Федерація Футболу Волині - - календар
Неділя, 11.12.2016, 13:49
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

ДЮФЛ Волині з футболу сезону 2015/2016 рр. (перша ліга)

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

 

Група «А»

І коло

1 тур

23 вересня (середа)

1. ДЮФШ «Волинь-2000» (Луцьк) – ФК «Атлетік» (Цумань, Ківерцівського району)

2. ДЮСШ-«Луга» (Іваничі) – ДЮФШ «Волинь-2001» (Луцьк)

24 вересня (четвер)

3. «Шахтар» (Нововолинськ) – «Західний Буг» (Іваничі)

4. ДЮСШ Володимир-Волинський район – «Ласка» (Боратин, Луцького району)

 

2 тур

29 вересня (вівторок)

5. «Волинь-2001» – «Шахтар»

30 вересня (середа)

6. ДЮСШ Вол.-Вол. р-н – «Волинь-2000»

01 жовтня (четвер)

7. «Атлетік» – ДЮСШ-«Луга»

8. «Ласка» – «Західний Буг»

 

3 тур

07 жовтня (середа)

9. «Західний Буг» – «Волинь-2001»

10. «Волинь-2000» – «Ласка»

08 жовтня (четвер)

11. «Шахтар» – «Атлетік»

12. ДЮСШ-«Луга» – ДЮСШ Вол.-Вол. р-н

 

4 тур

13 жовтня (вівторок)

13. «Атлетік» – «Західний Буг»

14. ДЮСШ Вол.-Вол. р-н – «Шахтар»

14 жовтня (середа)

15. «Волинь-2000» – ДЮСШ-«Луга»

16. «Ласка» – «Волинь-2001»

 

5 тур

20 жовтня (вівторок)

17. «Західний Буг» – ДЮСШ Вол.-Вол. р-н

21 жовтня (середа)

18. «Шахтар» – «Волинь-2000»

19. «Волинь-2001» – «Атлетік»

22 жовтня (четвер)

20. ДЮСШ-«Луга»– «Ласка»

 

6 тур

27 жовтня (вівторок)

21. «Західний Буг» – ДЮСШ-«Луга»

22. «Атлетік» – ДЮСШ Вол.-Вол. р-н

23. «Шахтар»– «Ласка»

14 листопада (субота)

24. «Волинь-2001» – «Волинь-2000»

 

7 тур

04 листопада (середа)

25. ДЮСШ Вол.-Вол. р-н – «Волинь-2001»

26. «Волинь-2000» – «Західний Буг»

 05 листопада (четвер)

27. ДЮСШ-«Луга» – «Шахтар»

28. «Ласка» – «Атлетік»

 

IІ коло

8 тур

11 листопада (середа)

29. «Атлетік» – «Волинь-2000»

30. «Волинь-2001» – ДЮСШ-«Луга»

31. «Західний Буг» – «Шахтар»

32. «Ласка» – ДЮСШ Вол.-Вол. р-н

 

2016 рік

9 тур

33. «Шахтар» – «Волинь-2001»

34. «Волинь-2000» – ДЮСШ Вол.-Вол. р-н

35. ДЮСШ-«Луга» – «Атлетік»

36. «Західний Буг»«Ласка»

 

10 тур

37. «Волинь-2001» – «Західний Буг»

38. «Ласка»«Волинь-2000»

39. «Атлетік» – «Шахтар»

40. ДЮСШ Вол.-Вол. р-н – ДЮСШ-«Луга»

 

11 тур

41. «Західний Буг» – «Атлетік»

42. «Шахтар» – ДЮСШ Вол.-Вол. р-н

43. ДЮСШ-«Луга» – «Волинь-2000»

44. «Волинь-2001» – «Ласка»

 

12 тур

45. ДЮСШ Вол.-Вол. р-н  – «Західний Буг»

46. «Волинь-2000» – «Шахтар»

47. «Атлетік» – «Волинь-2001»

48. «Ласка» – ДЮСШ-«Луга»

 

13 тур

49. ДЮСШ-«Луга» – «Західний Буг»

50. ДЮСШ Вол.-Вол. р-н – «Атлетік»

51. «Ласка»«Шахтар»

52. «Волинь-2000» – «Волинь-2001»

 

14 тур

53. «Волинь-2001» – ДЮСШ Вол.-Вол. р-н

54. «Західний Буг» – «Волинь-2000»

55. «Шахтар» – ДЮСШ-«Луга»

56. «Атлетік» – «Ласка»

 

Група «Б»

І коло

1 тур

23 вересня (середа)

1. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ-«ДОФ Арбо» (Камінь-Каширський)

24 вересня (четвер)

2. ДЮСШ Любомль – ДЮСШ Любешів

3. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ФК «Волошки» (Ковельський район)

 

2 тур

29 вересня (вівторок)

4. ДЮСШ ЛюбешівДЮСШ Ковель 

30 вересня (середа)

5. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Любомль

24 вересня (четвер)

6. ФК «Волошки» – ДЮСШ-«ДОФ Арбо» 

 

3 тур

06 жовтня (вівторок)

7. ДЮСШ Ковель – ФЦ «Ковель-Волинь» 

07 жовтня (середа)

8. ДЮСШ Любомль ФК «Волошки»

08 жовтня (четвер)

9. ДЮСШ-«ДОФ Арбо» – ДЮСШ Любешів 

 

4 тур

13 жовтня (вівторок)

10. ФК «Волошки» – ДЮСШ Любешів

11. ДЮСШ Любомль – ДЮСШ Ковель

12. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ-«ДОФ Арбо»

 

5 тур

20 жовтня (вівторок)

13. ДЮСШ Ковель – ФК «Волошки»

21 жовтня (середа)

14. ДЮСШ Любешів – ФЦ «Ковель-Волинь»

22 жовтня (четвер)

15. ДЮСШ-«ДОФ Арбо» – ДЮСШ Любомль 

 

IІ коло

6 тур

29 жовтня (четвер)

16. ДЮСШ-«ДОФ Арбо» – ДЮСШ Ковель

17. ДЮСШ Любешів – ДЮСШ Любомль

14 листопада (субота)

18. ФК «Волошки» – ФЦ «Ковель-Волинь»

 

2016 рік

7 тур

19. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Любешів

20. ДЮСШ Любомль – ФЦ «Ковель-Волинь»

21. ДЮСШ-«ДОФ Арбо» – ФК «Волошки»

 

8 тур

22. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Ковель

23. ФК «Волошки» – ДЮСШ Любомль

24. ДЮСШ Любешів – ДЮСШ-«ДОФ Арбо»

 

9 тур

25. ДЮСШ Любешів – ФК «Волошки»

26. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Любомль

27. ДЮСШ-«ДОФ Арбо» – ФЦ «Ковель-Волинь»

 

10 тур

28. ФК «Волошки» – ДЮСШ Ковель

29. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Любешів

30. ДЮСШ Любомль – ДЮСШ-«ДОФ Арбо»

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz