Федерація Футболу Волині - - регламент
Неділя, 26.03.2017, 22:52
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 

РЕГЛАМЕНТ
ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2010 РОКУ
 
 
 
 І. Мета і завдання
1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;
- виявлення здібної молоді;
- виявлення чемпіона та призерів зимового Чемпіонату Волині.
1.2. Сприяти проведенню зимового Чемпіонату Волині 2010 року (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.
 
ІІ. Керівництво змаганнями
2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
2.2. Безпосередньо організація та проведення Чемпіонату здійснюється Комітетом з проведення змагань ФФВ, якому належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.
 
ІІІ. Учасники змагань
3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.
3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів. Гравці 1993 р.н. та молодші до участі до змагань допускаються за персональною довідкою лікаря.
3.3. Участь у Чемпіонаті гравців з професійних команд (команд-неаматорів) не допускається.
3.3.1. Якщо команда-учасниця Чемпіонату є фарм-клубом команди учасниці першості України (ПФЛ або Прем’єр-Ліги), що підтверджено відповідними юридичними документами, то в кожному матчі за команду, що виступає в Чемпіонаті, може виступати не більше чотирьох гравців команди-учасниці першості України старших 1992 р.н.
 
IV. Порядок оформлення документації
4.1. Для участі у Чемпіонаті представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 13 лютого 2010 року заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівником команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники та тренерський склад). В заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити домашні ігри (згідно календаря змагань).
4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.2. Спірні питання при заявці (переязавці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд (клубів) за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються Федерацією футболу Волині.
4.3. Перезаявка та/або дозаявка команд-учасниць Чемпіонату можлива тільки в період групового етапу змагань (дні дозаявки – понеділок-середа).
4.4. Перехід гравців з однієї команди-учасниці в іншу під час Чемпіонату не дозволяється.
4.5. Гравці, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов'язані мати на грі документи, що підтверджують особу.
 
V. Умови проведення змагань
5.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два етапи.
5.1.1. На першому етапі команди розділені на дві групи за територіальним принципом. Ігри проводяться в одне коло за принципом «кожен з кожним». Команди, які посіли І та ІІ місця в групах, виходять в другий етап змагань.
5.1.2. На другому етапі команди, які зайняли ІІ місця в групах, розігруватимуть ІІІ-ІV місця. Команди-перможці груп розігрують І-ІІ місця.
5.1.3. Тривалість гри – 2 тайми по 40 хвилин.
5.2. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
5.3. У кожній грі дозволяються заміни 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь в даній грі.
5.4. Представники команд-учасниць поля зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку матчу і представити заявковий лист. Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.
5.5. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму так команда, яка стоїть другою у Календарі змагань. У разі, якщо команда, яка стоїть першою у Календарі, хоче повести зустріч у формі іншого кольору, ніж зазначена у заявці для участі в Чемпіонаті, пріоритет у виборі кольору форми надається команді, яка стоїть другою у Календарі.
5.6. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який прийматиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
5.7. Команда-господар матчу зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди суперниці можуть надати м’ячі кращої якості, то пріоритет при виборі м’яча залишається за головним арбітром.
5.8. Команди зобов’язані прибути на матч за 40 хвилин до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
5.9. У випадку, якщо одна з команд не прибула на гру до її фактичного початку, даній команді зараховується технічна поразка -:+. При цьому команда сплачує команді-суперниці штраф у розмірі 300 (триста) грн.
5.9.1. У разі, якщо команда повторно вчасно не прибула на гру, команда знімається з розіграшу Чемпіонату.
5.9.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу, зіграла менше 50% матчів, то її результати матчів анулюються, а якщо командою зіграно 50 і більше відсотків матчів їй зараховуються технічні поразки -:+ в матчах, що нею не зіграні.
 
VI. Арбітраж та інспектування
6.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та інспекторами, рекомендованими комітетом арбітрів та інспекторським комітетом ФФВ та затвердженими комітетом по проведенню змагань. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
6.2. Арбітри та інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 40 хвилин до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Інспектор (делегат) є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.
6.3. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.
6.4. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.
6.5. Інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
 
VII. Протести
7.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та інспектора. Арбітр та інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
7.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФВ (можливо факсом) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 грн. на рахунок ФФВ (26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473). Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
7.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра, прийняті ним в ході матчу.
7.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції
 
VIII. Дисциплінарні санкції
8.1. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням головного арбітра матч може бути припинений.
8.2. Дисциплінарні санкції відносно футбольних команд (клубів):
Накладення штрафу у розмірі 50 грн.:
 - за невчасно заповнений рапорт арбітра.
8.3. Дисциплінарні санкції відносно офіційних осіб (представників команд, тренерів – згідно заявкового листа) –
Накладення штрафу у розмірі 100 грн.:
 - неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу.
Накладення штрафу у розмірі 200 грн.:
 - грубі випади та/або нецензурні вирази на адресу представників ФФВ або її офіційних осіб.
Накладення штрафу у розмірі 1 000 грн. та дискваліфікація до трьох років:
 - за удар арбітра (асистента арбітра) або офіційної особи ФФВ.
8.4. Дисциплінарні санкції до футболістів.
8.4.1. Дискваліфікація гравців за проступки, які були допущені під час проведення матчів Чемпіонату:
- за повторне порушення після отримання попередження в одній грі (друга «жовта» картка) – 1 гра;
- за «фол останньої надії» - 1 гра;
- за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику – 2 гри;
- за образливі жести, слова на адресу партнера, суперника, арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб та глядачів – 2 гри;
- за грубі випади та/або нецензурні вирази на адресу суперника, арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб та глядачів – до 4 ігор;
- за удар суперника, партнера по команді під час гри – до 4 ігор; після гри – до 5 ігор;
- за бійку на стадіоні (футбольному полі) під час, до або після гри – до кінця матчів Чемпіонату;
- за грубу гру з нанесенням важкої травми – до 5 ігор;
- за перші дві жовті картки отримані у Чемпіонаті – 1 гра.
8.4.2. Якщо матч не відбувся з вини команди-суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця.
Накладення штрафу у розмірі 50 грн:
- за кожну гру дискваліфікації.
 Накладення штрафу у розмірі 100 грн:
- неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу.
Накладення штрафу у розмірі 150 грн:
- грубі випади та/або нецензурні вирази на адресу ФФВ або її офіційних осіб.
Накладення штрафу у розмірі 1 000 грн. та дискваліфікація до трьох років:
- за удар арбітра (асистента арбітра) або офіційної особи ФФВ.
8.5. Якщо кількість матчів, на які було дискваліфіковано футболіста, перевищує кількість матчів, які залишилися до закінчення Чемпіонату, то відповідна кількість матчів, в яких футболіст не має права брати участі, переноситься на наступні офіційні змагання під егідою ФФВ. 
8.6. За сплату штрафів відповідальність покладається на команду-учасницю Чемпіонату.
Команда, яка не сплатила штраф, до наступної гри не допускається.
 
IХ. Визначення місць команд у турнірній таблиці групового етапу
9.1. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
9.2. Місця команд визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
9.3. У випадку рівності показників, вказаних в пункті 9.2. у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах зі всіма конкурентами мають кращі показники:
- більша кількість набраних очок;
- більша кількість перемог;
- краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
- більша кількість забитих м’ячів.
9.4. За рівності показників, вказаних у пункту 9.3., перевага надається команді, яка за всі матчі набрала найменше попереджень.
 
Х. Визначення переможців у матчі за ІІІ місце та фінальному матчі
 
10.1. У разі нічийного результату в основний час  переможець визначається серією післяматчевих 11-метрових ударів.
 
ХІ. Фінансові умови
11.1. Для покриття витрат по проведенню зимового Чемпіонату Волині з футболу 2010 року команди-учасниці зобов’язані перерахувати до 13 лютого цього року на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 600 (шістсот) грн.
11.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.
 
ХІІ. Нагородження
12.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання «Переможець зимового Чемпіонату Волині з футболу 2010 року» та нагороджується кубком, дипломом І ступеня, а гравці та офіційні представники команд – грамотами та медалями. Команди, які посіли ІІ – ІІІ місця, нагороджуються кубками, дипломами відповідних ступенів, а гравці та офіційні особи – медалями.
 
ХІІІ. Заключні положення
13.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань та КДК.
13.2. Всі додатки до регламенту Чемпіонату є його невід’ємною частиною.
13.3. Початок ігор зимового Чемпіонату Волині з футболу 2010 року:
          груповий етап – 11:30 (перша гра), 13:30 (друга гра);
          матч за ІІІ місце – 11:30;
          фінал – 13:30.
 
 
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz