Федерація Футболу Волині - - регламент
Середа, 29.03.2017, 09:07
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ
РОЗІГРАШУ КУБКА ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2011 РОКУ
 
І. Мета і завдання
1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;
- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;
- виявлення здібної молоді;
- виявлення володаря Кубка Волині.
1.2. Сприяти проведенню розіграшу Кубка Волині 2011 року (далі – Кубка) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.
 
ІІ. Керівництво змаганнями
2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням розіграшу Кубка Волині серед аматорських команд здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ).
2.2. Безпосередньо організація та проведення розіграшу Кубка здійснюється Комітетом з проведення змагань ФФВ, якому належить право прийняття оперативних рішень щодо проведення змагань.
 
ІІІ. Учасники змагань
3.1. До участі у розіграші Кубка допускаються команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які є членами ФФВ.
3.2. У розіграші Кубка беруть учать команди, укомплектовані гравцями, що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.
3.3. Участь у розіграші Кубка гравців з професійних команд (команд-неаматорів) не допускається (за винятком гравців 1994-1996 рр.н.)
3.3.1. До участі у розіграші Кубка допускається команда ДЮФШ "Волинь", укомплектована гравцями не старшими 1991 року народження (в обов’язковому порядку дотримуються вимоги п. 3.2), що займаються в ДЮФШ «Волинь» і знаходяться на контракті в ФК «Волинь».
 
IV. Порядок оформлення документації
4.1. Для участі у розіграші Кубка представники команд-учасниць подають не пізніше, ніж до ___________ 2011 року наступні документи:
- заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівниками команди та печаткою лікаря (у склад команди входить не більше 33 гравців, керівники, тренерський склад та медичний персонал);
- копії громадянських паспортів або інших документів з фотокарткою. В обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на ксерокопії документа з фотографією, який засвідчує його особу, з текстом: "Даю згоду на заявку у команді _______________для участі у розіграші Кубка Волині 2011 року - число, підпис". Без письмової згоди гравець до змагань не допускається. В заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїздні ігри. Заявковий лист команди-учасниці в обов’язковому порядку погоджується районною (міською) федерацією футболу та затверджується Федерацією футболу Волині. В заявковому листі команди-учасниці вказується номер факсу, електронна адреса та банківські реквізити команди (клубу).
4.1.1. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.
4.2. Спірні питання при заявці (дозаявці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд (клубів) за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються Федерацією футболу Волині.
4.3. Дозаявка команд-учасниць розіграшу Кубка Волині можлива тільки до початку матчів 1/4 фіналу (дні дозаявки – понеділок-середа).
4.4. Перехід гравців з однієї команди-учасниці в іншу під час розіграшу Кубка не дозволяється.
 
V. Умови проведення змагань
5.1. Кожен етап змагань відбувається з одного матчу (згідно жеребкування).
5.1.1. Команда-учасниця Кубка Волині, яка бере участь в нижчій лізі Чемпіонату Волині, автоматично є господарем матчу.
5.1.2. У 1/4 фіналу беруть участь команди-переможці 1/8 фіналу.
5.1.3. У 1/2 фіналу беруть участь команди-переможці 1/4 фіналу.
5.1.4. У фіналі беруть участь команди-переможці 1/2 фіналу.
5.2. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.
5.3. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в протокол матчу, не мають права приймати участь в даній грі.
5.4. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 20 хв. до початку матчу і представити арбітру заявковий лист.
5.5. Команди, які беруть участь у розіграші Кубка Волині, зобов’язані мати не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу.
5.6. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому номеру, який зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який прийматиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде дискваліфікований на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси, гетри) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
5.7. Команда-господар матчу зобов’язана надати два рівноцінні м’ячі. Якщо представники команди-суперниці можуть надати м’ячі кращої якості, то пріоритет при виборі м’яча залишається за головним арбітром.
5.8. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та інспектора матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.
5.9. У випадку запізнення однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань даній команді накладається штраф у розмірі 200 (двісті) грн. та гра відбувається. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується поразка 0:3, дана команда знімається з розіграшу Кубка та накладається штраф у розмірі 500 (пятсот) грн.
5.10. Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле з розміткою в належному стані;
- роздягальні та суддівську кімнату;
- необхідний інвентар для гри;
- місця для керівників команд та запасних гравців;
- делегата-інспектора місцем, яке надасть зручні умови для виконання своїх обов’язків під час матчу;
- мінеральну воду (чай, кава) для арбітрів та делегата-інспектора;
- присутність необхідної кількості працівників правоохоронних органів та лікаря;
- арбітра та делегата-інспектора відповідно рапортом арбітра та рапортом делегата-інспектора.
Команда-господар матчу зобов’язана забезпечити відповідальною особою за безпеку делегата-інспектора та арбітрів.
5.10.1. У разі відсутності лікаря, працівників правоохоронних органів до фактичного початку гри матч не розпочинати, а команді, яка є господарем матчу, надати можливість для забезпечення лікаря та/або працівників правоохоронних органів протягом 30 хвилин після фактичного початку гри згідно календаря змагань. В даному випадку на команду-господаря накладаються штрафні санкції у розмірі 300 (триста) грн. У разі невиконання забезпечення лікаря та/або працівників правоохоронних органів в зазначений час команді-господарю матчу зараховується технічна поразка 0:3 та накладається штраф у розмірі 500 (п’ятсот) грн. При цьому команда знімається з розіграшу Кубка Волині.
5.11. Повноваження та відповідальність за дотримання вимог у п.п. 5.10 та 5.10.1 покладається виключно на інспектора матчу.
5.12. Якщо команда-учасниця Кубка виявить бажання припинити участь у змаганні, в тому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію ФФВ письмову заяву (за підписом керівника) про припинення участі у Кубку. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Кубка, тоді на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.
 
VІ. Визначення переможців
На кожному етапі розіграшу Кубка у разі нічийного результату в основний час призначається переможець визначається серія післяматчевих одинадцятиметрових ударів.
 
VІI. Арбітраж та інспектування
7.1. Арбітраж та інспектування здійснюється арбітрами, асистентами арбітра та делегатами-інспекторами, рекомендованими Комітетом арбітрів ФФВ. Арбітраж чемпіонату здійснюється відповідно до Правил гри і даного Регламенту.
7.2. Арбітри та делегати-інспектори, призначені для проведення матчу, зобов’язані прибути на стадіон за 1 годину до початку матчу. Арбітр разом з представниками команд несе відповідальність за дотриманням правил допуску до матчу футболістів. Арбітр є єдиним хронометристом матчу. Делегат-інспектор є офіційним представником ФФВ на матчі і у випадку конфліктних ситуацій, інцидентів та інших порушень регламенту, його висновки, відображені у рапорті, є визначальними при прийнятті рішень КДК ФФВ.
7.3. Для обслуговування матчів розіграшу Кубка Волині призначається бригада арбітрів у складі трьох осіб – арбітр та два асистенти арбітра.
7.4. Делегат-інспектор контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів під час проведення матчу.
7.5. У випадку неявки на матч арбітра чи непередбачуваних обставинах, її проводить один з асистентів, остаточне рішення по цьому питанню приймає інспектор матчу, погодивши це з головою комітету арбітрів. У випадку неявки на матч всієї бригади, матч проводить арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на стадіоні.
7.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 15 хв заповнити рапорт арбітра, зробивши відповідні записи про проведені заміни, авторів забитих м’ячів та інше. 7.7. Якщо матч не розпочався своєчасно по вині арбітрів, то на них накладаються дисциплінарні санкції.
7.8. Якщо в ході матчу мали місце попередження або вилучення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов’язаний внести в рапорт арбітра. 7.9. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані на протязі 24 годин після закінчення матчу відправити рапорти факсом або передати особисто в адміністрацію ФФВ. За несвоєчасне відправлення документації, повідомлення результату матчу, виставлення оцінки та інше на арбітрів та делегата-інспектора накладаються дисциплінарні санкції. До прийняття відповідного рішення вони усуваються від арбітражу та інспектування.
7.9. Делегат-інспектор матчу у випадку серйозних конфліктів, що мали місце до, під час гри чи по її закінченню, терміново повідомляє Голову Комітету по проведенню змагань і вживає всіх необхідних заходів для збереження доказів.
 
VIIІ. Протести
8.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані терміново після закінчення гри попередити арбітра та делегата-інспектора. Арбітр та делегат-інспектор зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.
8.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані у адміністрацію ФФВ (можливо факсом) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести та не зафіксовані у рапорті арбітра не розглядаються (за винятком п. 4.6). Протест розглядається при оплаті 200 грн. на рахунок ФФВ. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.
8.3. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:
- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;
- визначення положення «поза грою»;
- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;
- зараховане або не зараховане взяття воріт;
- попередження або вилучення футболіста з поля.
8.4. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ має право за поданням відповідних рапортів арбітра та делегата-інспектора матчу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.
 
IX. Нагородження
Команда-переможець розіграшу Кубка Волині 2011 року нагороджується Кубком, медалями та грамотами, команда-фіналіст – медалями та грамотами.
 
Х. Фінансові умови
10.1. Для покриття витрат по проведенню розіграшу Кубка Волині з футболу 2011 року та виконання статутної діяльності Федерації футболу Волині команди-учасниці зобов’язані перерахувати до _________ цього року на рахунок ФФВ 26008230262001 КБ «Приватбанк» м. Луцьк, МФО 303440, код 25088473 – заявочний внесок у сумі 250 (двісті п’ятдесят ) грн.
10.1.1. При умові виходу команди в кожен з наступних етапів змагань дана команда сплачує по 250 (двісті п’ятдесят) грн. на рахунок ФФВ.
 
ХІ. Заключні положення
11.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету по проведенню змагань у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ.
11.2. Дисциплінарні та штрафні санкції – згідно Регламенту Чемпіонату Волині з футболу 2011 року та Дисциплінарних санкцій ФФВ.
11.3. Всі додатки до регламенту розіграшу Кубка Волині затверджуються Президією ФФВ та є його невід’ємною частиною.
11.3. Дисциплінарні санкції та ситуації, не передбачені цим Регламентом, регулюються Регламентом Чемпіонату Волині 2011 року та Дисциплінарними правилами ФФВ.
11.4. Початок ігор розіграшу Кубка Волині з футболу 2011 року:
1/8 та 1/4 фіналу – 16:00,
1/2 та фінал – 13:00.
 
 
 
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2017Створити безкоштовний сайт на uCoz