шахтар» (Нововолинськ)

94.   11:45  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Маневичі

95.   12:30  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Камінь-Каширський

20-й тур

96.   13:15  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Люблинець

97.   14:00  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Турійськ

98.   14:45  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Ратне

99.   15:30  ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Стара Вижівка

100.   16:15  ДЮСШ Ковель – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

 

(субота – 16 травня)

21-й тур

101. 09:30  ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Ковель

102.   10:15  ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк)

103. 11:00  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Маневичі

104.   11:45  ДЮСШ Ратне – «Шахтар» (Нововолинськ)

105.   12:30  ДЮСШ Турійськ – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)

22-й тур

106.   13:15  ДЮСШ-«Світязь» (Шацьк) – ДЮСШ Люблинець

107.   14:00  ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ) – ДЮСШ Ратне

108.   14:45  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Камінь-Каширський

109.   15:30  «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Стара Вижівка

110.   16:15  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Турійськ

 

 

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

 

1\8 ФІНАЛУ (23 травня)

 

Луцьк

1. 1А – 8Б

2. 2А – 7Б

3. 3А – 6Б

4. 4А – 5Б

 

Ковель

5. 1Б – 8А

6. 2Б – 7А

7. 3Б – 6А

8. 4Б – 5А

 

1\4 ФІНАЛУ (30 травня)

Ковель

9. Переможець матчу №1 – Переможець матчу №8

10. Переможець матчу №2 – Переможець матчу №7

11. Переможець матчу №3 – Переможець матчу №6

12. Переможець матчу №4 – Переможець матчу №5

 

06 червня (Луцьк)

1\2 ФІНАЛУ

13. Переможець матчу №9 – Переможець матчу №11

14. Переможець матчу №12 – Переможець матчу №10

Матч за 3-є місце

15. Переможений матчу №14 – Переможений матчу №13

ФІНАЛ

16. Переможець матчу №14 – Переможець матчу №13

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz