1/4 фіналу
1 травня (вівторок)
Агропродукт (Горохів) - Олімпія (Княгининок) - 3:0 (2:0)
Голи: Скопик Олександр, 35, 40, 90
Попередження: немає
Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Якимчук Юрій
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
Шахтар (Нововолинськ) - Стир (Старий Чорторийськ) - 7:1 (3:0)
Голи: Кошелинський Юрій, 22, 61; Сісарук Андрій, 41 (з пенальті); Ляшук Андрій, 43; Соловко Роман, 73, 81; Смаль Михайло, 87 - Брич Володимир, 65
Попередження: немає
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Хомич Олена, Ярмощук Роман
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:0 (0:0) (по пен. 3:5)
Післяматчеві пенальті: Нечуйвітер Юрій -, Литвин Володимир +, Кулай Віталій +, Соломатін Юрій + - Мороз Петро +, Заліпа Андрій +, Заліпа Юрій +, Романюк Дмитро +, Шафранюк Роман +
Попередження: Скіць Максим - Заліпа Андрій
Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра - Гоза Руслан, Шевчук Андрій
Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій
3 травня (четвер)
Ласка (Боратин) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - 3:3 (2:0) (по пен. 5:3)
Голи: Філь Роман, 28 (автогол); Степанов Роман, 32; Сеник Назар, 75 - Горщарук Дмитро, 46; Махнюк Ігор, 85, 87
Післяматчеві пенальті: Вознюк Костянтин +, Антонюк Олександр +, Байбула Михайло +, Василюк Олег +, Казьмирук Микола + - Кабанов Тарас +, Неделюк Олександр +, Жук Микола -, Мельничук Владислав +
Попередження: Ясінський Сергій, Степанов Роман, Антонюк Олександр - Махнюк Ігор
Вилучення: Зінкевич Дмитро, 20 (ЛСТМ №536) (позбавлення очевидної гольової можливості)
Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Секунда Сергій, Кузьмич Ярослав
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
Попередній етап Кубка Волині
14 жовтня (субота)
Шахтар (Нововолинськ) - ФК Мар'янівка - 12:0 (9:0)
Голи: Смаль Михайло, 6, 17, 39; Сісарук Андрій, 20 (з пенальті), 27, 40; Столяр Микола, 29; Жуковський Іван, 33, 42; Обертас Максим, 62; Романюк Роман, 74; Кошелинський Юрій, 85
Попередження: Карпік Олександр, Биць Дмитро (ФК Мар'янівка)
Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра - Шевчук Андрій, Супрунюк Павло
Спостерігач арбітражу: Супрунюк Андрій
16 жовтня (понеділок)
ФК Забороль - Надія (Хорів) - 2:2 (0:1) (по пен. 4:2)
Голи: Кушнір Петро, 59; Дригульський Антон, 77 - Кодлубай Олег, 10; Ткачук Роман, 78
Післяматчеві пенальті: Стоянович Дмитро +, Кушнір Петро +, Перванчук Дмитро -, Ткаченко Сергій +, Дригульський Антон + - Видихай Вадим +, Присяжнюк Василь -, Шелест Петро +, Кодлубай Олег -
Попередження: немає
Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Хомич Олена
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
1/8 фіналу Кубка Волині
26 квітня (четвер)
Ласка (Боратин) - Торпедо (Копачівка) - 3:1 (1:1)
Голи: Степанов Роман, 40, 48; Шаула Юрій, 63 - Віхрук Сергій, 21
Попередження: Ясінський Сергій - Бондарчук Тарас
Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Хомич Олена, Гоза Руслан
Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор
12 листопада (неділя)
Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - Турія (Затурці) - 10:0 (5:0)
Голи: Кабанов Тарас, 7, 11; Кодлубай Андрій, 40, 45; Прощерук Олександр, 42; Пушкарчук Андрій, 49, 50; Махнюк Ігор, 60; Романець Тимур, 78; Мельничук Владислав, 86
Попередження: немає
Арбітр: Якимчук Юрій, асистенти арбітра - Силюк Григорій, Кузьмич Ярослав
Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр
15 жовтня (неділя)
Олімпія (Княгининок) - НФК Колос (Іваничі) - 1:0 (1:0)
Гол: Мельничук Юрій, 19
Попередження: Кисляк Дмитро - Сидчук Павло, Киценюк Микола
Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра - Байсарович Ілля, Лисиця Назарій
Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор
Колос (Ківерці) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:1 (0:1)
Гол: Ющук Артем, 9
Нереалізований пенальті: Романчук Роман, 67 (ФЦ Ковель-Волинь)
Попередження: Ващук Олександр, Шмига Павло, Левчук Назарій - Дрегель Назар, М'якота Дмитро, Яцук Орест
Арбітр: Подригуля Сергій, асистенти арбітра - Якимчук Юрій, Кузьмич Ярослав
Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор
Агропродукт (Горохів) - Вікторія (Луцький район) - 1:1 (0:0) (по пен. 5:3)
Голи: Гонікман Максим, 50 - Химчук Андрій, 47
Післяматчеві пенальті: Фібіч Юрій +, Ващук Роман +, Хамула Олександр +, Главацький Андрій +, Гладун Владислав + - Турчик Богдан +, Дячук Владислав +, Ольшевський Павло +, Чайка Володимир -
Попередження: Ващук Роман, Булавчук Андрій, Гладун Владислав, Назарук Петро - Онищенко Роман
Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Щербик Андрій, Герасимчук Віталій
Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир
ФК Забороль - ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) - 0:3 (технічна поразка)
Шахтар (Нововолинськ) - Прип'ять (Любешів) - 3:0 (технічна поразка)
|