Федерація Футболу Волині - - календар ігор
Середа, 07.12.2016, 16:22
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

КАЛЕНДАР ІГОР
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ 2011/2012 РОКУ
 
ГРУПОВИЙ ЕТАП
 
Група А
 
1-й тур
27 вересня (вівторок)
1. ДЮСШ Боратин - ДЮСШ Україна Луцьк
2. ДЮСШ Рожище - ДЮСШ Ківерці
ДЮФШ Волинь Луцьк
 
2-й тур
5 жовтня (середа)
15. Ківерці - ДЮФШ Волинь
16. Україна - Рожище
Боратин
 
3-й тур 
11 жовтня (вівторок) 
19. Україна - Ківерці
20. ДЮФШ Волинь - Боратин
Рожище
 
4-й тур
19 жовтня (середа)
33. ДЮФШ Волинь - Україна
34. Боратин - Рожище
Ківерці

5-й тур
25 жовтня (вівторок)
37. Ківерці - Боратин
38. Рожище - ДЮФШ Волинь
Україна
 
6-й тур
2 листопада (середа)
51. Україна - Боратин
52. Ківерці - Рожище
ДЮФШ Волинь
 
7-й тур
10 квітня 2012 р. (вівторок)
55. ДЮФШ Волинь - Ківерці
56. Рожище - Україна
Боратин
 
8-й тур 
18 квітня 2012 р. (середа) 
69. Ківерці - Україна
70. Боратин - ДЮФШ Волинь
Рожище
 
9-й тур
24 квітня 2012 р. (вівторок)
73. Україна - ДЮФШ Волинь
74. Рожище - Боратин
Ківерці

10-й тур
2 травня 2012 р. (середа)
87. Боратин - Ківерці
88. ДЮФШ Волинь - Рожище
Україна



Група Б
 
1-й тур
27 вересня (вівторок)
3. ДЮСШ Іваничі - ДЮСШ Володимир-Волинський
4. ДЮСШ Горохів - ДЮСШ Нововолинськ
ДЮСШ Торчин
 
2-й тур
5 жовтня (середа)
17. Нововолинськ - Торчин
18. Володимир-Волинський - Горохів
Іваничі
 
3-й тур 
11 жовтня (вівторок) 
21. Володимир-Волинський - Нововолинськ
22. Торчин - Іваничі
Горохів
 
4-й тур
19 жовтня (середа)
35. Торчин - Володимир-Волинський
36. Іваничі - Горохів
Нововолинськ

5-й тур
25 жовтня (вівторок)
39. Нововолинськ - Іваничі
40. Горохів - Торчин
Володимир-Волинський
 
6-й тур
2 листопада (середа)
53. Володимир-Волинський - Іваничі
54. Нововолинськ - Горохів
Торчин
 
7-й тур
10 квітня 2012 р. (вівторок)
57. Торчин - Нововолинськ
58. Горохів - Володимир-Волинський
Іваничі
 
8-й тур 
18 квітня 2012 р. (середа) 
71. Нововолинськ - Володимир-Волинський
72. Іваничі - Торчин
Горохів
 
9-й тур
24 квітня 2012 р. (вівторок)
75. Володимир-Волинський - Торчин
76. Горохів - Іваничі
Нововолинськ

10-й тур
2 травня 2012 р. (середа)
89. Іваничі - Нововолинськ
90. Торчин - Горохів
Володимир-Волинський



Група В
 
1-й тур
28 вересня (середа)
6. ДЮСШ Турійськ - ДЮСШ Шацьк
7. ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Любомль
8. "Двері Білорусі" Люблинець - ДЮСШ Ковель
 
2-й тур
4 жовтня (вівторок)
10. Ковель - Турійськ
11. Любомль - "Двері Білорусі"
12. Шацьк - Стара Вижівка 
 
3-й тур 
12 жовтня (середа) 
23. Любомль - Ковель
24. "Двері Білорусі" - Шацьк
25. Турійськ - Стара Вижівка
 
4-й тур
18 жовтня (вівторок)
28. Турійськ - Любомль
29. Стара Вижівка - "Двері Білорусі"
30. Шацьк - Ковель

5-й тур
26 жовтня (середа)
41. Ковель - Стара Вижівка
42. "Двері Білорусі" - Турійськ
43. Любомль - Шацьк
 
6-й тур
1 листопада (вівторок)
46. Ковель - "Двері Білорусі"
47. Любомль - Стара Вижівка
48. Шацьк - Турійськ
 
7-й тур
11 квітня 2012 р. (середа)
59. Стара Вижівка - Шацьк
60. "Двері Білорусі" - Любомль
61. Турійськ - Ковель
 
8-й тур 
17 квітня 2012 р. (вівторок) 
64. Стара Вижівка - Турійськ
65. Шацьк - "Двері Білорусі"
66. Ковель - Любомль
 
9-й тур
25 квітня 2012 р. (середа)
77. "Двері Білорусі" - Стара Вижівка
78. Ковель - Шацьк
79. Любомль - Турійськ

10-й тур
1 травня 2012 р. (вівторок)
82. Шацьк - Любомль
83. Турійськ - "Двері Білорусі"
84. Стара Вижівка - Ковель



Група Г
 
1-й тур
27 вересня (вівторок)
5. ДЮСШ Ратне - ФК Нові Червища
28 вересня (середа)
9. ДЮСШ Камінь-Каширський - ДЮСШ Любешів
ДЮСШ Маневичі
 
2-й тур
4 жовтня (вівторок)
13. Ратне - Маневичі
14. Любешів - ФК Нові Червища
Камінь-Каширський
 
3-й тур 
12 жовтня (середа) 
26. Любешів - Ратне
27. Маневичі - Камінь-Каширський
ФК Нові Червища
 
4-й тур
18 жовтня (вівторок)
31. Маневичі - Любешів
32. Камінь-Каширський - ФК Нові Червища
Ратне

5-й тур
26 жовтня (середа)
44. Ратне - Камінь-Каширський
45. ФК Нові Червища - Маневичі
Любешів
 
6-й тур
1 листопада (вівторок)
49. ФК Нові Червища - Ратне
50. Любешів - Камінь-Каширський
Маневичі
 
7-й тур
11 квітня 2012 р. (середа)
62. ФК Нові Червища - Любешів
63. Маневичі - Ратне
Камінь-Каширський
 
8-й тур 
17 квітня 2012 р. (вівторок) 
67. Камінь-Каширський - Маневичі
68. Ратне - Любешів
ФК Нові Червища
 
9-й тур
25 квітня 2012 р. (середа)
80. ФК Нові Червища - Камінь-Каширський
81. Любешів - Маневичі
Ратне

10-й тур
1 травня 2012 р. (вівторок)
85. Маневичі - ФК Нові Червища
86. Камінь-Каширський - Ратне
Любешів
 
Початок матчів: 16:30 год
 
 
ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

1/4 фіналу

Перші матчі

8 травня (вівторок)
91. 2 місце групи А - 1 місце групи Б
92. 2 місце групи Б - 1 місце групи А
9 травня (середа)
93. 2 місце групи В - 1 місце групи Г
94. 2 місце групи Г - 1 місце групи В

Матчі-відповіді

15 травня (вівторок)
95. 1 місце групи Г - 2 місце групи В
96. 1 місце групи В - 2 місце групи Г
16 травня (середа)
97. 1 місце групи Б - 2 місце групи А
98. 1 місце групи А - 2 місце групи Б


1/2 фіналу
 
Перші матчі

22 травня (вівторок)
99. Переможець пари А2-Б1 - переможець пари В2-Г1
23 травня (середа)
100. Переможець пари Б2-А1 - переможець пари Г2-В1

Матчі-відповіді

29 травня (вівторок)
101. Переможець пари Г2-В1 - переможець пари Б2-А1
30 травня (середа)
102. Переможець пари В2-Г1 - переможець пари А2-Б1

ПОЧАТОК ІГОР - 16:30 год

5 червня (вівторок)
103. Матч за 3-4 місця (початок 13:00 год)
104. Матч за 1-2 місця (початок 15:00 год)




Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz