Федерація Футболу Волині - - Кубок Федерації 2012
Субота, 03.12.2016, 19:35
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

   
 
ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

ФІНАЛ
 2 червня (субота)
Апперкот (Ковель) - Л-Транс (Торчин) - 2:0 (0:0)
Голи: Данилюк Іван, 64; Столярчук Олександр, 84
Попередження: Чапко Сергій - Кодлубай Андрій, В'юник Андрій, Махнюк Ігор
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Скиданюк Сергій
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт


1/2 фіналу 
26 травня (субота)
Л-Транс (Торчин) - Ласка (Боратин) - 2:1 (1:0)
Голи: В'юник Андрій, 23 (з пенальті); Махнюк Ігор, 90+1 - Степанов Роман, 49
Попередження: Шишка Василь, Вознюк Вадим, Рубцов Олександр (усі - Ласка)
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 
 
27 травня (неділя)
Кораблик (Луцьк) - Апперкот (Ковель) - 0:4 (0:1)
Голи: Кашуба Віталій, 9; Данилюк Іван, 48; Столярчук Олександр, 70; Мороз Павло, 89
Попередження: Кашуба Віталій (Апперкот)
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Мищук Анатолій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор


1/4 фіналу 
 

19 травня (субота)
Ласка (Боратин) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 3:0 (0:0)
Голи: Калюта Дмитро, 58; Трефіловський Дмитро, 90+1; Ясинський Андрій, 90+6
Попередження: Гапон Володимир, Вознюк Вадим, Трефіловський Дмитро, Максимюк Роман, Калюта Дмитро - Олійник Василь, Матюк Сергій
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Гарасимків Василь
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр


ФК Камінь-Каширський - Кораблик (Луцьк) - 0:1 (0:0)
Голи: Ганіговський Олександр, 81
Попередження: Цюрик Ігор, Лесик Євген, Данилюк Олександр - Назарчук Олександр, Власюк Василь, Чабан Андрій
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Мищук Анатолій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
 

 
20 травня (неділя)
ФК Піддубці - Апперкот (Ковель) - 2:4 (2:2)
Голи: Матвійчук Петро, 6; Стадницький Олександр, 27 (з пенальті) - Данилюк Іван, 1, 15; Романчук Тарас, 59, 75 
Попередження: Стадницький Олександр, Зваріюк Анатолій, Круковець Сергій, Матвійчук Петро - Заліпа Андрій, Мороз Павло
Вилучення: Круковець Сергій, 75 (ФК Піддубці) (друге попередження)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Столярчук Павло
Делегат-інспектор: Романчук Петро


Колос (Ківерці) - Л-Транс (Торчин) - 1:2 (0:0)
Голи: Лищук Віталій, 89 - Шелест Петро, 61; Чепелюк Олександр, 75
Попередження: Ткачук Олександр (Л-Транс)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Кохановський Василь



1/8 фіналу
 
12 травня (субота)
Західний Буг (Іваничі) - Колос (Ківерці) - 1:1 (1:1), по пен. - 1:3
Голи: Савкевич Сергій, 38 - Дорецький Сергій, 25
Післяматчеві пенальті: Сидчук Павло -, Савкевич Сергій +, Рубан Володимир -, Жигулін Дмитро - - Лищук Віталій +, Батрак Олександр +, Чепура Юрій -, Глушаков Микола +
Попередження: Марчук Олег, Рубан Володимир - Ващук Юрій, Батрак Олександр, Чепура Юрій, Новік Олександр
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Супрунюк Павло
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр

 
Будівельник (Маневичі) - Апперкот (Ковель) - 0:2 (0:1)
Голи: Данилюк Іван, 37; Чапко Сергій, 70
Попередження: Дячук Владислав - Мороз Петро, Данилюк Іван
Вилучення: Дячук Владислав, 72 (друге попередження) - Мороз Петро, 28 (друге попередження)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Баран Андрій, Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Романчук Петро
 
 
13 травня (неділя)
ФК Піддубці - Прип'ять (Любешів) - 3:1 (0:1)
Голи: Бугайчук Сергій, 51, 72; Ніщик Ігор, 88 - Крисько Олександр, 12
Попередження: Ніщик Ігор, Курдельчук Микола, Харченко Іван - Крисько Володимир, Крисько Олександр
Вилучення: Крисько Володимир, 64 (Прип'ять) (друге попередження)
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Дмитрук Богдан
Делегат-інспектор: Школьний Ігор

 
ФК Камінь-Каширський - ФК Горохів - 3:0 (технічна поразка)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор

 
Надія Локачі - Кораблик (Луцьк) - 0:1 (0:1)
Гол: Бебко Павло, 35
Попередження: Немирський Богдан, Здебський Сергій (обидва - Надія)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Занько Олег, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій

 
Шахтар (Нововолинськ) - Л-Транс (Торчин) - 0:0 (0:0), по пен. - 4:5
Післяматчеві пенальті: Луньов Валерій +, Клебан Іван +, Панас Анатолій +, Сісарук Андрій +, Стасюк Вадим - - В'юник Андрій +, Главацький Андрій +, Кодлубай Андрій +, Шелест Петро +, Бощук Анатолій +
Попередження: Бортнічук Ігор, Панас Анатолій, Курило Віталій - Петров Андрій, Ткачук Олександр
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Хомич Олена
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій

 
ФК Мар'янівка - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:7 (0:2)
Голи: Курінов Олександр, 2; Неделюк Олександр, 10 (з пенальті), 51; Перванчук Дмитро, 53; Жук Микола, 56; Назарук Петро, 80; Конон Максим, 84
Попередження: Холодзіон Дмитро (ФК Мар'янівка)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Турчик Богдан
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
 


ГРУПОВИЙ ЕТАП
 
   Група А                                
  
 
 
 

Загальна турнірна таблиця
 
  команда     І   В  Н   П   М    О 
  1.
ФК Ласка    4    4    0    0  17-3 12
  2.
ФК Піддубці    4    4    0    0   13-3  12 
  3.  ФК Камінь-Каширський    4   3   0   1    9-3    9 
  4.  Надія    4    3    0    1     8-5    9 
  5.  Західний Буг    4    2   1   1     5-4    7 
  6.  Шахтар    4    2    0    2     9-4    6 
  7.  ФК Мар'янівка    4    2    0    2     8-8    6 
  8.  Будівельник    4    2   0  2    7-7    6 
  9.  Апперкот    4    1    2   1    5-9    5 
10. Вотранс-ЛСТМ    4   1   1    2     7-6    4 
11. Л-Транс   4  1  1  2   3-6  4
12. Колос   4  1  0  3   5-7  3
13. Кораблик   4  0  2  2    6-14  2
14. ФК Горохів   4  0  1  3
   1-10
 1
15. Прип'ять   4  0  0  4    1-15  0

 

 

 

 

 

 

 

 
       Бомбардири:
 
   6 - Мацюк Віктор (Ласка), Данилюк Іван (Апперкот)
         5 - Бебко Павло (Кораблик), Степанов Роман (Ласка)
               4 - Полтавець Андрій (ФК Піддубці), Нирко Петро (ФК Камінь-Каширський), Неделюк Олександр (Вотранс-ЛСТМ)


Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz