Федерація Футболу Волині - Ліга призерів Волині 2014
Середа, 07.12.2016, 16:23
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

  Ліга призерів Волині

Фінал
Колос (Холонів) - ФК Олика - 3:2 (3:0)
Голи: Мельник Богдан, 17; Супрун Вадим, 24, 44 - Шахраюк Олег, 54 (з пенальті); Подгуска Сергій, 86
Попередження: Бишовець Роман - Яцюк Олег, Дзекан Максим
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Столярчук Павло, Бугайчук Сергій
Спостерігач арбітражу: Дмитрук Віталій
 
 
1/2 фіналу
1 листопада (субота)
 
Колос (Холонів) - ФК Мар'янівка - 2:1 (0:1)
Голи: Бишовець Василь, 56; Чумаков Едуард, 80 - Магера Сергій, 34
Попередження: Бишовець Василь, Супрун Вадим, Ничипорук Роман, Мартинов Артем - Рудик Денис, Тригубенко Андрій, Антонюк Сергій, Магера Сергій
Вилучення: Магера Сергій, 90+3 (ФК Мар'янівка) (друге попередження)
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Мельник Олег, Силюк Григорій
Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор
 
ФК Олика - ФК Сойне (Прилісне) - 1:0 (1:0)
Голи: Шахраюк Олег, 40
Попередження: Оксенчук Петро, Подгуска Сергій, Шахраюк Олег - Каращук Павло 
Арбітр: Літвінчук Леонід, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Демчук Назарій
Спостерігач арбітражу: Дмитрук Віталій
 
25 жовтня (субота)

Група А

(місце проведення - с. Затурці Локачинського р-ну)

Арбітри: Юхименко Михайло, Супрунюк Павло, Панасюк Андрій, Демчук Назарій, Жур Руслан
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

Хадеа (Рожище) - Затурці - 2:0 (2:0)
Голи: Ткачук Роман, 3; Стужук Роман, 5
Попередження: немає
 
 
ФК Мар'янівка - Бужанка - 0:0 (0:0)
Попередження: немає
 
Затурці - ФК Мар'янівка - 1:4 (0:3)
Голи: Карабан Сергій, 26 - Рудик Денис, 2, 13, 39; Семчук Юрій, 20
Попередження: немає
 
 
Бужанка - Хадеа (Рожище) - 0:0 (0:0)
Попередження: немає
 
ФК Мар'янівка - Хадеа (Рожище) - 1:0 (1:0)
Гол: Солованюк Іван, 12
Попередження: Рудик Денис, Магера Сергій - Стужук Роман, Хомярчук Тарас
 
 
Затурці - Бужанка - 0:3 (0:3)
Голи: Акімов Микола, 3; Брус Роман, 17; Шаламай Юрій, 20
Попередження: Василюк Сергій (Бужанка)
 
                     ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  команда  І   В   Н   П  М  О 
1. ФК Мар'янівка 3 2 1 0 5-1 7
2. Бужанка 3 1 2 0 3-0 5
3. Хадеа-Жалобово 3 1 1 1 2-1 4
4. Затурці 3 0 0 3 1-9 0
 

 

Група Б

(місце проведення - с. Городок Маневицького р-ну)

Арбітри: Бугайчук Сергій, Столярчук Павло, Махновець Павло, Лихач Веніамін
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир

 

Волошки - ФК Сойне (Прилісне) - 0:4 (0:3)
Голи: Шишко Віталій, 7; Слива Юрій, 15; Чилій Руслан, 17; Ковбасюк Богдан, 22
Попередження: Коб Руслан, Долінко Олег, Міцура Юрій (усі - Волошки)
 
Замшани - Олімп (Видричі) - 1:0 (1:0)
Гол: Орел Назар, 6
Попередження: Орел Назар - Герасимчук Андрій
 
ФК Сойне (Прилісне) - Замшани - 2:0 (1:0)
Голи: Ковбасюк Богдан, 13; Ремінський Юрій, 33
Попередження: немає
 
Олімп (Видричі) - Волошки - 1:0 (0:0)
Гол: Свиридюк Олександр, 29
Попередження: Курасевич Михайло (Олімп)
 
Замшани - Волошки - 2:2 (1:1)
Голи: Старушик Олександр, 13, 29 - Кисляк Микола, 4; Кашик Віталій, 32
Попередження: Старушик Олександр - Загорський Олег
 
ФК Сойне (Прилісне) - Олімп (Видричі) - 4:0 (2:0)
Голи: Чилій Руслан, 5; Ковбасюк Богдан, 10, 38; Коць Роман, 36
Попередження: немає
 
                     ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  команда  І   В   Н   П  М  О 
1. ФК Сойне 3 3 0 0 10-0 9
2. Замшани 3 1 1 1 3-4 4
3. Олімп 3 1 0 2 1-5 3
4. Волошки 3 0 1 2 2-7 1

 

Група В

(місце проведення - м. Горохів)

Арбітри: Журибіда Володимир, Мельник Олег, Бас Назарій, Пилипчук Василь, Волошинський Володимир
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

Колос (Холонів) - Гряди - 1:0 (1:0)
Гол: Бишовець Роман, 11
Попередження: Бадзюнь Максим (Гряди)
 
Рать (Ратнів) - ФК Дубище - 1:1 (1:0)
Голи: Савчук Андрій, 12 - Фень Володимир, 40+1
Попередження: немає
 
Гряди - Рать (Ратнів) - 0:3 (0:1)
Голи: Гузь Тарас, 18; Гайовий Микола, 22; Бебко Павло, 30 (з пенальті)
Попередження: Рудецький Андрій (Рать)
 
ФК Дубище - Колос (Холонів) - 1:2 (1:1)
Голи: Фень Володимир, 14 - Нечипорук Роман, 9 (з пенальті); Чумаков Едуард, 22
Попередження: Гламазда Юрій (ФК Дубище)
 
Рать (Ратнів) - Колос (Холонів) - 1:2 (0:2)
Голи: Рудецький Андрій, 29 - Бишовець Роман, 1; Супрун Вадим, 10
Попередження: Скиданюк Сергій - Мартинов Артем
 
Гряди - ФК Дубище - 0:0 (0:0)
Нереалізований пенальті: Сельвашук Олександр, 33 (Гряди) (поперечина)
Попередження: немає
 
                     ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  команда  І   В   Н   П  М  О 
1. Колос Х 3 3 0 0 5-2 9
2. Рать 3 1 1 1 5-3 4
3. ФК Дубище 3 0 2 1 2-3 2
4. Гряди 3 0 1 2 0-4 1

 

Група Г

(місце проведення - с. Топільне Рожищенського району)

Арбітри: Тучкевич Андрій, Силюк Григорій, Бочаров Андрій, Солодуха Нестор
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

Бетон (Люблинець) - Оконськ-Череваха - 1:1 (1:1)
Голи: Тарасюк Дмитро, 16 - Савич Ігор, 15
Попередження: Турко Вадим (Бетон)
 
ФК Топільне - ФК Олика - 0:1 (0:0)
Гол: Поліщук Артем, 33
Попередження: Деркач Василь - Яцюк Олег, Дзекан Максим
 
Оконськ-Череваха - ФК Топільне - 1:2 (0:1)
Голи: Сущ Віктор, 40 - Драган Богдан, 16; Бондарук Роман, 22
Попередження: немає
 
ФК Олика - Бетон (Люблинець) - 0:3 (0:0)
Голи: Турко Вадим, 32, 34; Баран Олександр, 36
Попередження: Яцюк Олег (ФК Олика)
 
ФК Топільне - Бетон (Люблинець) - 1:0 (1:0)
Гол: Драган Богдан, 11
Попередження: Присяжнюк Роман, Лясковський Ілля - Шевчук Володимир, Ролан Андрій, Тарасюк Дмитро, Баран Олександр
Вилучення: Баран Олександр, 40+2 (Бетон) (друге попередження)
 
Оконськ-Череваха - ФК Олика - 1:2 (0:0)
Голи: Борисович Костянтин, 36 - Шахраюк Олег, 28, 40+1
Попередження: Дзекан Максим (ФК Олика)
Вилучення: Дзекан Максим, 35 (ФК Олика) (друге попередження)

 

                     ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ
  команда  І   В   Н   П  М  О 
1. ФК Олика 3 2 0 1 3-4 6
2. ФК Топільне 3 2 0 1 3-2 6
3. Бетон 3 1 1 1 4-2 4
4. Оконськ-Череваха 3 0 1 2 3-5 1
 
 
     Бомбардири:
4 Ковбасюк Богдан (ФК Сойне), Шахраюк Олег (ФК Олика)
  3 Бишовець Роман, Супрун Вадим (обидва - Колос Х), Рудик Денис (ФК Мар'янівка)
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz