Федерація Футболу Волині - - календар
Неділя, 11.12.2016, 13:50
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 Ліга призерів Волині

25 жовтня (субота)

Група А

(місце проведення - с. Затурці Локачинського району)

 1. "Хадеа" (с. Жалобово Рожищенського району)

 2. "Затурці" (с. Затурці Локачинського району)

3. ФК "Мар'янівка" (с. Мар'янівка Горохівського району)

 4. "Бужанка" (с. Бужанка Іваничівського району)

 

Група Б

(місце проведення - с. Городок Маневицького району)

1. "Волошки" (с. Волошки Ковельського району)

 2. ФК "Сойне" (с. Прилісне Маневицького району)

 3. "Замшани" (с. Замшани Ратнівського району)

 4. "Олімп" (с. Видричі Камінь-Каширського району)

 

Група В

(місце проведення - м. Горохів)

1. "Колос" (с. Холонів Горохівського району)

 2. "Гряди" (с. Гряди Іваничівського району)

 3. "Рать" (с. Ратнів Луцького району)

 4. ФК "Дубище" (с. Дубище Ківерцівського району)

 

 

Група Г

(місце проведення - с. Топільне Рожищенського району)

1. "Бетон" (смт Люблинець Ковельського району) 

 2. "Оконськ-Череваха" (с. Оконськ, с. Череваха Маневицького району)

3. ФК "Топільне" (с. Топільне Рожищенського району)

 4. ФК "Олика" (с. Олика Ківерцівського району)

 
 
 

Календар ігор

25 жовтня (субота)

Група А

1. 10:00  Хадеа - Затурці

2. 11:00  ФК Мар'янівка - Бужанка

3. 12:00  Затурці - ФК Мар'янівка

4. 13:00  Бужанка - Хадеа

5. 14:00  ФК Мар'янівка - Хадеа

6. 15:00  Затурці - Бужанка

 

Група Б

1. 10:00  Волошки - ФК Сойне

2. 11:00  Замшани - Олімп

3. 12:00  ФК Сойне - Замшани

4. 13:00  Олімп - Волошки

5. 14:00  Замшани - Волошки

6. 15:00  ФК Сойне - Олімп

 

Група В

1. 10:00  Колос Холонів - Гряди

2. 11:00  Рать - ФК Дубище

3. 12:00  Гряди - Рать

4. 13:00  ФК Дубище - Колос Холонів

5. 14:00  Рать - Колос Холонів

6. 15:00  Гряди - ФК Дубище

 

 

Група Г

1. 10:00  Бетон - Оконськ-Череваха

2. 11:00  ФК Топільне - ФК Олика

3. 12:00  Оконськ-Череваха - ФК Топільне

4. 13:00  ФК Олика - Бетон

5. 14:00  ФК Топільне - Бетон

6. 15:00  Оконськ-Череваха - ФК Олика

 

 

1 листопада (субота)

1/2 фіналу

1. 13:00  В1-А1 (господар поля В1)

2. 13:00  Г1-Б1 (господар поля Г1)

 

9 листопада (неділя)

ФІНАЛ

3. 13:00  В1/А1 - Г1/Б1 (господар поля - переможець пари В1/А1)

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz