Федерація Футболу Волині - - календар
Вівторок, 06.12.2016, 02:51
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Дитяча футбольна ліга Волині

сезону 2015/2016 рр.

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

Група «А»

I КОЛО

 (субота – 19 вересня)

1-й тур

  1. ДЮФШ «Волинь-2004»-1 (Луцьк) – ДЮФШ «Волинь-2005» (Луцьк)
  2. ДЮФШ «Волинь-2004»-2 (Луцьк) – «Ласка» (Боратин)
  3. «Адреналін-2005» (Луцьк) – ДЮСШ Ківерці
  4.  КДЮСШ Горохів – «Адреналін-2004» (Луцьк)
  5. ДЮСШ №2-2 Луцьк – РДЮСШ РожищеДЮСШ №2 Луцьк

 

ДЮСШ №2 Луцьк

 

2-й тур

6. ДЮСШ №2 – «Волинь-2004»-1

7. ДЮСШ Ківерці – «Волинь-2004»-2

8. «Волинь-2005» – КДЮСШ Горохів

9. РДЮСШ Рожище – «Адреналін-2004»

10. ДЮСШ №2-2 – «Адреналін-2005»

«Ласка» (Боратин)

 

(субота – 26 вересня)

3-й тур

  1.   «Волинь-2004»-2 – ДЮСШ №2-2
  2.   «Волинь-2004»-1 – «Ласка» (Боратин)
  3.   «Адреналін-2004» – «Волинь-2005»

14.   КДЮСШ Горохів – ДЮСШ №2

15.   «Адреналін-2005» – РДЮСШ Рожище

ДЮСШ Ківерці

4-й тур

16.   ДЮСШ Ківерці – «Волинь-2004»-1

17.   «Ласка» (Боратин) – КДЮСШ Горохів

18.   РДЮСШ Рожище – «Волинь-2005»

19.   ДЮСШ №2 – «Адреналін-2004»

20.   «Адреналін-2005» – «Волинь-2004»-2

ДЮСШ №2-2 Луцьк

 

(субота – 03 жовтня)

5-й тур

  1.   «Волинь-2004»-1 – ДЮСШ №2-2
  2.   «Волинь-2005» – ДЮСШ №2
  3.   «Адреналін-2004» – «Ласка» (Боратин)

24.    КДЮСШ Горохів – ДЮСШ Ківерці

25.   «Волинь-2004»-2 – РДЮСШ Рожище

«Адреналін-2005»

 

6-й тур

26.   «Адреналін-2005» – «Волинь-2004»-1

27.   «Ласка» (Боратин) – «Волинь-2005»

28.   РДЮСШ Рожище – ДЮСШ №2

29.   ДЮСШ №2-2 – КДЮСШ Горохів

30.   ДЮСШ Ківерці – «Адреналін-2004»

«Волинь-2004»-2

 

(субота – 10 жовтня)

7-й тур

  1.   «Волинь-2004»-1 – «Волинь-2004»-2
  2.   «Адреналін-2004» – ДЮСШ №2-2
  3.   КДЮСШ Горохів – «Адреналін-2005»

34.   ДЮСШ №2 – «Ласка» (Боратин)

35.   «Волинь-2005» – ДЮСШ Ківерці

РДЮСШ Рожище

8-й тур

36.   «Волинь-2004»-2 – КДЮСШ Горохів

37.   РДЮСШ Рожище – «Ласка» (Боратин)

38.   ДЮСШ Ківерці – ДЮСШ №2

39.   ДЮСШ №2-2 – «Волинь-2005»

40.   «Адреналін-2005» – «Адреналін-2004»

«Волинь-2004»-1

(субота – 17 жовтня)

9-й тур

  1.   «Адреналін-2004» – «Волинь-2004»-2
  2.   «Волинь-2004»-1 – РДЮСШ Рожище
  3.   «Ласка» (Боратин) – ДЮСШ Ківерці

44.   «Волинь-2005» – «Адреналін-2005»

45.   ДЮСШ №2 – ДЮСШ №2-2

КДЮСШ Горохів

 

10-й тур

46.   «Волинь-2004»-1 – КДЮСШ Горохів

47.   РДЮСШ Рожище – ДЮСШ Ківерці

48.   ДЮСШ №2-2  – «Ласка» (Боратин)

49.    «Волинь-2004»-2 – «Волинь-2005»

50.    «Адреналін-2005» – ДЮСШ №2

«Адреналін-2004»

 

 (субота – 24 жовтня)

11-й тур

  1.    «Адреналін-2004» – «Волинь-2004»-1
  2.   ДЮСШ №2 – «Волинь-2004»-2
  3.   «Ласка» (Боратин) – «Адреналін-2005»

54.   ДЮСШ Ківерці – ДЮСШ №2-2

55.   КДЮСШ Горохів – РДЮСШ Рожище

«Волинь-2005»

 

II КОЛО

12-й тур

56.   «Волинь-2005» – «Волинь-2004»-1

57.   «Ласка» (Боратин) – «Волинь-2004»-2

58.   ДЮСШ Ківерці – «Адреналін-2005»

59.   «Адреналін-2004» – КДЮСШ Горохів

60.   РДЮСШ Рожище – ДЮСШ №2-2

ДЮСШ №2

 

2016 рік

13-й тур

61.   «Волинь-2004»-1 – Волинь-2005-2 (Мікоян)

62.   «Волинь-2004»-2 – ДЮСШ Ківерці

63.   КДЮСШ Горохів  – «Волинь-2005»

64.   «Адреналін-2004» – РДЮСШ Рожище

65.  «Адреналін-2005» – ДЮСШ №2-2 (Мельник)

«Ласка» (Боратин)

 

14-й тур

66.  ДЮСШ №2-2 (Мельник) – «Волинь-2004»-2

67.  «Ласка» (Боратин) – «Волинь-2004»-1

68.  «Волинь-2005» – «Адреналін-2004»

69.   Волинь-2005-2 (Мікоян) – КДЮСШ Горохів

70.   РДЮСШ Рожище – «Адреналін-2005»

ДЮСШ Ківерці

 

15-й тур

71.   «Волинь-2004»-1 – ДЮСШ Ківерці

72.   КДЮСШ Горохів – «Ласка» (Боратин)

73.   «Волинь-2005» – РДЮСШ Рожище

74.   «Адреналін-2004» – Волинь-2005-2 (Мікоян)

75.   «Волинь-2004»-2  – «Адреналін-2005»

ДЮСШ №2-2 Луцьк (Мельник)

 

16-й тур

  1.   ДЮСШ №2-2 (Мельник) – «Волинь-2004»-1
  2.   Волинь-2005-2 (Мікоян) – «Волинь-2005»
  3.   «Ласка» (Боратин) – «Адреналін-2004»

79.    ДЮСШ Ківерці – КДЮСШ Горохів

80.   РДЮСШ Рожище – «Волинь-2004»-2

«Адреналін-2005»

 

17-й тур

81.   «Волинь-2004»-1 – «Адреналін-2005»

82.   «Волинь-2005» – «Ласка» (Боратин)

83.   Волинь-2005-2 (Луцьк) – РДЮСШ Рожище

84.   КДЮСШ Горохів – ДЮСШ №2-2 (Мельник)

85.   «Адреналін-2004» – ДЮСШ Ківерці

«Волинь-2004»-2

 

18-й тур

  1.   «Волинь-2004»-2 – «Волинь-2004»-1
  2.   ДЮСШ №2-2 (Мельник) – «Адреналін-2004»

88.   «Адреналін-2005» – КДЮСШ Горохів

89.   «Ласка» (Боратин) – Волинь-2005-2 (Мікоян)

90.   ДЮСШ Ківерці – «Волинь-2005»

РДЮСШ Рожище

 

19-й тур

91.   КДЮСШ Горохів – «Волинь-2004»-2

92.   «Ласка» (Боратин)– РДЮСШ Рожище

93.   Волинь-2005-2 (Мікоян) – ДЮСШ Ківерці

94.   «Волинь-2005» – ДЮСШ №2-2 (Мельник)

95.   «Адреналін-2004» – «Адреналін-2005»

«Волинь-2004»-1

 

20-й тур

  1.   «Адреналін-2004» – «Волинь-2004»-2
  2.   РДЮСШ Рожище – «Волинь-2004»-1
  3.   ДЮСШ Ківерці  – «Ласка» (Боратин)

99.   «Адреналін-2005» – «Волинь-2005»

100.   ДЮСШ №2-2 (Мельник) – Волинь-2005-2 (Луцьк)

КДЮСШ Горохів

 

21-й тур

101.   КДЮСШ Горохів – «Волинь-2004»-1

102.   ДЮСШ Ківерці – РДЮСШ Рожище

103.   «Ласка» (Боратин) – ДЮСШ №2-2 (Мельник)

104.    «Волинь-2005» – «Волинь-2004»-2

105.    Волинь-2005-2 (Мікоян) – «Адреналін-2005»

«Адреналін-2004»

 

22-й тур

  1.  «Волинь-2004»-1 – «Адреналін-2004»
  2.  «Волинь-2004»-2 – Волинь-2005-2 (Мікоян)
  3.   «Адреналін-2005» – «Ласка» (Боратин)

109.   ДЮСШ №2-2 (Мельник) – ДЮСШ Ківерці

110.   РДЮСШ Рожище – КДЮСШ Горохів

«Волинь-2005»

 

 

 

Група «Б»

I КОЛО

 (субота – 19 вересня)

1-й тур

  1. ДЮСШ Любомль – ДЮФК «Волинь» (Нововолинськ)
  2. ДЮСШ Стара Вижівка – «Шахтар» (Нововолинськ)
  3. ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – ДЮСШ Шацьк

4.   ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Турійськ

5.   ДЮСШ Маневичі – «Західний Буг» (Іваничі)

6.   ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Ковельський район

 

2-й тур

7.   «Шахтар» – ДЮФК «Волинь»

8.   «Західний Буг» – ДЮСШ Любомль

9.   ДЮСШ Стара Вижівка – ФЦ «Ковель-Волинь»

10.  ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Ковель

11.  ДЮСШ Ковельський район – ДЮСШ Ратне

12.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Маневичі

 

(субота – 26 вересня)

3-й тур

  1.  ФЦ «Ковель-Волинь» – «Шахтар»
  2.  ДЮФК «Волинь» – «Західний Буг»
  3.  ДЮСШ Любомль – ДЮСШ Турійськ

16.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Шацьк

17.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Ковельський район

18.  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Стара Вижівка

 

4-й тур

19.  «Шахтар» – «Західний Буг»

20.  ДЮСШ Турійськ – ДЮФК «Волинь»

21.  ДЮСШ Ковельський район – ДЮСШ Любомль

22.  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Ратне

23.  ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Маневичі

24.  ФЦ «Ковель-Волинь»  – ДЮСШ Ковель

 

(субота – 03 жовтня)

5-й тур

  1.  ДЮСШ Ратне – ФЦ «Ковель-Волинь»
  2.  ДЮСШ Ковель – «Шахтар»
  3.  «Західний Буг» – ДЮСШ Турійськ

28.  ДЮФК «Волинь» – ДЮСШ Ковельський район

29.  ДЮСШ Любомль – ДЮСШ Шацьк

30.  ДЮСШ Маневичі  – ДЮСШ Стара Вижівка

 

6-й тур

31.  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Ратне

32.  «Шахтар» – ДЮСШ Турійськ

33.  ДЮСШ Ковельський район – «Західний Буг»

34.  ДЮСШ Шацьк – ДЮФК «Волинь»

35.  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Любомль

36.  ФЦ «Ковель-Волинь»  – ДЮСШ Маневичі

 

(субота – 10 жовтня)

7-й тур

  1.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ковельський район
  2.  «Західний Буг» – ДЮСШ Шацьк
  3.  ДЮФК «Волинь»  – ДЮСШ Стара Вижівка

40.  ДЮСШ Ратне – «Шахтар»

41.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Ковель

42.  ДЮСШ Любомль  – ФЦ «Ковель-Волинь»

 

8-й тур

43.  ФЦ «Ковель-Волинь»  – ДЮФК «Волинь»

44.  ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Турійськ

45.  ДЮСШ Стара Вижівка – «Західний Буг»

46.  «Шахтар» – ДЮСШ Ковельський район

47.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Маневичі

48.  ДЮСШ Ковель  – ДЮСШ Любомль

 

 (субота – 17 жовтня)

9-й тур

  1.  ДЮФК «Волинь» – ДЮСШ Ковель
  2.  ДЮСШ Ковельський район – ДЮСШ Шацьк
  3.  ДЮСШ Маневичі – «Шахтар»

52.  ДЮСШ Любомль – ДЮСШ Ратне

53.  «Західний Буг» – ФЦ «Ковель-Волинь»

54.  ДЮСШ Турійськ  – ДЮСШ Стара Вижівка

 

10-й тур

55.  «Шахтар» – ДЮСШ Шацьк

56.  ДЮСШ Ратне – ДЮФК «Волинь»

57.  ДЮСШ Стара Вижівка  – ДЮСШ Ковельський район

58.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Любомль

59.  ДЮСШ Ковель – «Західний Буг»

60.  ФЦ «Ковель-Волинь»  – ДЮСШ Турійськ

 

 (субота – 24 жовтня)

11-й тур

  1.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ковель
  2.  ДЮФК «Волинь» – ДЮСШ Маневичі
  3.  «Західний Буг» – ДЮСШ Ратне

64.  ДЮСШ Любомль – «Шахтар»

65.  ДЮСШ Ковельський район – ФЦ «Ковель-Волинь»

66.  ДЮСШ Шацьк  – ДЮСШ Стара Вижівка

 

II КОЛО

 12-й тур

  1.  ДЮФК «Волинь» – ДЮСШ Любомль
  2.  «Шахтар» – ДЮСШ Стара Вижівка
  3.  ДЮСШ Шацьк – ФЦ «Ковель-Волинь»

70.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Ратне

71.  «Західний Буг» – ДЮСШ Маневичі

72.  ДЮСШ Ковельський район – ДЮСШ Ковель

 

2016 рік

13-й тур

73.  ДЮФК «Волинь» – «Шахтар»

74.  ДЮСШ Любомль  – «Західний Буг»

75.  ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Стара Вижівка

76.  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Шацьк

77.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Ковельський район

78.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Турійськ

 

14-й тур

  1.  «Шахтар» – ФЦ «Ковель-Волинь»
  2.  «Західний Буг» – ДЮФК «Волинь»
  3.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Любомль

82.  ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Ратне

83.  ДЮСШ Ковельський район – ДЮСШ Маневичі

84.  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Ковель

 

15-й тур

85.  «Західний Буг» – «Шахтар»

86.  ДЮФК «Волинь» – ДЮСШ Турійськ

87.  ДЮСШ Любомль – ДЮСШ Ковельський район

88.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Стара Вижівка

89.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Шацьк

90.  ДЮСШ Ковель  – ФЦ «Ковель-Волинь»

 

16-й тур

  1.  ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Ратне
  2.  «Шахтар» – ДЮСШ Ковель
  3.  ДЮСШ Турійськ  – «Західний Буг»

94.  ДЮСШ Ковельський район – ДЮФК «Волинь»

95.  ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Любомль

96.  ДЮСШ Стара Вижівка  – ДЮСШ Маневичі

 

17-й тур

97.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Ковель

98.  ДЮСШ Турійськ – «Шахтар»

99.  «Західний Буг» – ДЮСШ Ковельський район

100.  ДЮФК «Волинь» – ДЮСШ Шацьк

101.  ДЮСШ Любомль – ДЮСШ Стара Вижівка

102.  ДЮСШ Маневичі  – ФЦ «Ковель-Волинь»

 

18-й тур

  1.   ДЮСШ Ковельський район – ДЮСШ Турійськ
  2.   ДЮСШ Шацьк – «Західний Буг»
  3.   ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮФК «Волинь»

106.  «Шахтар» – ДЮСШ Ратне

107.  ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Маневичі

108.  ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Любомль

 

19-й тур

109.  ДЮФК «Волинь» – ФЦ «Ковель-Волинь»

110.  ДЮСШ Турійськ – ДЮСШ Шацьк

111.  «Західний Буг» – ДЮСШ Стара Вижівка

112.  ДЮСШ Ковельський район – «Шахтар»

113.  ДЮСШ Маневичі – ДЮСШ Ратне

114.  ДЮСШ Любомль  – ДЮСШ Ковель

 

20-й тур

  1.   ДЮСШ Ковель – ДЮФК «Волинь»
  2.   ДЮСШ Шацьк – ДЮСШ Ковельський район
  3.   «Шахтар» – ДЮСШ Маневичі

118.  ДЮСШ Ратне – ДЮСШ Любомль

119.  ФЦ «Ковель-Волинь» – «Західний Буг»

120.  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Турійськ

 

21-й тур

121.  ДЮСШ Шацьк – «Шахтар»

122.  ДЮФК «Волинь» – ДЮСШ Ратне

123.  ДЮСШ Ковельський район – ДЮСШ Стара Вижівка

124.  ДЮСШ Любомль – ДЮСШ Маневичі

125.  «Західний Буг» – ДЮСШ Ковель

126.  ДЮСШ Турійськ – ФЦ «Ковель-Волинь»

 

22-й тур

  1.   ДЮСШ Ковель – ДЮСШ Турійськ
  2.   ДЮСШ Маневичі – ДЮФК «Волинь»
  3.   ДЮСШ Ратне – «Західний Буг»

130.  «Шахтар» – ДЮСШ Любомль

131.  ФЦ «Ковель-Волинь» – ДЮСШ Ковельський район

132.  ДЮСШ Стара Вижівка – ДЮСШ Шацьк

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz