Федерація Футболу Волині - - календар
Неділя, 04.12.2016, 10:07
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Календар ігор ДЮФЛ Волині (перша ліга)

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

 

1/4 фіналу

20 травня (середа)

Перші матчі:

1. Б3-А1

2. Б2-В1

3. А3-Б1

4. В2-А2

 

Матчі-відповіді

27 травня (середа)

5. А1-Б3

6. В1-Б2

7. Б1-А3

8. А2-В2

 

 

1/2 фіналу

Перші матчі:

03 червня (середа)

9. Б3/А1 - Б2/В1

10. А3/Б1 - В2/А2

 

Матчі-відповіді

10 червня (середа)

11. Б2/В1 - Б3/А1

12. В2/А2 - А3/Б1

 

17 червня (середа)

Матч за 3-4 місця

13. переможений Б2/В1 - Б3/А1 : переможений В2/А2 - А3/Б1

Матч за 1-2 місця

14. переможець Б2/В1 - Б3/А1 : переможець В2/А2 - А3/Б1

 

ГРУПОВИЙ ЕТАП

Група «А»

2014 рік

(початок ігор – 16:00)

I коло

1-й тур

23 вересня (вівторок)

1. «Адреналін» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк)

24 вересня (середа)

2. ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

3. ДЮСШ Ківерці – ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк)

 

2-й тур

30 вересня (вівторок)

4. ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк)

01 жовтня (середа)

5. ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці

6. «Адреналін» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

 

3-й тур

08 жовтня (середа)

7. ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк)

09 жовтня (четвер)

8. РДЮСШ Рожище – ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк)

9. ДЮСШ Ківерці – «Адреналін» (Луцьк)

 

4-й тур

15 жовтня (середа)

10. РДЮСШ Рожище – ДЮСШ Ківерці

05 листопада (середа)

11. ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк)

12. «Адреналін» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк)

 

5-й тур

21 жовтня (вівторок)

13. ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

22 жовтня (середа)

14. ДЮСШ Ківерці – ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк)

15. ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)

 

II коло

6-й тур

30 жовтня (четвер)

16. ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)

11 листопада (вівторок)

17. РДЮСШ Рожище – ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк)

18. ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці

 

2015 рік

(початок ігор – 16:30)

7-й тур

22 квітня (середа)

19. ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк)

20. ДЮСШ Ківерці – ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк)

21. РДЮСШ Рожище – «Адреналін» (Луцьк)

 

8-й тур

28 квітня (вівторок)

22. ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

23. «Адреналін» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці

29 квітня (середа)

24. ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк)

 

9-й тур

06 травня (середа)

25. ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк)

26. ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк)

07 травня (четвер)

27. ДЮСШ Ківерці – РДЮСШ Рожище

 

10-й тур

12 травня (вівторок)

28. ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці

13 травня (середа)

29. РДЮСШ Рожище – ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк)

30. «Адреналін» (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк)

 

Група «Б»

2014 рік

(початок ігор – 16:00)

I коло

1-й тур

25 вересня (четвер)

1. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Любешів

2. ДЮСШ Ратне – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

3. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Стара Вижівка

 

2-й тур

02 жовтня (четвер)

4. ДЮСШ Любешів – ДЮСШ Стара Вижівка

5. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Ковель

6. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Ратне

 

3-й тур

07 жовтня (вівторок)

7. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Любешів

8. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Камінь-Каширський

9. ДЮСШ Стара Вижівка – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

 

4-й тур

14 жовтня (вівторок)

10. ДЮСШ Любешів – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

11. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Стара Вижівка

12. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Ковель

 

5-й тур

23 жовтня (четвер)

13. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Любешів

14. ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Ратне

15. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Камінь-Каширський

 

II коло

6-й тур

29 жовтня (середа)

16. ДЮСШ Любешів – ДЮСШ Камінь-Каширський

17. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Ратне

18. ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Ковель

 

2015 рік

(початок ігор – 16:30)

7-й тур

23 квітня (четвер)

19. ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Любешів

20. ДЮСШ Ковель – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

21. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Камінь-Каширський

 

8-й тур

29 квітня (середа)

22. ДЮСШ Любешів – ДЮСШ Ратне

23. ДЮСШ Камінь-Каширський – ДЮСШ Ковель

24. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Стара Вижівка

 

9-й тур

05 травня (вівторок)

25. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Любешів

26. ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Камінь-Каширський

27. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Ратне

 

10-й тур

14 травня (четвер)

28. ДЮСШ Любешів – ДЮСШ Ковель

29. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Стара Вижівка

30. ДЮСШ Камінь-Каширський – ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)

 

Група «В»

2014 рік

(початок ігор – 16:00)

I коло

1-й тур

23 вересня (вівторок)

1. КДЮСШ Горохів – ДЮСШ-«Луга» (Іваничі)

26 вересня (п’ятниця)

2. ДЮСШ Вол.-Волинський р-н – «Західний Буг» (Іваничі)

«Шахтар» (Нововолинськ)

 

2-й тур

03 жовтня (п’ятниця)

3. ДЮСШ-«Луга» (Іваничі) – ДЮСШ Вол.-Волинський р-н

4. «Шахтар» (Нововолинськ) – КДЮСШ Горохів

«Західний Буг» (Іваничі)

 

3-й тур

08 жовтня (середа)

5. ДЮСШ Вол.-Волинський р-н – «Шахтар» (Нововолинськ)

6. «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮСШ-«Луга» (Іваничі)

КДЮСШ Горохів

 

4-й тур

16 жовтня (четвер)

7. «Шахтар» (Нововолинськ) – «Західний Буг» (Іваничі)

8. КДЮСШ Горохів – ДЮСШ Вол.-Волинський р-н

ДЮСШ-«Луга» (Іваничі)

 

5-й тур

21 жовтня (вівторок)

9. «Західний Буг» (Іваничі) – КДЮСШ Горохів

10. ДЮСШ-«Луга» (Іваничі) – «Шахтар» (Нововолинськ)

ДЮСШ Вол.-Волинський р-н

 

II коло

6-й тур

30 жовтня (четвер)

11. ДЮСШ-«Луга» (Іваничі) – КДЮСШ Горохів

12. «Західний Буг» (Іваничі) – ДЮСШ Вол.-Волинський р-н

«Шахтар» (Нововолинськ)

 

2015 рік

(початок ігор – 16:30)

7-й тур

21 квітня (вівторок)

13. ДЮСШ Вол.-Волинський р-н – ДЮСШ-«Луга» (Іваничі)

14. КДЮСШ Горохів – «Шахтар» (Нововолинськ)

 «Західний Буг» (Іваничі)

 

8-й тур

30 квітня (четвер)

15. «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ Вол.-Волинський р-н

16. ДЮСШ-«Луга» (Іваничі) – «Західний Буг» (Іваничі)

   КДЮСШ Горохів

 

9-й тур

07 травня (четвер)

17. «Західний Буг» (Іваничі) – «Шахтар» (Нововолинськ)

18. ДЮСШ Вол.-Волинський р-н – КДЮСШ Горохів

ДЮСШ-«Луга» (Іваничі)

 

10-й тур

12 травня (вівторок)

19. КДЮСШ Горохів – «Західний Буг» (Іваничі)

20. «Шахтар» (Нововолинськ) – ДЮСШ-«Луга» (Іваничі)

ДЮСШ Вол.-Волинський р-н

 

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz