Вівторок, 19.06.2018, 05:07
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

   Регламент
                         зимового Чемпіонату Волині з футболу 2012 року

І. Мета і завдання

1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення чемпіона та призерів зимового Чемпіонату Волині.

1.2. Сприяти проведенню зимового Чемпіонату Волині 2012 року (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам. 

ІІ. Керівництво змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

ІІІ. Учасники змагань

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.

 3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів, укомплектовані гравцями 1997 р.н та старші, що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області. 

3.3. Участь у Чемпіонаті гравців з професійних команд (команд-неаматорів) не допускається ( за винятком гравців 1994-1997 років народження).

3.3.1. До участі у Чемпіонаті допускається команда молодіжного складу ФК "Волинь", укомплектована гравцями не старшими 1992 року народження (в обов’язковому порядку дотримуються вимоги п. 3.2).

IV. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у Чемпіонаті представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 15 лютого 2012 року заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівником команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники та тренерський склад).

4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.

4.2. Спірні питання при заявці (переязавці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд (клубів) за поданням особистої письмової заяви гравця (-ів) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються Федерацією футболу Волині.

4.3. Дозаявка гравців команд-учасниць Чемпіонату можлива тільки в період групового етапу змагань (дні дозаявки – понеділок-середа).

4.4. Перехід гравців з однієї команди-учасниці в іншу під час Чемпіонату не дозволяється.

4.5. Гравці, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов'язані мати на грі документи, що підтверджують особу. Якщо на прохання офіційного представника (згідно заявкового листа) команди-учасниці матчу надати документи, що посвідчують особу гравця(-ів) команди-суперниці вимога не виконується, то даний гравець(-і) до участі у грі не допускаються.

V. Умови проведення змагань

5.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два етапи.

5.1.1. На першому етапі команди розділені на дві групи за територіальним принципом (група «А» та група «Б»), ігри проводяться в одне коло за принципом «кожен з кожним». Команди, які посіли І та ІІ місця в групах, виходять в другий етап змагань. Другий етап складається з півфіналів (І місце групи "А" - ІІ місце групи "Б" та ІІ місце групи "А" - І місце групи "Б"). Переможці півфінальних ігор розігрують І-ІІ місця, переможені – ІІІ-IV місця.

5.2. Тривалість гри – 2 тайми по 40 хвилин.

5.3. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

5.4. У кожній грі дозволяються заміни 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права братиучасть в даній грі.

5.5. Представники команд-учасниць поля зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку матчу і представити заявковий лист. Команда-господар матчу заповнює рапорт арбітра першою.

5.6. Команди зобов’язані прибути на матч за 40 хвилин до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

5.7У випадку запізнення однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань даній команді накладається штраф у розмірі 200 (двісті) грн. та гра відбувається. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штраф у розмірі 500 (пятсот) грн.

5.7.1. У разі, якщо команда повторно вчасно не прибула на гру, команда знімається з розіграшу Чемпіонату.

5.7.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати матчів анулюються, а якщо командою зіграно 50 і більше відсотків матчів їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.

VI. Арбітраж та інспектування

6.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та делегатами-інспекторами, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.

6.2. Арбітри та делегати-інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 40 хвилин до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу.

6.3. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.

6.4. Делегат-інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову (заступника) Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.

 VII. Протести

7.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра таделегата-інспектора. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

7.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФВ (можливо факсом – (0332)78-50-03) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 200 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

7.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

7.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та делегата-інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

VIII. Дисциплінарні санкції

8.1. Дисциплінарні санкції застососовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФВ (далі – КДК) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і Регламенту.

8.2. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.

8.3. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.

8.4. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

8.5. Команда-учасниця зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.

8.6. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.

8.7. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті делегата-інспектора, не мають права брати участь у змаганнях до відповідногорішення КДК.

8.8. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

8.9. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники команд-учасниць Чемпіонату. При цьому обов’язковий грошовий внесок (згідно Дисциплінарних правил ФФВ), накладений на команду-учасницю Чемпіонату, сплачується до фактичного початку календарної гри. Якщо сплата обов’язкового грошового внеску відбулася із запізненням до 30 хв після фактичного початку матчу згідно календаря змагань, даній команді накладається штраф у розмірі 200 (двісті) грн. та гра відбувається. У випадку, якщо команда-учасниця взагалі не сплатила обов’язковий грошовий внесок або запізнилася зі сплатою більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штраф у розмірі 300 (триста) грн.

IХ. Визначення місць команд у турнірній таблиці групового етапу

9.1. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

9.2. Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість перемог;

- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

- більша кількість забитих м’ячів.

9.3. У випадку рівності показників, вказаних в пункті 9.2. у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах зі всіма конкурентами мають кращі показники:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість перемог;

- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

- більша кількість забитих м’ячів.

9.4. За рівності показників, вказаних у пункту 9.3., перевага надається команді, яка за всі матчі набрала найменше попереджень.

Х. Визначення переможців у матчі за ІІІ місце та фінальному (півфінальному) матчі

10.1. У разі нічийного результату в основний час на даному етапі змагань переможець визначається серією післяматчевих 11-метрових ударів.

ХІ. Фінансові умови

11.1. Для покриття витрат по проведенню зимового Чемпіонату Волині з футболу 2012 року та виконання статутної діяльності ФФВ команди-учасниці зобов’язані перерахувати на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 до 14 лютого 2012 року – заявочний внесок у сумі 2 000 (дві тисячі) грн. за участь у груповому етапі та 1000 (одна тисяча) грн. за участь у фінальному етапі змагання.

ХІІ. Нагородження

12.1. Команди, які посіли призові місцянагороджуються кубками та грамотами, а гравці та офіційні представники команд – медалями.

ХІІІ. Заключні положення

13.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань та КДК.

13.2. Всі додатки до регламенту Чемпіонату є його невід’ємною частиною.

13.3. Початок ігор зимового Чемпіонату Волині з футболу 2012 року:

11:30 (перша гра), 13:30 (друга гра).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz