ФІНАЛ
2 червня (субота)
Апперкот (Ковель) - Л-Транс (Торчин) - 2:0 (0:0)
Голи: Данилюк Іван, 64; Столярчук Олександр, 84
Попередження: Чапко Сергій - Кодлубай Андрій, В'юник Андрій, Махнюк Ігор
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Заяць Олексій, Скиданюк Сергій
4-й арбітр: Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Корпонай Адальберт
1/2 фіналу
26 травня (субота)
Л-Транс (Торчин) - Ласка (Боратин) - 2:1 (1:0)
Голи: В'юник Андрій, 23 (з пенальті); Махнюк Ігор, 90+1 - Степанов Роман, 49
Попередження: Шишка Василь, Вознюк Вадим, Рубцов Олександр (усі - Ласка)
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
27 травня (неділя)
Кораблик (Луцьк) - Апперкот (Ковель) - 0:4 (0:1)
Голи: Кашуба Віталій, 9; Данилюк Іван, 48; Столярчук Олександр, 70; Мороз Павло, 89
Попередження: Кашуба Віталій (Апперкот)
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Мищук Анатолій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
19 травня (субота)
Ласка (Боратин) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 3:0 (0:0)
Голи: Калюта Дмитро, 58; Трефіловський Дмитро, 90+1; Ясинський Андрій, 90+6
Попередження: Гапон Володимир, Вознюк Вадим, Трефіловський Дмитро, Максимюк Роман, Калюта Дмитро - Олійник Василь, Матюк Сергій
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Гарасимків Василь
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
ФК Камінь-Каширський - Кораблик (Луцьк) - 0:1 (0:0)
Голи: Ганіговський Олександр, 81
Попередження: Цюрик Ігор, Лесик Євген, Данилюк Олександр - Назарчук Олександр, Власюк Василь, Чабан Андрій
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Мищук Анатолій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
20 травня (неділя)
ФК Піддубці - Апперкот (Ковель) - 2:4 (2:2)
Голи: Матвійчук Петро, 6; Стадницький Олександр, 27 (з пенальті) - Данилюк Іван, 1, 15; Романчук Тарас, 59, 75
Попередження: Стадницький Олександр, Зваріюк Анатолій, Круковець Сергій, Матвійчук Петро - Заліпа Андрій, Мороз Павло
Вилучення: Круковець Сергій, 75 (ФК Піддубці) (друге попередження)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Столярчук Павло
Делегат-інспектор: Романчук Петро
Колос (Ківерці) - Л-Транс (Торчин) - 1:2 (0:0)
Голи: Лищук Віталій, 89 - Шелест Петро, 61; Чепелюк Олександр, 75
Попередження: Ткачук Олександр (Л-Транс)
Арбітр: Клімук Юрій, асистенти арбітра - Турчик Богдан, Безуглий Олег
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
1/8 фіналу
12 травня (субота)
Західний Буг (Іваничі) - Колос (Ківерці) - 1:1 (1:1), по пен. - 1:3
Голи: Савкевич Сергій, 38 - Дорецький Сергій, 25
Післяматчеві пенальті: Сидчук Павло -, Савкевич Сергій +, Рубан Володимир -, Жигулін Дмитро - - Лищук Віталій +, Батрак Олександр +, Чепура Юрій -, Глушаков Микола +
Попередження: Марчук Олег, Рубан Володимир - Ващук Юрій, Батрак Олександр, Чепура Юрій, Новік Олександр
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Мадзей Володимир, Супрунюк Павло
Делегат-інспектор: Троцюк Олександр
Будівельник (Маневичі) - Апперкот (Ковель) - 0:2 (0:1)
Голи: Данилюк Іван, 37; Чапко Сергій, 70
Попередження: Дячук Владислав - Мороз Петро, Данилюк Іван
Вилучення: Дячук Владислав, 72 (друге попередження) - Мороз Петро, 28 (друге попередження)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Баран Андрій, Кірепко Анатолій
Делегат-інспектор: Романчук Петро
13 травня (неділя)
ФК Піддубці - Прип'ять (Любешів) - 3:1 (0:1)
Голи: Бугайчук Сергій, 51, 72; Ніщик Ігор, 88 - Крисько Олександр, 12
Попередження: Ніщик Ігор, Курдельчук Микола, Харченко Іван - Крисько Володимир, Крисько Олександр
Вилучення: Крисько Володимир, 64 (Прип'ять) (друге попередження)
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Дмитрук Андрій, Дмитрук Богдан
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
ФК Камінь-Каширський - ФК Горохів - 3:0 (технічна поразка)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Безуглий Ігор
Надія Локачі - Кораблик (Луцьк) - 0:1 (0:1)
Гол: Бебко Павло, 35
Попередження: Немирський Богдан, Здебський Сергій (обидва - Надія)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Занько Олег, Смірнов Василь
Делегат-інспектор: Супрунюк Андрій
Шахтар (Нововолинськ) - Л-Транс (Торчин) - 0:0 (0:0), по пен. - 4:5
Післяматчеві пенальті: Луньов Валерій +, Клебан Іван +, Панас Анатолій +, Сісарук Андрій +, Стасюк Вадим - - В'юник Андрій +, Главацький Андрій +, Кодлубай Андрій +, Шелест Петро +, Бощук Анатолій +
Попередження: Бортнічук Ігор, Панас Анатолій, Курило Віталій - Петров Андрій, Ткачук Олександр
Арбітр: Харко Любомир, асистенти арбітра - Безуглий Олег, Хомич Олена
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
ФК Мар'янівка - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:7 (0:2)
Голи: Курінов Олександр, 2; Неделюк Олександр, 10 (з пенальті), 51; Перванчук Дмитро, 53; Жук Микола, 56; Назарук Петро, 80; Конон Максим, 84
Попередження: Холодзіон Дмитро (ФК Мар'янівка)
Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Турчик Богдан
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Загальна турнірна таблиця
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
ФК Ласка |
4 |
4 |
0 |
0 |
17-3 |
12 |
2. |
ФК Піддубці |
4 |
4 |
0 |
0 |
13-3 |
12 |
3. |
ФК Камінь-Каширський |
4 |
3 |
0 |
1 |
9-3 |
9 |
4. |
Надія |
4 |
3 |
0 |
1 |
8-5 |
9 |
5. |
Західний Буг |
4 |
2 |
1 |
1 |
5-4 |
7 |
6. |
Шахтар |
4 |
2 |
0 |
2 |
9-4 |
6 |
7. |
ФК Мар'янівка |
4 |
2 |
0 |
2 |
8-8 |
6 |
8. |
Будівельник |
4 |
2 |
0 |
2 |
7-7 |
6 |
9. |
Апперкот |
4 |
1 |
2 |
1 |
5-9 |
5 |
10. |
Вотранс-ЛСТМ |
4 |
1 |
1 |
2 |
7-6 |
4 |
11. |
Л-Транс |
4 |
1 |
1 |
2 |
3-6 |
4 |
12. |
Колос |
4 |
1 |
0 |
3 |
5-7 |
3 |
13. |
Кораблик |
4 |
0 |
2 |
2 |
6-14 |
2 |
14. |
ФК Горохів |
4 |
0 |
1 |
3 |
1-10 |
1 |
15. |
Прип'ять |
4 |
0 |
0 |
4 |
1-15 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Бомбардири:
6 - Мацюк Віктор (Ласка), Данилюк Іван (Апперкот)
5 - Бебко Павло (Кораблик), Степанов Роман (Ласка)
4 - Полтавець Андрій (ФК Піддубці), Нирко Петро (ФК Камінь-Каширський), Неделюк Олександр (Вотранс-ЛСТМ)
|