Підсумкова турнірна таблиця
попереднього етапу
|
команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1. |
Вотранс-ЛСТМ |
12 |
10 |
1 |
1 |
67-8 |
31 |
2. |
МФК Ковель-Волинь |
12 |
9 |
1 |
2 |
75-7 |
28 |
3. |
Шахтар |
12 |
7 |
3 |
2 |
43-13 |
24 |
4. |
ФК Мар'янівка |
12 |
4 |
1 |
7 |
20-62 |
13 |
5. |
Прип'ять |
12 |
3 |
1 |
8 |
22-53 |
10 |
6. |
Будівельник |
12 |
3 |
1 |
8 |
12-44 |
7 |
7. |
ФК Рожище |
12 |
1 |
2 |
9 |
11-63 |
5 |
З команди "Будівельник" знято 3 очки згідно з Регламентом змагання
Бомбардири:
20 - Неделюк Олександр (Вотранс-ЛСТМ)
16 - Курило Віталій (Шахтар)
15 - Данилюк Іван (МФК Ковель-Волинь)
11 - Хмелярський Володимир (МФК Ковель-Волинь), Стадницький Олександр (Вотранс-ЛСТМ)
9 - Заліпа Андрій (МФК Ковель-Волинь)
8 - Кравчук Олег (Вотранс-ЛСТМ)
6-й тур
18 червня (субота) Прип'ять (Любешів) - ФК Рожище - 6:2 (3:1)
Голи: Будько Анатолій, 8; Чернюк Іван, 11; Русило Анатолій, 32; Михалик Микола, 48, 52; Баранович Костянтин, 87 - Ярощук Леонід, 15; Майструк Володимир, 90
Попередження: Баранович Костянтин, Шпак Віктор, Будько Володимир, Потапчук Богдан - Кузьмук Юрій
Вилучення: Русило Михайло, 86 (Прип'ять)
Арбітр: Заяць Олексій, асистенти арбітра - Скиданюк Сергій, Силюк Григорій
4-й арбітр: Бочаров Андрій
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Шахтар (Нововолинськ) - ФК Мар'янівка - 3:1 (2:1)
Голи: Войтович Олександр, 27 (автогол); Сісарук Андрій, 32; Стасюк Вадим, 55 - Єфремов Олександр, 4
Попередження: немає
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Супрунюк Павло
Делегат-інспектор: Савчук Анатолій
19 червня (неділя)
Будівельник (Маневичі) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:5 (0:3)
Голи: Перванчук Дмитро, 5, 64; Неделюк Олександр, 18, 26, 79
Попередження: Пащук Роман - Батрак Олександр
Вилучення: Батрак Олександр, 69 (Вотранс-ЛСТМ) (друге попередження)
Арбітр: Кирилюк Михайло, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Літвінчук Леонід
4-й арбітр: Карпук Людмила
Делегат-інспектор: Школьний Ігор
5-й тур
11 червня (субота) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - ФК Мар'янівка - 11:0 (5:0)
Голи: Данилюк Іван, 4; Заліпа Юрій, 13; Кашуба Віталій, 23; Заліпа Андрій, 40, 77; Ворона Анатолій, 44 (з пенальті), 60; Хвесь Дмитро, 54, 83; Хмелярський Володимир, 76, 81
Попередження: Єфремов Олександр (ФК Мар'янівка)
Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Мадзей Володимир
4-й арбітр: Галагдіна Іванна
Делегат-інспектор: Кохановський Василь
ФК Рожище - Будівельник (Маневичі) - 0:2 (0:0)
Голи: Дячук Владислав, 46; Савич Ігор, 57
Попередження: Васечко Іван, Майструк Володимир, Ярощук Леонід - Приходько В'ячеслав, Речун Роман
Арбітр: Матвіюк Роман, асистенти арбітра - Занько Олег, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Бубнюк Вікторія
Делегат-інспектор: Дмитрук Віталій
12 червня (неділя)
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - Шахтар (Нововолинськ) - 3:0 (1:0)
Голи: Неделюк Олександр, 17 (з пенальті); Стадницький Олександр, 70, 73
Попередження: Матюк Сергій, Батрак Олександр, Волошин Юрій, Олійник Василь, Кравчук Олег - Курило Віталій, Малярчук Максим, Чернов Микола
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Кірепко Анатолій, Баран Андрій
4-й арбітр: Хомич Олена
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
4-й тур
4 червня (субота) МФК Ковель-Волинь (Ковель) - Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - 0:2 (0:2)
Голи: Неделюк Олександр, 13, 39
Попередження: Данилюк Іван, Портянко Олександр, Кашуба Віталій, Попіка Андрій, Ворона Анатолій - Олійник Василь, Матюк Сергій, Курінов Олександр
Вилучення: Дувакін Дмитро, 68 (МФК Ковель-Волинь) ("фол останньої надії")
Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Смірнов Василь, Карамаць Сергій
4-й арбітр: Дмитрук Андрій
Делегат-інспектор: Жуматій Олександр
5 червня (неділя) Шахтар (Нововолинськ) - ФК Рожище - 2:2 (2:0)
Голи: Обертас Максим, 10; Курило Віталій, 13 - Кузьмич Роман, 63; Майструк Володимир, 90+3
Попередження: Панас Анатолій, Семченко Дмитро, Курило Віталій - Кузьмич Роман
Арбітр: Юхименко Михайло, асистенти арбітра - Кирилюк Михайло, Панасюк Олександр
4-й арбітр: Бубнюк Вікторія
Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
Будівельник (Маневичі) - Прип'ять (Любешів) - 1:1 (0:0)
Голи: Романік Володимир, 89 (з пенальті) - Рябіїк Дмитро, 51
Попередження: Редько Дмитро, Ткачук Володимир - Ткачук Сергій, Морозенко Олександр, Чернюк Іван, Гребенік Олександр, Баранович Костянтин
Арбітр: Кірепко Анатолій, асистенти арбітра - Занько Олег, Шагута Костянтин
4-й арбітр: Баран Андрій
Делегат-інспектор: Кирилюк Віктор
3-й тур
21 травня (субота) ФК Рожище - МФК Ковель-Волинь (Ковель) - 1:7 (1:5)
Голи: Ткачук Роман, 45 - Заліпа Андрій, 6; Ворона Анатолій, 9; Данилюк Іван, 17, 33; Кашуба Віталій, 37; Романчук Тарас, 49; Петрук Петро, 78 Попередження: Деркач Павло, Кобзар Вадим, Майструк Володимир - Книшук Олександр Вилучення: Деркач Павло, 62 (ФК Рожище) (друге попередження) Арбітр: Безуглий Олег, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Літвінчук Леонід 4-й арбітр: Косарик Ярослав Делегат-інспектор: Кохановський Василь
Вотранс-ЛСТМ (Луцьк) - ФК Мар'янівка - 7:1 (2:0) Голи: Назарук Петро, 12; Кравчук Олег, 30; Войтович Олександр, 62 (автогол); Неделюк Олександр, 65; Батрак Олександр, 75, 80; Рубцов Олександр, 78 - Фібіч Юрій, 70 Попередження: Стадницький Олександр, Неделюк Олександр - Козачок Андрій Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра - Попко Максим, Панасюк Олександр
4-й арбітр: Бубнюк Вікторія Делегат-інспектор: Журибіда Віктор
22 травня (неділя) Прип'ять (Любешів) - Шахтар (Нововолинськ) - 2:6 (1:3) Голи: Крисько Олександр, 15; Потапчук Олександр, 89 - Зубко Сергій, 5; Курило Віталій, 9, 17, 72; Панас Анатолій, 78; Обертас Максим, 90+1 Попередження: Чернюк Іван, Русило Анатолій, Морозенко Олександр - Каварський Андрій, Зубко Сергій Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра - Шагута Костянтин, Смірнов Василь 4-й арбітр: Турчик Богдан Делегат-інспектор: Школьний Ігор
2-й тур
|