Понеділок, 18.06.2018, 11:24
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ
ПЕРШОСТІ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2011 РОКУ
(ПЕРША ЛІГА)
 
І. Мета і завдання
1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;
- виявлення здібної молоді.
1.2. Сприяти проведенню Першості Волині 2011 року (далі – Першості) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.
 
ІІ. Керівництво змаганнями
2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Першості здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.
 
ІІІ. Учасники змагань
3.1. До участі в Першості допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.
3.2. У Першості беруть учать команди, укомплектовані гравцями, не молодшими 1996 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.
3.3. Під час проведення матчів Першості в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць не менше, ніж один гравець 1994 - 1996 рр.н. У разі недотримання даної вимоги команді-учасниці, яка допустила порушення, зараховується поразка 0:3 та обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.
3.3.1. У випадку, якщо гравець 1994-1996 рр.н. отримав травму, замінити його може тільки гравець 1994-1996 рр.н. Якщо такої можливості немає, тоді у складі команди на полі повинно перебувати на одного гравця менше. У випадку, якщо гравця 1994-1996 рр.н. вилучено з поля, ця норма не є обов’язковою.
3.4. Військовослужбовці, які проходять дійсну або понадстрокову службу на території Волинської області, можуть виступати у Чемпіонаті з письмового дозволу командування військової частини.
3.5. Участь у Першості гравців з професійних команд (команд-неаматорів) не допускається (за винятком гравців 1994 -1996 років народження).
3.5.1. Участь гравців (виключення - 1994-1996 рр.н.) команд-учасниць вищої ліги Чемпіонату Волині не допускається.
 
IV. Порядок оформлення документації
4.1. Для участі у Чемпіонаті представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 18 квітня 2011 року наступні документи:
- заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал у складі не більше 3 чол.);
- копії громадянських паспортів кожного гравця (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом власника на копії);
- кольорова фотокартка кожного гравця (3 х 4 см).
В обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на ксерокопії документа з фотографією, який засвідчує його особу, з текстом: "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі у Першості Волині 2011 року - число, підпис". Без письмової згоди гравець до змагань не допускається. В заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїздні ігри. Заявковий лист команди-учасниці в обов’язковому порядку погоджується районною (міською) федерацією футболу та затверджується Федерацією футболу Волині. В заявковому листі команди-учасниці вказується номер факсу, електронна адреса та банківські реквізити команди (клубу) для повернення залогового внеску.
4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.2. При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, на дану команду накладаються дисциплінарні санкції згідно Дисциплінарних правил ФФВ. Гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.
4.3. Якщо гравець помилково заявлений працівниками ФФВ, то вищеназвані санкції до команди не застосовуються, але гравцю забороняється виступати за дану команду.
4.4. Перезаявка та/або дозаявка команд-учасниць Першості можлива тільки в термін – від моменту закінчення І-го кола та не пізніше, ніж за 3 доби до початку ІІ-го кола згідно Календаря змагань.
4.4.1. Під час проведення змагань дозволяється дозаявка гравців 1994-1996 рр.н. (дні дозаявки: понеділок – середа).
4.5. При переході гравця з однієї команди-учасниці Першості в іншу, команда, в яку переходить даний гравець зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі 500 грн. команді, з якої переходить гравець. При цьому представники команди (згідно заявкового листа), в яку переходить гравець, зобов’язані забезпечити письмову згоду від представників команди (згідно заявкового листа), з якої переходить даний гравець.
4.6. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки не допускається.
 
V. Умови проведення змагань
5.1. Ігри Першості проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та полі суперника) за схемою «весна – осінь», затвердженого Виконкомом (Президією) ФФВ. Тривалість гри – 2 тайми по 45 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі першими.
5.2. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
5.3. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь в даній грі.
5.4. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку матчу і представити арбітру картки учасників та заявковий лист.
5.5. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.
5.6. Команди, які приймають участь у Першості, зобов’язані мати не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу.
5.7. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який прийматиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
5.8. Команда-господар матчу зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди суперниці можуть надати м’ячі кращої якості, то пріоритет при виборі м’яча залишається за головним арбітром.
5.9. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та делегата-інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
5.10. У випадку запізнення однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, на дану команду накладається штраф у розмірі 300 (триста) грн. та гра відбувається. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 та накладається обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) грн. При цьому команді, яка взагалі не прибула на матч, додатково знімається 1 (одне) очко із загального заліку.
5.10.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, команда знімається з розіграшу Першості.
5.10.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати матчів анулюються, а якщо командою зіграно 50% матчів і більше, то їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.
5.11. Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле з розміткою в належному стані;
- роздягальні та суддівську кімнату;
- необхідний інвентар для гри;
- місця для керівників команд та запасних гравців;
- делегата-інспектора місцем, яке надасть зручні умови для виконання своїх обов’язків під час матчу;
- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та делегата-інспектора;
- присутність необхідної кількості працівників правоохоронних органів та лікаря;
- арбітра та делегата-інспектора відповідно рапортом арбітра та рапортом делегата-інспектора.
Команда-господар матчу зобов’язана забезпечити відповідальною особою за безпеку делегата-інспектора та арбітрів.
5.11.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря (з направленням з медичної установи), який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та делегату-інспектору, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри молодіжних та дорослих складів команд. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром може покинути місце змагань.
5.11.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі двох працівників правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів та делегата-інспектора матчу, офіційних осіб та глядачів.
5.11.3. У разі відсутності лікаря, працівників правоохоронних органів до фактичного початку гри матч не розпочинати, а команді, яка є господарем матчу, надати можливість для забезпечення лікаря та/або працівників правоохоронних органів протягом 30 хвилин після фактичного початку гри згідно календаря змагань. В даному випадку на команду-господаря накладаються штрафні санкції у розмірі 300 (триста) грн. У разі невиконання забезпечення лікаря та/або працівників правоохоронних органів в зазначений час команді-господарю матчу зараховується поразка 0:3 та накладається штраф у розмірі 1000 (одна тисяча) грн.
5.12. Повноваження та відповідальність за дотримання вимог у п.п. 5.11, 5.11.1, 5.11.2 та 5.11.3 покладається виключно на делегата-інспектора матчу.
5.13. Якщо команда-учасниця Першості виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у Першості. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Першості, то на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.
 
VI. Арбітраж та інспектування
6.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та делегатами-інспекторами, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
6.2. Арбітри та делегати-інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 1 годину до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Делегат-інспектор є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.
6.3. Для обслуговування матчів чемпіонату призначається бригада арбітрів у складі трьох осіб – арбітр та два асистенти арбітра.
6.4. Делегат-інспектор контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів під час проведення матчу.
6.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, її проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає інспектор матчу, погодивши це з головою комітету арбітрів. У випадку неявки на матч всієї бригади арбітрів, матч проводять арбітри найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.
6.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.
6.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.
6.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.
6.9. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та делегата-інспектора накладаються дисциплінарні санкції. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від арбітражу та інспектування.
6.10. Делегат-інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
6.11. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або делегата-інспектора гри в обов’язковому порядку надається відеозйомка матчу.
 
 
VII. Протести
7.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та делегата-інспектора. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
7.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФВ (можливо факсом – (0332) 78-50-03) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести та не зафіксовані у рапорті арбітра не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 200 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
7.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:
- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;
- визначення положення «поза грою»;
- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;
- зараховане або не зараховане взяття воріт;
- попередження або вилучення футболіста з поля.
7.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та делегата-інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.
 
VIII. Перенесення гри
8.1. Головний арбітр матчу має право відмінити або припинити гру, якщо футбольне поле, де має відбутися або відбувається гра, більш ніж на 30% залито водою та/або безперервно іде сильний дощ (сніг). Якщо після припинення зустрічі немає можливості відновити гру протягом 30 хв, то матч буде дограватись або переграватись в інший день (якщо матч зупинено в першій половині зустрічі (до 45 хв гри) та продовження його є неможливим, то даний матч переграється (результат анулюється), якщо в другій половині (після 45 хв гри) – дограється – з урахуванням поточного результату). Остаточне рішення залишається за Комітетом з проведення змагань.
8.2. Перенесення гри можливе лише у разі виникнення об’єктивних причин. Команда-ініціатор переносу гри зобов’язана письмово повідомити адміністрацію ФФВ та Комітет по проведенню змагань не пізніше, ніж за 5 днів до даної календарної гри. Тільки за письмовою згодою обох керівників команд-учасниць матчу, що має переноситись, даний матч можливо перенести не більше, ніж на три дні до/або після початку даної гри згідно Календаря змагань (за винятком неможливості проведення матчу у даний термін).
8.2.1. Письмове подання згоди команди-суперниці щодо переносу у визначеному порядку забезпечує команда-ініціатор переносу даної гри.
8.3. У разі неможливості проведення перенесеної календарної гри у терміни, вказані у пункті 8.2., рішення про дату проведення даної календарної гри вирішує Комітет по проведенню змагань.
8.4. Участь команди у міжнародних, всеукраїнських змаганнях або будь-яких інших турнірах під час Чемпіонату не є підставою для перенесення матчів.
8.5 Право переносу матчу у випадках, непередбачених Регламентом, належить Комітету з проведення змагань.
 
IX. Дисциплінарні санкції
9.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФВ (далі – КДК) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.
9.2. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються спільно в Чемпіонаті та розіграші Кубка Волині.
9.3. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.
9.4. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.
9.5. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.
9.6. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.
9.7. Команда-учасниця зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.
9.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.
9.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отимали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті делегата-інспектора, не мають права брати участь у матчах до рішення КДК.
9.10. Непроведений з будь-якої причини матч Першості, розіграшу Кубка не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.
9.11. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.
9.12. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону.
9.13. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Першості, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.
9.14. За сплату обов’язкового грошового внеску відповідальність покладається на команду-учасницю Першості.
9.15. Команда, яка не сплатила обов’язковий грошовий внесок, до наступної гри не допускається.
 
Х. Визначення місць команд у турнірній таблиці
10.1. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
10.2. Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
10.3. У випадку рівності показників, вказаних в пункті 10.2. у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах зі всіма конкурентами мають кращі показники:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
10.4. За рівності показників, вказаних у пункту 10.3., перевага надається команді, яка за всі матчі набрала найменше попереджень.
10.5. Команда, яка у Першості посіла перше місце, в наступному сезоні 2012 року буде брати участь в Чемпіонаті Волині у вищій лізі.
10.6. Команда, яка у Першості посіла друге місце, зобов’язана зіграти з командою, яка посіла у Чемпіонаті Волині 2011 року (вища ліга) передостаннє місце, перехідні ігри (вдома і на виїзді) за право брати участь у сезоні 2012 року Чемпіонату Волині у вищій лізі.
 
ХІ. Фінансові умови
11.1. Для покриття витрат по проведенню Першості Волині з футболу 2011 року та виконання статутної діяльності Федерації футболу Волині команди-учасниці зобов’язані перерахувати до 18 квітня цього року на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 7 500 (сім тисяч п’ятсот) грн. з розрахунку 10 команд.
11.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.
11.3. Відрядні витрати для участі у матчах Першості - за рахунок відряджаючих організацій.
 
ХІІ. Заключні положення
12.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету з проведення змагань у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ.
12.2. Всі додатки до регламенту Першості є його невід’ємною частиною.
12.3. Команди-учасниці Першості Волині першої ліги допускаються до участі у розіграші Кубка Волині 2011 року.
12.4. Початок ігор Першості Волині з футболу 2011 року - 15.00 год.
 
 
 
 
 
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz