Середа, 24.01.2018, 05:56
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ

 РОЗІГРАШУ КУБКА ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2012/2013 рр.

Стаття 1. Мета і завдання

1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення володаря Кубка Волині.

1.2. Сприяти проведенню розіграшу Кубка Волині 2012/2013 рр. (далі – Кубка) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.

Стаття 2. Керівництво змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням розіграшу Кубка Волині серед аматорських команд здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

2.2. Безпосередньо організація та проведення розіграшу Кубка здійснюється Комітетом з проведення змагань ФФВ, якому належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. До участі у розіграші Кубка допускаються аматорські команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури, підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.

3.2. У розіграші Кубка беруть учать команди, укомплектовані гравцями, не молодшими 1997 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.

3.2.1. Дозволяється участь у кожній з команд-учасниць змагання не більше трьох гравців, що не проживають (не зареєстровані) або не народилися на території Волинської області. Дані гравці набувають статусу легіонерів. При цьому за кожного заявленого легіонера команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 500 (п’ятсот) грн.

3.3. Участь у розіграші Кубка гравців, які мають статус «Футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.3.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який має статус «Футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець буде зарахована технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов'язковий грошовий внесок 1 000 (одна тисяча) грн. на рахунок ФФВ за кожен матч.

Стаття 4Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у розіграші Кубка представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до __________ 2012 року наступні документи:

- заявковий лист у віддрукованому вигляді, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців; керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 5 чол.);

- копії громадянських паспортів кожного гравця (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);

- кольорова фотокартка кожного гравця (3,5х4,5 см, 80% обличчя) останнього піврічного терміну;

- в обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом: 

   "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в обласних змаганнях з футболу сезону 2012/2013 рр.  На даний момент я не заявлений за іншу команду у обласних та всеукраїнських змаганнях" - число, підпис.  

- без письмової згоди гравець до змагань не допускається;

- у заявковому листі в обов’язковому порядку вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди (клубу), контактні телефони її (його) керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає список гравців команди-учасниці, допущених до змагання.

4.2. Гравці до участі у змаганні допускаються тільки за наявності посвідчення учасника Чемпіонату.

4.2.1. Гравець, який не має «Посвідчення учасника», не може бути внесений до рапорту арбітра.

4.2.2. Офіційна особа команди (клубу), яка не має «Посвідчення учасника», не може бути внесена до рапорту арбітра.

4.2.3. При втраті «Посвідчення учасника» Чемпіонату для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 50 (п’ятдесят) грн. за кожного гравця (представника команди) на рахунок ФФВ.

4.3. До участі у змаганні допускаються команди-учасниці Чемпіонату Волині (вища та перша ліги) згідно заявкових листів.

4.4. При виявленні гравця, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, на дану команду накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ. Гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.5. У випадку надання документів в період проведення розіграшу Кубка, які підтверджують фальсифікацію віку народження гравця, команді-учасниці, за яку заявлений  даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.6. Відзаявка гравця (-ів) дозволяється  за умови сплати на рахунок ФФВ 100 грн. за кожного гравця та письмової згоди офіційного представника команди (дні для відзаявки - понеділок-середа).

4.7. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд (клубів) вирішуються Комітетом з проведення змагань ФФВ за умови подання особистої письмової заяви гравця і офіційного представника даної команди.

4.8. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки не допускається.

Стаття 5. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2012/2013 рр. (далі – сезону 2012/2013 рр.) – з 15 серпня 2012 р. до 30 червня 2013 р.

5.2. Трансферний період – з 15 січня 2013 р. по 30 березня 2013 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється тільки в трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 100 грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3.1. При переході гравця дорослого складу з однієї команди-учасниці сезону 2012/2013 рр. в іншу команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не більше 1500 (однієї тисячі п’ятсот) грн. команді, з якої переходить гравець.

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці обласних та всеукраїнських змагань. У сезоні 2012/2013 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно заявлений за різні команди обласних та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ 1 000 (одну тисячу) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

Стаття 6. Умови проведення змагань

6.1. Змагання проводиться за системою з вибуванням.

6.1.1. Кожен етап змагань відбувається з одного матчу (згідно жеребкування).

6.1.2. Команда-учасниця Кубка Волині, яка бере участь в нижчій лізі Чемпіонату Волині, автоматично є господарем матчу.

6.1.3. У 1/4 фіналу беруть участь команди-переможці 1/8 фіналу.

6.1.4. У 1/2 фіналу беруть участь команди-переможці 1/4 фіналу.

6.1.5. У фіналі беруть участь команди-переможці 1/2 фіналу.

6.2. Матчі повинні розпочинатися не раніше 11:00 год та не пізніше 17:30 год.

6.3. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та делегата-інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.4. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.5. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.6. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру паспорти футболістів та заявковий лист.

6.6.1. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.

6.7. Запасні гравці, а також не більше 4 офіційних представників команди, прізвища яких внесені до рапорту арбітра, під час матчу зобов’язані перебувати у технічній зоні. Особи, прізвища яких не внесені до рапорту арбітра, під час матчу не мають права перебувати у технічній зоні. Розминка запасних гравців під час матчу дозволяється біля кутового флагштока за лінією воріт своєї команди або за першим асистентом арбітра. Одночасно розминку можуть проводити не більше трьох гравців від кожної команди у формі, яка відрізняється за кольором від форми учасників матчів та арбітрів.

6.8. Команди, які приймають участь у розіграші Кубка, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися.

6.9. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який братиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде відсторонений на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.

6.10. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, тоді пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

6.11. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 (двісті) грн. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3, накладається обов’язковий грошовий внесок 1 000 (одна тисяча) грн. та дана команда вибуває з розіграшу Кубка.

6.12. Команда-господар зобов’язана забезпечити:

- футбольне поле з розміткою в належному стані;

- роздягальні та суддівську кімнату;

- необхідний інвентар для гри;

- місця для керівників команд та запасних гравців;  

- розмітку технічної зони (у разі відсутності делегат-інспектор матчу робить відповідний запис та на команду накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) грн.);

- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та делегата-інспектора;

- арбітра та делегата-інспектора відповідно рапортом арбітра та рапортом делегата-інспектора.

6.12.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаряякий за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та делегату-інспектору, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Якщо запізнення лікаря відбулося до 30 хв після фактичного початку гри, матч відбувається та на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 150 (сто п’ятдесят) грн. У випадку відсутності лікаря більше, як на 30 хв після фактичного початку гри згідно Календаря змагань, матч не розпочинається, а команді-господарів зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) грн. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром та/або делегатом-інспектором може покинути місце змагань.

6.12.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі не менше двох працівників правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів і делегата-інспектора матчу, офіційних осіб та глядачів. Якщо необхідна кількість працівників правоохоронних органів відсутня, матч відбувається, на команду-господаря накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі  300 (триста) грн. та вноситься відповідний запис у рапорт делегата-інспектора.

6.13. Контроль (повноваження) за дотримання вимог у пп. 6.126.12.1 та 6.12.2 покладається виключно на делегата-інспектора матчу
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz