Федерація Футболу Волині - - календар
Вівторок, 06.12.2016, 02:50
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Календар ігор Весняного кубка Волині-2015

Група «А»

1 - ДЮСШ №2 (Луцьк)

2 - Волинь-2005 (Луцьк)

3 - Адреналін-2004 (Луцьк)

4 - Ласка (Боратин)

(п'ятниця – 27 березня, м. Луцьк, стадіон СНУ)

1.  ДЮСШ №2 (Луцьк) - Волинь-2005 (Луцьк) (09:15 год)

2. Адреналін-2004 (Луцьк) – Ласка (Боратин) (09:55 год)

3.  Ласка (Боратин) - Волинь-2005 (Луцьк) (10:35 год)

             4.  ДЮСШ №2 (Луцьк) - Адреналін-2004 (Луцьк) (11:15 год)

             5.  Волинь-2005 (Луцьк) - Адреналін-2004 (Луцьк) (11:55 год)

             6. Ласка (Боратин) - ДЮСШ №2 (Луцьк) (12:35 год)

 

 

Група «Б»

1 - Волинь-2004 (Луцьк)

2 - Денді (Луцьк)

3 - ФК Олика (Ківерцівського району)

4 - Адреналін-2005 (Луцьк)

(субота – 28 березня, м. Луцьк, стадіон СНУ)

1.  Волинь-2004 (Луцьк) - Денді (Луцьк) (09:15 год)

2. ФК Олика - Адреналін-2005 (Луцьк) (09:55 год)

3.  Адреналін-2005 (Луцьк) - Денді (Луцьк) (10:35 год)

             4.  Волинь-2004 (Луцьк) - ФК Олика (11:15 год)

             5.  Денді (Луцьк) - ФК Олика (11:55 год)

             6. Адреналін-2005 (Луцьк) - Волинь-2004 (Луцьк) (12:35 год)

 

 

Група «В»

1 - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель)

2 - Чемпіон-2004-2 (Київ)

3 - Чемпіон-2005 (Київ)

4 - ДЮСШ Ратне

5 - ДЮСШ Камінь-Каширський

6 - ДЮСШ Маневичі

(п'ятниця – 27 березня, м. Ковель, ЗОШ №12)

1.  ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - Чемпіон-2004-2 (Київ) (10:00 год)

2. Чемпіон-2005 (Київ) - ДЮСШ Ратне (10:40 год)

3.  ДЮСШ Маневичі - ДЮСШ Камінь-Каширський (11:20 год)

             4.  Чемпіон-2004-2 (Київ) - ДЮСШ Ратне (12:00 год)

             5.  ДЮСШ Камінь-Каширський - Чемпіон-2005 (Київ) (12:40 год)

             6. ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Маневичі (13:20 год)

 

(субота – 28 березня, м. Ковель, ЗОШ №12)

7.  Чемпіон-2005 (Київ) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) (10:00 год)

8. ДЮСШ Маневичі - Чемпіон-2004-2 (Київ) (10:40 год)

9.  ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Камінь-Каширський (11:20 год)

             10.  ДЮСШ Маневичі - Чемпіон-2005 (Київ) (12:00 год)

             11.  ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - ДЮСШ Ратне (12:40 год)

             12. Чемпіон-2004-2 (Київ) - ДЮСШ Камінь-Каширський (13:20 год)

13. ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Маневичі (14:00 год)

14. ДЮСШ Камінь-Каширський - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) (14:40 год)

15. Чемпіон-2005 (Київ) - Чемпіон-2004-2 (Київ) (15:20 год)

 

 

 

Група «Г»

1 - ФК Дарниця (Київ)

2 - КДЮСШ №14 (Київ)

3 - Чемпіон-2004-1 (Київ)

4 - ДЮСШ Стара Вижівка

5 - ДЮСШ Турійськ

6 - Шахтар (Нововолинськ)

(п'ятниця – 27 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)

1.  ФК Дарниця (Київ) - КДЮСШ №14 (Київ) (10:00 год)

2. Чемпіон-2004-1 (Київ) - ДЮСШ Стара Вижівка (10:40 год)

3.  ДЮСШ Турійськ - Шахтар (Нововолинськ) (11:20 год)

             4.  КДЮСШ №14 (Київ) - ДЮСШ Стара Вижівка (12:00 год)

             5.  Шахтар (Нововолинськ) - Чемпіон-2004-1 (Київ) (12:40 год)

             6. ФК Дарниця (Київ) - ДЮСШ Турійськ (13:20 год)

 

(субота – 28 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)

7.  Чемпіон-2004-1 (Київ) - ФК Дарниця (Київ) (10:00 год)

8. ДЮСШ Турійськ - КДЮСШ №14 (Київ) (10:40 год)

9.  ДЮСШ Стара Вижівка - Шахтар (Нововолинськ) (11:20 год)

             10.  ДЮСШ Турійськ - Чемпіон-2004-1 (Київ) (12:00 год)

             11.  ФК Дарниця (Київ) - ДЮСШ Стара Вижівка (12:40 год)

             12. КДЮСШ №14 (Київ) - Шахтар (Нововолинськ) (13:20 год)

13. ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Турійськ (14:00 год)

14. Шахтар (Нововолинськ) - ФК Дарниця (Київ) (14:40 год)

15. Чемпіон-2004-1 (Київ) - КДЮСШ №14 (Київ) (15:20 год)

 

 

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

 

Група «Д»

(неділя – 29 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)

1.  2-е місце групи "В" - 1-е місце групи "Г" (09:30 год)

2. 1-е місце групи "Б" - 2-е місце групи "В" (11:10 год)

3.  1-е місце групи "Г" - 1-е місце групи "Б" (12:50 год)

 

 

Група «Е»

(неділя – 29 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)

4. 1-е місце групи "В" - 2-е місце групи "Г" (10:20 год)

5. 1-е місце групи "А" - 1-е місце групи "В" (12:00 год)

6.  2-е місце групи "Г" - 1-е місце групи "А" (13:40 год)

 

     

СТИКОВІ МАТЧІ

(неділя – 29 березня, м. Ковель, ЗОШ №7)

7. 3-е місце групи "Д" - 3-е місце групи "Е" (матч за 5-6 місця) (14:30 год)

8. 2-е місце групи "Д" - 2-е місце групи "Е" (матч за 3-4 місця) (15:20 год)

9.  1-е місце групи "Д" - 1-е місце групи "Е" (матч за 1-2 місця) (16:10 год)

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz