Федерація Футболу Волині - - календар група "Б"
Вівторок, 06.12.2016, 02:51
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Чемпіонат Волині з футболу сезону 2016/2017 рр.

Група "Б"

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

І коло

1 тур

21 серпня (неділя)

1. "Стир" Старий Чорторийськ Маневицького району - "Турія" Турійський район (17:00 год)

2. "Надія" Локачі - "ДОФ Арбо" Камінь-Каширський (16:00 год)

3. "Володимир-ВІК" Володимир-Волинський - "Рубіж" Любомль (16:00 год)

4. "Світязь" Шацьк - "Прип'ять" Любешів (16:00 год)

24 серпня (неділя)

5. ФЦ "Ковель-Волинь" Ковель - "Шахтар" Нововолинськ

 

2 тур

28 серпня (неділя)

6. Шахтар - Стир (16:00 год)

7. Рубіж - Світязь (16:00 год)

8. ДОФ Арбо - Володимир-ВІК (16:00 год)

9. Турія Т - Надія (16:00 год)

31 серпня (середа)

10. Прип'ять - ФЦ Ковель-Волинь (18:00 год)

 

3 тур

3 вересня (субота)

11. Надія - Стир (16:00 год)

4 вересня (неділя)

12. Володимир-ВІК - Турія Т (16:00 год)

13. Світязь - ДОФ Арбо (16:00 год)

14. Шахтар - Прип'ять (16:00 год)

7 вересня (середа)

15. ФЦ Ковель-Волинь - Рубіж (17:00 год)

 

4 тур

10 вересня (субота)

16. Стир - Прип'ять (17:00 год)

11 вересня (неділя)

17. Рубіж - Шахтар (16:00 год)

18. Турія Т - Світязь (16:00 год)

19. Надія - Володимир-ВІК (16:00 год)

14 вересня (середа)

20. ДОФ Арбо - ФЦ Ковель-Волинь (18:00 год)

 

5 тур

18 вересня (неділя)

21. Володимир-ВІК - Стир (16:00 год)

22. Світязь - Надія (16:00)

23. Шахтар - ДОФ Арбо (16:00 год)

24. Прип'ять - Рубіж (16:00 год)

21 вересня (середа)

25. ФЦ Ковель-Волинь - Турія Т (18:00 год)

 

6 тур

25 вересня (неділя)

26. Стир - Рубіж (16:00 год)

27. ДОФ Арбо - Прип'ять (16:00 год)

28. Турія Т - Шахтар (17:00 год)

29. Володимир-ВІК - Світязь (16:00 год)

28 вересня (середа)

30. Надія - ФЦ Ковель-Волинь (17:00 год)

 

7 тур

1 жовтня (субота)

31. Світязь - Стир (15:00 год)

2 жовтня (неділя)

32. Шахтар - Надія (15:00 год)

33. Рубіж - ДОФ Арбо (15:00 год)

34. Прип'ять - Турія Т (15:00 год)

5 жовтня (середа)

35. ФЦ Ковель-Волинь - Володимир-ВІК (16:00 год)

 

8 тур

8 жовтня (субота)

36. Стир - ДОФ Арбо (15:00 год)

9 жовтня (неділя)

37. Турія Т - Рубіж (15:00 год)

38. Надія - Прип'ять (15:00 год)

39. Володимир-ВІК - Шахтар (15:00 год)

12 жовтня (середа)

40. Світязь - ФЦ Ковель-Волинь (16:00 год)

 

9 тур

16 жовтня (неділя)

41. Шахтар - Світязь (15:00 год)

42. Прип'ять - Володимир-ВІК (15:00 год)

43. ДОФ Арбо - Турія Т (15:00 год)

44. Рубіж - Надія (15:00 год)

19 жовтня (середа)

45. ФЦ Ковель-Волинь - Стир (16:00 год)

 

ІІ коло

10 тур

23 жовтня (неділя)

46. Турія Т - Стир (15:00 год)

47. ДОФ Арбо - Надія (15:00 год)

48. Рубіж - Володимир-ВІК (15:00 год)

49. Прип'ять - Світязь (15:00 год)

26 жовтня (середа)

50. Шахтар - ФЦ Ковель-Волинь (15:00 год)

 

11 тур

30 жовтня (неділя)

51. Стир - Шахтар (14:00 год)

52. Світязь - Рубіж (14:00 год)

53. Володимир-ВІК - ДОФ Арбо (14:00 год)

54. Надія - Турія Т (14:00 год)

2 листопада (середа)

55. ФЦ Ковель-Волинь - Прип'ять (15:00 год)

 

12 тур

6 листопада (неділя)

56. Стир - Надія (14:00 год)

57. Турія Т - Володимир-ВІК (14:00 год)

58. ДОФ Арбо - Світязь (14:00 год)

59. Прип'ять - Шахтар (14:00 год)

9 листопада (середа)

60. Рубіж - ФЦ Ковель-Волинь (14:00 год)

 

13 тур

13 листопада (неділя)

61. Прип'ять - Стир (14:00 год)

62. Шахтар - Рубіж (14:00 год)

63. Світязь - Турія Т (14:00 год)

64. Володимир-ВІК - Надія (14:00 год)

16 листопада (середа)

65. ФЦ Ковель-Волинь - ДОФ Арбо (14:00 год)

 

Виключне право щодо переносу матчів Чемпіонату належить Комітету з проведення змагань ФФВ.

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz