Федерація Футболу Волині - - регламент
Середа, 29.03.2017, 05:23
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

 
РЕГЛАМЕНТ
 КУБКА ФЕДЕРАЦІЇ З ФУТБОЛУ 2010 РОКУ
 
 
І. Мета і завдання
 
1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;
- виявлення здібної молоді;
- виявлення володаря Кубка Федерацій.
1.2. Сприяти проведенню розіграшу Кубка Федерації 2010 року (далі – Кубка Федерації) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.
 
ІІ. Керівництво змаганнями
 
2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Кубка Федерації здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ).
2.2. Безпосередньо організація та проведення розіграшу Кубка Федерації здійснюється Комітетом з проведення змагань ФФВ, якому належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.
 
ІІІ. Учасники змагань
 
3.1. До участі в Кубку Федерації допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.
3.2. У Кубку Федерації беруть учать команди тільки дорослих складів, укомплектовані гравцями, що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.
3.3. Під час проведення матчів Кубка Федерації в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць не менше, ніж один гравець 1993 - 1995 р.н. (включно).
3.3.1. У матчі Кубка Федерації за команду впродовж усього ігрового часу на полі повинен перебувати принаймні один футболіст 1993-1995 р.н. У випадку, якщо футболіст 1993-1995 р.н. отримав травму, замінити його може тільки футболіст 1993-1995 р.н.. Якщо такої можливості немає, тоді у складі команди на полі повинно перебувати на одного футболіста менше. У випадку, якщо футболіста 1993-1995 р.н. вилучено з поля, ця норма не є обов’язковою.
3.4. Участь у Кубку Федерації гравців з професійних команд (команд-неаматорів) не допускається.
3.4.1. До участі у Кубку Федерації допускається команда ДЮФШ "Волинь", укомплектована гравцями не старшими 1990 року народження (в обов’язковому порядку дотримуються вимоги п.3.2).
 
IV. Порядок оформлення документації
 
4.1. Для участі у Кубку Федерації представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до 22 березня 2010 року наступні документи:
- заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал);
- оригінал чи ксерокопію паспорта або іншого документу з фотографією.
В обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на ксерокопії документа з фотографією, який засвідчує його особу, з текстом: "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі у Кубку Федерації 2010 року - число, підпис". Без письмової згоди гравець до змагань не допускається.
В заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїздні ігри.
Заявковий лист команди-учасниці в обов’язковому порядку погоджується районною (міською) федерацією футболу та затверджується Федерацією футболу Волині.
В заявковому листі команди-учасниці вказується номер факсу, електронна адреса та банківські реквізити команди (клубу).
4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.2. Спірні питання при заявці (дозаявці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд (клубів) за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються Федерацією футболу Волині.
4.3. Дозаявка команд-учасниць Кубка Федерації можлива тільки в період групового етапу змагань (дні дозаявки – понеділок-середа).
4.4. Перехід гравців з однієї команди-учасниці в іншу під час Кубка Федерації не дозволяється.
4.5. Гравці, які беруть участь у Кубку Федерації, зобов'язані мати на грі документи, що підтверджують особу.
4.6. При виявленні недостовірних даних щодо вікового цензу гравця або невідповідності гравця статусу аматора команді-учасниці матчу, в якій будуть виявлені названі порушення підчас матчів Чемпіонату (при умові подання протесту), зараховується поразка -:+ та дана команда сплачує штраф у сумі 1 500 (одна тисяча пятсот) грн. на рахунок ФФВ.
 
V. Умови проведення змагань
 
5.1. У Кубку Федерації команди розділяються на чотири групи (група «А», група Б», група «В» і група «Г») за територіальним принципом методом жеребкування.
5.2. Ігри Кубка Федерації проводяться в чотири етапи згідно Календаря змагань, затвердженого Комітетом по проведенню змагань. Тривалість гри – 2 тайми по 45 хв.
5.2.1. На першому етапі групи поділені на 4 команди. Згідно жеребкування команди розбиваються на пари та грають між собою по 2 гри - вдома і на виїзді.
На другому етапі переможці цих пар зустрічаються між собою 2 рази – вдома і на виїзді. Команда-переможець в даній парі виходить в півфінальний етап змагань.
5.2.2. В півфінальному етапі змагань зустрічаються команди-переможниці чотирьох груп, які розбиті на дві пари. Півфінали складаються з однієї гри.
5.2.3. У фінальний етап змагань виходять команди-переможниці півфінальних ігор. Фінал проводиться з однієї гри у м. Горохів.
5.3. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
5.4. У кожній грі дозволяються заміни 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь в даній грі.
5.5. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку матчу і представити арбітру заявковий лист. Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою.
5.5.1. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.
5.6. Команди, які беруть участь у Кубку Федерації, зобов’язані мати два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу.
5.7. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який прийматиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
5.8. Команда-господар матчу зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди-суперниці можуть надати м’ячі кращої якості, то пріоритет при виборі м’яча залишається за головним арбітром.
5.9. Команди зобов’язані прибути на матч за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
5.10. У випадку, якщо одна з команд не прибула на гру до її фактичного початку, даній команді зараховується технічна поразка -:+. При цьому дана команда знімається з розіграшу Кубка Федерації та сплачує на рахунок ФФВ штраф у розмірі 500 (п’ятсот) грн.
5.11. Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле в належному стані;
- необхідний інвентар для гри;
- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та інспектора;
- присутність двох працівників правоохоронних органів та лікаря.
5.11.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря (з направленням з медичної установи), який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру та інспектору, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри молодіжних та дорослих складів команд. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. У випадку відсутності лікаря матч не розпочинається, а команді-господарів зараховується технічна поразка -:+ та накладаються штрафні санкції. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром може покинути місце змагань.
5.11.2. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність на матчі двох працівників правоохоронних органів у міліцейській формі за 20 хв. до початку матчу. Працівники правоохоронних органів несуть відповідальність за порядок на стадіоні та безпеку гравців команд, арбітрів та інспектора матчу, офіційних осіб та глядачів. У випадку відсутності працівників правоохоронних органів матч не розпочинається, а команді-господарів зараховується технічна поразка -:+ та накладаються штрафні санкції.
5.12. Повноваження та відповідальність за дотримання вимог у п.п. 5.11, 5.11.1 та 5.11.2 покладається виключно на інспектора матчу.
 
VI. Арбітраж та інспектування
 
6.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та інспекторами, рекомендованими комітетом арбітрів та інспекторським комітетом ФФВ та затвердженими Виконкомом ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
6.2. Арбітри та інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 1 годину до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Інспектор (делегат) є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.
6.3. Для обслуговування матчів чемпіонату призначається бригада арбітрів у складі трьох осіб – арбітр та два асистенти арбітра.
6.4. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, її проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає інспектор матчу, погодивши це з головою комітету арбітрів. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.
6.5. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше.
6.6. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.
6.7. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра.
6.8. Арбітр та інспектор зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та інспектора накладаються дисциплінарні санкції. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від арбітражу та інспектування.
6.9. Інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
 
VII. Протести
 
7.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та інспектора. Арбітр та інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
7.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФВ (можливо факсом) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести та не зафіксовані у рапорті арбітра не розглядаються (за винятком п.4.6). Протест розглядається при оплаті 100 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
7.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра, прийняті ним в ході матчу.
7.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.
 
VIII. Дисциплінарні санкції
 
8.1. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Кубку Федерації, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням головного арбітра матч може бути припинений.
8.2. Дисциплінарні санкції відносно футбольних команд (клубів):
- за грубі порушення норм правопорядку глядачами Комітет по проведенню змагань буде дискваліфіковувати стадіон, де виявлять ці порушення до трьох домашніх ігор (у разі дискваліфікації стадіону ігри відбуватимуться на нейтральному полі або на полі команди-суперниці (за її письмовою згодою);
- команда-господар зобов’язана забезпечити до, підчас та після завершення гри безпеку суддівської бригади, інспектора матчу та інших офіційних осіб по проведенню Кубка Федерації працівниками правоохоронних органів, які присутні на грі (у разі невиконання цієї вимоги стадіон може бути дискваліфікований до трьох домашніх ігор Чемпіонату згідно календаря змагань).
 
Накладення штрафу у розмірі 50 грн.:
- за невчасно заповнений рапорт арбітра;
- за запізнення лікаря на місце проведення матчу;
- за запізнення працівників правоохоронних органів на місце проведення матчу.
8.3. Дисциплінарні санкції відносно офіційних осіб (представників команд, тренерів – згідно заявкового листа) –
Накладення штрафу у розмірі 100 грн.:
- неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу.
Накладення штрафу у розмірі 250 грн.:
- грубі випади та/або нецензурні вирази на адресу ФФВ або її офіційних осіб.
Накладення штрафу у розмірі 1 500 грн. та дискваліфікація до трьох років:
- за удар арбітра (асистента арбітра) або офіційної особи ФФВ.
8.4. Дисциплінарні санкції до футболістів.
8.4.1. Дискваліфікація гравців за проступки, які були допущені під час проведення матчів Кубка Федерації:
- за повторне порушення після отримання попередження в одній грі (друга «жовта» картка) – 1 гра;
- за «фол останньої надії» - 1 гра;
- за грубу гру з ризиком нанесення травми супернику – 2 гри;
- за образливі жести, слова на адресу партнера, суперника, арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб та глядачів – 2 гри;
- за грубі випади та/або нецензурні вирази на адресу суперника, арбітра, асистентів арбітра, офіційних осіб та глядачів – до 4 ігор;
- за удар суперника, партнера по команді під час гри – до 4 ігор; після зупинки гри – до 5 ігор;
- за бійку на стадіоні (футбольному полі) під час, до або після гри – до кінця матчів Кубка Федерації;
- за грубу гру з нанесенням важкої травми – до 5 ігор;
- за перші дві «жовті» картки, отримані у Кубку Федерації – 1 гра;
- за кожні отримані наступні дві «жовті» картки – 1 гра.
 
Накладення штрафу у розмірі 50 грн.:
- за кожну гру дискваліфікації.
Накладення штрафу у розмірі 100 грн.:
- неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу.
Накладення штрафу у розмірі 200 грн.:
- грубі випади та/або нецензурні вирази на адресу ФФВ або її офіційних осіб.
Накладення штрафу у розмірі 1 000 грн. та дискваліфікація до трьох років:
- за удар арбітра (асистента арбітра) або офіційної особи ФФВ.
8.4.2. Якщо матч не відбувся з вини команди-суперника, то дана гра зараховується до терміну дискваліфікації гравця.
8.5. За сплату штрафів відповідальність покладається на команду-учасницю Кубка Федерації.
Команда, яка не сплатила штраф, до наступної гри не допускається.
 
IХ. Визначення переможців на першому та другому етапі змагань
 
9.1. На першому та другому етапі розіграшу Кубка Федерації переможець визначається за такими показниками:
- за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;
- за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;
- якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;
- якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, після другої гри призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.
 
Х. Визначення переможців у півфінальних та фінальному матчах
 
10.1. У разі нічиєї в основний час призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів.
 
ХІ. Фінансові умови
 
11.1. Для покриття витрат по проведенню Кубка Федерації з футболу 2010 року команди-учасниці зобов’язані перерахувати до 17 березня цього року на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 400 (чотириста) грн.
11.1.1. При умові виходу команди в кожен з наступних етапів змагань дана команда сплачує по 400 (чотириста) грн. на рахунок ФФВ.
 
ХІІ. Заключні положення
 
12.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань та КДК.
12.2. Всі додатки до регламенту Кубка Федерації є його невід’ємною частиною.
12.3. Початок ігор Кубка Федерації з футболу 2010 року - 13:00.
 
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz