Федерація Футболу Волині - - календар ігор
Четвер, 08.12.2016, 13:58
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

ГРУПОВИЙ ЕТАП

ГРУПА "А" 

1 коло
 
1 тур
18 вересня (вівторок)
1. "Волинь-1999" Луцьк - ДЮСШ Рожище
2. "Л-Транс" Торчин - "Волинь-2000" Луцьк

2 тур
26 вересня (середа)
3. Рожище - Л-Транс
4. Волинь-2000 - Волинь-1999

3 тур
2 жовтня (вівторок)
5. Волинь-1999 - Л-Транс
6. Рожище - Волинь-2000

2 коло

4 тур
10 жовтня (середа)
7. Л-Транс - Волинь-1999
8. Волинь-2000 - Рожище

5 тур
16 жовтня (вівторок)
9. Л-Транс - Рожище
10. Волинь-1999 - Волинь-2000

6 тур
2 травня (четвер)
11. Рожище - Волинь-1999
12. Волинь-2000 - Л-Транс


ГРУПА "Б" 

1 коло
 
1 тур
18 вересня (вівторок)
1. ДЮСШ Локачі - ДЮСШ Іваничі
2. ДЮСШ Горохів - ДЮСШ Нововолинськ
Овадне Володимир-Волинського району

2 тур
26 вересня (середа)
3. Іваничі - Горохів
4. Нововолинськ - Овадне
Локачі

3 тур
2 жовтня (вівторок)
5. Овадне - Іваничі
6. Горохів - Локачі
Нововолинськ

4 тур
10 жовтня (середа)
7. Іваничі - Нововолинськ
8. Локачі - Овадне
Горохів

5 тур
16 жовтня (вівторок)
9. Нововолинськ - Локачі
10. Овадне - Горохів
Іваничі

2 коло

6 тур
24 жовтня (середа)
11. Горохів - Овадне
12. Локачі - Нововолинськ
Іваничі

7 тур
13. Овадне - Локачі
14. Нововолинськ - Іваничі
Горохів

8 тур
17 квітня (середа)
15. Локачі - Горохів
16. Іваничі - Овадне
Нововолинськ

9 тур
23 квітня (вівторок)
17. Овадне - Нововолинськ
18. Горохів - Іваничі
Локачі

10 тур
1 травня (вівторок)
19. Нововолинськ - Горохів
30 квітня (середа)
20. Іваничі - Локачі
Овадне



ГРУПА "В" 

1 коло
 
1 тур
18 вересня (вівторок)
1. "Джура" Білин-Скулин Ковельського району - МФК "Ковель-Волинь" Ковель
19 вересня (середа)
2. ДЮСШ Шацьк - ДЮСШ Любомль
Люблинець Ковельського району

2 тур
25 вересня (вівторок)
3. МФК Ковель-Волинь - Люблинець
4. Любомль - Джура
Шацьк

3 тур
3 жовтня (середа)
5. Люблинець - Любомль
6. Джура - Шацьк
МФК Ковель-Волинь

4 тур
9 жовтня (вівторок)
7. Любомль - МФК Ковель-Волинь
8. Шацьк - Люблинець
Джура

5 тур
17 жовтня (середа)
9. МФК Ковель-Волинь - Шацьк
10. Люблинець - Джура
Любомль

2 коло

6 тур
23 жовтня (вівторок)
11. Джура - Люблинець
12. Шацьк - МФК Ковель-Волинь
Любомль

7 тур
13. Люблинець - Шацьк
14. МФК Ковель-Волинь - Любомль
Джура

8 тур
16 квітня (вівторок)
15. Шацьк - Джура
16. Любомль - Люблинець
МФК Ковель-Волинь

9 тур
24 квітня (середа)
17. Джура - Любомль
18. Люблинець - МФК Ковель-Волинь
Шацьк

10 тур
30 квітня (вівторок)
19. Любомль - Шацьк
20. МФК Ковель-Волинь - Джура
Люблинець




ГРУПА "Г" 

1 коло
 
1 тур
19 вересня (середа)
1. ДЮСШ Камінь-Каширський - ДЮСШ Любешів
2. ДЮСШ Маневичі - ФК "Нові Червища
ДЮСШ Ратне

2 тур
25 вересня (вівторок)
3. Любешів - Ратне
4. ФК Нові Червища - Камінь-Каширський
Маневичі

3 тур
3 жовтня (середа)
5. Ратне - ФК Нові Червища
6. Камінь-Каширський - Маневичі
Любешів

4 тур
9 жовтня (вівторок)
7. ФК Нові Червища - Любешів
8. Маневичі - Ратне
Камінь-Каширський

5 тур
17 жовтня (середа)
9. Любешів - Маневичі
10. Ратне - Камінь-Каширський
ФК Нові Червища

2 коло

6 тур
23 жовтня (вівторок)
11. Камінь-Каширський - Ратне
12. Маневичі - Любешів
ФК Нові Червища

7 тур
13. Ратне - Маневичі
14. Любешів - ФК Нові Червища
Камінь-Каширський

8 тур
16 квітня (вівторок)
15. Маневичі - Камінь-Каширський
16. ФК Нові Червища - Ратне
Любешів

9 тур
24 квітня (середа)
17. Каімнь-Каширський - ФК Нові Червища
18. Ратне - Любешів
Маневичі

10 тур
30 квітня (вівторок)
19. ФК Нові Червища - Маневичі
20. Любешів - Камінь-Каширський
Ратне




 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz