Федерація Футболу Волині - - календар
Четвер, 08.12.2016, 13:53
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

ДЮФЛ Волині з футболу сезону 2015/2016 рр. (друга ліга)

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

 

Група «А»

І коло

1 тур

22 вересня (вівторок)

1. ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)  – «Шахтар» (Нововолинськ)

2. КДЮСШ Горохів – «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський)

23 вересня (середа)

3. СК «Забороль» (Забороль, Луцький район) – «Адреналін» (Луцьк)

«Західний Буг» (Іваничі)

2 тур

29 вересня (вівторок)

4. «BRW-ВІК» – ДЮФК «Волинь»

30 вересня (середа)

5. «Адреналін» – КДЮСШ Горохів

01 жовтня (четвер)

6. «Західний Буг» – «Шахтар»

«Забороль»

 

3 тур

06 жовтня (вівторок)

7. «Забороль» – «Західний Буг»

8. ДЮФК «Волинь» – «Адреналін»

 07 жовтня (середа)

9. «Шахтар» – «BRW-ВІК»

КДЮСШ Горохів

 

4 тур

14 жовтня (середа)

10. «Західний Буг» – «BRW-ВІК»

11. «Адреналін» – «Шахтар»

12. «Забороль» – КДЮСШ Горохів

ДЮФК «Волинь»

 

5 тур

20 жовтня (вівторок)

13. ДЮФК «Волинь» – «Забороль»

14. «BRW-ВІК» – «Адреналін»

21 жовтня (середа)

15. КДЮСШ Горохів – «Західний Буг»

«Шахтар»

 

6 тур

27 жовтня (вівторок)

16. КДЮСШ Горохів – ДЮФК «Волинь»

28 жовтня (середа)

17. «Західний Буг» – «Адреналін»

18. «Забороль» – «Шахтар»

«BRW-ВІК»

 

7 тур

03 листопада (вівторок)

19. ДЮФК «Волинь» – «Західний Буг»

 04 листопада (середа)

20. «Шахтар» – КДЮСШ Горохів

21. «BRW-ВІК» – «Забороль»

«Адреналін»

 

IІ коло

8 тур

10 листопада (вівторок)

22. «BRW-ВІК» – КДЮСШ Горохів

23. «Шахтар» – ДЮФК «Волинь»

12 листопада (четвер)

24. «Адреналін» – «Забороль»

«Західний Буг»

 

Група «Б»

І коло

1 тур

22 вересня (вівторок)

1. ФК «Атлетік» (Цумань, Ківерцівський район) – ДЮСШ Маневичі

24 вересня (четвер)

2. ДЮСШ Ківерці – ДЮФШ «Волинь-2003» (Луцьк)

3. РДЮСШ Рожище – ДЮФШ «Волинь-2002» (Луцьк)

ДЮСШ Любешів

 

2 тур

30 вересня (середа)

4. ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Ківерці

5. ДЮСШ Любешів – «Атлетік»

01 жовтня (четвер)

6. «Волинь-2003» – РДЮСШ Рожище

«Волинь-2002»

 

3 тур

06 жовтня (вівторок)

7. РДЮСШ Рожище – ДЮСШ Маневичі

07 жовтня (середа)

8. ДЮСШ Ківерці – ДЮСШ Любешів

9. «Волинь-2002» – «Волинь-2003»

«Атлетік»

 

4 тур

14 жовтня (середа)

10. ДЮСШ Маневичі – «Волинь-2002»

15 жовтня (четвер)

11. ДЮСШ Любешів – РДЮСШ Рожище

12. «Атлетік» – ДЮСШ Ківерці

«Волинь-2003»

 

5 тур

20 жовтня (вівторок)

13. РДЮСШ Рожище – «Атлетік»

14. «Волинь-2002» – ДЮСШ Любешів

22 жовтня (четвер)

15. «Волинь-2003» – ДЮСШ Маневичі

ДЮСШ Ківерці

 

6 тур

27 жовтня (вівторок)

16. ДЮСШ Любешів – «Волинь-2003»

29 жовтня (четвер)

17. ДЮСШ Ківерці – РДЮСШ Рожище

14 листопада (субота)

18. «Атлетік» – «Волинь-2002»

ДЮСШ Маневичі

 

7 тур

04 листопада (середа)

19. ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Любешів

20. «Волинь-2002» – ДЮСШ Ківерці

05 листопада (четвер)

21. «Волинь-2003» – «Атлетік»

РДЮСШ Рожище

 

IІ коло

8 тур

10 листопада (вівторок)

22. ДЮСШ Маневичі – «Атлетік»

23. «Волинь-2003» – ДЮСШ Ківерці

11 листопада (середа)

24. «Волинь-2002» – РДЮСШ Рожище

 ДЮСШ Любешів

 

2016 рік

9 тур

25. ДЮСШ Ківерці – ДЮСШ Маневичі

26. «Атлетік» – ДЮСШ Любешів

27. РДЮСШ Рожище – «Волинь-2003»

«Волинь-2002»

 

10 тур

28. ДЮСШ Маневичі – РДЮСШ Рожище

29. ДЮСШ Любешів – ДЮСШ Ківерці

30. «Волинь-2003» – «Волинь-2002»

«Атлетік»

 

11 тур

31. «Волинь-2002» – ДЮСШ Маневичі

32. РДЮСШ Рожище – ДЮСШ Любешів

33. ДЮСШ Ківерці – «Атлетік»

«Волинь-2003»

 

12 тур

34. «Атлетік» – РДЮСШ Рожище

35. ДЮСШ Любешів – «Волинь-2002»

36. ДЮСШ Маневичі – «Волинь-2003»

ДЮСШ Ківерці

 

13 тур

37. «Волинь-2003» – ДЮСШ Любешів

38. «Волинь-2002» – «Атлетік»

39. РДЮСШ Рожище – ДЮСШ Ківерці

ДЮСШ Маневичі

 

14 тур

40. ДЮСШ Любешів – ДЮСШ Маневичі

41. ДЮСШ Ківерці – «Волинь-2002»

42. «Атлетік» – «Волинь-2003»  

РДЮСШ Рожище

 

Група «В»

І коло

1 тур

22 вересня (вівторок)

1.     ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель)  – ДЮСШ Ковель

23 вересня (середа)

2. ДЮСШ Голоби (Ковельського району) – ДЮСШ Ратне

24 вересня (четвер)

3. ДЮСШ Люблинець (Ковельського району) – ДЮСШ Шацьк

4. ДЮСШ Стара  Вижівка – ДЮСШ Турійськ

 

2 тур

29 вересня (вівторок)

5. ДЮСШ Турійськ – ФЦ «Ковель-Волинь»

6. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Голоби

01 жовтня (четвер)

7. ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Ковель

8. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Стара  Вижівка

 

3 тур

06 жовтня (вівторок)

9. ДЮСШ Голоби – ДЮСШ Шацьк

07 жовтня (середа)

10. ДЮСШ Стара  Вижівка – ДЮСШ Люблинець

11. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Ратне

12. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Турійськ

 

4 тур

13 жовтня (вівторок)

13. ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Турійськ

14. ДЮСШ Люблинець – ФЦ «Ковель-Волинь»

14 жовтня (середа)

15. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Ковель

16. ДЮСШ Голоби – ДЮСШ Стара  Вижівка

 

5 тур

20 жовтня (вівторок)

17. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Голоби

21 жовтня (середа)

18. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ратне

22 жовтня (четвер)

19. ДЮСШ Стара  Вижівка – ДЮСШ Шацьк

20. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Люблинець

 

6 тур

27 жовтня (вівторок)

21. ДЮСШ Голоби – ДЮСШ Ковель

28 жовтня (середа)

22. ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Ратне

29 жовтня (четвер)

23. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Турійськ

14 листопада (субота)

24. ДЮСШ Стара  Вижівка – ФЦ «Ковель-Волинь»

 

7 тур

03 листопада (вівторок)

25. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Шацьк

26. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Стара  Вижівка

27. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Люблинець

05 листопада (четвер)

28. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Голоби

 

IІ коло

8 тур

10 листопада (вівторок)

29. ДЮСШ Ковель – ФЦ «Ковель-Волинь»

11 листопада (середа)

30. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Голоби

31. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Стара  Вижівка

12 листопада (четвер)

32. ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Люблинець

 

2016 рік

9 тур

33. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Турійськ

34. ДЮСШ Голоби – ДЮСШ Люблинець

35. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Шацьк  

36. ДЮСШ Стара  Вижівка – ДЮСШ Ратне

 

10 тур

37. ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Голоби

38. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Стара  Вижівка

39. ДЮСШ Ратне – ФЦ «Ковель-Волинь»

40. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ковель

 

11 тур

41. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Шацьк

42. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Люблинець

43. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Ратне

44. ДЮСШ Стара  Вижівка – ДЮСШ Голоби

 

12 тур

45. ДЮСШ Голоби – ФЦ «Ковель-Волинь»

46. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Турійськ

47. ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Стара  Вижівка

48. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Ковель

 

13 тур

49. ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Голоби

50. ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Шацьк

51. ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Люблинець

52. ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Стара  Вижівка

 

14 тур

53. ДЮСШ Шацьк – ФЦ «Ковель-Волинь»

54. ДЮСШ Стара  Вижівка – ДЮСШ Ковель

55. ДЮСШ Люблинець – ДЮСШ Ратне

56. ДЮСШ Голоби – ДЮСШ Турійськ

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz